Kytlice offline 2013

veřejná diskuze teamu a s teamem
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Kytlice offline 2013

Příspěvek od osiwaru »

Kolem 16:00 mě nabere Hocky v Mostě, asi něco málo po 18:00 příjezd do Kytlice. O červeném koberci se doufám, nemusím zmiňovat - Hanz zařídí :lol: :mrgreen:
pajinek
 
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22.3.2012 19:06
PSN ID: GT-Racing-cz_PV

Kytlice offline 2013

Příspěvek od pajinek »

Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Kytlice offline 2013

Příspěvek od Redjous75 »

Pájo dííík , že jsi mě připoměl že mám bejt pěkně na sra...., když kluky vidím jak si to užívají a já trčím v rachotě. :lol: :lol: Fááákt superrr . :D :D
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
joshuabaraka
  
  
Příspěvky: 68
Registrován: 8.5.2012 11:00
PSN ID: GT-Racing-cz_JSH

Re: Kytlice offline 2013

Příspěvek od joshuabaraka »

Kapsíku, nerad, ale podařilo se mi obložit tě o ten verk usbéčkovej na plejko. :(
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Kytlice offline 2013

Příspěvek od SJ.sprint »

Hlašeni: Před pul hodinkou po klidne a přijemne jizdě mě Calibra uspěšně a bezpečně dovezla domu! Jsem rad že jsme se sešli v tak hojnem počtu. Z velkou radosti jsem vas znovu viděl a take bylo mi potěšenim poznat nove lidi. Mam vybaleno jen to všechno sešroubovat pozapojovat a mužeme řadit... :lol:
Přeji zbytku tymu ktere jsou ještě na cestě aby take dobře dojeli ke svym rodinam.
Tot' zatim vše a snad brzo na draze... ps:a možna se vrati i šmoula :D

PS: Jo, a ještě mě napadla takova jedna "moudrost". Jak by jsme nenadavali na PD co se jim povedlo v GT5 a co ne.A jestli je GT boži nebo ne. Tak ale jedna věc timle japoncum se povedla-DALI DOHROMADY SKVĚLOU PARTU LIDI a tahle parta je ...jako fakt boži ;)
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Kytlice offline 2013

Příspěvek od markoduno »

Čáslaváci jsou také doma. Strašně rád jsem vás pánové viděl. Už se těším na letní LANku.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Kytlice offline 2013

Příspěvek od pavel67 »

Morava částečně v domovině, pan šofér Kapsa pokračuje s druhým navigátorem do nejvzdálenějšího bodu od Kytlice.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Kytlice offline 2013

Příspěvek od hocky »

Abych něco nepropás, tak hlásim že Most už je taky doma asi tak 4 hodiny. Osiwara jsem na jeho žádost vysypal už v Teplicích takže nevim jak je na tom a Majkla jsem dovezl až před vchod.
Díky za úžasnej víkend, rád jsem vás poznal a těšim se na další setkání.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Kytlice offline 2013

Příspěvek od eddie »

Ústí už také dorazilo domů, dík všem za super víkend a už teď se těším na LANku. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Kytlice offline 2013

Příspěvek od Majkl »

Super víkend s fajnovou bandou lidí ;) Moc děkuji Hockymu za odvoz 8-)

LAN bude boží! :lol:
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Kytlice offline 2013

Příspěvek od osiwaru »

Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Kytlice offline 2013

Příspěvek od Majkl »

Nahoďte nějaký další fotky z akce.. (Jardo, Kapsik...) :)
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Kytlice offline 2013

Příspěvek od Hanz.77 »

Hořovice jsou už doma z5 ve svém kutochu a jsou už i on-line. :o
Díky hoši zase to stálo za to!
Bomba parta. Velké díky samozřejmě Eddiemu který pro nás dokonale tento objekt zajištuje. Díky Speedymu za jeho " Absolut SPEED" a také za přípravu závodů. Díky Markovi za to že dával na toho důchodce púo cestě pozor aby to někam neposlal. Díky Kapsovi za Djanga. Díky Bálisovi za to že mezi nás vtáhl další novou tvář ( Michala). Díky Joshuovi za skvělý typ na pár dalších her. Díky Osimu že jedním jebem smáznul P Cars :lol: . Díky Jardovi za jeho stinty na Tsukubě. Díky Majklovi za pár rad jak to mám pořádně katovat. Díky Sypimu za skvělý servis. Diky Pavlovi za skvělou maminčinu buchtu a bábovku. Díky Hockymu za odvahu, že se nebál mezi nás přijet.Pájínkovi za jeho výdrž při 24h Le mans. Corradovi za pěknou návštěvu i s celou rodinkou. A díky Seržovi za Red Budliky a typ na dobrou střílečku ( Už jsem to Serži koupil a Kuba si to už instaluje do PS3. Pry si z tebe někdy vystřelí :mrgreen: . )
No tak to je snad vše a doufám že jsem na nikoho nezapoměl. No a co z toho plyne na závěr?
BYLO TO BOŽÍ !!
Naposledy upravil(a) Hanz.77 dne 17.3.2013 22:25, celkem upraveno 1 x.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Kytlice offline 2013

Příspěvek od osiwaru »

Jen pár fotek z prvního večera.

btw. další super využití toho, když máte účet něco@gt-racing.cz a ne nějaké ... :lol:

Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Kytlice offline 2013

Příspěvek od SJ.sprint »

Varovani:team Hanaku asi dostane penalizaci že se neozvali po přijezdu do cile :!:
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Kytlice offline 2013

Příspěvek od osiwaru »

Jinak jsem doma ještě zkusil spustit pCARS, verzi z týdne 10 a šlapalo to i bez posledního update, takže chyba opravdu na straně připojení v Kytlici. Ještě jednou všem co si to nestihli zkusit, sorry, že jsem to jedním jebem smáznul.

Na revanž obrázky z PS3 verze.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Kytlice offline 2013

Příspěvek od Hanz.77 »

Jj ja to taky zkoušel hned doma a slo mi to bez updatu. ted uz tam zase update je nainstalovan a je to boží !!
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Kytlice offline 2013

Příspěvek od speedy »

Hanz.77 píše:....No a co z toho plyne na závěr? ...BYLO TO BOŽÍ !!
....Hanzi sorry, boží to nebylo ani náhodou... tohle byl chaos nadruhou...

Můj pohled na hodnocení této akce je dvojí..
to lepší: lidi se opět sešli, podebatili, nadlábli se super guláše, společně odebrali v TV zahajovací F1... a jelo se domů.

to horší: po závodní stránce tato akce byla naprostý propadák.
Na LeMans 24H bylo bez promyšlení zvoleno nevhodné auto - očekávaný náboj soutěživosti se díky nutnosti katování dráhy úplně vytratil.... Takže se to prostě jen odjelo a nic víc...
Očekával jsem něco jako posezení u výčepu při plodné diskuzi.... a ono nic.....
Kratší závody měli být zábavným využitím pauzy během 24H LeMans, jenže tu zábavnost jsem postřehl jen občas - takže taky nic....
Prostě toto setkání mělo potenciál, který jsme vůbec nevyužili. Po organizační stránce to byl propadák, takový už zažít znovu nechci.
Chaos a zmatek v (ne)připravenosti závodů, který vládl na letní lance 2012 se zde opakoval a to je škoda. Jen tajně doufám, že se to opět nebude opakovat v létě 2013 :cry:

BtW; že bális slavil v sobotu narozky mi nějak uniklo - takže dodatečně vše nejlepší :!: :beer: :!:
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Kytlice offline 2013

Příspěvek od osiwaru »

speedy píše:Můj pohled na hodnocení této akce je dvojí..
to lepší: lidi se opět sešli, podebatili, nadlábli se super guláše, společně odebrali v TV zahajovací F1... a jelo se domů.
Já to ani jinak nebral, jezdit 24H s radostí na okruhu jako je Le Mans, dokáže málo kdo. Já mezi ně nepatřím, tím se rovnou přiznám, že jsem v Kylici neodjel jediné kolo v 24H závodě.

Srovnávat offline Kytlici s online LAN nejde. Možná by bylo nasnadě založit s předstihem vlákno pro přípravu programu na letošní LAN.
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Kytlice offline 2013

Příspěvek od balis »

Speedy:Auto jsme zvolili na základě tvojí informace,že se to pojede s Schultzem motosport.Vyzkoušeli jsme to a ta kára na to neměla.Tak jme vzali stejně silného,ale o 400kg lehčího R35 TC.Dalo se s tím vyhrát i bez katování.Časy na jedno kolo 3:30.plus mínus by stačily.Mě to Le Mans nevadilo,ale to ježdění v sobotu kdy se jelo na pěti konzolích bylo dost náročné.Příště to budeme muset lépe naplánovat a připravit.... a hlavně odzkoušet.Myslím,že kdyby jsme tam dali LMP káru,tak na mokru budeme mít víceméně všichni problém udržet se na silnici.Pak už jedině jízda se skidem a active steering na strong :cry:
Mě se akce líbila a možná budeme mít dalšího ůčastníka LAN.Michal (Koly) uvažuje o nákupu nádobíčka.
Báli se Bálise?
Odpovědět