Playstation 4

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Playstation 4

Příspěvek od Majkl »

Tak PS4 už je doma, zítra se k tomu snad dostanu a zapařím ten novej Killzone :)
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Playstation 4

Příspěvek od Trámek »

A Majkl zase všude musí být první :lol: :lol: :lol:
"Tak PS4 už je doma"
katovač jeden kur*a :lol: (Ň nebo V .. ale to je jedno)
pak písni dojmy o grafice ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Playstation 4

Příspěvek od Martinsipy »

Protože GT6už dohrál ;) :lol:
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Playstation 4

Příspěvek od Majkl »

Ještě ne, chybí čtyři trofeje a mám asi 85% :lol:

Žádnej report ohledně PS4 nebude, táta byl podělanej strachy :D, když máma zjistila, že už to zkoušel, ale projel jsem si menu a připojil to k PSN apod. Každopádně říkal, že grafika toho Killzonu je úžasná, tak už se těším na 24. 8-)
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Playstation 4

Příspěvek od Redjous75 »

Tak to si užij PS4. Vypádá to na zajímavou mašinku. Byl jsem se podívat taky na první hry a líbí se mě to. Já si PS4 pořídím tentokrát později až opravdu výjde něco co budu chtít si zahrát zatím těch aut na PS4 nic moc není. Ale Killzone taky dám později. Skvělá serie !. :lol: :D
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Playstation 4

Příspěvek od Trámek »

PS4 ON-LINE hraní...

K hraní on-linu budeš potřebovat mít zaplaceno PS Plus, které stojí 380,-kč na ¼ roku .. no tak to posrali !!!!
Tím, že mě nabízej nějaké hry na plusku zdarma, mě to nekompenzuje nic, protože mě ty hry nezajímají a spoření v podobě 380,-kč čtvrtletně si můžu dopřát u banky, kde z toho něco mám a né u sony, kde z toho bude hovno…
asi to je můj konec hraní u sony a vydržím pouze u PS3 kde to bude ještě minimálně 3 roky zdarma… nebudu za tohle platit-nekecám! Už tak jsou hry drahé, za to jak jsou rychle dohrané… podívej GT6 .. cena 1700 a režim kariéry lze dohrát opravdu rychle… cena neodpovídá kvalitě OFF-LINE hry, tak mám platit za on-line ??? tak jo, ale ať mě dají hru zdarma kterou chci, ale né kterou budou chtít oni, protože je jinak neprodejná-titul na hovno-proto je hra na plusku zdarma.. to je politika kurva !!! Úplně měním názor na PS4 a zůstanu asi co nejdéle u ps3 :?
ps: takže už né jenom x-box
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Playstation 4

Příspěvek od markoduno »

pokud vím, tak platba za celý rok činí 1200,- (1299,-). Když chytnete black friday, tak se to dá pořídit za necelou tisícovku. Vzhledem k tomu, že neplánuji utrácet za stolní PC a hraji výhradně na PSku, tak je tato investice pro mě v celku přijatelná
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Playstation 4

Příspěvek od Majkl »

Yop, těch 1200,- za rok je přijatelných. Přijde mi to taky stupidní, ale nedá se svítit.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Playstation 4

Příspěvek od Trámek »

Mě je buřta, zda 1000 nebo 1200 nebo třeba i 2500... ale za co jim platit 2x?
Je to stupidní platba, za něco co má být automatické, jako tomu bylo doposud.
On-line hraní je PLNÉ chyb a ještě jim mám za to platit.. nejsem padlej na hlavu :!:
Kdo chce PS Plus a jejich hry, ať si předplatí, kdo nechce, ať nechá být a hraje zdarma.
Majkle.. svítit se dá.. neplatit/nehrát, ale komplet všichni uživatelé a oni si to hned rozmyslí, ale to se nestane.
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
venoid_CZ
Příspěvky: 9
Registrován: 4.12.2013 11:45
PSN ID: venoid_CZ

Playstation 4

Příspěvek od venoid_CZ »

Placený onlin je sice vopruz, ale stovku měsíčně za něco co mě baví hold dám. Za ten rok přicházím o prachy za mnohem větší nesmysly a kdyby člověk měl se vším z principu bojovat tak si snad nekoupí nic. Tak si dám hold za ten měsíc o tři plzně míň no. Navíc autíčka onlajn zadarmo na slušné úrovni si stejně nikde nezajezdíš.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Playstation 4

Příspěvek od Hanz.77 »

venoid_CZ píše: Navíc autíčka onlajn zadarmo na slušné úrovni si stejně nikde nezajezdíš.
Zajezdíš ! Kup si Project Cars Ty jsou na Steamu a tam je ježdění zdarma. Tam platíš akorát za hru. ;)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
venoid_CZ
Příspěvky: 9
Registrován: 4.12.2013 11:45
PSN ID: venoid_CZ

Re: Playstation 4

Příspěvek od venoid_CZ »

Aha. No já to myslel spíš tak, že na PC se zas většinou platí peníze někomu kdo spravuje závody a servry.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Playstation 4

Příspěvek od Hanz.77 »

V Cars ne. Cars se chystají být CROSS OFF. To znamená že budou Konzolisti ( X - box ,ps4) s PC v on -line dohromady. A kdo myslíš že nám PCčkářům to zaplatí? Hádej. :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
venoid_CZ
Příspěvky: 9
Registrován: 4.12.2013 11:45
PSN ID: venoid_CZ

Re: Playstation 4

Příspěvek od venoid_CZ »

A oni mají vlastní servry na kterých nechají hrát zadara nebo zakládající je servrem?
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Playstation 4

Příspěvek od Hanz.77 »

Zakládající je servrem. Teda aspoň myslím.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
venoid_CZ
Příspěvky: 9
Registrován: 4.12.2013 11:45
PSN ID: venoid_CZ

Re: Playstation 4

Příspěvek od venoid_CZ »

No protože to je zadara, tak myslím, že je host servrem. Na rF pro závod dvaceti lidí potřebuješ vlastní servr. Nevím no, kdyby to bylo tak jednoduché a dalo by se závodit jen tak že založíš ve hře tak by asi nevznikali ty komunity a neplatili si vlastní servry. Ale necháme toho...trochu jsme to tu zaneřádili nePS4 tématem. Stejně je to jedno páč hraní na PC je zas na jinou debatu.
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Playstation 4

Příspěvek od sonyman »

@TRAMEK: Tak já si to Plusko platím na primárním účtu už dva roky (obě platby v akci, takže mi to vyjde na 85,-/měs.) a spokojenost. Pouze teda nemám kdy to všechno hrát. ;) Naštěstí doma nejsem sám, tak se to využije. Pokud nemusíš nutně super novinky, tak se to vyplatí a taky třeba na Velikonoce byla navíc ve slevě pro pluskaře nová Lara za mysím 600,- a to bylo asi 3 týdny pro oficiálním vydání.

Zde je např. nabídka na prosinec: http://blog.us.playstation.com/2013/11/ ... r-preview/

Pokud máš zájem, pak můžu postnout svůj seznam downloads, jsou tam jen věci z PSN+, tak si můžeš porovnat, zda bys to v minulém období využil, zda by Tě tam něco zaujalo. V podstatě jedna "velká" hra za rok a máš to doma. Proti MS je to super, tam platíš za online taky a nabídka v tom kvalitních her mizivá.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Playstation 4

Příspěvek od Trámek »

Sonyman: díky za nabídku, ale já bych to nevyužil... já jiné hry hraji pramálo... hrál jsem sérii Uncharted a to je asi tak vše.. ostatní hry byly jen náhoda, že jsem je zapnul. Táhne mě spíš jen to Gran Turismo a Uncharted a to na plusku nebude nikdy, protože je to VIP a na jiné hry nemám náladu a ani čas.
Já to prostě nevyužuju ani kdyby to bylo 85,-Kč měsíčně, ale mě nejde o cenu, ale o princip, což jsem už jednou napsal, takže se nyní opakuju.
Asi bych to využil u her na PSX1, nebo na PS2, ale v PS3 opravdu ne.

venoid_cz: nejde o to, jestli si dáš o 3 plzně míň, nebo víc... já si raději dám o tři víc a k tomu PS Plus, ale musí to mít nějaký pádný důvod proč a né že se platí u mrkvosoftu, tak se bude platit i u sony

příklad: je to asi jako neomezený tarif od operátora... dáš 700 a máš neomezené volání .....
když provoláš cca 100 minut měsíčně, a nechodíš na net a nepíšeš smsky, potřebuješ neomezený tarif ????

Původní myšlenka mojeho příspěvku byla, že nebudu platit za něco, co nepotřebuju a co bylo doposud zdarma a jen kvůli konkurečnímu boji to má odsrat zákazník?
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Playstation 4

Příspěvek od markoduno »

No vidíš. A právě Uncharted byl cca.před 2-3 měsíci zdarma na sosnutí. A co myslíš? Mám ho tam :-D
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Playstation 4

Příspěvek od osiwaru »

markoduno píše:No vidíš. A právě Uncharted byl cca.před 2-3 měsíci zdarma na sosnutí. A co myslíš? Mám ho tam :-D
Přestaneš platit a máš prd :)
Odpovědět