Kytlice offline 2013

veřejná diskuze teamu a s teamem
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Kytlice offline 2013

Příspěvek od speedy »

O víkendu 15. - 17. březen 2013 pro nás eddie znovu zajistil celé rekreační zařízení v obci Kytlice. Areál je většině z vás již důvěrně známý např. z pořádání Lan4 nebo velmi povedeného offline soupeření 2012.

Tato akce není určena jen členům GT-Racing.cz teamu!!!
Využíváme příležitosti a zveme touto cestou nejen členy pořádajícího teamu, ale i sympatizanty našeho webu stejně jako i piloty dalších Gran Turismo simracingových komunit.

Program březnového offline setkání je následující:
Jak jistě uznáte, bylo by velkou škodou ochudit se o možnost znovu zažít atmosféru den a noc trvajícího vytrvalostního závodu. Znovu jej tedy zařazujeme na program tradičního offlinového setkání.

Ze všech přihlášených pilotů se utvoří 2 velké teamy .Bude-li zájem, můžeme uvažovat i s počtem 3 týmů. Tyto dva (tři?)teamy proti sobě pojedou 24 hodinový závod LeMans (A-spec/Endurance series/). Sportovním náčiním bude vůz kategorie LMP (typ a setup doplním)...
LeMans odstartujeme se shodným autem a ve stejný čas. Závod nesmí být z vůle pilotů přerušen nebo dočasně zastaven. Toto zabezpečíme připojením přes UPS. Jak je u nás již zvykem, jízdní asistenty nepoužíváme - povoleno pouze ABS1. Havay Damage je samozřejmostí. Pro zpestření a napínavost pojedeme "onboard" (pohled z kabiny). Team který ujede nejdelší vzdálenost bude vítězem závodu. Závod bude odstartován za stejného počasí u obou skupin i se stejnou skladbou AI-soupeřů. (Již jsme vyzkoušeli při Nurb24H)

Volný čas pilotů, kteří se právě nepotí za volantem v LeMans bude vyplněn doplňkovými závody(z nabídky: A-spec/Endurance series/) na trati Tsukuba 4H Mazda roadster TC nebo Tsukuba 9H endurance - vůz bude upřesněn a Nurburgring type V (4H endurance - auto upřesníme) - je možné alternovat i Suzuku 1000km - mokrý vytrvalostní závod. Pro doplňkové závody předpokládáme vytvoření 4 teamů pilotů.

Majitelé konzolí (PSN účtu) na kterých se závody pojedou musí splňovat:
  • A-spec level35 (pro LeMans 24H)
  • nainstalovaný patch 2.11
Časový rozvrh celého závodního veekendu:
  • příjezd účastníků: pátek odpoledne nebo jak to půjde. Budeme se snažit, aby byly playseaty připravené do 19:00 SEČ.
  • zahájení: pátek 15.3. večer: start 24H závodu (závod rozjíždí již přítomní piloti, ostatní členové závodních týmů mohou do Kytlice výjimečně dorazit i později - kdyby snad byly nějaké potíže během cesty na akci nebo nešlo zařídit volno v práci atd...)
  • Sobota je prohlášená za soutěžní den, pojede se závod Tsukuba9H, poté Suzuka6H souběžně s probíhajícím LeMans24H. Večer pak plodná diskuze + posezení u piva, vína...
  • Neděle je posledním dnem setkání. Nedělní odjezd domů jak se komu bude chtít.

Sud piva a funkční chlazení je věcí pořadatelů - bude připraveno.
Stravování účastníkům nebude zajišťováno.
Asi po 10-ti minutách volnou chůzí dorazíte k hospůdce s teplým jídlem.
Partnerky/přítelkyně vám na cestu jistě přibalí bábovky, buchty, koláče nebo jiné sladkosti.... Kdybyste to náhodou nesnědli, tak se nic neděje......známý mlsoun Redjous75 vám od takových mňamek rááád pomůže!
Přímo v Kytlici je obchod s potravinami otevřený v sobotu dopoledne. Ranní káva + čerstvé pečivo namazané máslem řadím mezi několik málo divů světa, určitě přijde vhod. Trvale otevřený market je v městečku Kamenice (aprox. 20km).

Zvláštní pozvání platí i pro partnerky/manželky/milenky a další morální podpory pilotů.....

Doplňující informace:
  • Cena ubytování = 200,- kč za osobu a noc.
  • sleva pro mladistvé do 15ti let = 50%.
  • Kdo přiveze celé herní nádobíčko - nezapomeňte na delší prodlužovák!! Závodní depo rozložíme ve velké místnosti v patře (před dávno vystydlým krbem). Je to hned vedle výčepu s debatním klubem...
  • Lůžkoviny vozit nemusíte.
  • Určitě do batohu přibalte pantofle! Jiné přezůvky (třeba Sparco nebo OMP apod...) vhodně dotvoří atmosféru závodu ;)
  • Kapacita areálu je 28 lůžek.
  • .......majitelé UPS...... nezapomeňte, že dobíjecí doba baterky se počítá na desítky hodin !!(pokuď není trvale připojená

Svůj zájem účastnit se potvrďte do diskuze pod tímto zvacím příspěvkem. Seznam přihlášených bude pravidelně aktualizován. Jestli máte zájem aby se některý ze závodů odjel právě na vaší konzoli - napište to do diskuze.

Zároveň Vás prosím o dobrý tip na vozidlo pro vytrvalostní Nurburgring nebo Suzuku.

Na setkání a vaši hojnou účast se za GT-Racing.cz těší: eddie a speedy
.............................................................................................................................................
účast potvrdili:
  1. eddie
  2. bális
  3. speedy......playseat + konzole+2xmonitor + UPS
  4. Pavel67.....
  5. Kapsa........
  6. Jarda75
  7. SJ.sprint.......komplet playseat
  8. Hanz77.......playseat+konzole+UPS, nerezový kyebel na limonádu;..ukázka "project CARS"
  9. Kuba98.....playseat+konzole
  10. Mach_CZ (?)
  11. markoduno......volant
  12. Majkl_1
  13. pájínek.....volant
  14. joshuabaraka
  15. Hocky.........PS3 pro závod
  16. martinsipy
  17. ....
  18. ....
  19. .....
  20. ....
  21. ....
  22. .....
  23. .....
  24. ........
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Kytlice offline 2013

Příspěvek od markoduno »

no paráda. Už se nemůžu dočkat. :twisted:
Jen nevím, v kolik se speedym dorazíme, protože v ten den máme v práci jakési stupidní cvičení a volno dostanu nejdříve na poledne.
No uvidíme.
Ale nebojte se přátelé. Určitě dorazíme. Muhaha
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Kytlice offline 2013

Příspěvek od balis »

Super.Taky už se těším, akorát mi vadí ten pohled z kabiny....ten já nerad....když tak budu hlídat tu lahvinku a pomazánku... :-D
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Kytlice offline 2013

Příspěvek od speedy »

balis píše:...akorat mi vadi ten pohled z kabiny....ten ja nerad....

Úvodní článek je návrh, detaily jeětě doladíme. Když bude kokpit vadit víc lidem, tak to prostě necháme free...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Kytlice offline 2013

Příspěvek od Hanz.77 »

Jo jen pro informaci : Nejsem si jistý jestli spuštění "Projectu Cars" nepotřebuje připojení k netu ! Jestli jo tak zas máte smolíka!
Já dnes nic jinýho nedělám od tý doby co jsem přišel z práce než že přestavuju hernu abych nemusel pořád otáčet playseat o 180 stupnů. Playstation- PC, PC - Playstation. :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Kytlice offline 2013

Příspěvek od osiwaru »

Hanz.77 píše:Jo jen pro informaci : Nejsem si jistý jestli spuštění "Projectu Cars" nepotřebuje připojení k netu ! Jestli jo tak zas máte smolíka!
Já dnes nic jinýho nedělám od tý doby co jsem přišel z práce než že přestavuju hernu abych nemusel pořád otáčet playseat o 180 stupnů. Playstation- PC, PC - Playstation. :lol:

Nejspíš ano. Viz. minimální požadavky.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Kytlice offline 2013

Příspěvek od speedy »

markoduno píše:...Jen nevím, v kolik se speedym dorazíme, protože v ten den máme v práci...

Sakra, všiml jsem si toho až teď !!! Mařeno, co já mám v práci ?? Chceš aby mě šlehlo ? :shock: ... vždyť víš, že tohle slovo mám od doktora zakázaný..... :roll: :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Kytlice offline 2013

Příspěvek od speedy »

Tak koukám, že na mou žádost o pomoc s přípravou závodů házíte pěknýho hemra.... Je to fajn, aspoň vím na čem jsme.... super :(

BtW; Pro možný závod Tsukuba 9H endurance navrhuji Subaru Cusco..... Chcete ho dát na pneu RS/RS ? A naplno vytunit?? Nebo to nechat v defaultu ??
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Kytlice offline 2013

Příspěvek od markoduno »

SPEEDY.....připiš si na akci Zahyse. Tedy pokud se mu podaří vyměnit službu.
Jinak víš, že ti s akcí pomohu, jen je otázka, kam bude tato akce směřovat.
24H už má asi dost lidí zajeto, tak bych souhlasil s tím, jak jsi psal (nebo mi říkal) minule. Dal bych 2 kousky na 24H. U něj by se střídali všichni, kdo by byl na akci. U tohoto by šlo hlavně o to, aby to měli dotyční odjeté. Nic jiného.
A potom bych udělal X sad na 2 dlouhé závody. A které jsou ty druhé nejdelší? Určitě Tsukuba 9H a tuším ta Suzuka. O laguně si momentálně nejsem jistý, na kolik je? Ale to se dá vždy doplnit na místě. Mě osobně je jedno co a s čím pojedeme. Hlavně, že se opět sejdeme, pokecáme, popijeme a.........to stačí :lol:

Chtěl bych apelovat na zájemce o tuto akci, aby co nejdříve dali vědět. Zároveň napsali svá očekávání od této akce. Kdo totiž nikdy nic podobného nepořádal, tak neví, že to není žádná sranda. Dát dohromady lidi, logistické zabezpečení a další věci, bez kterých by to prostě nešlo. Tak pohněte a šup šup sem dávejte přihlášky.
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

Kytlice offline 2013

Příspěvek od Kuba98cz »

Tak já bych byl určitě pro to aby se jela 24h asi lemans to mi je jedno playstation bych vzal protože mi 24h chybí ale s mim volantem už nepočítejte ten by 24h nevydržel drží už na čestný slovo :D jinak monitor a takovéto příslušenství přivést mohu ;) kdyby byl zájem,jinak sem určitě i pro tsukubu i pro nurburgring jako další jelikož není připojení na internet tak bych si rád zajel nějaký ten timetrialek když je to ta Kytlice :DD je jedno s čím je jedno kde. :D dále doufám že bude guláš už se těším.Samozřejmě beru kameru takže se můžete těšit na videa ale i fotky.Doufám že se bude chtít přijet i těm se kterými jsme se ještě na žádné akci neviděli a užijí si to s námi!!!Zkusím se domluvit s Hanzem že by jsme nějaký závod vymysleli a dám vědět jinak toto je 1000cátý příspěvek na vláknu GT-Racing tak míru zdar Ombréé.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
KAPSA
Příspěvky: 153
Registrován: 6.5.2012 22:08
PSN ID: GT-Racing-cz_IZ

Kytlice offline 2013

Příspěvek od KAPSA »

Můj typ na auta pro závody je nasledující:
Suzuka 1000 km - Honda weider HSV-010(SUPER GT)'11
Nürburgring 4-hour endurance - Audi R8 LMS Race car (Team Playstation)'09
Tsukuba 9-hour endurance - jsem taky pro Cusco Dunlop Subaru Impreza '08
24 hours of Le Mans - Pescarolo Courage-Judd GV5 Race car '04
Lidičky hlaste se je to super akce,já to do Kytlice mám 350 km v práci beru dovolenou,no prostě tu nemůžu chybět :lol: :D Tož zdarec v Kytlici
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Kytlice offline 2013

Příspěvek od hocky »

Nechci nic zakřiknout, ale tentokrát by mi to mělo vyjít. Takže, potřebuju nějaký info ohledně možnosti vzít si sebou konzoli bez playseatu. Jsou tam nějaký stoly a židle nebo to nemám sebou tahat vůbec?
Jo a vlastně se nejdřív musim zeptat jestli se můžu zůčastnit jako nečlen GT-Racingu.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Kytlice offline 2013

Příspěvek od speedy »

hocky píše:.....jestli se můžu zůčastnit jako nečlen GT-Racingu.

no to je otázka :lol: jasně že ano, od minulé akce ti ještě ani nezaschlo razítko na místence :!:
Playseat dořešíme, snad jich vlastníma silama dáme dohromady dost. Chceš aby se na tvé konzoli odjelo 24H LeMans nebo některý z dlouhých endurance závodů ?? Napiš tady svůj požadavek !
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Kytlice offline 2013

Příspěvek od hocky »

V endurance nemám odjetý ani 1 kilometr, takže by se mi to i možná hodilo, ale nejsem si jistej svým stařičkým DF Pro. Asi bych se přikláněl k některým těm kratším Endu než je 24H.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Kytlice offline 2013

Příspěvek od speedy »

hocky píše:V endurance nemám odjetý ani 1 kilometr, takže by se mi to i možná hodilo, ale nejsem si jistej svým stařičkým DF Pro. Asi bych se přikláněl k některým těm kratším Endu než je 24H.

OK, beru tedy svůj playseat a dáme do něj tvé PS3. Domluveno !!
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Kytlice offline 2013

Příspěvek od Redjous75 »

Takže Redjous se s lítostí musí odhlásit. Příští týden mě bohužel čeká operace kloubů , tím pádem se mě přehazuje pracovní program a díky tomu mám březen tak našponovaný že v termínu Kytlice se budu pohybovat pracovně na Chomutovsku se zadrátovanou rukou. :cry: :cry: . Chjo :cry: :evil:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Kytlice offline 2013

Příspěvek od hocky »

speedy píše:OK, beru tedy svůj playseat a dáme do něj tvé PS3. Domluveno !!


Ok domluveno. Nejspíš tedy bereš asi i monitor, nebo ho mám zajistit?
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Kytlice offline 2013

Příspěvek od speedy »

to Hocky: monitory beru hned dva... Jeden patří trvale do sestavy playseatu, druhý je free... všechno ještě domluvíme. Celou logistiku eviduji a aktualizuji v úvodním příspěvku.....
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Kytlice offline 2013

Příspěvek od Hanz.77 »

speedy píše: Celou logistiku eviduji a aktualizuji v úvodním příspěvku.....

Tak u nás s Kubou ti tam ještě chybí ten kýbl toho Red Bullu!! Bez něj nikam nejedem! Když už to eviduješ. :lol: :lol: :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Kytlice offline 2013

Příspěvek od SJ.sprint »

Jen pro info: V připadě potřeby vezmu cokoliv -stači řict..... I když třeba jen nahradni monitor pro zabavu (moje slavna ííyama 27") :lol: A když tak takě nejsem proti mit dalši odjetou 24 hodinovku :D
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Odpovědět