Fanatec CSL Cockpit

veřejná diskuze teamu a s teamem
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Fanatec CSL Cockpit

Příspěvek od pavel67 »

osiwaru píše:Ono to zase nevypadá tak zle.
...ale jo, vypadá to zle, FUJ. :)
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Fanatec CSL Cockpit

Příspěvek od SJ.sprint »

pry COCKPIT... to je lehatko ke kteremu určitě přibaleji slunečni bryle a opalovaci krem :D Ale ted' važně...Opravdu to nebude nic moc ,myslim že to nebude tak stabilni jako klasicky playseat...Když koukam na ty řemeny co to tam drži pohromadě tak jako....to nemuže fungovat...
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Fanatec CSL Cockpit

Příspěvek od osiwaru »

SJ.sprint píše:pry COCKPIT... to je lehatko ke kteremu určitě přibaleji slunečni bryle a opalovaci krem :D Ale ted' važně...Opravdu to nebude nic moc ,myslim že to nebude tak stabilni jako klasicky playseat...Když koukam na ty řemeny co to tam drži pohromadě tak jako....to nemuže fungovat...
Asi máš pravdu a ty chlapíci co vyzkoušeli skoro každý komerčně vyráběný playseat jsou teda idioti.
Potom, co to nějaký čas zkouší a sedí v něm, tak jen melou kraviny. :roll:

Sice to vypadá jako lepší rybářská stolička, ale ne každý potřebuje zubařský křeslo v obýváku, například je to slušný upgrade pro ty co mají WheelStandPro. A nikdo to tam nepřirovnává s plnohodnotným playseatem.

Když, už o tom nic nevím tak radši nic nepíšu nebo si to podložím nějakou negativní osobní zkušeností, případně jinou recenzí, která je opačného názoru.
hocky píše:pane bože, vždyť ten človíček tam sedí skrčenej jak kdyby seděl ve vajíčku, je to hnus. Z gauče mám pořád lepší posez než on.
Tak určitě.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Fanatec CSL Cockpit

Příspěvek od Hanz.77 »

Osi
Názor - nenázor. Kašlal bych na to. Já to dělam stějně. Nejdříve vidím a začíná se mi to líbit. Pak to nadhodím známým k posouzení. Pak zkouknu nějakou tu recenzi. A po zhodnoceních známých a zčíhnutí recenzí at jsou jakékoliv, vím už v koutku duše že si to koupím. Protože se mi to líbí a prostě to chci. Tak si to koupím. A je to.
Jak říkám já. Když se ti to líbí tak si to kup. A kašli na ostatní. Je to pro tebe ne? Nebo v tom budem jezdit všichni? ;)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Fanatec CSL Cockpit

Příspěvek od osiwaru »

Hanzi, já to nechci kupovat, jen sleduji kanál insidesimracing.tv a na něm recenze tohoto playseatu. No, vzpomněl jsem si, že to sem někdo, někdy dával jako takovou legraci, tak jsem dal video s recenzí sem. Smyslu plné reakce na sebe nenechali dlouho čekat.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Fanatec CSL Cockpit

Příspěvek od markoduno »

Vždy je třeba si věc řádně vyzkoušet a v tomto případě alespoň na hodinku. Bohužel ta možnost tu není. Je pravda, že na první pohled to vypadá opravdu jako rybářská stolička. Bez urážky. ;) Alespoň to nemá tyč mezi nohama. Vždy ale bude záležet na tobě. Co od toho čekáš a kolik do toho hodláš investovat. A samozřejmě na tvých domácích podmínkách. Rozhodně bych doporučoval navštívit nějaký veletrh, akci či další podobné sešlosti, kde se prezentují firmy vyrábějící či prodávající herní doplňky. Takových akcí však u nás není mnoho a když už se nějaké objeví, tak jsou roztoroušené po celé republice. :(
Závěrem: Kup si to, co si myslíš, že ti bude vyhovovat. Kup to přes E-shop a pak máš možnost to do 14 dnů vrátit bez udání důvodů. Jen se k tomu chovej velmi opatrně. Toť má rada ;)
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Fanatec CSL Cockpit

Příspěvek od Hanz.77 »

To OSI : Ok už mlčím. :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Fanatec CSL Cockpit

Příspěvek od SJ.sprint »

osiwaru píše:Hanzi, já to nechci kupovat, jen sleduji kanál insidesimracing.tv a na něm recenze tohoto playseatu. No, vzpomněl jsem si, že to sem někdo, někdy dával jako takovou legraci, tak jsem dal video s recenzí sem. Smyslu plné reakce na sebe nenechali dlouho čekat.
Někdy jsem to sem daval ja...jako legraci.Proto tomu i odpovidal muj legračni komentař Osiku :P Tak že nečekej odemě odborny komentař.Ja to dělam tak nejak jak to popsal Hanz
Hanz.77 píše:Názor - nenázor. Kašlal bych na to. Já to dělam stějně. Nejdříve vidím a začíná se mi to líbit. Pak to nadhodím známým k posouzení. Pak zkouknu nějakou tu recenzi. A po zhodnoceních známých a zčíhnutí recenzí at jsou jakékoliv, vím už v koutku duše že si to koupím. Protože se mi to líbí a prostě to chci. Tak si to koupím
Ale kdyby byla možnost vyzkoušet si to někde...tak bych nevahal a pak bych měl jistotu. A co se rozměru tyče tak to takě nevypada moc subtylni..... A navzdory všem věcnym nebo "komickym" komentařum opravdu bych si do toho vlezl třeba by mě to uchvatilo,co ja vim.
ps: a kolik za to vubec chtěji???
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Odpovědět