LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od osiwaru »

Tak my jsme v pořádku dorazili před osmou večer.
Bylo to fajn, ale strašně krátký. Organizace OK - díky Marku, jen to chtělo víc mléka a vsadím se, že nejvíc chutnal právě ten Budvar :lol:

Btw. baterie šlape, ještě jednou díky za pomoc Speedy. A jak dopadl Kapsík, s baterkou?

Nahodil jsem ještě pár fotek, z ukončení.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od markoduno »

to Osiwaru: mléko se dokoupilo a nakonec jsem ho vylil. O pivu s tebou nebudu diskutovat :lol: Ne ne. Také to bylo pitné. Ono vlastně všechno bylo pitné. Kdybych vám v pátek večer narazil nějakého pražana,. tak by jste to stejně nepoznali :lol:
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od balis »

Panove diky za super akci.Kluci z Caslavi vybrali opravdu skvelou lokalitu, kde bychom do budoucna mohli vytvorit tradici.A kdyz pani vedouci da do poradku tu kuchyn (kuchyn bez vody a drezu neni kuchyn) tak to bude opravdu bozi.Rad jsem poznal nove piloty a jeste jednou vitam noveho clena JSH.Velky diky klukum z Horovic a Michalovi za vyborne pripravene zavodni menu.Takze se uvidime doufam drive, nez za rok...treba v Kytlici, nebo u Tondy ve sklepe.Zdar. :-D :-D
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od Hanz.77 »

Dva dny po LANce a je tu ticho jako v hrobě. :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od markoduno »

to víš. Prázdniny. Já osobně jsem přijel domů, vše vyložil a pak jsem usnul na lehátku s dcerou vedle bazénu. :D
Vyšťavenej. Ale hned druhý den jsem musel kvůli klukovi vše složit, protože chtěl hrát jakousi blbost. No a večer samozřejmě proběhl test academy. Ale jen hodinku. Klasicky jsem u toho usínal a tak postel zvítězila na hrou.

Ještě musím dodělat komplet účetnictví, které následně nahodím do příslušného vlákna.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od speedy »

Hanz.77 píše:Dva dny po LANce a je tu ticho jako v hrobě. :lol:
...se nediv, skoro týden volna v mém nabitém programu chybí a tak teď doháním co můžu...
Není nic příjemného se v současných vedrech potit v montérkách a pokládat podlahu apod... :?
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od Hanz.77 »

ok ok. No tak já snad dneska v práci na odpolední dodělám výsledky z LAN7 a pak poprosím OSIho aby to nahodil abyste věděli taky jak jste dopadli.
Jinak chtěl bych ještě poprosit o nahození přihlášky pro nedělní EPILOG.
WTCC - Tokyo 8 kol
DTM - Suzuka 6 kol
DTM History - Laguna Seca 10 kol
FIA Blancpain - Monaco 6 kol
GT CUP Endurance Series - 24h Nurb 2 kola

Kvalda se pojede jenom na začátku prvního závodu. Pak se do závodů startuje v tom pořadí jak se dojel předešlý závod.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od osiwaru »

Hanz.77 píše:Jinak chtěl bych ještě poprosit o nahození přihlášky pro nedělní EPILOG.
Beru si to na starost.
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od hocky »

a kurnik, jelikož jsem nevezl černou krabičku sebou tak ty auta vůbec nemám. Hmm musim s tim něco udělat nebo si Epilog nezajezdim.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od Trámek »

=
Ticho jako v hrobě jo? Tak mě to nedá a sepsal jsem pár řádků se souhrnem LAN7 z mého pohledu :-)

CESTA:
Den pro mě začíná v 6:30hod. kdy usedám do auta a ladím navigaci… a ejhle, nezačíná to pěkně… po zadání adresy penzionu, mě navigace místo popisu trasy zahlásí: ty wole, taková prdel světa a ty tam jedeš? A vesnici nenachází… no neva, mám v záloze adresu speedyho, kterou už poslušně navigace zahlásí a já mohu vyrazit. U speedyho už čeká partička pilotů, speedy montuje kameru na křídlo a vyrážíme do té „prdele“ .. jedu druhý, kochám se krajinou, vše je jak má být, než do té doby, kdy mě předjede Sergej se svojí starou Calibrou a čuchám celou cestu jeho spálený olej z výfuku(motor KO)… no snad se den zlepší, až dorazíme na místo činu.. hihi

UBYTOVÁNÍ:
Jsme na místě a já se těším na svůj rozdělený pokoj, abych neviděl na svou manželku, kterou sleduji již 20let. A ejhe, opět další problém.. organizátor Markoduno mi přiděluje jeden z VIP pokojů, s krásným výhledem na krajinu, krásným zařízením, prostě super pokoj, jako pro manžele na líbánkách. Pokoj ač nerad přijímám, ale již tuším další problém, neboť pokoj nemá ve vybavení televizor a již nyní vím, že ve čtvrtek neuvidím svůj oblíbený seriál: doktoři z počátků… no musím se s tím nějak vypořádat a vše to přežít, snad se to tu zlepší. Otázka nač manželku? no kdo mě bude vařit, když organizátor nezajistil stravování(velký smích)

PITÍ:
Po cestě je žízeň, jsem vyprahlý jak sahara a tak vyrážím na osvěžení… mám chuť na mléko, ale již není!!! Zjišťuji, že Osiwaru ho všechno vypil a tak se s tím smiřuji a hledám tak můj další oblíbený nápoj: TONIC…. Poté co prohledám celou lednici, kde se chladí Cola, Sprite, Fanta, Kofola, minerálky s různými příchutěmi i bez, perlivé i neperlivé, více druhů džůsů, multivitaminů, red bully, no výběr jak v obchoďáku, tak zjišťuji, že mnou hledaný Tonic nikde… chjoo, to je den, jdu si tedy dát pivo. Stojím u piva, které sotva teče a ještě k tomu je kalné a teplé a o značce nemluvím, ta nemá s kvalitním pivem nic společného…. Nedá se nic dělat, ale s rizikem průjmu svoji žízeň zaháním aspoň takhle :lol:

VÝBER MÍSTA V HERNÍ MÍSTNOSTI/SESTAVENÍ ZÁVODNÍHO NÁDOBÍČKA:
Po předchozí domluvě s organizátorem se těším na pozici u okna, kde se nebudu tolik potit, ale ejhle, opět problém…. Již tento den začínám nazývat dnem problémovým a obávám se, co mě ještě dnes čeká. Sedím u zdi, daleko od okna a u vstupu do kuchyně.. copak vypadám jako nějaký jedlík? Cha chááá… no neva, aspoň pomalu pozoruji, co si kdo do ledničky nosí a co komu v noci potajnu sežeru :-D

PRVNÍ ZÁVOD:
Dostávám auto, dle mého názoru nejhorší v celém startovním poli, ale jelikož vím, že pojedu proti „bandě amatérů“ naladím ho, nasadím jednu botu(na amatéry mě stačí řídit jednou nohou a jednou rukou) a vyrážím do závodu. Po startu hned rána, jsem ve zdi, auto KO a tak zajíždím do boxů na opravu…. Závod… a máme tu konec… pro tentokrát jsem nevyhrál, ale s tím autem se to ani nedalo(to byla plečka!) a ejhle… koukám na výsledkovou listinu a na prvních třech místech, jezdci s tou samou značkou co já…. Hmmmm… problém asi nebude v autě, ale v zařízení, nebo že by ve mně? To si prozatím NE/připouštím hihi

VEČERNÍ NE/KLIDNÉ POSEZENÍ:
Po pár odjetých závodech-musím říct špatně zorganizovaných, protože vše fungovalo jak má a to je vždy podezřelé(organizaci měl na starost Majkl s Hanzem.. ehm.. pochvala-FAKT super chlapáci) si dělám večerní kávu a odcházím si jí v poklidu vypít na terasu penzionu.. usedám, pokládám kávu na stůl a kochám se krajinou… z ničeho nic rachot jako svině !!!! káva vylitá, já skovaný pod stolem, neb si myslím, že začala další světová válka a zjišťuji, co se zas děje??? … to Speedy objednal pro tým, přelet jeho dvou kamarádů v dvouch gripenech nad penzionem, pro zpestření zábavy… všichni se baví-já opět lamentuji a vytírám rozlitou kávu :-)… chjoo to je tedy první den! Snad ten další bude lepší :-D

Tak a lidičky, kamarádi, piloti, prostě všichni kdo jste dočetli můj fejeton až sem, tak jistě víte, že to celé byla parodie na LANku a já nyní vážně píši, že to byl sraz po všech stránkách perfektní, organizace suprová, penzion báječný, pivo moooooc dobré, mlíko nikomu nechybělo a o zábavu bylo též postaráno.
Jsem rád, že jsme poznali i naše kamarády ze Slovenska: Braňa a Marka(branoeso+tribal) kteří jsou fakt suprový týpci a perfektní piloti, kteří do týmu zapadli, jak měli. Dále oceňuji kuchařské umění Kolyho i Kapsika, kteří tam koncertovaly s pekáčema a grilem a byla radost to jíst. Mmmmmmmmmmm steaky já můžu
Sraz byl celkově bezchybný, závody dobře zorganizované a zajímavé, ubytování opravdu na VIP úrovni, v pěkné klidné nikým nerušené lokalitě, parta šoumenů i šoumenek, které nám tam dělaly srandu byla skvělá, tak se jen zbývá těšit na další LAN8, který bude stejně dobrý, né-li lepší.
Velké poděkování patří hlavnímu organizátorovi Markodunovi(_MK), že vše zajistil-muselo to zabrat spoustu času a úsilí a za pomoc i Speedymu(_HR), v organizaci závodů pak Majkovi(_MSM) a Hanzovi(_H77)
Zvláštní poděkování patří i Ivanovi Kapsikovi(_IZ) za mini dres, z kterého mám velkou radost a budu ho vozit s předchozím, jako památku na LANky
Poděkování Vám všem-nebudu rozepisovat všechna jména, opravdu, byli jste báječní všichni !! Chyba toho kdo se letos nezúčastnil !
Trámek+Trámková
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od osiwaru »

Já jen skrz výsledky LAN 7. Platné jsou výsledky 1. a 2. skupiny. Výsledky teamových závodů zítra.
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od SJ.sprint »

osiwaru píše:Já jen skrz výsledky LAN 7. Platné jsou výsledky 1. a 2. skupiny. Výsledky teamových závodů zítra.
no o vysledkach ani nemluv... jak to asi mohlo dopadnout když nam pořad chybělo palivo :lol: :lol:
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od Hanz.77 »

Palivo? No tak na to my měli inženýra. A vždycky nám to dobře spočítal. :lol: :lol: :lol:
Jinak je to sice daleko ale už teď domlouvám lístky do padocku. Tak kdyby měl někdo zájem tak my písněte na mail.
http://www.automotodrombrno.cz/cz/#!/se ... log/o-akci
Naposledy upravil(a) Hanz.77 dne 11.7.2013 22:30, celkem upraveno 1 x.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od speedy »


závod pohledem spolujezdce/navigátora. Někdy je jízda docela slušný tělocvik :shock:
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od osiwaru »

speedy píše:závod pohledem spolujezdce/navigátora. Někdy je jízda docela slušný tělocvik :shock:
Na konci mi to doporučilo zajímavý videa ze světa opravdových živých koní :lol:
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od Hanz.77 »

osiwaru píše:Já jen skrz výsledky LAN 7. Platné jsou výsledky 1. a 2. skupiny. Výsledky teamových závodů zítra.
Tak nám s Pavlem nakonec chybělo 7 bodíků a měli by jsme zlato v teamech. No holt bude muset inženýr příští rok líp počítat a teamová dvojka se naučí mín kroutit volantem. :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od SJ.sprint »

Hanz.77 píše:Tak nám s Pavlem nakonec chybělo 7 bodíků a měli by jsme zlato v teamech

...no ještě mate štěsti že jste měli v teamu ingenira ktery vam to doslova "spočital" :lol: ...
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
joshuabaraka
  
  
Příspěvky: 68
Registrován: 8.5.2012 11:00
PSN ID: GT-Racing-cz_JSH

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od joshuabaraka »

Tak jsem taky dorazil domu. :D

At´ si kdo chce co chce říká, za mě to byla akce bez jediné chybičky!

Díky, všem, kteří se účastnili, bylo mi potešením být tam s vámi.
Díky, klukům v dýmu, za kuřáckou podporu, hlavně když mi došly zásoby špenátu.
Díky, RedBull teamu za těch pár býčích drinků.
Díky, úžasným ženám, které se o nás staraly jako o vlastní.
Díky, jezdcům pod vlivem ohnivé vody, že mi umožnili být v celkovém pořadí teamů na třetím místě místo na prvním.
Díky, neznámým vojínům za všechny ty buchty, které jsem mohl ochutnat.
Díky, mužům za grilem a sporákem.
Díky, všem co mi natočili pivo.
Díky, za dvě flašky vína.
Díky, organizátorům.
Díky, GT-Racing.cz, že mě přijal za svého.

Těším se na další akci. ;)

PS. jak jsem se vrátil, zjistil jsem, že mi pedály samy přibrzďují... škoda, že jsem si nevšiml na akci, mohl jsem poprosit MS, třeba by se na ně rád podíval. :(
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od Martinsipy »

joshuabaraka píše:... jak jsem se vrátil, zjistil jsem, že mi pedály samy přibrzďují...
Joshi jestli můžeš pedály pár dní postrádat, dám je do pořádku, pokud mi je zašleš poštou nebo jestli máš občas cestu do Východních čech, bydlím od Prahy 65Km.
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od Hanz.77 »

lobby založeno podemnou
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Odpovědět