LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od markoduno »

pokusím se je pojmenovat dle pořadí fotek:
Pavel67
Redhouser
Jarda75
Trámek
Speedy s kávou
Bális - v pozadí Pavel67
Joshua
duo Kapsa a Vratim (zleva)
moje maličkost s airbagem- ta fotka se opravdu nepovedla :lol:
zase Jarda
Kuba a Hanz77
potom je pozdější fotka - pán ve žlutém trikotu - Tomek - zakladatel

je tu více lidí, ale nějak nestíháme. Vše bude později zveřejněno ;)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od osiwaru »

svejdik70 píše:proč na sobě nemáte jmenovky?
99% fotek označeno.

Přidáno pár obrázku z nočního vytrvalostního závodu.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od speedy »

čáslaváci po těžké a náročné jízdě hlásí bezpečný návrat do domácí pohovky...
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od hocky »

Most je už taky doma, díky za super zábavu a super partu bezva lidiček. Teď už se jen zase vrátit do toho stereotipu a těšit se na příští sraz.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od eddie »

Eddie a spol. už také dorazili domů.

Díky všem účastníkům za super zážitek z LAN7. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od branoeso1 »

Slováci sú doma. a dík chalani ešte raz za super akciu. vidíme sa na budúce ;)
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od pavel67 »

Jsem doma, jízda bez závad, Kapsíci pokračovali dál beze mne.

Děkuji Vám za vydařenou akci, byli jste skvělí - všichni :D

Óbrovský DÍK patří Markovi a Romanovi za jejich úsilí, práci a čas, který této akci věnovali.
...každej má něco, já jezdím...
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od Martinsipy »

Jen jsem se překulil přez kopec a jsem doma. DÍK Markovi a všem kdo jakkoli pomohli, samo FIA za celou správu závodů a ostatním za super-rodinnou atmosféru! ... o tom že jsem se cítil jako doma, svedčí i fakt, že jsem se
zapoměl přezout a v domácích papučích jsem dojel až domů (a to jsem se cestou stavil i na nákup v obchoďáku)
:-))
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od speedy »

pavel67 píše:Óbrovský DÍK patří Markovi a Romanovi za jejich úsilí, práci a čas, který této akci věnovali.
především Markovi, speedy tam jen vařil kafe a měl ke všemu drzé připomínky... :o
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od Trámek »

Trámkovci též v pořádku doma.. cestou ještě nákup proviantu a už koukáme od začátku na F1, proto ta prodleva ;)
Sraz paráda, poděkování organizátorům(hlavně markodunovi+speedymu), vše prostě opět superis.. jen škoda, že je zas konec a tahle skvělá partička šílenců s volantama se musí rozdělit, protože by tam mohla jezdit klidně i další týden :-D .... už aby byla další LAN v pořadí 8 :P
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
svejdik70
Příspěvky: 13
Registrován: 28.1.2013 19:10
PSN ID: svejdik70

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od svejdik70 »

osiwaru píše:
svejdik70 píše:proč na sobě nemáte jmenovky?
99% fotek označeno.

Přidáno pár obrázku z nočního vytrvalostního závodu.
Díky za popis.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od pavel67 »

kdyby někomu přebývalo klubové bílé tričko s nickem GT-Racing-cz_PF tak bych o ně měl zájem :cry:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od Majkl »

Super akce, já jsem se bavil i když jsem nejezdil. Uvidíme se v listopadu v Kytlici, teda jestli se bude zase něco takového pořádat ;)

Rád jsem poznal Brana a Tribala, tak snad se uvidíme na nějaké příští akci 8-)
Naposledy upravil(a) Majkl dne 7.7.2013 20:35, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
KAPSA
Příspěvky: 153
Registrován: 6.5.2012 22:08
PSN ID: GT-Racing-cz_IZ

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od KAPSA »

V pořádku doma jsou taky Dubaňáci.Není co dodat prostě supééér akce,díky všem za domácí atmosféru,především pak Markovi a Speedymu :D :D
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od SJ.sprint »

Speedy mi dotankoval nejaky letecky benzin byl jsem doma(tedy nejdřiv u kamaradky :D ) asi tak za hodinku,ani ne celou... Do sveho sidla jsem dorazil těsně před startem F1.
Děkuji všem !!! Pro mně to bylo naročne ještě před akci. Dva dny před akci jsem se nevyspal a a bylo to znat no a stim i to chrapani ktere musel trpět hlavně muj teamovy kolegaček Kuba-sorry no...


Děkuji středopolařum za připravenou akci... Markoduno a Speedy vyborna prace- ikdyby to bylo nebo nebylo dal- moc si toho važime!

Poděkovani patři take našemu RedBull teamu(Hanz/Kuba) ve spolupraci z PITovym ingenirem Majklem :lol: za přpravene zavody a za jich naročnou a občas i komplikovanou organizaci...Njn pit a jist se musi a vzhledem k tomu že padlo 500 piv a XXX litru vina ,tak si myslim že odjelo se maximum co šlo - RESPECT HOŠI

Děkuji samozřejmě všem zučasněnym. Moc rad jsem Vas viděl. Vyjmenovavat každeho ani nemusim-Moc pro mně znamenate a jsem rad že jsme se sešli v tak hojnem počtu!!! BYLI JSTE SUPEEEER !!!

Nezklamali ani hoste ze slovenska - Braňo a Tribal. Rad jsem vas poznal hoši a doufame že se i vam mezi nama libilo...I Corvettka byla skoro cela v oblezeni :D fakt bomba... Tak snad to nebylo posledni setkani

No toť zatim vše.Doufam že jste všichni dorazili do svych obydlí a k drahym polovičkam a dětem
Jdu sešroubovat "kokpit" a zas brzo na draze. RESPECT ;)
pavel67 píše:kdyby někomu přebývalo klubové bílé tričko s nickem GT-Racing-cz_PF tak bych o ně měl zájem :cry:
Jj nejakjy tričko tam zbylo nevim jestli zrovna _PF...ale když to řikaš Ptej se u _HR : )
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od Kuba98cz »

Tak mi jsme taky v pořádku dorazili už jsme v plné parádě přichystaní na další závody atd... Poděkování Marek,Speedy a Hanz,Majkl za skvělou LAN doufám že příští rok se sejdeme taky v tak hojném počtu jako letos dále jsem rád že se k nám připojili i další hráči jako je brano,tribal atd... Rád jsem vás poznal. ;)
Seržo v pohodě na příští LANku beru špunty do uší :D
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od markoduno »

Jsem velice rád, že se vám na LANce líbilo. Snažil jsem se vše zařídit k naší maximální spokojenosti. Sice tam byly nějaké malinké problémy (odpadky, utěrky..), ale snad to nenarušilo jedinečnou atmosféru naší akce.
Vždy po takového akci následuje tradiční děkovačka a ani já nemohu zůstat pozadu. Opravdu bych rád poděkoval všem, kteří se LAN7 zúčastnili.
Hanzovi a Michalovi za přípravu a organizaci závodů. Není to žádná sranda a vím, že se na tom nadřeli až až.
Kapsikovi a Jarče za bezva segedínský guláš a ječmínka. Ještě ti dlužím za porci, ale v tom mumraji jsem na to zapomněl.
Kolimu a Bálisovi za předvedené kuchařské umění a nabídnutí spolupráce při další LANce. Výpečky byly boží.
Trámkovi za to věčné rejpání :lol: Pivo hnusný, kafe za prd, internet na ho.no. Sranda musí Být
Holkám všeobecně za skvělou atmosféru, která některé jedince dokázala usměrnit a druhé naopak rozjet. :lol: (takhle jedou páni a šu šu.... : - D )
Eddiemu za předmětné a konstruktivní návrhy viz SAFETY CAR
Pavlovi67 za již tradiční povolený doping v podobě slivovičky - teda pardon - meruňky : - D
Martinovi sipimu za servis konzolí a pedálů
Speedymu za to kafe : - D
Braňovi a Triballovi za to, že si k nám našli cestu a potěšili nás svou přítomností. Vlastně tak poprvé v historii týmu GT-Racing.cz došlo k akci na mezinárodní úrovni. To se musí zapsat do dějin!
Pájínkovi za nákupy a takovou tu černou práci
Sergejovi za pomoc při tom finálním úklidu a ukázku zvuku svého nám již známého auta.
Jardovi za neustálé dodržování pitného režimu u mé osoby. To bylo čajíčků a kafíček :lol:
Vratimovi za neskutečnou zábavu na terase. Skvěle jsi to rozjel a všichni se bavili.
Joshuovi za to, že ho to s námi stále baví a jsem velmi rád, že se stal naším plnohodnotným členem. (Pak ti pošlu číslo účtu na příspěvky : - D )
Corradovi za ..... ani nevím za co - jo vlastně vím, za to že mě vyšťouchl : - D - ne ne chlape. Opravdu rád jsem tě viděl. ; - )
Hockymu za to, že se zúčastňuje našich akcí a jsme za to velice rádi.
Osimu za jeho pevné nervy při závodech a držíme palce jeho klukům, protože to bude naše budoucnost. Myslím tím Tošiwara a Jošiwara. :lol:
Redjosovi za to, že se statečně popral s poměrně velikým množstvím buchet, bábovek a koláčů a pomohl nám od nich. :lol: Opět sranda. Díky za účast
No a v neposlední řadě chci poděkovat Tomkovi. Udělal si čas a jako správný blázen do GT přijel přes půl republiky na jednu noc aby viděl, jak jeho následovníci drží otěže týmu a vše hrdě pokračuje dál. Děkuji moc.
Nesmím zapomenout na Petra Koláře, který nám zajistil bezproblémový internet a i když to jednou večer spadlo, tak stačilo prozvonit telefon a během minutky bylo vše v pořádku. A za ukázku svého nového stroje. Díky.

Snad jsem na nikoho nezapomněl. To by mě hodně mrzelo. Jinak u speedyho je tričko PF, prodlužovačka na 5 zástrček s červeným spínačem, modrobílý deštník a půllitr 11°. Já mám kabel k netu od Vratima.

Nic samozřejmě neslibuji, ale pokud se to povede, budu se snažit tento penzion opět zamluvit za stávajících podmínek pro pořádání LAN 8. Když byste někdo narazil na podobný objekt, tak zjistěte cenu a tím by se nám mohli otevřít další dvířka.

Opravdu vám všem díky za účast a zase někdy naviděnou.

Nahazujte všechny fotky a videa. Třeba na rajče
Naposledy upravil(a) markoduno dne 8.7.2013 09:07, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od Hanz.77 »

Tak de jste všichni ? Red Bull Team je on-line! Zakládám pro 14 .Hezky se seřadíme na startu jedem. :lol:
Ne ted vážně:
1. Super místo! Máro v tomhle máš za 1. To místo je unikátní. Takovej luxus, no nebojím se to napsat je boží ! Ten areál plně vyhovuje našim podmínkám. Já byl teda upřímně velmi překvapenej.

2. Jelikož vím co je práce kolem a příprav kolem takovéto akce tak si myslím že je škoda že to vždy táhnem max.4 dny. Kdyby to příští rok vyšlo tak by to chtělo aspoň celý týden. A nemyslím se jenom zavřít v penzionu a jezdit ,ale jak jsem se dověděl že jsou hodinu cesty motokáry tak jeden odpočinkový den na motokárách by nebyl k zahození. Další odpočinkový den by jsme mohli strávit u Speedyho doma na dni otevřených dveří. :lol: Nevim ale myslím si že jako dovolená by to nebylo špatný. Příští rok od pondělí do neděle.

3. Kluci měli jste strach jak to bude z jídlem. Nakonec to byla bombice! Kapsovo steaky na Speedyho grilu neměli konkurenci. Samozřejmě že OSIho vepřové s noky podlévané pivem Hmm... mnam.

4. Doufám že jste si konečně pořádně zajezdili a že toho nebylo málo. Z našeho programu jsme stihli vše! Výsledky budou vyhlášeny do konce týdne na našich stránkách. ( musím to tam celý naládovat) Za přípravu díky Majkl. Příprava byla krutá ale vyplatilo se.

5. Tahle LANka my hodně dala a taky hodně naučila. Tak minulý rok jsem si vyzkoušel jaký to je zorganizovat LANku. Tenhle rok zas jaký to je připravit závody pro LANku. A je mi jasný že tohle jsou dvě odvětví které nejdou spojit. Bud lítáte a zabezpečujete tak aby vše klaplo nebo trávíte hodiny v roomu a ladíte virtualní káry tak aby to šlapalo. A na tohle by člověk musel mít celý rok aby to vše dal sám. Takže kluci díky za parádní zabezpečení akce . Mára a Speedan nejsou v tomto oboru žádní nováčci jako jsem byl minulej rok já. Tak jsem věděl že to bude boží.

6. Díky Pavlovi za drahocené rady. beru si to k srdci a příšte jim zatopíme.
Díky taky našemu teamovému manažerovi za to že ví kolik máme brát benzínu pro daný závod.

7. Vráťa je borec !

8. Jezdím s nickem: GT-Racing-cz_H77 protože reprezentuji team a jsem na to hrdej!

9. V neděli 14.7.2013 od 19.30 hod
LAN 7 EPILOG ( přihlášky na webu) zakládá GT-Racing-cz_H77

10. Děkuji: Seržimu za můj pitný režim. Vypil jsem tak 1,5 litru čaje jinak za celé 4 dny jen ten můj oblíbený nápoj. Branovi s Markem za skvělou návštěvu. Doufám že se ukážete více krát. Kubovi za to že ho to se mnou a s vámi baví. No prostě díky všem!


Bylo to božíí!!!!
Naposledy upravil(a) Hanz.77 dne 7.7.2013 22:42, celkem upraveno 1 x.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od speedy »

LAN7 zhodnocení:

PLACEHOLDER

...nechám si pár myšlenek chvilku uležet v kebuli a počkám na myšlenkové vystřízlivění a vyprchání emocí.
Můj příspěvek bude bohužel v některých aspektech dost odlišný od zažitého "to bylo boží" .... se těšte !!
TRIBAL66
Příspěvky: 26
Registrován: 11.1.2013 14:06
PSN ID: tribal661

LAN 2013 *** Č Á S L A V *** 3-7.7. 2013

Příspěvek od TRIBAL66 »

Ďakujem za super víkend. Rád som vás spoznal aj ked si polku mien nepametám :lol: osobne sa rád zúčastním vašíh akcií aj do budúcna. Bolo vážne velmi dobre :)
Odpovědět