Update 2.09

Vše o předposledním vydání hry
Odpovědět
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Update 2.09

Příspěvek od osiwaru »

Dnes byl uvolněn ke stažení další update, číslo 2.09, jak je zvykem je to mix vylepšeni a oprav chyb. Nejvíce stojí za zmínku asi oprava rozdílu ve fyzice vozu mezi online a offline režimem. Otázkou zůstává, který jízdní model byl ten správný.

Nové vlastnosti a změny
  • Rychlost opotřebení pneumatik v online režimu můžete být nyní nastavena ve čtyřech úrovních - "None", "Normal", "Fast" a "Very Fast". (Žádné, Normální, Rychlé a Velmi rychlé)
  • Zobrazení ve režimu 3D bylo vylepšeno (nepíše se jak)
  • Rychlost opotřebení pneumatik se v některých případech liší v závislosti na vybraném voze, tento efekt je nyní více vyvážen.
  • Vylepšen způsob bodování v driftovacích zkouškách, aby se zabránilo podvodům
  • Maximalní hodnota RPM u Honda Weider HSV-010 (SUPER GT) '11 bylo změněno na 10300 rpm, zvuk motoru byl také vylepšen.

Oprava nahlášených a známých chyb
  • Opraven problém s nárazy AI vozů do zábrany u vjezdu do pitu na trati Twin Ring Motegi Road Course East
  • Opraven problém s palivem, to nebylo správně spotřebováváno po zahájeni vytrvalostního závodu s vozem Prius nebo když, bylo nataveno optřebování pneumatik a spotřeba paliva v online režimu, to se týká vozů Toyota Prius G '02, Toyota Prius G '09, Toyota Prius G Touring Selection '03, Toyota Prius Touring Car.
  • Opraven problém rozdílu mezi chováním vozů v online režimu a offline režimu.

Odkaz na článek na webu gt-racing.cz
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Update 2.09

Příspěvek od osiwaru »

Tak podle reakcí na fóru GT Planet, to vypadá, že vyhrála fyzika z offline režimu, celkem logické.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Update 2.09

Příspěvek od speedy »

Osiwaru píše:.......Zobrazení ve režimu 3D bylo vylepšeno (nepíše se jak)


.... dnes večer to 3D zkouknu. Jestli něco poznám, tak podám report ;)
u 3D byl největší problém, že se u obrazu snižuje rozlišení na 720p a snížení kvality je docela znatelné....navíc byl obraz až doteď ve 3D dost trhaný. Aby udělali 3D 1080p to bych asi chtěl moc, ale downscale by mohl být lépe ošéfovaný :!:
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Update 2.09

Příspěvek od markoduno »

moc hezké je nastavení opotřebení pneu. To se bude hodit.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Update 2.09

Příspěvek od speedy »

u 3D zobrazování jsem pocitově neshledal žádné podstatné vylepšení. Stále běží 720p(60). Tohle hodnocení je silně subjektivní, chybí měřítko srovnání.

Bomba je zvuk u Weider Hondy.... konečně je to správná pila, ze ktreé běhá mráz po zádech.
Fyzika v offline se moc nezměnila, opotřebení pneu u Schulze GT-R 2011 je stejné. Časy na kolo u dlouhého Nurbu se také nezměnily. Ani problémy s nadměrnou spotřebou paliva u endurance race jsem nezaznamenal, zřejmě se týkají závodů rozjetých a průběžně ukládaných před patchem 2.09 ...
Online jsem ještě nezkoušel....
Na opravu chování AI kdesi na Motegi jim prdím, kvůli závodům proti AI mě GT5 už nebere.....
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Update 2.09

Příspěvek od speedy »

osi, tohle by tě mohlo zajímat...koukni na to ;)
Až doteď jsem žil v přesvědčení, že jedeme přes server kdesi v UK.... nenapadlo by mě, že Evropa se protáčí i přes hlavní server v Moskvě :!: :!: :!:

Jóó, a pomalu šetřete penízky na DLC .... 102MB není málo a možnááá se blíží jistá anglická trať kdesi na bývalém letišti :mrgreen:
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Update 2.09

Příspěvek od osiwaru »

speedy píše:osi, tohle by tě mohlo zajímat...koukni na to ;)
Až doteď jsem žil v přesvědčení, že jedeme přes server kdesi v UK.... nenapadlo by mě, že Evropa se protáčí i přes hlavní server v Moskvě :!: :!: :!:


Nic se přes MOCKBU neprotáčí, jen jeden z těch, kteří to zkoušeli byl v Moskvě. Jako závěr je spíš to, kdo je a není ve výhodě, vzhledem ke kvalitě připojení všech zúčastněných. A to, že se na tom Moskva byla nejlíp, se moc nedivím, měli nejlepší připojení.
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Update 2.09

Příspěvek od SJ.sprint »

Panove rusaci maji tak špičkove připojeni, že většině z nas se o tom muže jen zdat... Když ja stahuji film kolem hodiny oni ho maji za 15 minut... Když s nima jezdim GT tak maji mistnost nastavenou vše na MAXIMUM a slyšite se tak jako by ste seděli jeden druhemu naproti... A i když jsem nemohl hrat s Váma online tak z ruskyma to šlo. Prostě jejich připojeni neni obmezene tak jak naše. Tady vam O2 pusti 4.2 mb a mysleji si že buh vi jak jim maš byt vděčny... A nikdo vam nebude řešit nejaky menši upload a td. Jsou vychcane a to jen proto že jim to trpime a oni to vědi...a jsou tak naučene česky člověk zkousne všechno... i když ... ja čech nejsem :-D
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Odpovědět