Playstation 4

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Playstation 4

Příspěvek od novcze »

tak co FC4 ... koukal jsem, že už hraješ JKR
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Playstation 4

Příspěvek od Redjous75 »

Novcz. : Jasně pařím zatím 4h:31min a progres hry mám na 4% tak to vypadá že singl u mě bude kolem 50/60 hod. Nejdou zatím kvůli ofiku datu ještě spustit updaty ale chyb jsem si nevšimnul. Jinak je to suprovka jde ale v podstatě o to samé jako FC3 jen jiný místo a děj. Jinak dějově ( příběh ) je o něco horší ale když vezmu že v FC3 byl opravdu legendární tak to ani neva. Ovládání perfekt skoro vše při starem tak že okamžitě se dá na hru přivyknout. Jen pozměnili ovládání vozidel plyn a brzda se ovládá dudlíkem takže trochu nezvyk a hlavně se obtížně hledá citlivost , Menu bylo dle mého lepší taky v FC3 hlavně v upgradech výbav a zbraní + obchod s kůží nebo ostatníma cinkrlátkama. Taky jsem nenarizil kupodivu na minihry : střelba do kachen, vrhání nožů nebo karban. No jinak mapa je gigantická a prostředí dechberoucí je to mix Lary, FC a Uncharted co do prostředí. Graficky špička lehce by mohli být ty nejvzdálenější objekty ostřejší . Zvířata perfektní : třeba jednu stanici mě pomohl osvobodit slon kterého jsem osvobodil takže hodně dobře se pak na to kouká a takhle úspěšná mise je pak radostí a potěší a hned se člověk těší na další misy. Jediné co mě fakt štve je opět jen částečná lokalizace tedy rozhovory otitulkované ale dopisy , úkoly a další je v původním jazyce. Škoda.
Zatím hodnotím na dobrých 80% ten kdo ale není fanouškem serie by si klidně mohl ještě 5% přidat jelikož proněj bude vše nové a rozhodně zábavné.

PS: Novcz - teda časy u Tvých příspěvků tak těm fakt nerozumím. Buď Ti je 70 a vstáváš se slepicema nebo jsi pekař a zaděláváš na rohlíky :lol: :lol: :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Playstation 4

Příspěvek od Hanz.77 »

Tak to rád slyším. Tak to teď bude sleva na FC3 tak to koupim na PC za pár stovek.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Playstation 4

Příspěvek od novcze »

FC3 ani nic open world od Ubisoftu jsem nehrál, sice FC3 bylo zadara na PS+ ale zdálo se mi to moc obsáhlý na PS+ hru a neměl jsem na to čas, takže jsem to pak nechal být, ale koncept se mi líbil a na PS4 to i bude vypadat slušně, takže určitě jdu do toho.

co se týče časů, jsem zvyklej chodit do práce na 5:00, máme flexibilní pracovní dobu, samozřejmě s tím souvisí i včasný odchod z práce a dost času odpoledne, když člověk potřebuje něco po obchodech nebo úřadech a hlavně není problém v sezóně vyrazit třeba na 2,5h na bike i v pracovním týdnu a nevracet se někdy k večeru.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Playstation 4

Příspěvek od Redjous75 »

Novcz : Tak to ti závidím . Tedy né to ranní vstávání , ale to odpolední hotovo. Já ráno sice na půl9 ale obvykle se vracívám po 19h. Takže děs. :lol:

Jinak FC4 je open až až. A trochu musím poupravit hodnocení je to lepší a lepší :D . Pravdou je že hodnotit brzo je blbost. Už se uvolnili servry takže update stažený a hned se objevili pěší obchodníci což je super jelikož v FC3 pokud jsi chtěl upgradovat musel do svého domku a tady jsi třeba v misi a zjistíš, že Ti chybí lepší zaměřovač, ale v nabídce jsi ho už viděl a tak hodíš mapu - koukneš kde se courá obchodník - seběhneš k němu - vyměníš kožešinu za prachy - koupiš si lepší zaměřovač - vrátíš se na pozici - zamíříš a prásk ... cíl DEATH . Pecka!
Hustý jsou zvířata. Lokalita se musí pořádně kontrolovat ,páč pokud jsi na území šelmy - dost blbě se pak prohlíží třeba okolí základny co chceš napadnout protože kdykoliv Tě ta havěť může napadnout a taky to dělá. Jinak jsou nově k dispozici mini helikoptéry, vingsuit ( boží ) . Počasí dynamický zatím jsem zažil sníh a vichr , přežil lavinu , byl jsem na lovu vlků, prozkoumal první jeskyňi, potápěl se. Je tu spoustu odkloněných misí, taky v hlavním příběhu se musíš rozhodovat, protože frakce za kterou bojuješ má dva jakoby šéfy a ty se kolikrát neshodnou a ty se musíš rozhodnout jak se na to vydáš. V jednom případě se víc stavíš pro akčnější mise v druhém případě spíš potichej přístup atd. No já si chrochtám blahem - tenhle typ her mám prostě rád a sedí mi. Jinak samozřejmě jsou mise, které si můžeš zahrát v kooperaci. Ja si tedy vystačím jen se singlem. Jo jinak přišel jsem na to, že s ovládáním dost výrazně pomáhá ta dotyková ploška - šup, šup a měníš zbraně, nastřelíš mapu, zkotroluješ zásoby atd,atd. :)

PS. Tak teď jsme s Trámkem přišli na to že v FC je skutečně kompletní cz lokalizace. Jen je to debilně schovaný takže si každej přepne jen cz titulky ale je potřeba přepnout ještě celou hru do cz.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Playstation 4

Příspěvek od novcze »

Plants vs. Zombies garden warfare pro PS4 a Mirrors Edge pro PS3 je zadarmo ke stažení i bez PS+ v rámci oslav 20 let Playstation, ale jen do konce víkendu
Uživatelský avatar
SOBMAISTER
Příspěvky: 36
Registrován: 12.5.2014 19:42
PSN ID: SOBMAISTER
Bydliště: Praha 5

Re: Playstation 4

Příspěvek od SOBMAISTER »

Čau jelikož je těsně před svátkama rád se podělím o skvělý tip na nový telefon jedna se o Sony Xperia Z3 nebo Z3 Compact...

Začnu asi tím že jsem 6 let něměl žádný jiný telefon než iPhone a myslel jsi že jiný nikdy chtít nebudu zkoušel jsem jich za tu dobu víc než dost ale žadný se nemohl vyrovnat nakousnutému jablku :-) až pak příšla víše zmíněná Z3 už v reklamě mi padla do oka tak jsem nakonec do ní šel...

Začneme rozbalením nádherný telefon kompletně ze skla jak vpředu tak vzdadu jakoby vyšel z výrobny od applu po zapnutí mě naprosto uchvátila ostrost displeje... Tedka abych to trošku schrnul mohl by to být totiž dost dlouhý članek tak snad na nic nezapomenu... Telefon je voděodolný do 1,5 m hloubky po dobu maximálně 30 minut takže určitě nehrozý utopení ve vaně či záchodu :-D, Fotoaparát má 20,7 mpx a natačí videa v rozlišení 4k, z telefonu se dají zobrazovat fotky na jakékoli chytré televizy nabo přehrávat hudba či videa a v poslední řadě telefon funguuje jako externí monitor čí ovladač k PS4.. Za mě mohu tenhle telefon jenom doporučit patří opravdu mezi elitu chytrých telefonů...
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: Playstation 4

Příspěvek od speedy »

Dobrá zpráva pro každého, kdo nepodlehl hysterii prodávání volantů Logitech!!
Bylo jen otázkou času, kdy něco podobného zaplaví trh. A přibudou další udělátka :!: info zde
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Re: Playstation 4

Příspěvek od hocky »

Asi jsem pochopil o co zhruba jde, ale můžeš nás(mě) do toho zasvětit nějak víc?
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: Playstation 4

Příspěvek od speedy »

hocky píše:Asi jsem pochopil o co zhruba jde, ale můžeš nás(mě) do toho zasvětit nějak víc?
slušné vysvětlení najdeš v odkaze
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Playstation 4

Příspěvek od Trámek »

Podobné udělátko je na světě již delší dobu, akorát od jiného výrobce, a tak kdo je chytrej, tak si zjistil, že to má skoro 1sec. prodlevu a nejde s tím tedy kvalitně závodit. Tuším, že to stálo 1200,- a dokonce v jedné české recenzi, to uživatel popsal jako jasnej "šit" ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Re: Playstation 4

Příspěvek od hocky »

Jo Trámku, taky jsem to vyhodnotil jako šptanej vtip. Evidentně to oklame systém a tváří se to jako dualšok, takže celé to pak vypadá jako bys jel na dualšoku, ale ty točíš kolečkem a šlapeš na pedály.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: Playstation 4

Příspěvek od speedy »

hoši klíííd, tahle zpráva má jediný význam: prostě, že to ojebat jde. Časem se jistě ukáží další udělátka... tohle je jen první venku. A bývá většinou nejhorší a nejdražší.... jenže "kdodřívpřijdetendřívmele" a z nabízeného koláče urve největší kus.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Playstation 4

Příspěvek od Trámek »

Speedy, jj ojebat to jde.. třeba já než volant prodal, jsem to zjištoval jak to funguje a když jsem zjistil tu prodlevu, tak bylo jasno. Ale zas vem nás, co jsme "ps3+géčka" prodaly, tak co snima? Třeba mě by se na něj přes 1/2 roku už prášilo a tak němělo cenu ho dál vlastnit... nevyužitý materiál ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Re: Playstation 4

Příspěvek od SJ.sprint »

No hele nevim jak to funguje a jestli už jste to někde zahledli ale vypada to že nemusite se rozloučit z G27 aby jste mohli zařadit zavody na PS4
https://www.youtube.com/watch?v=5hNumQXV1Qg#t=15
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Playstation 4

Příspěvek od Martinsipy »

Tak se asi přecejen najde i ryze praktický důvod proč koupit PS4 Pro, vypadá to, že má konečně vzadu 3tí USB? :) To to trvalo :roll: volant, sluchátka a konečně bude možné i nabíjet nebo mít pripojenou klávesnici :o
... to je síla, před 16ti? lety vyšla PS2 se dvěma USB a teď že by pochopili páni inženýři v Sony, že je potřeba i třetí :oops: :roll: a to nejspíš stejně jen díky VR
RC cars 1/10 elektro
Odpovědět