Playstation 4

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Playstation 4

Příspěvek od novcze »

hocky píše:Nějakýho cukání při hře jsem si nevšiml. Jen se některý věci dlouho loadovali a v posledním TT se mi dokonce ani neukázala výsledková listina s tim že je nějakej problém na serveru.
no však s připojením na servery DC je pořád problém, mě spíš šlo o to jak samotné share play technicky fungovalo, až budeme mít někdy stejnou hru, tak se zkusím připojit zase k tobě abych mohl porovnat rozdíl v obraze. Jaký máš teď u UPC upload?

Co se týče online, tak to probíhá tak, že si vybereš závod co chceš jet, tam "zaregistruješ" svůj zájem a po skončení limitu ti to najde další hráče co chtějí hrát a přesune tě to do lobby.
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Re: Playstation 4

Příspěvek od hocky »

Upload nic moc mám nějakej starší tarif
http://rychlost.cz/rh/2014449004-a0b07875c9.html
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Playstation 4

Příspěvek od novcze »

Zkus se podívat do nabídky UPC, jestli by ti nevyšel 120Mbit za lepší nebo stejnou cenu jako máš teď, já jsem nedávno přešel na Kombi Komfort 120+ a ze superfilmu na hbo balík a platím o kilo míň než před tím.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Playstation 4

Příspěvek od novcze »

JKR ten čas s Atomem ve Skotsku na prvním přírodním okruhu se stal jak?
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Playstation 4

Příspěvek od Redjous75 »

:D :D . No čas je to fantastickej , jen něco normálnějšího bys tam neměl ???. Víš jaké to je řídit tuhle bestii bez přítlaku a s citlivostí panny na plynovém pedále. Řídit jí na padu s dudlíkem je peklo !!!!. :D :D :D . No teď jsem to zkoušel a ještě to budu zkoušet, ale s Atomem ani náhodou se k Tobě nepřiblížím.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Playstation 4

Příspěvek od Redjous75 »

Hocky Ty už máš taky DC. U Nova v Clubu je totiž volno a přísun Tvých bodů by se týmu hodil. Jo a taky si Tě musím přidat do přátel. Jakej máš NICK na PS4 ?.

Jinak já si nejspíš DC budu nechávat počkám na updaty s počasím a taky kvůli vyvážení her. Nakonec FC4 je střílečka a prokládat to WD není ideál a to ještě přemýšlím o remástru GTA5 ( vypadá parádně ) no a taky tu máme ještě The Crew a Trial Fusion. ( Sakra nemám prachy :lol: :lol: )
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Re: Playstation 4

Příspěvek od hocky »

Rede DC nemám, jen jsem ho měl virtuálně půjčený od NOVa.
muj nick je HockyCZ
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Playstation 4

Příspěvek od Redjous75 »

Jinak kdo už viděl tak volant T300RS se vrátil s cenou na 10000,- kč. !!!. Prej reagují na ceny od dodavatele. Hmm takže udidíme jak bude vývoj ceny po novém roce. Každopádně za 10000,- je to nesmysl.


Trámis : koukal jsem na The Crew a hra bude obrovská jen graficky je to podprůměr až běda ale zábava to asi bude. :)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Playstation 4

Příspěvek od Redjous75 »

hocky píše:Rede DC nemám, jen jsem ho měl virtuálně půjčený od NOVa.
muj nick je HockyCZ

No tak šup šup. Zatím na PS4 jediná autíčkářská hra co alspoň nabízí nějaké slušnější závodění.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Playstation 4

Příspěvek od Redjous75 »

novcze píše:JKR ten čas s Atomem ve Skotsku na prvním přírodním okruhu se stal jak?
Zatím 1:22.4xx , ale sleduji Tvojí jízdu a to je jiný kafčo. Zadek se Ti ani nehne. Já tam lítám jak zástava ve větru. :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Playstation 4

Příspěvek od Redjous75 »

Porod, zatim 1:21.374. Prvni a druhá zatáčka ok, ale pak příjde to pomalé esíčko a tam udržet v klidu Atoma je kouzlo a to nemluvím o výjezdu a když, když už se mě to povede projet dobře, tak to zazdím v té předposlední vracečce. Ale dobrý zkusím to ještě poslat abych byl alespoň za Tebou.
Co budeš jezdit teď ?.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Playstation 4

Příspěvek od novcze »

Redjous75 píše:
Zatím 1:22.4xx , ale sleduji Tvojí jízdu a to je jiný kafčo. Zadek se Ti ani nehne. Já tam lítám jak zástava ve větru. :lol:
já když jsem to jel, tak si tam figuroval s časem 0:33.xxx, tak jsem chtěl vědět jestli je to chyba v jejich databázi nebo něco jiného.

Na ovladači musí být Atom peklo, nějak jsem nečekal, že to začneš jezdit.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Playstation 4

Příspěvek od novcze »

Redjous75 píše:Jinak kdo už viděl tak volant T300RS se vrátil s cenou na 10000,- kč. !!!.
ještě, že jsem pořídil včas, sice se pCars posunul, ale i u DC je volant přínos.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Playstation 4

Příspěvek od Trámek »

Redjous75: ta zvýšenou cenu volantu máš na mysli v CZC že? Já tam mám nastaveného hlídacího psa na pokles ceny a tak ten dotaz na změnu ceny pod volantem je můj :lol: jsou to svi*ě :lol:
Ale z toho si hlavu nedělejte.. u jiného dodavatele je i za 7800,- a v CZC byl po slevě na krámě 150 asi na ceně 7650,- což už jde a možná i půjde na vánoce.

Jinak testuju tu betu The Crew a za sebe musím říct, o 100% lepší než DC a i když je to arkáda, tak do ní asi půjdu.
Až na malinko divnou fyziku, to je dobrá hra. Závody jsou v betě v 8 lidech, což je postačující a
TT klasika. Závodů i TT je tam fakt hodně, takže hra na dlouho. Tuning sice arkádovej, ale rozmanitej, třeba i změna barvy nití potahů( to je pro tebe Pepo :-) )
Kamarád co má Forzu Horizon 2, to porovnával a řekl, je to "skoro" to samé. Včera jsem byl zajezdit třeba na trati Laguna Seca, nebo oválu v Nascarech, což bylo taky super, takže vzhledem k absenci pCars, do toho asi půjdu, protože zatím lepší volba na PS4 není.
ZLATÉ DOBRÉ GRAN TURISMO NA PS3 !!!

Co se mě ale začíná nelíbit u her na PS4, je Season Pass. Začíná se to pomalu u každé hry stávat pravidlem, což je pouho-pouhá ždímačka na prachy, která zláká nejednoho hráče, už i mě, protože i když je to dobrovolné, tak vám tam prdnou novou mapu, nebo nové auto, které je většinou lepší než to v základu a donutí tě to investovat nemalé sumy, už do tak drahých her! Né že bych ty ceny řešil, když to chci, zaplatím, ale na tohle je zlaté GT, kde je vše zadarmo!

A ještě poslední poznatek... už sem měl tu čest hrát on-line s pár různýma lidma a kdo má wifi-katastrofa, ale pozor, kdo má upload pod 2mbit, tak má taky problémy a když hrajete týmově, ruší to stabilitu celé skupiny. Na PS3 tohle bylo o poznání lepší, na PS4 už jsou větší nároky na internet.
Příklad: kámoš UPC nějakej 40mbit down a 1,5 up a už nás to spolu nehodí do závodu, protože to kvůli němu něchce vyhledat závod. To samé sdílení.. špatnej net a máš prostě smůlu.
Neumím si představit "GT" v 16ti lidech na PS4 s lidma co mají špatný net.. to bude hrůza hrůzoucí :mrgreen:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Playstation 4

Příspěvek od Redjous75 »

Novcz : S Atomem 1.flek myslím v Kanadě na trati s tou lodí nevím přesně. Ale je to s ťukancem na mostu, ale jinak OK , takže počítám že to ještě o 2sec. sundáš. Trať je zajímavá hlavně čleňitostí , horizonty a hlavně výjezd z tunelu do toho ostrého světla, kde brzdíš do brutálního esíčka a okamžitě pak musíš přidávat do nájezdu na most kterej je opět do kopce.

Jinak jsem koukal nedá se nějak přehazovat vedení klubu ?. Měl bys jsi ho převzít. Jsme jediní, kdo ještě za klub nějakej ten bodík přidává. Pak by bylo otázkou zbavit se hráčů co už nejezdí a přivézt hráče s potenciálem na bodíky.
Naposledy upravil(a) Redjous75 dne 11.11.2014 12:46, celkem upraveno 1 x.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
tom7374
Příspěvky: 11
Registrován: 20.1.2014 12:33
PSN ID: tom7473

Re: Playstation 4

Příspěvek od tom7374 »

pánové přemýšlim o koupi vyplatí se to
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Playstation 4

Příspěvek od Redjous75 »

No Tome to je težké říct. DC rozhodně není špatná hra a spolu s volantem je rozhodně zajímava. Ale chce to určitě jistý druh nadšení aby jsi po dohrání hlavní kampaně pokračoval třeba v plnění úkolů, timetriálu atd. A tady se lame chleba .Někdo to prostě zabalí a někdo pokračuje dál. Mě se hra líbí treba v nasvícení ( bezkonkurenční ) a opravdu si ježdění užívám, taky to chce kámoše na poměřování to je vyborný motivační prvek k pokračováni ( což tady není problém jezdím já i Novcz ) a hru čekají celoroční aktualizace s novými auty i traťemi, počasím atd. Mulťák neposoudím, ale závody mimo komunitu budou asi destruction derby. A v neposlední řadě už jsou na prodej jako bazarovky tak ušetříš i nějakou kačku. Takže za mě : kup to ;) :lol: :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
laktibrada
Příspěvky: 47
Registrován: 20.12.2012 16:33
PSN ID: laktibrada

Re: Playstation 4

Příspěvek od laktibrada »

Dnes si prinesiem ten Driveclub domov, tak kto ho hrava a nema ma v priateloch si ma pridajte.
PSN ID - Laktibrada
tom7374
Příspěvky: 11
Registrován: 20.1.2014 12:33
PSN ID: tom7473

Re: Playstation 4

Příspěvek od tom7374 »

objednano az pride tak se urcite pridam
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Playstation 4

Příspěvek od Redjous75 »

Parada borci. Jinak vsechno kolem DC jme přesunuli do diskuze jen o DC a najdete to v tématu ,,Ostatní závodní hry a simulátory,,.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Odpovědět