Playstation 4

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Uživatelský avatar
SOBMAISTER
Příspěvky: 36
Registrován: 12.5.2014 19:42
PSN ID: SOBMAISTER
Bydliště: Praha 5

Re: Playstation 4

Příspěvek od SOBMAISTER »

Trámis... Chápu jak to myslíš s těma limitovanýma edicema, ale v dnešní době co se nedá stáhnout se dá stáhnout někde jinde :-D Třeba tady máte ty dva avatary z limitovky co jsi přes aplikaci v mobilu hodíš na nový PS úplně zdarma... Jinak je pravda že stojí kolem 6 korun. Ale jsou tam i takový, za který chtějí pomalu i kilo což za obrázek je celkem dost :-)

https://www.google.cz/search?q=gran+tur ... B240%3B240

https://www.google.cz/search?q=gran+tur ... B284%3B286
Uživatelský avatar
SOBMAISTER
Příspěvky: 36
Registrován: 12.5.2014 19:42
PSN ID: SOBMAISTER
Bydliště: Praha 5

Re: Playstation 4

Příspěvek od SOBMAISTER »

A ohledně PS+ byl jsem taky šíleně nasranej že budou chtít další peníze jakoby za online hraní... byl jsem celou dobu proti stejně jako trámek že mě nezajímají hry co davají zadarmo. samozřejmně si chci zahrát nové hry hned a ne po roce co to daj na + , ale samozřejmně většina znás si noukupí hned všechno co vyjde stejně nato pak není čas to vše pořádně dohrát... PS + vlastním 20 dní takže přelom červenec srpen a PS+ mi nabídlo ke stažení v červenci Dead space 3 a v srpnu crysis 3 na ps3 zdarma takže investice za ps+ už je zpatky. Takže měním pohled na + jelikož tam dávaj dost slušný tituly jako teď...
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Playstation 4

Příspěvek od Trámek »

Taky něco písnu.. začnu u tebe Sobmaistere... jsem rád že reaguješ ohledně tvých poznatků, protože na netu i když je toho milion, neproberu jen tak co lidově. Takže o programu jak píšeš, já nevím, jsem opravdu začátečník na PS4, něco nahoď a rád vyzkouším. Ten avatar v době PS3 dostupnej do konzole nebyl, nebo o tom aspoň nevím, ale pokud to lze nyní, rád vyzkouším něco co jde. Ona ta konzole má tolik nových vychytávek, že já ani nevím na co které jsou.. časem snad poznám a napíšu určitě poznatek.

Markoduno, Speedy... bez ironie... pokud opravdu nemáte vyhlídnutý titul hry co váš maximálně láká, nežeň te se do koupě PS4, není zatím pořádně co hrát, a hry co vyšli, jsou převážně jen "grafická a zvuková reklama" než pořádná hra.
Na druhé straně, nyní už bych se právě kvůli té grafice a rychlosti konzole, ke konzoly PS3 nevrátil, ale nebudu skrývat emoce, že se mě po GT6 stýzká a rád bych zajezdil. Na PS4 není zatím dostupná kvalitní závodní hra.
Vyčkejte času, cenu i spadne a bude víc her.. toť můj názor.

Můj nákup byl ovlivněn hrou The Last of Us, protože jsem tak dlouho hledal další novou hru na PS3, až jsem došel rovnou k tomuto remasteru na PS4 + další aspekt - odliv lidí z GT6, nebylo prostě s kým hrát-a já nejsem typ hráče, že to zapnu jednou týdně v neděli. Když hraju, hraju třeba od odpoledne do půlnoci a nebo nehraju vůbec.
TLOU je hra fantastická, jsem z ní doslova unešenej a hrozně si jí užívám a hodnotím 10/10, prostě pecka, ale na druhé straně komunikuji s Redjousem, který jí totálně odpálil a nesedla mu. O tom to celkově je, každý máme rádi něco a né vždy se všem vše líbí stejně. Já dál plánuji Project Cars, který vyzkouším též na PS4 a na jaře Uncharted 4, v kterém skejsnu až do vydání GT7.
Tímto jsem ti i Sobe mírně naznačil, jak se stavím k PS+ .. je mě prostě k ničemu, protože já mám o hrách jasno dopředu a každou hru vyždímu maximálně do konce a na platinku a tak nepotřebuju mít rozehraných víc her najednou, ale stačí mě jedna a na dlouho.
A to, jak píšeš už se ti plusko zaplatilo těma dvěma hrama, ano to se ti zaplatilo/vrátilo, ale někdo ti to prostě a jednoduše vnutil. V tomhle směru jsem jiného názoru. Chci hrát jen to, co si sám vyberu. Jinak většina lidí říká že plusko je super a vrátí se za rok vícekrát, ale bez něj to do teďka šlo taky. Jsou to ale lidé, co tráví svůj veškerý čas u hraní her a třeba ani nepracují, tak přivítají každou hru zdarma a chválí, nbeo to chválí hráči, co mají malé děti... všechny názory respektuji a chápu, ale já jsem prostě jinej no :-)
Jo a nahoď ten program na ty obrázky.. díky, vyzkouším ho ;)
A jestli chceš, tak si mě i přidej.. mám nick TRAMEK-CZ , ale hraju jen TLOU a až dám příběh na max. jdu do MT a teprve pak budu až mít ps+, nyní valím v klidu bez něj.

Na závěr jen malé info o PS4, příště více, protože už chci jít hrát :lol: PS4 má okamžité video ze hry ke sdílení... zatím jsem to nevyzkoušel, ale nahraje to video, které jde okamžitě poslat ke sdílení, což je pecka... to samé fotky.
Třeba v závodech to bude dobré při podávání protestů. Rovnou k podání protestu odešleš video s incidentem, nebo ho dáš na web k nahlédnutí a urychlí se tím přeposílání save a může na incident mrknout víc lidí a napsat svůj názor.
Lze to sdílet i na facebooku, takže chodíš video na facebook gt-racingu a každý účastník hned ví o co jde. ;)
Ufff, fakt končím, sem KO, celej den sem se válel v bazéně, mám spálenej nos a sem vyprahlej jak sahara po hře TLOU :P
_____________________________________________________________________________
Tak jo, pokud najdu další poznatek, určitě sem písnu info
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Playstation 4

Příspěvek od Redjous75 »

Ahoj kucí.
Jak psal Jiřík je v tom kus velké pravdy. I když v jednom je to trochu jinak. Jirka ten to má nalejněný jak plán pětiletky a miluje futurovinky píčovinky víz. avatáří, MP3 atd. To zase já to mám jinak.Konzole je pro mě skříňka kam dám ten placatej nosič a ono se to samoseto. A můžu hrát hru - nic neřeším a už vůbec neřeším nety, obrázky, a ostatní. K tomu jsem nepotřeboval konec konců ani PS3. Takže je to opravdu o prioritách. PS4 je co do hraní lepší ve všech směrech a taky sotva už zapnu PS3 , ale má to jedno velké ale. PS4, už teď nabízí docela slušnou řádku her které součastníkovi nabídnou dostatek hodin hraní do dalších pecek co začnou vycházet na podzim. Jenomže to musíte být hráč otevřen většímu spektru her a né jen závodnění. Tady je velkej kámen úrazu PS4. Na PS4 a to doslova není nic závodního - jo jasně vyšlo NFS a komu se ještě dělaj beďary na čele, tak bude mít asi z toho orgáč. Pro většinu z nás, ale nehratelný auta kde stíny se mihotaj tak rychle, že zatáčku sotva vidíš. Každej to do tebe pere - policajti , supeři atd. Rychle pryč od téhle hry. Moto GP je totální kopie MotoGP13 z PS3. Kdo má rád motorky, jako třeba já, tak vlastní 13´ na PS3 a 14´na PS4 kvůli většímu rozlišení kombinézy kupovat sotva kdo bude .Očekávaný DriveClub dle mého nenabídne nic jiného, než pofesionálnější úroveň NFS, ale o regulérních závodech s kvaldou tréninkem a štelungem nepůjde. A Project Car ?. Sakra já prostě nevěřím, že to výjde letos v listopadu ani za mák. Hra je fenoménem odkladů a neskutečně dlouhého vývoje a přesto člověk nenajde jediný video z PS4 hraní téhle hry na rozdíl od ostatních periferií. Samozřejmě o miliardě fotek a videí z PC není ani řeč. Takže za mě PrCa. tak sotva příští rok léto a zdali vůbec. GT listopad příští rok a s odkladem Jaro 16 to je jasný. Takže kdo nehraje nic jiného PS4 nekupovat. Kdo si ale rád zahraje mix žánrů je už z čeho vybrat. Nejsem kdo ví jak velkej pařan. Jasně zapnuto, ale sotva hraju tři hodiny v kuse a přesto mě hry na PS4 nepřestanou překvapovat. A jak to tak bývá hry co bych si nekoupil a ani za mák jsem neuvažoval nad jejich koupě a přesto nakonec u mě v PS4 přeci jen přistáli, tak právě tyhle hry, mě zatím totálně dostávaj nejvíc a to právě tím rozsahem a výkonem konzole. Jak se ty hry vnímaj a hrajou jinak je fantastické. U mě to začalo remástrem TombRidera - pecka. NFS a Kilzone jsem samozřejmě prolítnul. U NFS jsem nedal snad ani 15% a letělo to do bazaru. Pak přišel nechtěný Infamous a ten jsem si tak neskutečně užil, že mě to samotnýho překvapilo. Assasín je parádní, ale je tak obrovsky rozsáhlej, že jsem ho nedohrál celého. Ten závěr, už jsem nedal ( přestalo mě to bavit ). Pak skvělej a odpočinkovej Wolfenstain - nářez, prdel a super zábava i když kvalita je spíše kýčová. No a to už jsem v létě, kde jsem si pořídil nejprve TLOU, který mě prostě zklamal - není to špatná hra jen používá pro mě už překombinované herní mechanizmi a zasazení do post-apokaliptického světa mě nesedí. Moc statické, nudné : zarostlej barák, spadlej barák, vraky vozů a zase vraky vozů. Občas na Vás bafne zomboška a zase jste v zarostlém baráku a takto to jde a jde dál. I přes filmovost a příběh, mě tahle hra prostě nebaví. Poslední náhul u kterého teď sedím každej večer je opět dva měsíce nechtěnej Watsch Dogs - jen ty ukázky : Hackování , kombinace, tak tohle nic pro mě říkám si. Pak, ale přišla goodly nabídka. Já to vzal a díky CZ lokalizaci je všechno srozumitelné a herně jedna báseň. Každá akce končí radostí a uspokojením, jak jsem parádně zvládnul zadaný úkol.Nehledě, že Chicago se nádherně povedlo. Víc přirozené město jsem neviděl a to ani poslední GT5 na tohle nemá ( dle mého). Teď příjde METRO, Assasin Unity který vypadá perfektně a o FarCry4 ani nemluvě!.To bude šupa jako blázen. :lol:
Jo, takže takhle vypadá spokojený úživatel PS4 . Určit priority. Chceš hrát všechen ten mix a vystačíš si offline do doby, než budem všichni v nějaké kvalitní závodní hře ?. Kupuj PS4. V opačném případě nikoliv!. A klidně natírej plaňkovej plot, opravuj střechy, proveď rekonstrukci kuchyně a budeš na tom líp, než se zaprášenou PS4 :lol:

Přeju Dobrou noc :P
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Playstation 4

Příspěvek od Trámek »

Tak je pravda Pepo, že mě až zas tak ten avatar nezajímá.. to je fakt blbost, jen jsem chtěl napsat poznatek.
Ta mp3 už mě třeba vadí. Když to uměla konzole dřív, proč to neumí teď? Já v každém Gran Turismu když hrál singl, tak u dlouhých závodů poslouchal muziku, no ale právě že tu mojí a né tu pitomou ze hry.. takže absence mp3 chybí.
AVI mě až zas ta neva, ale opět stejná věc.. dříve ano, nyní ne.. nechápu to :-(

A k závodním hrám na PS4, to je fakt katastrofa. Není vůbec nic!
NFS-arkáda a přicházející tituly Drive Club a The Crew bude to samé-nic pro nás všechny tady.
Já mám za sebou spoustu závodních her, např. série TOCA DTM, WRC, Colin mc Rae, Burnout, Driver, Formule, Nascary, Motorky, Midnight Club, Juiced, Richard Burns a mohl bych pokračovat. Jsou to spíše hry ještě z PSX 1, nebo PS2. Hlavně je tu ale série Gran Turismo, které se opravdu nic nevyrovná, tak už ani jinou závodní hru nevyhledávám a Project Cars bude spíš můj pokus a uvidím co s ní. Nákup bude vlivem pozdějšího vydání GT7, tak abych měl aspoň co jezdit.
Už mě i napadlo skočit do Forzy a Xboxu, ale jelikož to není zrovna malá investice a jsem spíš srdcem plejstejšnák, tak z toho taky nic nebude. Kdo je na tom podobně jako já, ať je rád u PS3 a GT6, protože tohle je podle mě momentálně nejlepší závodní konzolová varianta!!!
Ale k Forze musím podotknout, švára má xbox a tak jsem měl tu možnost si Forzu zajezdit a musím jen říct-PARÁDA! Ano, má taky své mouchy, ale je to fakt pecka hra. Vycházet to na Playstejšnu, jdu do ní hned! Švára o Gran Turismu tvrdí to samé-super hra, ale jelikož si každý držíme tu svojí značku konzole, tak si i bráníme svojí sérii pochopitelně každý více.

Jinak Pepo, ty, ty hry mastíš jinak než já :lol: Prolítneš to jako průvan a jdeš na další :lol: Já jsem takovej "platiňák" vyžďímu ze hry co se dá a až mě omrzí, ihned prodávám :lol: Teď se třeba chystám v singlu v TLOU na tu novou obtížnost, co na PS3 nebyla a to je pro mě prostě výzva.. jedna pecka a jsem KO a level odznova... to bude strategie... jůůůů, už se těším :lol: Tomb Rider super série, ale jak jsem ti psal na konzolistovi.. 9 odehraných dílů mě stačilo. Ale co se týče FarCry4, možná zkusím... 3 dle videí by mě bavila. Dost mě bavil i fotbal a NHL, ale perisbond říkal, že třeba NHL je dost náročné na ovladač a brzo ho zničíš, tak třeba na tohle seru. Jo a taky se hlavně přikláním ke hrám v CZ, páč moje AN je spíš k smíchu a Německy jsem rád, že se domluvím tak maximálně na dovolený :lol:

Nojo, pěknej pokec, ale jde se mastit... jak by řekl Kuba: kecáš nebo ------ hihi
Napiš Pepo něco ohledně konzole, nějakou vychytávku. Já mám stochutí založit ten debilní facebook... tywole, dám uložit fotku a hned to chce sdílet na fejsu, kam ten svět spěje :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Playstation 4

Příspěvek od osiwaru »

Vaše starosti na mojí hlavu. A radosti? ... :)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Playstation 4

Příspěvek od speedy »

Trámek píše:Já mám za sebou spoustu závodních her, např. série TOCA DTM, WRC, Colin mc Rae, Burnout, Driver, Formule, Nascary, Motorky, Midnight Club, Juiced, Richard Burns a mohl bych pokračovat.
......Tomb Rider super série... 9 odehraných dílů mě stačilo
Kde na tohle berete čas ? :roll: :roll: :roll:
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Playstation 4

Příspěvek od Trámek »

Speedy, tohle je můj náhodný výběr her které jsem odehrál cca od roku 1995 co vyšla první konzole PSX1.. jinak mám za sebou i více titulů. Dříve nebyl MP a trofeje, tak byla hra odehraná rychleji než dnes a hlavně byla zadarmo, když sis jí uměl stáhnout z netu a měl v konzoli čip ;)
osiwaru píše:Vaše starosti na mojí hlavu. A radosti? ... :)
OSI, tohle není iRacing, takže radosti chybí... konzolové hraní je jen utrpení a vyhozené prachy z okna ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Playstation 4

Příspěvek od Hanz.77 »

No to máš Tramis pravdu. Ani nevim kolik mam doma placek na PS3 a stejne se v ty cerny krabici otocili jenom jednou. :-) Jinak se tam toci porad dokola jedna a ta sama placka GT6. :-)
Jinak je tomu u iRacingu tam si zaplatis jenom to co chces jezdit a venovat se tomu. :-) To je pak radost kdyz vis ze sis koupil neco co budes pouzivat. :-)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Playstation 4

Příspěvek od speedy »

Otázka: má cenu pořizovat drahý PS4, když nejsou zatím k dostání cenově přijatelné 4K TV ?
Není škoda degradovat požitek ze slušné grafiky PS4 sledováním "pouze" 1080p :?:
Uživatelský avatar
SOBMAISTER
Příspěvky: 36
Registrován: 12.5.2014 19:42
PSN ID: SOBMAISTER
Bydliště: Praha 5

Re: Playstation 4

Příspěvek od SOBMAISTER »

Nevím jak to presně zamýšlí výrobci her, ale sám určitě víš že už ps3 podporovalo 1080p a jestli vyšlo 10% her co podporovalo tohle rozlišení tak je to opravdu hodně... Jelikož 4k televize zatím opravdu nejsou moc cenově dostupné tak jsem to vůbec neřešil protože si myslím že zas tolik her 4k rozlišení podporovat nebude... Bude to podobně jako na ps3 stím rozdílem že 720p vystřídá 1080 a zbylích 10% bude mít 4k...
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Playstation 4

Příspěvek od osiwaru »

speedy píše:Otázka: má cenu pořizovat drahý PS4, když nejsou zatím k dostání cenově přijatelné 4K TV ?
Není škoda degradovat požitek ze slušné grafiky PS4 sledováním "pouze" 1080p :?:
:roll: Hra může mít tu nejdokonalejší grafiku, ale může jí to být houby platné pokud bude stát za hovno. Tohle jsou opravdu otázky, které nechápu. Hry budou minimálně furt stejné, ne-li horší. Jen budou vypadat lépe. Hratelnost a obsah, to je otázka, kterou byste měli řešit a ne 4K.
Už vidím, jak se tady pár lidí bude honit za konvojem vozů v GT7 na PS4 a ve 4K a budou psát, to je bomba, to je super, to musíte vidět. Vidět možná, jen ne proboha to hrát!
PS4 je další evoluční krok ve světě konzolí, nikoliv revoluční.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Playstation 4

Příspěvek od Redjous75 »

Tak jak Speedy ?. Co paříš?.Co tě zaujalo?. :)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Playstation 4

Příspěvek od speedy »

Redjous75 píše:Tak jak Speedy ?. Co paříš?.Co tě zaujalo?. :)
Dnes jsem poprvé zapnul PS4. A jako že začnu zlehka klasikou známou už z dřívějška. Zapnul jsem Wolfa + nastavil obtížnost "hráč s dudlíkem" a že si jako chvilku pohraju. Po zahřívacím kole (pobíhání někde v hořícím letadle) na mě z vody vyskočil robotický pes a já měl první zástavu srdce :roll: Říkám si, Je to vůbec wolf? Pak se už hra rozeběhla a když jsem pochopil i ovládání tak běží zábava goodly.
Dnes večer se chystám ochutnat TLOU. U wolfa nějaké vylepšení grafiky znatelné je, tak uvidíme jak je na tom vychvalovaná TLOU.
-----
BtW; Pepíno, děcka jsou ze Sláje nadšený, asi to stáhnu za 500,- ze store.
-----
Nóó a manželka už tak nadšená není, tuší že se bude dít něco co asi už neovlivní :twisted: :mrgreen:
Užívejte dovču, prý bude teplo a slušné počasí (narozdíl od skoro celého července) :!:
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Playstation 4

Příspěvek od osiwaru »

Nového Wolfensteina jsem z chutí dohrál.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Playstation 4

Příspěvek od speedy »

Redjous75 píše:Tak jak Speedy ?. Co paříš?.Co tě zaujalo?. :)
Wolfa mám skoro hotového - nebylo to špatný ! Někdy lehce ujeté, místy až morbidní - a dost odtržené od původního Wolfa. Už to není odpočinková střílečka, tohle je regulérní RPGčko. Naštěstí obtížnost úkolů není vesmírná, hratelnost zachována.
WatchDogs je graficky naprostá bomba, tam snad v pozadí vlajou i záclony v oknech... tahle hra asi zabere hafo času, který tomu ale dát nechci :roll: :!:
TLOU na první pohled nebude špatný, ale v mých očích pokulhává - hlavně vzhledem k bombastické reklamě a recenzím které hra má. Čekal jsem mnohem lepší grafické zpracování. Herně zatím nehodnotím, jen jsem to lehce ochutnal.
-------------
Co mě ale děsí: nepovedlo se mi na PS4 přehrát nic z externího disku (NTFS) :!: :!:
Že nepřipojím ani originál konzolová bezdrátová sluchátka - to už je úlet. Na PS4 není ani jeden analogový výstup :shock:
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Playstation 4

Příspěvek od Redjous75 »

WD je suprovka vlastně hraju teď předevšim jen tuhle hru, přesto graficky je paradní ale měl bys vidět Infamous to je zatím pro mě absolutně top grafárna. Zato TLOU je na tom nejhůř.Hra si bohužel sebou nese statičnost z PS3 a barvičky ve větším rozlišení to nezachraňují.Jinak super je i remástr TombaRidera teď příjde Metro, pak Destiny, Driver Club, Far Cry4 a pak už největší klenost a to Uncharted4. S træmkem se ze hry asi zvencnem :D
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Playstation 4

Příspěvek od Hanz.77 »

No ja teda nevim kde na to berete ten čas a prachy. :o ;)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Playstation 4

Příspěvek od osiwaru »

Kde asi, místo závodění hrají. A prej, že gétérejsing.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Playstation 4

Příspěvek od speedy »

PS4 podporuje USB disc ve formátu FAT32. 1GB to na USB nahrálo za neuvěřitelných 48minut .... OMG
Bavíme se skutečně o nextgen konzoli nebo mi něco uniká ?? Bere Vám to někomu disc NTFS?
Odpovědět