Playstation 4

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: Playstation 4

Příspěvek od osiwaru »

Za 48 minut mam, uložený závod jako video, zkomprimovaný a odeslaný na youtube. NTFS by konzoli prodražilo. A rychlejší by to také moc nebylo.
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: Playstation 4

Příspěvek od Substance242 »

Hmm, 500GB PS4 s TLoU stojí u nás na eštelacnejšie.sk menej ako tu v DE v obchode Saturn... síce neviem prečo na to pozerám, keďže PS4 nechcem. ;-)
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Playstation 4

Příspěvek od hocky »

chlapi funguje vám na PS4 PSN? mě na PS3 to jde,ale na PS4 se nemůžu připojit :shock:
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Playstation 4

Příspěvek od hocky »

ups, teď jsem se prozradil, do teď to věděl jen Trámek. No dobře mám taky "příští herní stanici" PS4,no neber to za 7500kč, zatim mám jen Kilzone co byly v krabici a hraju spíš WarThunder který jsem mohl hrát na PC, v nejbližší době budu kupovat BtF, pak uvidim jak bude vypadat H-Hour, má to být něco jako Socom který jsme s kamarády pařili od prvního dílu který šel na PS2 onlin (nevim kolikátej to byl) až do toho poslední než nám vypli servry, no a pak už jen nový volant, PCars nebo GT-7? No nevim vychází ve stejnou dobu a bude hodně těžké se rozhodnou pro jednu z nich, GT mě na sr..kakalo, takže momentálně jsem pro PCars, ale uvidíme co bude začátkem zimy a jestli vlastně něco vyjde.
Kua jsem se rozepsal.

PS. jo neni někde nějakej návod na ty KZ shadow fall v češtině, jsem anglickej analfabet a nesjem schopnej rozluštit co po mě chtěj. Třeba jsem strávil hodinu běháním pod přehradou, než jsem zjistil kudy se na ní dá vylézt a teď momentálně jsem v nějaké bitce, kde jsme ve velkém oslabení a nevim kam se mám probojovat nebo co vždy to dopadne tak že mi dojdou náboje a nikde žádný nemůžu najít :-(
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Playstation 4

Příspěvek od hocky »

Jo PSN už jede, furt se f tom ty Soňáci hrabou kua, to neni možný.

PS. ty vole já normálně spamuju na GT-Racing Foru, to neni možný.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Playstation 4

Příspěvek od Redjous75 »

Speedy : v čem se to pořád hrabeš :lol: :lol: :lol: , místo abys hrál a hrál. :lol: .

Hocky : Čeština není bohužel a Kilzon je masakr , jen si trošku musí člověk osahat to ovládání. Používej hodně drona a krycí povely. Jinak v té bitvě to bude nejspíš ta pod přehradou kde schodíš sochu Visara. Tam musíš jen vydržet na živu v bitvě než vyjede na horní plošinu letadlo do kterého nastoupíš a souboj konší pak jen video jak vyhazuješ celou základnu do vzduchu bomba co jsi před tím připravil. Tu misy mám rád, do finálního boje jsem jí dal jen s odstřelovačkou ( musíš ale nejdřív zabít hned na začátku maskovaného odstřelovače ) .

Jinak doporučuji koupit TombRidera a Watch Dogs obě jsou v češtině. Já tedy osobně BF nehraju je to spíš na online a tam bych nepřežil ani minutu a sing je kraťoučký .
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Playstation 4

Příspěvek od speedy »

Redjous75 píše:Jinak doporučuji koupit TombRidera a Watch Dogs - obě jsou v češtině.
Vyprdněte se na kdejaké střílení, kupte si za pár fufní Sly Coopera . To je naprostá oddechovka - ta si mě získává čím dál víc a je taky celá česky :o
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Playstation 4

Příspěvek od hocky »

Redjous75 píše: Tu misy mám rád, do finálního boje jsem jí dal jen s odstřelovačkou ( musíš ale nejdřív zabít hned na začátku maskovaného odstřelovače ).
JJ to je ono, toho snipra jsem taky dal a všechno jsem vybojoval s jeho zbraní, ta co jsem dostal na začátku je asi nějaká srajděra nebo co.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Playstation 4

Příspěvek od Redjous75 »

To Speedy : Kdy se můžu zastavit u Tebe pro nádobíčko?. Nebo jestli máš něco rozehranýho tak to ani nějak nespěchá. :D
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: Playstation 4

Příspěvek od osiwaru »

Seber mu to, ať nevymýšlí kraviny.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Playstation 4

Příspěvek od speedy »

Wolfíka jsem dotáhl do konce. Když nic jiného, tak jsem se určitě u střílení nácků nenudil. Ikdyž zaletět si pro kódy od tajné nukleární zbraně na měsíční základnu je skutečně ÚLET :mrgreen:
--------------
Pak jsem se vydal na podrobnější seznámení s TLOU:
Prosím vás lidičky, už to nikdy nesrovnávejte s RESI !!!!
TLOU je nuda, nuda a ještě jednou nuda...... Neustálé poskakování po panelech, podlézání panelů nebo kamenů a hlavně nudné likvidování cordicepsových nakaženin - nebo postřílení vojenských hlídek atd....
Tohle všechno nemá s dřívější akčností RESI nic společného :!:
Grafiku TLOU hodnotím jako průměrnou, o tom jsem se zmínil už dříve. Půlka scén je ve tmě a s baterkou, další půlka jsou animačky .... prostě nuda
---------
poslední kousek co jsem zkusil je demo nazvané P.T. . ............. tohle musel vytvořit tým naprostých psychomaniaků :evil: víc nehodnotím, užijte si to sami :twisted:
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Playstation 4

Příspěvek od Trámek »

speedy píše:PS4 podporuje USB disc ve formátu FAT32. 1GB to na USB nahrálo za neuvěřitelných 48minut .... OMG
Bavíme se skutečně o nextgen konzoli nebo mi něco uniká ?? Bere Vám to někomu disc NTFS?
Speedy, asi máš něco špatně. Mě trvá přenos videa ve formátu mp4 na USB o velikosti 670MB cca 2.min. max.
Fotky nevím, to ani není vidět jak to projede rychle.
Pak se ti taky nabízí možnost pod tlačítkem SHARE, kde můžeš rovnou odeslat fotky, či tvoje video na web, třeba na facebook, či twitter a v brzké době přibude funkce odeslat na youtube.
Tímto již nepotřebuješ žádné programy jako tomu bylo u PS3 na videa, či přeposílání replaye ze hry.
Prdneš to jedním tlačítkem rovnou na web, vybereš kam a kdo na to může koukat.
Jak to zvládne konzole rychle, už pak záleží jenom jaký máš upload internetu.
Za sebe říkám nextgen konzole určitě.
Disk s NTFS nemám k odzkoušení, tady nemůžu sloužit.
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Playstation 4

Příspěvek od speedy »

Trámek píše:Speedy, asi máš něco špatně. Mě trvá přenos videa ve formátu mp4 na USB o velikosti 670MB cca 2.min. max.
Hmm, něco bude jinak v nastavení. Video ze hry 1080p se uložilo jako 720p. Třeba během ukládání se to nějak zdlouhavě konvertuje. Ale to je jen nápad, který už neprověřím. PS4 jsem včera úspěšně vrátil s konstatováním, že je to hezký ale domů to nechci. Negativa převažují nad přínosem.
Speedy píše:Redjousovi tímto ještě jednou děkuji za ochotu zapůjčit konzoli k vyzkoušení.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Playstation 4

Příspěvek od osiwaru »

No bodejť, hlavní negativum je, že je to hřebíček do rakvičky místního závodění. Protože, se na tom nedá závodit. A jestli si to někdo pořídí s novým volantem, jen kvůli tomu, aby měl v garáži 1111 aut a občas se tady v neděli sklouzl v deseti lidech, a nakonec dělal přiblblé úkoly za účelem získat platinovou trofej, tak je to pacient :lol:
laktibrada
Příspěvky: 47
Registrován: 20.12.2012 16:33
PSN ID: laktibrada

Playstation 4

Příspěvek od laktibrada »

Kluci neviete mi poradit. Predal som PS3, planujem kupit PS4. Ked sa na PS4 prihlasim so svojim PSN kontom, tak tam budem mat vsetkych priatelov tak ako na PS3 alebo ako to funguje?

DIky
Uživatelský avatar
SOBMAISTER
Příspěvky: 36
Registrován: 12.5.2014 19:42
PSN ID: SOBMAISTER
Bydliště: Praha 5

Re: Playstation 4

Příspěvek od SOBMAISTER »

Jj mužeš se přihlásit pod učtem který jsi měl na PS3... Zůstanou ti všichni z friends listu a všechny doposud získané trofeje... Po přihlášení normálně uvidíš online friends list jen pro ty co hrajou na PS3 budeš jako offline...
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Playstation 4

Příspěvek od Trámek »

Dnešní update 2.00

Co na to říkáte lidičky? Za mě velké díky a jsem fakt Sony vděčnej za funkci Share Play, což je převratná novinka ve světě hraní her. Kamarád vám nazdílí svojí hru a vy hrajete zadara.. no není to paráda? :D
Dále ode dneška umí konzole přehrávat mp3, přímou cestou ze hry sdílet videa na youtube a nebo třeba měnit pozadí.
Jo a Share Play se po hodině hraní přeruší, pak musíte navázat nové spojení.

Dnes jsem měl tedy možnost si zajezdit hru Drive Club a musím říct, grafika, zvuky, fyzika super!
Ale to hlavní, pohled z vozu na vozovku. Pro mě úplná katastrofa a tuhle hru bych hrát nemohl.
Třeba oproti Gran Turismu vůbec nevidím pořádně na trať ani z jednoho pohledu. Na celé auto se to nedá řídit, reálný pohled z auta nevidím nic okolo sebe a za zatáčku a tak jsem jel na pohled z haupny, kterej mě asi vyhovoval nejvíc, ale né na 100%.
Sice jsem závod vyhrál, ale hrozný trápení s výhledem.

Přesně na tohle je nová funkce Share Play, kde si vyzkoušíš hru u kamaráda a poté se rozhodneš, zda-li koupit či ne.
Možnost vyzkoušet si demo sice taky je, ale na PS4 u pramálo her.

Pro ty z vás kdo máte zájem si vyzkoušet jinou hru než kterou máte doma, nabízím:
The Last of Us Remastered a Trials Fusion... tak když tak písněte zprávu na plejku a není co řešit ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Playstation 4

Příspěvek od hocky »

Potřebuju detajly toho zdílení, chci si vyzkoušet ten DriverClub, jak na to, kdy, jak dlouho to můžu zkoušet a ták có, prosím řekni.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Playstation 4

Příspěvek od Trámek »

- kamarád zapne hru, kterou ti chce na sdílet
- klikne na share a poté na start share play
- pak mu naskočí lišta přátel, vybere tebe a pošle ti pozvánku s hrou
- nyní se ti na liště v menu objeví zástupce hry, jako kdyby byla hra tvoje(pod lištou hry máš i všechny tvé přátele, kteří hru vlastní a můžeš příště oslovit i někoho jiného, s tím, že ti ten zástupce zůstane nadále v menu.. nemusíš se tedy shánět, kdo jí pak ještě další vlastní)
-klikneš na toho zástupce a nyní jsi ve hře, respektive v konzoli toho kámoše, ale ovládáš tu hru ty

Toto je něco jako funkce ve windows, kdy povolíš funkci vzdálená pomoc kamaráda do svého pc a on se ti tam hrabe, v čem mu to povolíš

Snad jsem postup napsal správně a pokud ne, nebo ti to nepůjde, tak mě zavolej do párty a když tak ti to vysvětlím tam.
Doporučuju se s tvým kámošem nejdříve spojte na párty a domlouvat se u toho přes mikrofon, tak to je určitě lepší pro vás oba, že si ověříte oba funkčnost. Na konzolistovi už píší první infa, že kdo má připojení k netu na prd, vyskakuje nějaké okno s hláškou a hra se seká.. což je pochopitelné. Já hrál dlouho a ani jeden problém nebyl.. tak good luck ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Playstation 4

Příspěvek od hocky »

Ok dík, to teda bdudu muset sehnat nějakýho kamaráda, co bude zrovna online když tam budu já. hmm to se moc nestává
Odpovědět