Problémy se zvukem

Vše o předposledním vydání hry
Odpovědět
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Update 2.09

Příspěvek od hocky »

Tyhle updaty mě fakt pěkne sejřej, po každý mám problém se zvukem, je trhaný a někdy se to dostane až do takový polohy, že slyšim zvuk každé 2sekundy. Dneska jsem to ještě nezapl a nevim jak to vypadá, ale točí mě to toálně do úplnýho vytočení.Je to každej update a řekl bych že se to zhoršuje. Máte taky stejnej problém?
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Update 2.09

Příspěvek od speedy »

jj, měl jsem ten stejnej problém v online.... musel jsem znovuodpojit a připojit sluchátka...Pro jistotu jsem pak ještě zkalibroval headset ( v XMB menu PS3) a od té doby je to v cajku :idea:
Taky jsem měl problém s trhaným přenosem hlasu z mého mikráku k ostatním.... to nakonec byla chyba rozšíření na větší počet USB (zařízení speedlink neuneslo takový datový tok a nadobro se zakouslo)
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Update 2.09

Příspěvek od eddie »

hocky píše:Tyhle updaty mě fakt pěkne sejřej, po každý mám problém se zvukem, je trhaný a někdy se to dostane až do takový polohy, že slyšim zvuk každé 2sekundy. Dneska jsem to ještě nezapl a nevim jak to vypadá, ale točí mě to toálně do úplnýho vytočení.Je to každej update a řekl bych že se to zhoršuje. Máte taky stejnej problém?

Hocky s tímto problémem jsem se nikdy nesetkal, tak zkus doma prohlédnout všechno příslušenství...jak píše Speedy.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Update 2.09

Příspěvek od sonyman »

Hocky, jaký používáš headset? Případně i speedy...? Jak je připojen, přes USB?

Já už jsem se s tímto setkal, a to u headsetu Sony PS3 Wireless Stereo Headset 7.1. Super věcicčka, ale má to svoje mouchy. Resp. ne ten headset, ale spíš problém je v interferenci USB. To mě teda taky totálně s**e. Pokud netočím volantem, tak je vše OK, ale otáčení začne způsobovat mini výpadky, které jsou výraznější, pokud je PS3 nějakou scénou extrémně vytížen.

Co jsem vypozorovat, tak se to neděje vždy (příp. ne tak intenzivně) a 99% her tím netrpí. V GT5 jsem to před updatem nepozoroval, po updatu jsem to zatím nezkoušel. Ale třeba F1 2011 tím trpěla v malé míře (cca 1-2 výpadky za kolo, něco jako v reálu, když je přenos zvuku v TV a pod mostem to vypadne), ale bohužel F1 2012 nehratelná, v online výpadky extrémní, každé 2 vteřiny, v singlu to není tak hrozné, ale je to horší, než v F1 2011.

Podle mého názoru je na vině přetížení PS3, kdy v něm "něco" nestíhá a zařízení na USB se začnou prát o zdroje, resp. se ovlivňovat-blokovat. Takže by se to mělo dát vyřešit optimalizací hry, ale to by si autoři museli reprodukovat tuto chybu a odladit to. Nevím jak moc se prodalo těchto headsetů a jestli tedy komunita dokáže protlačit tento požadavek až k vývojářům. Těm to ještě musí schválit vedení. Takže moc nadějí na opravu nevidím.

Nevím, jestli je teď stejný problém v GT5, každopádně v F1 je to problém veliký.

Ještě doplním, že mám PS3 3.generace, model CECHL04 z roku 2009, asi poslední FAT verze před slimáky a je možné, že novější kusy tím netrpí. Nemám to ale jak vyzkoušet. Myslím, že hanz77 má stejný headset, pokud se nepletu, tak by mohl napsat zkušenosti.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Problémy se zvukem

Příspěvek od Hanz.77 »

Ja mám headset Logitech F540. A vlastním jak F1 2012 ,WRC 3 a samo i GT5 :lol: a žádné problémy se zvukem nemám. Vše šlape v pohodě ja v arcadách tak i v on-linech.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Problémy se zvukem

Příspěvek od sonyman »

Aha, no tak to je někdo jiný. Viděl jsem to na LANce někde v tom koutě, jak myslím jezdil Kuba.

No nic, co s tím, asi prodat a koupit Logitech. To Sony poslední dobou nějak zklamává, ty její ztráty nebudou jen tak... :(
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Re: Problémy se zvukem

Příspěvek od hocky »

Hedset jsem po updatu nepoužil a ani ho do USB nestrkám, mám blůtůt HS. Sluchátka mám normálně přes jack do TV. Ten problém u mě nastane vždy když stáhnu update. Nikdy přesně nevim jak se toho zbavim. Ale teď jsem několikrát restartoval konzoli, zkoušel i jinou hru kterou mám na HDD(bohužel ne závodní) a ta fungovala dobře. Při spuštění GT5 hraje úvodní video normálně, ale jakmile se objeví úvodní obrazovka s arcade modem, už při přejíždění kurzoru slyším chyby ve zvuku, když si pak pustim závod, zvuk auta je přerušovaný.
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Problémy se zvukem

Příspěvek od CaparzoSK »

Jo jo u mne to iste co pisal sonyman. F1 proste nehratelna, uz som chcel dal reklamovat sluchatka ale aspon viem ze chyba v jako vzdy u SONY. Obcas mam pocit ze vsetko je jedno velke klamstvo hlavne to ze hry aj updaty najprv musi schvalit sony- co schvalili na tomto ze im sluchatka neidu? I WANT MY MONEY BACK :evil:
Uživatelský avatar
KAPSA
Příspěvky: 153
Registrován: 6.5.2012 22:08
PSN ID: GT-Racing-cz_IZ

Problémy se zvukem

Příspěvek od KAPSA »

sonyman píše:Aha, no tak to je někdo jiný. Viděl jsem to na LANce někde v tom koutě, jak myslím jezdil Kuba.
Zdarec Martine, na lance to byly moje sluchátka,ale nějaké velké výpadky zvuku nepozoruji, občas v závodě v nich sem tam lupne a při mluvení mně je špatně slyšet ale jak psal Speedy, já taky používám USB rozbočovač ,,speedlink,,takže problém v komunikaci v mém případě bude mít na vině asi rozbočovač. :( :x
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Problémy se zvukem

Příspěvek od sonyman »

KAPSA píše:Zdarec Martine, na lance to byly moje sluchátka,ale nějaké velké výpadky zvuku nepozoruji, občas v závodě v nich sem tam lupne a při mluvení mně je špatně slyšet ale jak psal Speedy, já taky používám USB rozbočovač ,,speedlink,,takže problém v komunikaci v mém případě bude mít na vině asi rozbočovač. :( :x
Aha. Díky za info. S těmi výpadky - to bys musel vyzkoušet v F1 2012, protože pod GT5 to vždy jelo (a jak čtu, tak asi jede dál) v pohodě.
Odpovědět