GT Academy 2014

veřejná diskuze teamu a s teamem
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT Academy 2014

Příspěvek od pavel67 »

Zítra bude Majkl "zažívat" ostrou 6ti kvaltovou motokáru - opět na SVK. Zajišťuje to Ketez, (teď si nevzpomenu přesně místo,mám to doma napsaný, jsem na AMD.) Plánuju se tam zajet podívat - 150km od nás. Brzo ráno odjezd, na 9h tam, večer zpět. :idea: na malý motorce :twisted:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT Academy 2014

Příspěvek od Majkl »

Moje vyjádření

Jedu do Británie. Sice z druhého místa, ale jedu.

Očekával jsem tvrdou konkurenci a také tomu tak bylo. Se svým výkonem nejsem nijak extra spokojený, protože obzvlášť jízda v autě mohla být lepší, ale jel jsem na jistotu, protože jsem nechtěl chybovat a ztratit body za diskvalifikaci.

Můj den, začal rozdělením do skupin, kde jsme byli v každé skupině tři Češi a tři Poláci, celkově byly tři skupiny. Žádným způsobem se nevyřazovalo, pouze se sbíraly body a na konci dne postupovali dva z každého národa s největším počtem bodů.

Jako první jsem měl Driving Challenge, čekala mě jízda v Nissanu Juke Nismo na trati, která byla postavená z bariér. Jel jsem hodně na jistotu, protože to byla moje první jízda s automatem. Nejvíc jsem se trápil s tím, jak se auto hrnulo v zatáčkách, ale to nebylo nic oproti tomu, jak to auto má pomalou odezvu na plyn, to jsem opravdu nečekal. Brzdy byly jedovky a občas jsem brzdu moc přišlapával. Ve své skupině jsem byl první s náskokem dvou vteřin před Polákem, ale v průběhu dne jsem se dozvěděl, že jsem časově byl až 4. z ČR a to jsem ještě pak na konci dne zjistil, že instruktor mojí jízdu nehodnotil moc dobře.

Hned po jízdě mě čekal Media Challenge, kde jsem odpovídal před kamerou na čtyři otázky v Angličtině. Z toho jsem měl největší obavy, byla potřeba odpovídat okamžitě a trošku s vtipem. Bylo to lepší, než jsem očekával, 36 bodů ze 40 a první místo z Čechů.

Poté jsme měli skoro dvě hodiny pauzu na oběd a já přemýšlel nad lepšími časy, které se podařilo zajet klukům z ČR v Nissanu. Ve skupině jsme se všichni shodli, že trať je více pogumovaná, méně benzínu a vyšší teplota. Kdo zná progress trati v průběhu dne, tak ví, o čem mluvím.

Pak přišla má nejsilnější stránka, kde jsem si nejvíce věřil a to byl Gaming Challenge. Tři jízdy ve hře Gran Turismo 6 na různých tratí. Zde jsem sebral maximum bodů, dominoval a spokojeně se odebral na Fitness Challenge.
Ve fitnessu jsem si hodně věřil, až teda na běhání. Měli jsme čtyři soutěže (výskok, plank, press-upy a běhání). Ve výskoku jsem bral stejně bodů, jako můj největší soupeř, v klikách se mi podařilo dát o bod více. Pak ale začal trošku chaos. Polák neuměl moc dobře Anglicky. Ze začátku nám vysvětloval, že to není podle tabulek, která tam přinesl, pak ho někdo upozornil a říkal, že to je podle tabulek zase. Proto jsem v planku po čtvrté minutě nepokračoval s vědomím, že mám maximum bodů jako můj soupeř. Vydržel bych tak o minutu a půl déle. V běhání se moc nedařilo a byl jsem za svým soupeřem o dva body.

Poté se začali body sčítat a já věřil v první místo. To jsem ale ještě nevěděl, že instruktor hodnotil jízdu body, celkově jsem ztratil jenom v tomhle 10 bodů na svého největší soupeře a bylo těžké to dohnat zpátky.
Byl jsem spíše zklamaný, když při vyhlášení na bednu řekli mé jméno pro druhé místo. Z fotek bude ta frustrace dobře vidět. Bylo to ale neskutečně těsné (1. 88b, 2. 87b 3. 79b), alespoň mám vědomí, že mám v Silverstonu hodně tvrdého soupeře z Česka.

Na úplném konci dne bylo ještě interview pro Youtube kanál, tuším, že Maďarského Playstationu, společně s prvním Čechem Antonínem Bláhou. Poté ještě jedno interview, která se skládalo asi tak z 15 nebo 20 otázek. Dobré otázky a odsýpalo to.

V autě, cestou zpátky jsem si uvědomil, že vlastně postupuji a nic tak hrozného se nestalo. Jsem prostě zvyklý vyhrávat a je dobře, že nejsem spokojený, když nejsem první. Žádný závodník není, protože máme hlad po vítězství. Zamyslel jsem se nad chybami, které jsem udělal, vyladím pár věcí příští týden a hurá do Británie.

Osobně se už moc těším a v Británii do toho dám maximum možných sil. Druhé místo, což není pro mě úspěch, mě hodně posílilo.

Tak se tu mějte a já zase razím pryč. Další příspěvek bude, až přijedu ze Slovenska.


Abych ještě řekl, tak osobně jsem nepochopil bodování instruktora. Za styl jízdy jsem dostal 23 bodů, přitom tam byli daleko horší jízdy a Tonda 41 bodů. Možná chyba ve výsledcích? Netuším. Každopádně ostatní dostávali třeba 35 až 40. Což by mi přineslo třeba dalších 5 bodů k dobru v celkovém skóre.
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

GT Academy 2014

Příspěvek od derek »

Gratulace. Ten nejlepsi cech je nekdo z gt nebo to jen vyuzil? A dozvedel ses co se instruktorovi vlastne nelibilo? 23 bodu z 41+ je celkem malo na to ze se jelo s jukem..
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: GT Academy 2014

Příspěvek od ToyRipper »

Myslim, ze to druhy misto je pro tebe lepsi pozice nez to prvni!!!
Aspon si plne uvedomis jak snadno si nameles hubu a ze je potreba i prizen osudu.
Doufam te to posili na Silverstone a bode z toho 'NUMERO UNO!'
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

GT Academy 2014

Příspěvek od Hanz.77 »

No a je to !!!! :lol:
Gratulace Majkl !!
Zase skvělej výlet!!
Příjezd domu 6.00 hod rano. Start včera 19.00 hod Varšava. 900km. Takže jenom hlásím že jsme dorazili v pořádku. ;)
Fotky dnes odpoledne až to dospím. A videích bude asi plnej net.

PS: Škoda jen že jsem se tam nesetkal s těmi co o to tak strašně stáli a nakonec ani nepřijeli. Byl jsem zklamán. A Eisy asi taky když si za ně tolik tlouk hubu. ;)
Naposledy upravil(a) Hanz.77 dne 18.7.2014 15:07, celkem upraveno 1 x.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT Academy 2014

Příspěvek od Majkl »

Diky vsem. Dereku, ani nevim, nepidil jsem se po tom, protoze jsem byl dost znechucenej. Pritom jizda nebyla spatna, vetsinou na apex a co nejrychleji ven bez nejaky nedotacivosti. Obcas jsem sel az moc tvrde na brzdy, ale nic prehnanyho. Je to jedno uz, hlavne at urvu co nejlepsi vysledek na Silverstonu. Polaci jsou naslapnuty a Svedove nevim. Kazdopadne ne, ze bych si neveril ale nema cenu mit nejaky prehnany ocekavani.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT Academy 2014

Příspěvek od pavel67 »

Jak přehnaný očekávání :!: Však on ti to Jirka prej vysvětlí... máš se nachystat... :D
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

GT Academy 2014

Příspěvek od Hanz.77 »

Pár fotek z akce u nás na webu na hlavní stránce v galerii/GT Academy 2014 Varšava
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
tom7374
Příspěvky: 11
Registrován: 20.1.2014 12:33
PSN ID: tom7473

GT Academy 2014

Příspěvek od tom7374 »

Greatulace majkl ať se ti splní tvůj sen
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT Academy 2014

Příspěvek od markoduno »

je hezké vidět, že tvůj plán Michale, za kterým jdeš bezmála 2 roky, pomalu vychází. Přeji ti to a samozřejmě i další úspěchy. Druhé místo v Polsku by pro tebe mělo být motivující. Nepolevit a nic nepodcenit. Těším se na další reporty týkající se tvých úspěchů. ;) Jen tak dál chlape.
Naposledy upravil(a) markoduno dne 19.7.2014 11:43, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

GT Academy 2014

Příspěvek od Hanz.77 »

Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT Academy 2014

Příspěvek od Trámek »

Super Majkle! Ať si ti daří i nadále ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

GT Academy 2014

Příspěvek od eddie »

Michale gratuluju k postupu a držím palce v UK.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT Academy 2014

Příspěvek od pavel67 »

Majkl na SVK, obec Trebatice, ostrá motokára 125ccm, vodou chlazená. Technicky zajišťoval Ketez + jeho kamarádi.
Tady nějaký fotky a videa
Zítra v NE to Hanz hodí do galerie na hl.sránku.

Update: videa jsou dělaný na foťák, takže pouze VGA kvalita. Ale má to nějakou vypovídací hodnotu, další alepší videa dělal Jirka na svůj Smasung, tam to bude určitě v HD kvalitě. Měl by je časem dát asi taky na ulož.to.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

GT Academy 2014

Příspěvek od Hanz.77 »

Fotky jsou v galerii na hlavní stránce. ;)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT Academy 2014

Příspěvek od pavel67 »

Zjistil jsem, že WindowsMediaPlayer mě dost zpožďuje obraz za zvukem, je lepší to přehrát v nějakém jiném přehrávači. Já používám VLC Player - ikona oranžový kužel, na tom mi to jede bez problémů.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT Academy 2014

Příspěvek od Trámek »

Pavle, mě ve WMP jde obraz i zvuk, tak jak má.. třeba to jak tam nějaký komentátor hlásí, že:
*už tam stejně nikdo nechodí, jen Trámek, ale ten už má po mistrovství a tak ho tam uvidíme zas až za 4 roky*
- šlo slyšet souběžně až moc dobře :lol:
Doporučuji zkusit "třeba" jiné kodeky ;)

ps: jinak dobré záběry i foto a ty motokáry pro Majkla - super akce!
Rozhodně lepší jak to bávo mezi kuželkama.. tohle už bylo skoro na hraně s F1 :P

Jo a Pavle, jak jsi minule vkládal ty odkazy těch fotek z toho Brna, tak jak jsem reagoval na to jedno auto, že jsem ho ještě nikdy neviděl, tak jsou na světě pouze dvě a tím pádem, tam byla velká rarita v podobě škodovky!!!
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

GT Academy 2014

Příspěvek od Hanz.77 »

Rarita už je i ta tvoje škodovka. ;) Protože made in China . Twl to nikdo nemá !! :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT Academy 2014

Příspěvek od Trámek »

Ty si snad začal chlastat né? :lol: Made in China? :lol: Je o 30 let mladší než to tvoje..nazval bych to autem, ale srovnávat citroen a auto?
No nic.. konec příspěvků.. tímhle jsem vyčerpal svůj limit až do konce srpna.. takže v září zas něco.. tě pic a nepij moc :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

GT Academy 2014

Příspěvek od Hanz.77 »

Všechny fotky a videa z GT Academy 2014 Varšava
http://ulozto.cz/xt6NbGMY/2014-07-18-gt ... arsava-rar
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Odpovědět