LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od eddie »

Eddie a Koly také už v pořádku doma. Marku akce byla super a doufám, že se napřesrok opět sejdem na stejném místě.
Chci všem účastníkům poděkovat za super víkend.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od pavel67 »

Já jsem taky dojel v pohodě. Zapnul jsem F1 a probudil jsem se samozřejmě na konec.
Chci poděkovat všem za skvělou atmosféru, dobrý závodění a Markovi za velké úsilí, které musel určitě vynaložit k zorganizování celé této akce.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od Majkl »

Taky jsem dojel v pohodě. Díky Bálisovi za odvoz. Díky všem účastníkům za závody, pokec a pohodu. Omlouvám se za moje hovadský chování, když jsem se nalil, ale občas to tak mám. Samozřejmě jsem taky u formulí usnul a teď zrušili druhý závod ve WTTC, kvůli bezpečnosti (moc vody). Každopádně první závod jsem viděl jen chvíli a vyhrál Loeb ;)

Velké díky Markovi za organizaci
precho
Příspěvky: 63
Registrován: 1.4.2012 10:10
PSN ID: precho73
Bydliště: Bratislava

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od precho »

Chlapi, bolo mi potesenim vas vsetkych spoznat osobne a citil som sa s vami naozaj velmi fajn.
Takze diky za pozvanie a velke diky za organizaciu, klobuk dole.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od Redjous75 »

Vyblitej Redjous75 je taktéž doma a v pohodě.
UŽ NIKDY NEBUDU PÍT ALKOHOL, jen s Vámi na Lance borci :-)) . Super akce, jako vždy. Letos extrémě na pohodu a bylo to ultra fajn. Všem parťákům v kokpitu díky za to že udělali dostatečný náskok abychom mohli zvítězit. Markovi díky za to že vzal na sebe všechny Ty starosti okolo organizace Lan, abychom si to parádně užili (jsi borec ). Kolimu a Bálisovi velký dík za to že se postarali o naše bříška. A v neposlední řadě Vám všem že jste super banda kámošů, pařanů, alkoholiků, slušňáků, redbuláků, intelektuálský hovad, prasat jako já - ty vole kdo chlastá pivo se šlhačkou ? , metalistů - Kreator, Sodom: ,,forever bands" , romantiků, vážených rodičů a mladistvých. Jste BEST !!.

Nemůže někdo zařídit abychom už měli kousek do LAN9 2015?. Na ní jedu totiž už v pondělí a dělám si z toho regulérní dovolenou.

P.S. Speciální poděkování Martinusipimu, že mě vyvezl až do pardubic jako přední vůz a kryl mě prdel před průserem. ( Po cestě jsme zvraceli jen jednou :-) ). Máš u mě cokoliv si řekneš kámo DÍKY.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od hocky »

Tak hockejka už je taky doma. Z Havl.Brodu jsem jel po D1 a přes Prahu jsem neměl žádnej problém, jen za Slaným jsem lehce usínal.Připadal jsem si jak ten nákláďák Mac z filmu Auta :roll:
Ale hlavně velký dík Markovi za uskutečnění týhle akce, díky všem z GT-Racingu že mě berou mezi sebe a kurnik neni už za tejden další LAN?
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od markoduno »

jsem také doma, ale jel jsem se ztaženou prdelí po tom posledním dýchánku :? :twisted:

Chci vám všem poděkovat za vaši účast. Jste bezva parta a jsem rád, že jsem se s vámi opět setkal. Doufám, že se vám lanka líbila a akci jste si užili, protože vaše spokojenost byl můj cíl. Zejména děkuji Kolimu a Bálisovi za papání a Kapsikovi za obsluhu grilu (letos ani moc nehořel :lol: ). Jsem rád, že jsem poznal i nové tváře - Toma7374 s Ivetkou, Precha, Toyrippera (jste bezva kluci) a v neposlední řadě nejmladšího z rodu Pájínků. Bohužel Kalibabu a Sobmaistera si moc nepamatuji, protože už jsem byl společensky unavený ;)

tak dámy a pánové. Jdu si dát Pavlíkovu slivovičku, bo mám nejhorší chlapskou nemoc a jdu do postele.

Ještě jednou díky a v co nejbližší době nashledanou. DÍKY
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od Hanz.77 »

Tak RedBulláci taky doma. Formule jsem prochrápal a ted jsem teprve zapnul comp. Dnes na to nemam abych psal poděkování. To napíšu zítra. Ale jedno si neodpustim:
Máro díky !!!!
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
joshuabaraka
  
  
Příspěvky: 68
Registrován: 8.5.2012 11:00
PSN ID: GT-Racing-cz_JSH

Re: LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od joshuabaraka »

Formule prospal. LAN legendární ... !!! Děkuji, bylo to krásné. :)
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od Trámek »

Tak koukám nejsem jedinej kdo prospal formule, snad celej tým :lol: ale se ani nedivím :lol:
Cestou domů už jsem ale nakoupil plechovkáče a tak nějak v domácím rytmu si popíjím dál a fandím našim v hokeji, kteří hrají jak vyměnění, oproti SVK.. go go čehuni :) go go další LAN2015 ;)

..jo a víte co mám k pívu? Záhisovo pomazánku... jsme na ní měli takovou chuť, že jsme hned koupily syrečky a eláááá
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
KAPSA
Příspěvky: 153
Registrován: 6.5.2012 22:08
PSN ID: GT-Racing-cz_IZ

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od KAPSA »

POHODOVOU JIZDOU V PORADKU DOMA,DIKY VSEM ZA SUPER SETKANI.OBROVSKE DIKY PATRI MARKOVI ZA VSECHNU TU PRACI KOLEM ORGANIZACE LANKY, BRAVO MARO
pajinek
 
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22.3.2012 19:06
PSN ID: GT-Racing-cz_PV

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od pajinek »

LAN 8 byla opět PARADNÍ

Velké poděkování patří všem, kteří se podíleli na této akci a největší poklona organizátorovi MARKOVI
Byl jsem velmi rád, že jsem Vás opět všechny viděl, když se bohužel nevidíme na trati.
Už teď se těším na další setkání GT-Racing teamu

:D :D :D
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od ToyRipper »

Dik moc za pozvanku na tuhle supr akci. Nemelo to chybu!!
Doufam jsem pod vlivem plzenskeho moku nemlel kraviny a jeste nekdy budu moci prijet!
Klidne slibim, ze nebudu pit a stejne jako Redjous to nedodrzim :D
Organizatorum 3x slava a dik!
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od SJ.sprint »

Tak ja asi budu jeden z poslednich...
Klidnou jizdou jsem včera dorazil domu.Cestou jsem navštivil svoje zlatička a po kratke navštěvě jsem o pul páte zalehnul do postele až do pulnoci :) Rano do prace takže playseat se mi ještě váli po baraku ...
Těšil jsem se na Vas ,užil jsem si to a věřim že ne naposled... Velke poděkovani Markovi za organizaci a snad se ti brzo ulevi :) Určitě mě ještě ňeco nepadne ale ted jdu na vzduch vyčistit si hlavu a večer smontovat všechno dohromady. Jste všichny bezva !!!
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
tom7374
Příspěvky: 11
Registrován: 20.1.2014 12:33
PSN ID: tom7473

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od tom7374 »

Mockrát děkujeme s manželkou že jsme u téhle akce mohli být. Je to úplně jiný zážitek než vás jenom slyšet a vidět vás na startu. Poklona pořadatelům ještě jednou děkujeme za příjemné strávené tři dny
Uživatelský avatar
SOBMAISTER
Příspěvky: 36
Registrován: 12.5.2014 19:42
PSN ID: SOBMAISTER
Bydliště: Praha 5

Re: LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od SOBMAISTER »

Čau hoši, tak taky mockrát děkuju, že jsme mohli dorazit i když boužel jen na jeden den... Máte to opravdu luxusní a pokavaď budete mít příští rok zase trochu místa na víc rád dorazím na celou Lanku a poznám vás ještě o trochu více... Jinak po celé noci hraní jsme taky dorazily v pohodě a zalomily to až při F1...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od Hanz.77 »

Hoši děkuji !!!
Tak v první řadě Márovi. Máro vím co je to za dřinu všechno tohle zorganizovat a připravit a doufám že se ti to vše vrátilo v naší dobré náladě a úsměvech na našich tvářích. Bylo to zase opět legendární !!! Za mě díky moc a klobouk dolů.
V druhé řadě díky vám všem co jste se této akce zůčastnili.
Trámkovi za neustálé remcání, Pavlovi za tu jeho ohnivou vodu po které se ani Pájínek nemohl udržet na nohou, Kolymu z Bálisem za perfektní stravu, Vráťovi za super nákupy u Stáni, Kapsíkovi za super steaky, Jardovi za to že se Seržou vydržel na pokoji, Martinu Sipymu za skvělý servis našich elektronických hraček, Eddimu za přislíbenou pomoc v organizaci PS GT CUPu (o tom se dozvíte více později), Kubovi za organizaci a prezentaci našeho teamu v mezinárodních závodech a zároveň Majklovi za vítězství v nich, Hockymu za to že dorazil a stal se už tak nedílnou součástí našich setkání, Ketezovi za super pokec, Joshuovi za dobrej matroš po kterým se všichni chechtají jak utržený z řetězu, Corradovi za to že si na nás udělal alespoň na těch pár dní čas, Záhisovi za skvělé lítání na jeho simulátoru, Osimu za ukázky z iRacingu a hlavně za tu pěknou hymnu od Jirky Kuběrského, ToyRipperovi ,Prechovi, Tomovi, Kalibabovi a Sobmaisterovi za to že se nebáli a přijeli mezi nás okusit kouzlo naší LANky a našeho teamu.
A v neposlední řadě díky mému novému kolegovi a vyznavači rudých býků Redjousovi. I když ten poslední den co jsem ho viděl pít " Vídeňské pivko " tak jsem měl o něj docela strach jestli mu už z toho nepřeskočilo. Tak se Pepčo příště už radši o nic vsázet nebudem. A nebo co myslíš kdo příští rok vyhraje F1 ? ;) :lol:
Kluci bylo to zase super ! A já si to užil od začátku do konce. Ještě jednou velké díky !
PS : A Máro už jsi zarezervoval penzionek na příští rok ? ;)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od markoduno »

díky za vaše díky :lol: Jak jsi psal Hanzi......vše se mi vrátilo ve vaší dobré náladě a úsměvech na vašich tvářích.

Penzion jsem nezarezervoval. Bůh ví, kdo bude příští rok majitelem. Já se navíc momentálně léčím v posteli. Ve čtvrtek jsem tam chytil nějaký morybundus :mrgreen: a doma mě to položilo totálně. :(

Během týdne dám dohromady vyučtování a pak to nahodím.

Zůstal tam plonkový datový kabel (asi 3-4 metry). Pokud někomu bude chybět, tak dejte vědět.

Jo a Osi. Jde stále pouze 5 smajlíků. Víš co máš dělat, že? ;)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od osiwaru »

:D :idea: :x :shock: :?: ;) :mrgreen: :ugeek:
 1   2   3   4   5   6   7   8

Jinak, bylo to opravdu super. Díky!

A Jirka Kuběrský je ...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od Hanz.77 »

Aktualizované a doplněné fotky z legendární akce : http://1drv.ms/1mJ7EbY
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Odpovědět