Kytlice offline 2013

veřejná diskuze teamu a s teamem
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Kytlice offline 2013

Příspěvek od speedy »

To je právě chaos, o kterém mluvím....
speedy píše:pojedou 24 hodinový závod LeMans (A-spec/Endurance series/). Sportovním náčiním bude vůz kategorie LMP (typ a setup doplním)..zdroj

O zámyslu jet LeMans s TC károu nepadlo ani slovo, jen jsem to zkusil a hned zavrhnul.... Schulze GT-R byla záloha na Nurb 4H pro případ, že by nikdo nedal jiný návrh vhodného auta....
speedy píše:Zároveň Vás prosím o dobrý tip na vozidlo pro vytrvalostní Nurburgring nebo Suzuku...zdroj

Kromě kapsiče jste se na to všichni totálně vys..li a taky to ve finále dopadlo tak jak muselo.
-----------------------
Konec debaty, po bitvě každý generál.... a to mě nebere!! Prostě je nutné akci příště lépe připravit. Jinému pořadateli přeji pevné nervy a nekonečnou zásobu trpělivosti. Já už to nebudu, jsem zklamaný nezájmem členů jakéhosi teamu a znechuceně končím se snahou cokoliv pro jiné udělat.
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Kytlice offline 2013

Příspěvek od SJ.sprint »

Auto bylo vhodne jen se nejak nevypočitalo to že když vlitne někdo do pisku a vyhrabuje se z něho 15-20 vteřin tak pak to naskače...Jinak ve čtvrtek večer jsme testovali asi 3 hodiny a měl jsi pořad naskok. A už nemluvim o vodě když začalo pršet tak 4x4 bylo k nezaplaceni a vubec se nemuselo zkracovat v pulce zavodu...4 kola naskok na konci zavodu jsou tomu dukazem... A to že speedyho iiyama přitahuje vodu jakj houba ,to už vime :lol: a ani ted' tomu nebylo jinak...Mit nejakou placku tak to by jen někdo neuřidil. . .
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Kytlice offline 2013

Příspěvek od pavel67 »

speedy píše:Já už to nebudu, jsem zklamaný nezájmem členů jakéhosi teamu a znechuceně končím se snahou cokoliv pro jiné udělat.


Hele - nic se nejí tak horký jak se navaří... Jakej nezájem??? Kdybch měl nezájem tak tam nejedu a opravuju doma auto (mimochodem mám to za dnešek hotový, auto jezdí a brzdí a v servisu nigde nebylo, jen v garáži - klasicky odšlapaný odvzdušnění) Ty zase časem vychladneš, vodfrkneš si, a stejně do toho pudeš zas - co bys doma v tom důchodu dělal...
Pravda je, že info o nastavení případného auta mě zastihlo zrovna když jsem měl trable s tím autem, tak jsem na to jaksi neměl čas. Nicméně jsem zkusil tu Mazdu737B - sice na ovladači, ale s volantem bych stejně neměl taky velkej úspěch, jak píše Bális.
A o debatě jsem taky myslel, že nějaká proběhne - ale nějak to asi nikdo nenastartoval. Něco by se k debatě určitě našlo... tak to teda necháme na léto. ale aspoň jste mohli popřemýšlet s Osim o tom mejlu co jsem vám psal o GameRocku. Najděte si ho a dejte vaše pomazaný hlavy dohromady. Případně to pošlu ještě jednou.

A na závěr - udělal jsem pár fotek, jen nevím, jestli si můžu dovolit dát sem odkaz, když to mám na tom rajčeti ;)
P.S. těch fotek je opravdu málo, tak jsem tam nějaký dodělal doma ze hry a něco přidal z minula...

http://pavel67cz.rajce.idnes.cz/Kytlice_2013_-_24hours_season_Nissan_GT-R_R35_TC
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Kytlice offline 2013

Příspěvek od osiwaru »

pavel67 píše:A na závěr - udělal jsem pár fotek, jen nevím, jestli si můžu dovolit dát sem odkaz, když to mám na tom rajčeti ;) P.S. těch fotek je opravdu málo, tak jsem tam nějaký dodělal doma ze hry a něco přidal z minula...

Ta poslední je hustá :lol:
Uživatelský avatar
KAPSA
Příspěvky: 153
Registrován: 6.5.2012 22:08
PSN ID: GT-Racing-cz_IZ

Kytlice offline 2013

Příspěvek od KAPSA »

SJ.sprint píše:Varovani:team Hanaku asi dostane penalizaci že se neozvali po přijezdu do cile :!:

Omlouvám se za pozdní hlášení,Sergej pencli přijímám :lol: cesta proběhla bez prolémů,všichni v pořádku doma,včera byl krásný den na cestu ,zato dnes děs a hrůza sněží a sněží :evil:
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Kytlice offline 2013

Příspěvek od markoduno »

pavel67 píše: ale aspoň jste mohli popřemýšlet s Osim o tom mejlu co jsem vám psal o GameRocku. Najděte si ho a dejte vaše pomazaný hlavy dohromady. Případně to pošlu ještě jednou.


pošli mi to prosím. Kuju
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Kytlice offline 2013

Příspěvek od Majkl »

osiwaru píše:
pavel67 píše:A na závěr - udělal jsem pár fotek, jen nevím, jestli si můžu dovolit dát sem odkaz, když to mám na tom rajčeti ;) P.S. těch fotek je opravdu málo, tak jsem tam nějaký dodělal doma ze hry a něco přidal z minula...

Ta poslední je hustá :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Kytlice offline 2013

Příspěvek od Martinsipy »

Ani jsem nepoděkoval, všem co se starali o obytování, o guláš atd, takže DÍK!!! Už se těším na další akci!!!

... pánové pamětníci i ostatní ..... opět trocha nostalgie ... tohle ještě FUNGUJE!!!! :

http://www.ketez.webz.cz/gt.html

..... se vším všudy ....... takhle začala tradice LAN .... :)
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Kytlice offline 2013

Příspěvek od osiwaru »

pavel67 píše:ale aspoň jste mohli popřemýšlet s Osim o tom mejlu co jsem vám psal o GameRocku. Najděte si ho a dejte vaše pomazaný hlavy dohromady. Případně to pošlu ještě jednou.


Na mail jsem reagoval, sice opožděně, ale ano. Výsledek je takový, že webu to je v této fázi asi buřt. Až, bude facelift (a on bude), tak se s dotyčným domluvím.
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Kytlice offline 2013

Příspěvek od hocky »

Pánové Osiwaru a Majkl, dneska jsem se náhodou nahnul k zadním sedačkámv mém voze a co jsem nenašel, ležely tam osamotě bez nápoje dvě nerozbalená brčka. Nevím co si o tom mám myslet, ale cena jízdného je jiná než dvě tyčky v nichž je díra.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Kytlice offline 2013

Příspěvek od Hanz.77 »

hocky píše:Pánové Osiwaru a Majkl, dneska jsem se náhodou nahnul k zadním sedačkámv mém voze a co jsem nenašel, ležely tam osamotě bez nápoje dvě nerozbalená brčka. Nevím co si o tom mám myslet, ale cena jízdného je jiná než dvě tyčky v nichž je díra.

Je ty byli asi moje k tomu Mekáči!!! :lol: :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

Kytlice offline 2013

Příspěvek od Kuba98cz »

Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Kytlice offline 2013

Příspěvek od markoduno »

pěkný Kamile :lol: Konečně Kuba našel své místo v týmu :lol: ;) 8-)
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Kytlice offline 2013

Příspěvek od SJ.sprint »

Moc dobrej pokus kamo ;) RESPECT!!! :!:
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

Kytlice offline 2013

Příspěvek od Kuba98cz »

SJ.sprint píše:Moc dobrej pokus kamo ;) RESPECT!!! :!:


Hele víš že ta tvoje hra na chytrýho nemá vítěze Kamile vid ale ty to moc dobře víš coo ty drndo... :lol: :lol: :lol:
Tak kecáš nebo jedeš?
Odpovědět