Obecná diskuze

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od markoduno »

šlapací autíčko nikdy neprodám. To se dnes už nevidí. ;)

A co to mělo Pepo včera znamenat? Ti píšu, aby jsi nehrál autíčka a šel radši koukat radši na hokej a ty tam šmrdláš na padu nějaký nesmysl 8-) :lol:
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od Redjous75 »

markoduno píše:A co to mělo Pepo včera znamenat? Ti píšu, aby jsi nehrál autíčka a šel radši koukat radši na hokej a ty tam šmrdláš na padu nějaký nesmysl 8-) :lol:
Jako to?????. To psal Tramis ne. Jo už tomu rozumím. Jste se domluvili. Asi budem muset zajit společně do nějakýho Tipsportu na zápas a já Vám to nad chlazenou Plzničkou asi budu muset vysvětlit :lol: :x :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od markoduno »

beru. Já si dám s Trámisem plzeň a nějaký doutníček a ty plzeň se šlehačkou. :lol:
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od Trámek »

Ježiš.. už tu zase řádí ten Redjous :lol: Včera jsem měl z něho infarkt, když dal Jarda gól, tak Pepa prej:
a kterej??? hned sem exoval pilsner :lol: pak jsem dostal školení o sledování kolektivních sportů a sledování WTTC a když jsem si večer chtěl jít dát kulec, tak mě dorazil smskou, že mě vlastně otevřel oči a nějaký rozhledy do světa a že bez něj jsem v pr**li... tak přišla na řadu vodka a bylo po kuleci :lol:
Dneska jen otevřu oči, jsem dostal školení o pCars... takže Redjouse nevidět/neslyšet.. šťastnej frajer bejt :lol:

Ještě že Markoduno je sportovní znalec a je s kým pořádně pokecat u hokeje ;)

Máro, já koupím autíčka ITES.. nemáš nějaký?
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od markoduno »

Trámek píše:Máro, já koupím autíčka ITES.. nemáš nějaký?
To víš, že mám, ale nedám :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od Redjous75 »

Prej sportovní znalci. Ha,ha. No nic abys věděl tak vííím, že jako dneska hrajeme s tou noo ehmm Canadou. Si pak zavoláááme hr-di-no. To nebude jako proti Azerbajdžánu kde daj góól jen v oslabení aby jich na ně náhodou nebylo moc. A jako Canada má jako Javorovej list. A hádej co je z Javoru - sirup a jako na palačinky polejt javorákem a zastříkat šlehajdou - to je žranec. Asi vím komu budu fandit budu to poslouchat na přenosným rádiu jak se vyvíjí zápas a přitom poladím nějakou tu Kavu nebo Hondici :lol: :roll:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od markoduno »

Trámku.....ten Pepa....to je tragéd :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

na večer se těším. Jako vždy.....vsadím na soupeře a fandím našim. To je taktika co? To čumíš, co? :lol:
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od Redjous75 »

Jako tak jsem na to koukal ( studoval ) a jako že statistika nůda je má však cenné údaje a přiznejme si to. Co jako chtěj Ti naši dělat??. Od Švédošů to dostali na sjezdy. Z Kazachama, nebo odkud vlastně byli Ti z bejvalé Ruské federošky jen tak tak vyhráli. A od Canady to sloupnou, jako kucí na zadním dvorčku.A ostatní nas dodělaj jako nic. Tak Vám nevím. Nebylo by lepší raději investovat peníze na obnovu zeleně, nebo na červenej kříž, než v nějakým tipáči. Bez tak, maj ty kurzy pajcnutý, nebo jsou domluvení z korporacema - do to vidím jak do výlohy. A tak si myslím, že o následujícím víkendu budem koukat tak maximálně na Ruskou zbornou s Canadou a o Jardovi si tak akorát přečtem v ranním plátku, jak zachraňuje druholigové Cladno hned po operaci malíku. :roll: :!:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od markoduno »

ty nevodjedeš - to ti povídám, ty nevodjedeš :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od Trámek »

Máro... jedině ho musíme zabít.. jinak to nevidím :lol: :lol: :lol:
Rád bych na ty moudra něco napsal, ale jsem z toho zas úplně v prdeli a to ještě není večer :lol:
Won ten wobuch zas večer radši bude ladit na Monze tu jeho Káwu, než aby fandil :lol:
No a ty... to samí :lol: sázka na Kanadu a fandí našim... hoši jste elita národa.. na vás nemám ani howno :lol:

Pavel67: tvůj příspěvek v sekci lanka jsem četl! Já ti dám Moniku... nu pogodi !!! až přijedu :twisted:
---- omráčit, hodit do díry, zasypat louhem, zahrabat a zahodit souřadnice :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od markoduno »

Právě jsem zakoupil project cars PC verze za 829,- a bude to ze steamu!!! Paráda.
Pokud by někdo měl zájem o PC verzi, tak zde.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od Hanz.77 »

Tak to asi opravdu vyjde !! Dnes mi zrusili aktivacni kod na Steamu. ;-)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od Trámek »

Tys myslel Hanzi, že to zas nevyjde jo? :lol: Teď už to byla tutovka.. ale ? ! ?
Včera jsem četl, že prý nejde měnit barva na autech-to vem když tak čert, ale prý ve hře nejde tuning motoru, respektive jako měnit výkon auta ? !? Buď to je to blbej žert, nebo pěknej průser, protože jestli jenom sednu do auta a jedu-tak to teda žádná hitparáda hra nebude :!:
Ví o tom někdo něco bližšího?
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od pavel67 »

a co bys chtěl :?: než sedneš do tý svý plechovky tak před tím se taky hrabeš v motoru a ladíš koně :?:
asi leda tak jako tenhle ten... :twisted: :lol: :lol:
https://youtu.be/uEIaP8ci-YU?t=1m54s
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od Trámek »

No Pavle, to si děláš prdel né? :D jako co bych chtěl? když závodní hra, tak se štelováním! A né jen že vyberu auto, sednu a jedu. Když vím, že se mě auto třeba přetáčí, tak si přidám váhu, posunu na zadek a tím pádem, pokud je závod nastaven třeba na určité PP, si můžu i přidat výkon motoru. Je něco co na tom nechápeš? ;)
Že ty už si vychlemtal tu kořalku co je na sraz ? :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od eddie »

Trámis jestli bude Projekt Cars podobný iRacingu, tak to s tím motorem logiku dává....zde taky nemohu přidávat koně pod kapotu, ale tunit vůz jinak můžeš až ti z toho jde hlava kolem....podvozek , krouťák...atd. :o
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od Hanz.77 »

Presne jak napsal Eddie.. PP nebo co to je za nesmysl se pouziva jenom v GT a hrach podobnych. Tady jsou proste vozy srovnany do zavodnich trid a je to. Takze s plackou proste proti GT vystartovat proste nemuzes. Vyjimku tvori smisene zavody tam jsou ale jednotlive tridy bodovany samostatne. A co se tyce barev tak budes mit na vyber zakladni skiny kterych je ve hre dost. Pokavad budes chtit svuj tak se nauc pracovat s Photoshopem a venuj tomu dve tri hodky a mas svuj. Pozor ale na reklamu a autorska prava.
Proste vitej ve svete racingu. ;-)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od pavel67 »

Trámek píše:Včera jsem četl, že ... prý ve hře nejde tuning motoru, respektive jako měnit výkon auta ? !?
Trámek píše:...Když vím, že se mě auto třeba přetáčí, tak si přidám váhu, posunu na zadek ... :lol:
Jirko, Jirko, vdyť ty ani nevíš sám, na co se ptáš a na co odpovídáš... :cry:
Nehledě na to, že pleteš pátý přes devátý, ti kluci dali vysvětlení myslím vyčerpávající.

Myslím by jsi měl toho šťouchání do koulí na chvíli nechat, pozoruji, že to má na tebe neblahý vliv :P ;)
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od Trámek »

Děkuji Eddie a Hanzi za vysvětlení, a tobě Pavle obzvlášť-nějaký video by k tomu zas nebylo?
Netušil jsem jak to je, beru to vše jako hry a né jako realitu. Proto jsem se zeptal, páč jsem vycházel ze systému GranTurisma.

ENDE
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Obecná diskuze

Příspěvek od markoduno »

ŠLUSE :lol:
Já ti pak dám report Jirko. ;) A ten bude libovej. Si piš :lol:
Odpovědět