GT Academy 2014

veřejná diskuze teamu a s teamem
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT Academy 2014

Příspěvek od Majkl »

Tak emoce tam určitě jsou, ale tím jenom zdůrazňuji, že nechci aby se tahle diskuze vedla dále.

Omluvu slyšet osobně fakt nepotřebuji, jsem rád, že jsem vůbec použitelný a ťukám do klávesnice po 26 hodinách v autobuse za dva dny :D, samozřejmě bez spánku už přes 24h :D
Uživatelský avatar
eisy
Příspěvky: 13
Registrován: 27.5.2014 14:17
PSN ID: eisyci

GT Academy 2014

Příspěvek od eisy »

Jsem pro a ukončíme to a snad opravdu automaticky dostanou výzvu další 2 kluci.

Takže sis dal něco jako Le mans? :D
EISY /// (OO=[][]=OO) ///
http://pitlane.werema.cz/
compaq
Příspěvky: 2
Registrován: 23.6.2014 13:09

Re: GT Academy 2014

Příspěvek od compaq »

Čau myslím si ,že na všech fórech se to teda nevysvětlilo třeba na GT-areně si kvůli tvým spekulacím myslí, že si MAJKL chtěl eliminovat konkurenci...

Viz příspěvek:

Je až zarážející, že člověk, který je prakticky nejlepší ze všech, se sníží k takovému to podvodu aby eliminoval možnou/nemožnou konkurenci pro další kolo v Polsku. Tam se totiž nebude zohledňovat jen jak člověk je rychlí na playstationu ale i mnoho jiných aspketů. Proto že, to byl záměr celé akce, na to člověk nemusí mít důkazy jak si o tom povídáte na GT-Racingu. Stačí mít mozek, což asi tito tři jedinci postrádají. No nic, já jen doufám, že kvůli těmto třem volům, což je slabé slovo, nás nevyškrtnou z regionu například, proto že už tak jsem nezajimaví z marketingového hlediska, a o křiváky v takové společnosti určitě také nestojí.

Tak si myslím, že žádost MAJKLA aby jsi se omluvil na fórech za pošpinění jména je určitě na místě....
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

GT Academy 2014

Příspěvek od Majkl »

V pravidlech to je, takže určitě to obdrží.

No, dalo by se to tak říct, přes noc jsem si naivně myslel, že se v buse vyspím, ale ani ho*no :lol:
Uživatelský avatar
eisy
Příspěvky: 13
Registrován: 27.5.2014 14:17
PSN ID: eisyci

Re: GT Academy 2014

Příspěvek od eisy »

compaq píše:Čau myslím si ,že na všech fórech se to teda nevysvětlilo třeba na GT-areně si kvůli tvým spekulacím myslí, že si MAJKL chtěl eliminovat konkurenci...

Viz příspěvek:

Je až zarážející, že člověk, který je prakticky nejlepší ze všech, se sníží k takovému to podvodu aby eliminoval možnou/nemožnou konkurenci pro další kolo v Polsku. Tam se totiž nebude zohledňovat jen jak člověk je rychlí na playstationu ale i mnoho jiných aspketů. Proto že, to byl záměr celé akce, na to člověk nemusí mít důkazy jak si o tom povídáte na GT-Racingu. Stačí mít mozek, což asi tito tři jedinci postrádají. No nic, já jen doufám, že kvůli těmto třem volům, což je slabé slovo, nás nevyškrtnou z regionu například, proto že už tak jsem nezajimaví z marketingového hlediska, a o křiváky v takové společnosti určitě také nestojí.

Tak si myslím, že žádost MAJKLA aby jsi se omluvil na fórech za pošpinění jména je určitě na místě....
Ahoj, nemám s tím problém a píšu tam hned, že se Majkl k tomu vyjádřil :) Jenom si neodpustím rýpnutí, proč jsi takhle aktivní nebyl na začátku a nekomentuješ Hanze? ;)
EISY /// (OO=[][]=OO) ///
http://pitlane.werema.cz/
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: GT Academy 2014

Příspěvek od balis »

Na GT arene to resi pouze nejvetsi egoista ze vsech, pilot s nickem Xanavi GTR.On sam totiz bytostne nesnasi lepsi jezdce,nez je on sam a osobne jsem byl svědkem zavodu,ve kterem skoncil az na ctvrtem miste,ale jako admin rozhodl,ze ti co dojeli pred nim,jsou penalizovani za "udajne" nedodrzeni limitu trate.Nakonec to musel resit admin team gt areny,ktery rozhodl ve prospech poskozenych a myslite ze se Xanavi omluvil??Ani nahodou......
Stalo se to,co se stalo....vlastne se nic nestalo,pouze ted bude GT racing lehce zaskatulkovany.Ale ze by se nekdo musel pranyrovat.....blbost.Ja jsem z Hanzem osobne mluvil a to mi staci.Neni potreba to nejak prehnane rozmazavat,kdyz to v podstate ani nikoho moc nezajima....viz diskuse na ostatnich webech.
Báli se Bálise?
compaq
Příspěvky: 2
Registrován: 23.6.2014 13:09

GT Academy 2014

Příspěvek od compaq »

Maš pravdu neragoval jsem dříve, protože jsem nebyl v čr... Měl jsem tu možnost jed závod jak s H77 tak s majklem a vím že rychlost má opravdu jen Majkl... Tak ať opravdu reprezentují ČR jen opravdu ti nejlepší co si to zaslouží...
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: GT Academy 2014

Příspěvek od osiwaru »

Jestli to chápu dobře. Hanz se účastnil už minulý rok, tím pádem má účast v GTA zapovězenou. Kubovi nebylo osmnáct. Tak mi tady prosím prokažte úmysl vyřadit konkurenci.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: GT Academy 2014

Příspěvek od osiwaru »

Takže jediný kdo se tady bude omlouvat, není nikdo z GT-Racingu.
Uživatelský avatar
eisy
Příspěvky: 13
Registrován: 27.5.2014 14:17
PSN ID: eisyci

GT Academy 2014

Příspěvek od eisy »

Balis: nevím, jestli to víš, ale měl jsem s tím také problém a přestal jsem i jezdit na aréně ;)

Osiwaru: Jestli to takhle vidíš, tak jsi to celé absolutně nepochopil :D Nebudu to dál rozmazávat. V klidu si to přečti celé znovu a pokud to znova nepochopíš, pokusím se Ti to vysvětlit...
EISY /// (OO=[][]=OO) ///
http://pitlane.werema.cz/
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT Academy 2014

Příspěvek od markoduno »

tady se ale brečí. Opravdu mi připadá, že krom 2-3 lidí mimo GT Racing to nikoho nezajímá. Když se podívám na diskuze na ostatních webech, které eisy založil, tak je tam mrtvo (krom arény, kde se k tomu vyjádři mistr Xanavi). Celá tato nešťastná záležitost se měla řešit v ústraní a ne s ní hned běžet na světlo, jako když chlapečkovi seberou hračku a on žaluje. Protože tak mi to totiž připadá. Jedný, kdo to řešil normálně, byl JustYYn. V klidu, soukromě a Hanz mu to vysvětlil. Hanz napsal, jak to celé bylo. Omluvil se. Tak už opravdu nevím, co se tady pořád řeší. Je to nešťastná záležitost, ale bez následků pro potencionální účastníky akademie, jenž se nacházejí na 3 a vyšší pozici.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

GT Academy 2014

Příspěvek od Hanz.77 »

eisy píše:Jsem pro a ukončíme to a snad opravdu automaticky dostanou výzvu další 2 kluci.

Takže sis dal něco jako Le mans? :D
Zvací e-maily dalším ůčastníkúm budou rozeslány dnes.(Jestli už je tedy nemají v mailu).
PS: Nemusí se nikdo ted někomu omloumat. Stejně se sejdem všichni v Polsku a budeme fandit svým teamům tak tam bude času dost aby jsme o tom v klidu pohovořili. Jedinej kdo se za toto má omlouvat jsem já. A to jsem snad učinil.
Tak tím bych uzavřel tuto diskusi a 16.7. ve Waršavě.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: GT Academy 2014

Příspěvek od xanavigtr »

Ahoj hoši.
Na tento web prakticky nechodím, ale byl jsem nucen udělat vyjímku na základě víkendových událostí. Měli jsme víkednový sraz. V sobotu v pozdních hodinách nám Future ukázal založené téma na našem webu GTRANE. Má první reakce byla, že to smažeme a že ať si to řeší Eisy na svém webu, popřípadě zde u vás. Nás to totiž nezajímalo. Kluci ze srazu my jsou svědci. Bohužel bylo dost pozdě, měl jsem něco vypito a nezkoumal další průběh. Na to konto jsem včera večer po návratu domu, značně unaven, šel napsat svůj pokřivený názor na GTAréně. Cítím tedy potřebu se zde klukům omluvit, především těm třem, tedy Majkl, Hanz a Kuba. Tak že, pokuste se přijmout mou velkou omluvu za výroky na vaší adresu. Majkle tobě přeji hodně štěstí do dalších kol akademy a pevně doufám, že se na tebe budeme moci koukat z gauče a držet ti palce v reálné sedačce. To je asi vše co mohu říci.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

GT Academy 2014

Příspěvek od markoduno »

no to se nám udělal krásný a slunečný den. 8-) A přitom to bylo tak jednoduché. ;)
Tak jo pánové. Myslím, že toto téma je uzavřené. Všem děkuji za vyádření a doufám, že se brzy potkáme na trati. ;)
Victim81
Příspěvky: 3
Registrován: 21.6.2014 12:54
PSN ID: Victim_81

GT Academy 2014

Příspěvek od Victim81 »

pisu z prace takze se pokusim byt strucny i kdyz vim ze to nedokazu. Byl jsem jeden z tech koho velmi zajimala cela vec byt se GTA neucastnil ani ve vlhkem snu. je tedy vhodne abych po zadani o vysvetleni na vase odpovedi reagoval.
preleva se tu ze strany na stranu trocha zadrzovane zluce a na zaklade toho co bylo receno je i videt proc.
jiste na jednu stranu je to tim ze jde z pohledu kmenoveho clena GT Racing v podsate o utok na komunitu. Kterou proste bude branit. naprosto lidske.
Balisova poznamka o tom jak vidi/zazil fungovani jinych komunit/clenu dokresluje proc by nekterym lidem prislo vhod aby z toho byl cisty flame. K jeho zkusenostem se nebudu vyjadrovat. od dob vydani gt6 jsem potkat spoustu lidi. pokud byl nekdo nejak zavadny tak v me zkusenosti slo o jedince. za tu trosku co jsem odjel s kde kym, a neco malo i zde, mam jinak na lidi velmi dobre vzpominky.
je dobre ze bylo pochopeno ze tato situace vznikla uplne zbytecne a neuvazene. a zavdala tak vzniku cele diskuzi. nevim kdo v podsatate interni infomaci o tom ze cas XY nezajel pan XY ale nekdo jiny, potvrdil. do te doby se o to mohlo jen spekulovat a asi i spekulovalo. ale jakmile nekdo prohlasi ze spekulace je pravdou, hleda se motiv.
a uprimne rikam, ze ten motiv by mohl byt realny. protoze by mel opodstatneni. Tim nerikam ze bych takove jednani od Majkla cekal. A je tedy super zjistit opak, oproti prvotnim uvaham. At je uz mezi nekterymi komunitami/nekterymi cleny komunit sebevetsi rivalita, tak tohle by bylo to nejhorsi. a jsem rad ze takhle ma caska vlajka plnejsi zastoupeni ktere clovek muze podporovat. O tom ze Majkl je extremne rychly v GT6 neni pochyb. A ted preji hodne stesti Vsem zucastnenym.
Jsem rad ze i Hanz to vzal sportovne a treba vyuzil sve znamosti aby vse dopadlo jak vlastne melo.
Predpokladam ze ne vsichni onu pozvanku asi cekali, jejich prekvaleni muze byt paradni.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT Academy 2014

Příspěvek od pavel67 »

Makl se v Polsku probojoval mezi tři postupující a postoupil do race kampu na Silverstonu.

upgrade - http://www.gt-racing.cz/gt-academy-2014/
Přílohy
GT Academy 2014 Polsko.jpg
Naposledy upravil(a) pavel67 dne 17.7.2014 20:55, celkem upraveno 1 x.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Re: GT Academy 2014

Příspěvek od hocky »

Gratuluju Majkle,
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT Academy 2014

Příspěvek od Redjous75 »

Paráááda. Gratulace Majklovi. Jede se do Silverstonu. :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: GT Academy 2014

Příspěvek od ToyRipper »

Mrknu rano na FB a Majkl. https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Gratulace. Dej vedet kdy se to kona a posilej reporty!!!!
GOOD LUCK!!!!
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT Academy 2014

Příspěvek od osiwaru »

Odpovědět