Zážitky z LAN6 2012

veřejná diskuze teamu a s teamem
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Průběh (online příspěvky) LAN6 2012

Příspěvek od Redjous75 »

Tak jak se jezdí v Hořovicích !!!. My za 1/2 hoďky vyrážíme z Pardubic a vypadá to že pojedem v plavkách . Momentální azůro a 28°C a teplota roste. Připravte chlazený budem mít žížeň :lol: :lol: :lol: :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Průběh (online příspěvky) LAN6 2012

Příspěvek od Hanz.77 »

LANka jede!!! Uvodní slovo pořadatele zazní dnes kolem 14.00 hod.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

Průběh (online příspěvky) LAN6 2012

Příspěvek od perisbond007 »

zitra nas cekejte tak kolem 10hod . uz se tesime jak svina
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Průběh (online příspěvky) LAN6 2012

Příspěvek od balis »

Fuuuuuj,me je spatne....ale nekdo se musi obetovat :-@ :-V
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
joshuabaraka
  
  
Příspěvky: 68
Registrován: 8.5.2012 11:00
PSN ID: GT-Racing-cz_JSH

Průběh (online příspěvky) LAN6 2012

Příspěvek od joshuabaraka »

díky všem za LANku, výborná akce!!! ;)
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Průběh (online příspěvky) LAN6 2012

Příspěvek od markoduno »

Čáslaváci dorazily v pořádku. Děkujeme za akci a doufám, že se ještě alespoň jednou letos sejdeme. Třeba ve sklípku ;)
Díky Hanzi
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Průběh (online příspěvky) LAN6 2012

Příspěvek od Hanz.77 »

OPTIMA v původním stavu a zítra zas už normálně funguje restaurace. Ted vše zas pozapínat doma a mám hotovo!
Doufám že jste byli všichni spokojeni a že se akce líbila.
Ještě jednou poděkování vám všem že jste byli tak skvělí.
Díky Hanz.77 a Kuba98cz
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Průběh (online příspěvky) LAN6 2012

Příspěvek od eddie »

Eddie už je také v poho doma. ;)

Chtěl bych všem co se zůčastnili LANky poděkovat za skvěle strávený víkend....zvláštní poděkování pak patří Hanzovi a Kubovi za perfektní organizaci akce a Kapsikovi za upomínkové předměty. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Průběh (online příspěvky) LAN6 2012

Příspěvek od Redjous75 »

Redjous75 je doma v Pardubicích.
Velké poděkování patří Všem co se podíleli na Lance6 , jelikož šlo o absolutně super giga akci. Hanzi77 jsi bůh a Kuba jde v Tvém duchu . Skvělé chlapi ! . Díky všem účastníkům za skvělou atmosféru a všem novicům v týmu hodně úspěšných a vyhraných závodů. :lol: ;) :)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Průběh (online příspěvky) LAN6 2012

Příspěvek od osiwaru »

Osiwaru vysazen na benzíně 20 km od domova a o deset minut naložen do jiného vozu a dovezen domů.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Průběh (online příspěvky) LAN6 2012

Příspěvek od Trámek »

Jablonec/Trámkovi hlásí příjezd v pořádku :-) V Praze mezipauza na jedno-samozřejmě cigárko a pak opět šupky dupky domů. LANka jako vždy opět perfektní, Hanzi díky za super organizaci, Kapsiku díky za skvělé pífko a prezenty-hlavně dres do auta a ostatním díky za super závody. Prostě paráda a hlavně je dobře, že se zúčastnily i nový piloti a tak se naše skvělá komunita opět trošku rozrostla o super kluky, a to nejen na trati ! ;) Tak jo, to vše, jdu si dát jedno, těd už pífko, takže už musím.. čus all :P
Naposledy upravil(a) Trámek dne 8.7.2012 20:06, celkem upraveno 1 x.
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
KAPSA
Příspěvky: 153
Registrován: 6.5.2012 22:08
PSN ID: GT-Racing-cz_IZ

Průběh (online příspěvky) LAN6 2012

Příspěvek od KAPSA »

Pohodový návrat domů hlásí Kapsa a Jarda.Díky že jsem se mohl zůčastnit báječné akce s ještě baječnějšími lidmi.Bylo to prostě supeeer :D.Velký obdiv Hanzovi,díky chlape.
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

Průběh (online příspěvky) LAN6 2012

Příspěvek od Kuba98cz »

Tak koukám že čas nové lanky se už blíží :arrow: a teším se na další setkání ;) Letošní lanka byla moje první a musim pochvalit Hanze za skvělou přípravu!
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Průběh (online příspěvky) LAN6 2012

Příspěvek od pavel67 »

Já jsem přijel domů OK už něco po páté hodině. Sice jsem musel na D1 udělat bezpečnostní přestávku, protože mě několikrát po sobě klaply oči, ale vše jse zvládl OK.

Akce opět perfektní, velké DÍK za zvládnutou organizaci Hanzovi a Kuba samozřejmě také zaslouží poděkování.

Díky také organizátorům závodů a všem účastníkům, protože bez nikoho z nás by ta akce nebyla tím, co vždy zažíváme. Ještě jednou děkuji všem a jsem rád, že jsem poznal nové lidi přímo, protože přes ten mikrofon to vlastně není ono... :)
...každej má něco, já jezdím...
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Průběh (online příspěvky) LAN6 2012

Příspěvek od Martinsipy »

Ahoj kamarádi! Byla to špíca, jako vždy, Hanz se ujal těžké role hostitele a obstál se ctí, dík všem co se podíleli! Velikou radost mi udělal teamový mini drez - pecka i ostatní dárečky, dík! (Kapsic65?) Na stránkách to jeden čas vypadalo, jako by GT-racing postihla krize, ale po srazu jsem v klidu, noví členové (pokud budou mít zájem ;) ) a přátelé party, fajn už nemám obavy. Jinak doma už jsem stihnul dostat sprďáka, takže z virtuality návrat do reality, zítra hokna (jak říká Pavel67), prostě fuj, .... jedu do Hořovic, tam je pohoda ... naviděnou se všemi!!! Martinsipy
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Zážitky z LAN6 2012

Příspěvek od sonyman »

Taky přidávám své díky za skvělou akci. Zejména Hanzovi za tunu starostí se zajištěním této závodní párty, máš můj obdiv, chlape! Dále díky jeho pravé ruce Kubovi, samozřejmě hlavnímu organizátorovi závodů eddiemu a Pepovi za neúnavný zápis výsledků. Omlouvám se všem nevyjmenovaným pomocníkům, patří vám také VELKÝ DÍK. :beer:

Zdravím všechny zúčastněné a těším se zase brzy na setkání.
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Poděkovani Teamu "Red Bull Hořovice"

Příspěvek od SJ.sprint »

Dovolim si od sebe řict že akce GTRACING TEAMU "LAN HOŘOVICE 2012" byla z meho pohledu ,a jak jsem stihnul přečist i jine přispěvky,i z pohledu ostatnich zučasněnych velice POVEDENA !!! Mužu si jen domyšlwt kolik času,namahy,prostředku,nervu a elanu bylo zapotřebi aby připravit všechno tak aby to fungovalo. I když po mem přijezdu to vypadalo stisněne ale nakonec to mělo i svoje vyhody...třeba v klidu jsem mohl dohodit pantofli přimo Speedymu do"čelniho skla" :lol: :lol: ..... Ale ted' zas važně. Za druhe: připojeni bylo na maximalni urovni, což v našem připadě je zaklad pro bezstarosnou jizdu...samozřejmě pokud za vama nejede nejaky "duchdce ktery neumi brzdit :lol: :lol: ...A ted' zase važně: Mockrat děkuji našemu tak zvanemu "Teamu RedBull (Hanz77 ,Kuba 98)" za Vaši praci a nadšeni a za to že se vam povedno ,za pomoci ostatnich samozřejmě,udělat svatek Nam všem. Hanzi-jseš prostě borec!Zachovaš chladnou hlavu v jakekoliv situaci...vyřešiš každy problem...no... maš muj obdiv kamo :!: ;)
Nechtěl jsem tady nikoho jmenovat osobně ale dovolim si takě řict sve Diky člověkovi ktery byl po celou LANku v podstatě pravou rukou organizatoru .Nešlo to přehlednout a tou rukou byl Kapsic ...
Nebudu dal spamovat i když jsem toho chtěl řict vic... Ale myslim si že každy vi asi co - prostě to že to s VAMA VŠEMA BYLO SKVĚLY ;) :D :lol: A ještě jednou DIKY PILOTI !!! ;)
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Zážitky z LAN6 2012

Příspěvek od osiwaru »

Hodíte mi někdo na mail společné foto, vyměním ho za to z předchozí LAN, na stránce O nás.

Btw. (mimochodem) Speedy, Markoduno, jak to vypadá s tím O nás? :lol:
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Zážitky z LAN6 2012

Příspěvek od speedy »

Osiwaru píše:...Speedy, Markoduno, jak to vypadá s tím O nás? :lol:
Teď nijak, mám úplně jiné starosti a spisovatelskou kariéru dávám na dobrých pár týdnů k ledu.. :|
pajinek
 
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22.3.2012 19:06
PSN ID: GT-Racing-cz_PV

Zážitky z LAN6 2012

Příspěvek od pajinek »

Ahoj závodníci,
konečně jsem se dostal k napsání pár řádeků k dojmům z LAN 6
Ještě pořád jsem duchem v Hořovicích na našem bezvadným srazu.Prostě nálada a organizace byla na 1*
Určitě pořadatelé a všichni ostatní co se nějak podíleli na chodu tak velký akce zaslouží velkou gratulaci a poděkování. Dárečky paráda ;)


DĚKUJEM MOOOOC :D SUPER AKCE :D


poděkování si zaslouží též Petr a Renata za hostinu a dále poskytovatel připojení internetu.
Jo a motokáry ty neměli chybu :lol: bezvadný

Red Bull jede
Odpovědět