KYTLICE, LISTOPAD 2012..........aneb možná přijede i Trámek"

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

KYTLICE, LISTOPAD 2012..........aneb možná přijede i Trámek"

Příspěvek od speedy »

O víkendu 23. - 25. listopad 2012 pro nás eddie zajistil celé rekreační zařízení v obci Kytlice. Areál je většině z vás již důvěrně známý např. z pořádání Lan4.
Během posledního listopadového víkendu bychom zde rádi uspořádali 24hodinový jedinečný závod týmů na trati zeleného pekla. Pojedeme v offline režimu vytrvalostní závod (A-spec/Endurance series/24 Hours of Nurburgring) na několika konzolích zároveň. Počet konzolí (tedy i týmů) bude určen podle počtu zájemců o tuto akci. Všichni odstartujeme se shodným autem a ve stejný čas. Team který ujede nejdelší vzdálenost bude vítězem závodu. Předpokládaný počet pilotů v jednom teamu -5- (uvidíme). Naprostou libůvkou by byl team složený z pilotů jiných GT webů! Dovedu si živě představit třeba team GT-Areny, team CCR... no uvidíme, jestli se třeba CCR (Hocky) nebo GT-arena (Michal "robocop" XanaviGTR) odhodlají a přijedou. :oops:

Majitel konzole (PSN účtu) na které se závod pojede musí splňovat:
  • A-spec level40
  • nainstalovaný patch 2.09
Závod pojedeme s vozem NISSAN GT-R N24 Schulze...´2011. (číslo 71)
Auto jsem nastavil tak, aby nebylo záludné, dalo se obstojně řídit i na vodě a přitom neodpustilo žádnou větší chybu. Opotřebovávat se budou hlavně přední pneu. Jak je u nás zvykem, jízdní asistenty nepoužíváme - povoleno pouze ABS1. Setup vozu je zobrazen v příloze
H24Setup.jpg
Zároveň bude na HUD vypnuté zobrazení jmen pilotů v závodě (nepotřebujeme, jen překáží ve výhledu).
Původně plánovaný Nissan GT-R R35 TC se chová až příliš arkádově, to by byla nakonec nuda....
  • příjezd účastníků: pátek odpoledne nebo jak to půjde. Budeme se snažit, aby byly playseaty připravené do 18:00 SEČ.
  • zahájení: pátek 23.11. večer: start 24H závodu (závod rozjíždí již přítomní piloti, ostatní členové závodních týmů mohou do Kytlice vyjímečně dorazit i později - kdyby snad byly nějaké potíže během cesty na akci atd...)
  • Sobota je prohlášená za soutěžní den, večer pak plodná diskuze + posezení u piva, vína...
  • Neděle je posledním dnem setkání. Nedělní odjezd domů jak se komu bude chtít.
V sobotu večer proběhne slavnostní vyhlášení vítězů CUPu2012. Zároveň bude vylosován nový majitel memorabilního modelu Mazda RX7 TC ( GRAN TURISMO GT5 livery )
Během volných chvil budeme určitě diskutovat o uspořádání a formě budoucího CUPu2013, o větším zapojení pilotů uznávaných GT-komunit do závodění u nás stejně jako my u nich :oops: . Probereme budoucnost fungování našeho webu.

Stravování účastníkům nebude zajišťováno.
Sud piva a funkční chlazení je věcí pořadatelů - bude připraveno.
Pořadatelé také zajistí kotel guláše .... (ten se stal kdysi hitem LAN4)
Asi po 10-ti minutách volnou chůzí dorazíte k hospůdce s teplým jídlem.
Partnerky/přítelkyně vám na cestu jistě přibalí bábovky, buchty, koláče nebo jiné sladkosti.... Kdybyste to náhodou nesnědli, tak se nic neděje......známý mlsoun Redjous75 vám od takových mňamek rááád pomůže!
Přímo v Kytlici je obchod s potravinami otevřený v sobotu dopoledne. Ranní káva + čerstvé pečivo namazané máslem řadím mezi několik málo divů světa, určitě přijde vhod. Trvale otevřený market je v městečku Kamenice (aprox. 20km).

Tato akce není určena jen členům GT-Racing.cz teamu!!!

Využíváme příležitosti a zveme touto cestou nejen členy našeho teamu, ale i sympatizanty našeho webu stejně jako i piloty dalších Gran Turismo simracingových komunit.
Zvláštní pozvání platí i pro partnerky/manželky/milenky a podobné morální podpory pilotů.....
  • Cena ubytování = 180,- kč za osobu a noc.
  • sleva pro mladistvé do 15ti let = 50%.
  • Kdo přiveze celé herní nádobíčko - nezapomeňte na delší prodlužovák!! Závodní depo rozložíme ve velké místnosti v patře (před dávno vystydlým krbem). Je to hned vedle výčepu s debatním klubem...
  • Lůžkoviny vozit nemusíte.
  • Určitě do batohu přibalte pantofle! Jiné přezůvky (třeba Sparco nebo OMP apod...) vhodně dotvoří atmosféru závodu ;)
  • Eddie s fanTHOMASEM od čtvrtečního večera vaří guláš.
    Domluvili jsme pro jistotu i druhý sud piva (Sviňanský máz11). Guláš a extrapivo něco budou stát. Připravte si asi 150,- až 200,-kč příspěvek na osobu za celý pobyt, který nám to pomůže celé financovat. První sud věnují pořadatelé, druhý rozpočítáme mezi lidi. Předem děkuji za připravené drobné ;) - na očekávanou záplavu tisícovek drobné nevrátíme!!
  • Kapacita areálu je 28 lůžek.
  • .......majitelé UPS...... nezapomeňte, že dobíjecí doba baterky se počítá na desítky hodin !!(pokuď není trvale připojená
Svůj zájem účastnit se potvrďte do diskuze pod tímto zvacím příspěvkem. Seznam přihlášených bude pravidelně aktualizován. Pokuď máte zájem aby se endurance odjel právě na vaší konzoli - napište to do diskuze.
Na setkání a vaši hojnou účast se za GT-Racing.cz těší: eddie a speedy
.............................................................................................................................................
účast potvrdili:
  1. eddie..................WSP + konzole+NURB24H
  2. speedy......................playseat a konzole+NURB24H+UPS
  3. Pavel67..............................lahvinka(y)
  4. Kapsa......................volant (náhrada eddieho, který zlobí)
  5. Jarda75
  6. Sergej-sprint......................playseat a konzole+NURB24H
  7. bális
  8. Hanz77......................playseat a konzole+NURB24H+UPS
  9. Kuba98......................playseat a konzole
  10. Mach1......................playseat a konzole
  11. Perisbond
  12. VivaV
  13. corrado.......UPS
  14. Redjous75......................playseat s nefunkčními pedály + vířič prachu
  15. joshuabaraka
  16. Majkl
  17. fanTHOMAS
  18. Pájínek........sám do soboty odpoledne, ale závod pojede!!!
wanted_person.jpg
....a trámek nakonec nepřijel .....
Naposledy upravil(a) speedy dne 7.1.2013 15:16, celkem upraveno 106 x.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

KYTLICE, LISTOPAD 2012

Příspěvek od pavel67 »

Myslím že už jenom proto, že mě máte rádi :D a že nezkazím žádnou legraci :twisted: se zúčastním.

P.S. - když dovolíte, přivezl bych nějaké to víno a - lahvinku - http://www.youtube.com/watch?v=SBE1WEkojmU ;)
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

KYTLICE, LISTOPAD 2012

Příspěvek od markoduno »

já mám trochu problém s termínem. Od 18 do 23.11. jsem v Brně na školení a nevím kdy se vrátím v pátek domů. A to jsem ještě nemluvil s tou paní, co se mnou bydlí, zda by mě pustila. Každopádně zatím pozdržím svou odpověď. Zkusím ji ukecat. Ona v Děčíně studovala, tak by se třeba mohla jet podívat na nějaké ty pamětihodnosti a panoramata a třeba by si mě mohla vzít sebou :lol:

EDIT: ta sebou mě určitě nevezme, protože tam prý nepojede, ale naznačila, že by mi to i schválila. No...uvidíme.
Naposledy upravil(a) markoduno dne 31.10.2012 11:42, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

KYTLICE, LISTOPAD 2012

Příspěvek od hocky »

Normálně jste mě nahlodali. Docela bych se s váma srazil, Pavla už jsem viděl, tak ještě ty ostatní. Ani to nemám moc daleko 95km se dá ujet i na kole. Ale horší to bude doma, holt jsem mrtvej Homolka. Ještě uvidim, snad by to mohlo vyjít.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

KYTLICE, LISTOPAD 2012

Příspěvek od pavel67 »

hocky píše:Normálně jste mě nahlodali... - Ale horší to bude doma...
budu ti fandit a držet palce ;) aby tě doma pustili. Řekni že to jsou samí hodní a dospělí, vyspělí a rozumní lidé :lol:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

KYTLICE, LISTOPAD 2012

Příspěvek od hocky »

pavel67 píše:
hocky píše:Normálně jste mě nahlodali... - Ale horší to bude doma...
budu ti fandit a držet palce :lol:
Asi stejná sorta jako CCR ;-)
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

KYTLICE, LISTOPAD 2012

Příspěvek od Majkl »

Účast zatím nepotrvzuji ale rád bych se stavil, ale jel bych brzo ráno v neděli domu abych viděl Šumiho poslední závod v F1..
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

KYTLICE, LISTOPAD 2012

Příspěvek od SJ.sprint »

Tak na to hle bude chtit koukat každy-votom žadna... ;)
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

KYTLICE, LISTOPAD 2012

Příspěvek od Trámek »

Nazdárek piloti ;) děkuji za pozvánku a na 99% potvrzuji účast od Trámků. Loni to bylo víc než superis takže letos přijedem taky. Kdyby nastala změna, včas se ozvu *-*
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

KYTLICE, LISTOPAD 2012

Příspěvek od Hanz.77 »

Brzdy z Horovic potvrzuji účast . Red Bull Racing Team z Horovic startuje ve složení 3 pilotů : 1. Hanz.77 , 2. Kuba98cz, 3.Mach cz, vyrazime v pátek v ranních hodinách i komplet se svymi 3. Playseaty a kartony té dobre limonády. Jist nepotřebujeme máme křídla . :lol: :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

KYTLICE, LISTOPAD 2012

Příspěvek od eddie »

Majkl píše:Účast zatím nepotrvzuji ale rád bych se stavil, ale jel bych brzo ráno v neděli domu abych viděl Šumiho poslední závod v F1..

Poslední závod se jede v " Sao Paulo - Interlagos (Brazílie) " což je někdy v 18 večer, takže to už bude většina v poho doma a sledovat Schumiho last lap. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

KYTLICE, LISTOPAD 2012

Příspěvek od speedy »

Majkl píše:.....abych viděl Šumiho poslední závod v F1
tak si toho trageda nahraj na DVDrec! Kvůli prvnímu kolu závodu a pak zase prořízlé pneu bych TV snad ani nepouštěl :roll:
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

KYTLICE, LISTOPAD 2012

Příspěvek od osiwaru »

Za sebe nevím, v listopadu musím udělat podlahu a pokud bych to do Kytlice nestihl tak jsou mé vyjednávací možnosti velmi omezené :(
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

KYTLICE, LISTOPAD 2012

Příspěvek od Majkl »

speedy píše:
Majkl píše:.....abych viděl Šumiho poslední závod v F1
tak si toho trageda nahraj na DVDrec! Kvůli prvnímu kolu závodu a pak zase prořízlé pneu bych TV snad ani nepouštěl :roll:
Ticho! :D
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

KYTLICE, LISTOPAD 2012

Příspěvek od eddie »

Svoji účast na 24hodinovce mě potvrdili Perisbond i Vivav, tak si je dej na seznam Romane.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

KYTLICE, LISTOPAD 2012

Příspěvek od eddie »

Další potvrzený účastník je Corrado, tak si ho také dopiš a ohledně technického vybavení se s tebou spojí telefonicky. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

KYTLICE, LISTOPAD 2012

Příspěvek od perisbond007 »

jo hosi uz se tesim, skoro jako na lanku. :D jako vzdy taky neco dovezeme. :mrgreen:
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

KYTLICE, LISTOPAD 2012

Příspěvek od speedy »

kdo má zájem aby se na jeho konzoli odjel A-spec/endurance series/24Hours of Nurburgring ..... musí splňovat tyto podmínky:
  • A-spec level40
  • Nissan GT-R R35 TC (DLC)
...jednotný setup vozu připravím a do konce týdne tady postnu

BtW; ..auto není jisté, stále hledám variantu závodu kterou dokončí všichni na P1 v cíli i kdyby se jelo na mokru. V úvahu přichází i Schulze NISSAN GT-R N24 2011 (číslo 71).... Testuji i Weider hondu (poslední DLC)

konzoli poskytne eddie, Hanz77 .... Redjous nabízí stařičký vířič prachu :mrgreen: , moje PS3 také nechce zahálet ... někdo další ?? Při ideálním počtu pilotů pojedou souboj s časem 4 skupiny....

edit 1:
GT-R35 TC by byla nuda, to je krutá arkádovka.

Závod pojedeme s vozem Schulze NISSAN GT-R N24 2011 (číslo 71).

Auto jsem nastavil tak, aby nebylo záludné, dalo se obstojně řídit i na vodě a neodpustilo žádnou větší chybu. Opotřebovávat se budou hlavně přední pneu. Setup vozu je zobrazen v příloze
H24Setup.jpg
Naposledy upravil(a) speedy dne 7.11.2012 08:24, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

KYTLICE, LISTOPAD 2012

Příspěvek od balis »

Romane.Nechci do toho nějak štourat,ale jak zaručíš posádkám rovnost podmínek za proměnlivého počasí?Přeci i když nastavíš všem stejný progres změny počasí,tak někomu může pršet 3hodiny v noci a někomu pouze hodinu přes den.Časová ztráta může být propastná. :ugeek:
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

KYTLICE, LISTOPAD 2012

Příspěvek od Majkl »

Taky si myslím, že je nereálné mít pro každý tým stejné podmínky v OFFLINE, ale pokud tam bude internet tak můžeme jet klidně nějaký vytrvalostní závod ONLINE (třeba 8 hodin) - pochybuju že to PD servery utáhnou ale tak co.. :D
Odpovědět