PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

veřejná diskuze teamu a s teamem
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od Redjous75 »

Osi máš samozřejmě pravdu.Už dávno jsem měl být na PC jenže konzolista ve mě se nezapře i když už delší absence nezávodění mě už začíná iritovat.Abych se ale přiznal i přes značně pesimistický postoj k PrCars a celkově termínu vydani a problém s volantem pořád doufám že to nějak dopadne i když pokud se nad tím zamyslím detailně tak hra je silně s prvkem Shift2 a zdejší komunita tuhle hru nehrála a tak si myslím že i když to nějak dopadne hra tady nakonec propadne.Jsem na to tedy zvědav jak se to celé sesumíruje.Každopadně PC se začína stávat čím dál víc reálnějším tématem na koupě.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od osiwaru »

Už jsme asi mimo téma. Já si myslím, že vydáním Project Cars se stejně nic nezmění a to i v případě, že by přidali podporu G2x. Pokud to tady někdo myslí se simracingem vážněji (furt jako zábavu, ale už víc jako takovéto hobby), tak musí skončit na PC (nebo na práškách). Další rozcestí je simulator, ten kdo bude chtít ušetřit tak Assetto Corsa ten kdo si odpustí nějakou jinou neřest si bude platit iRacing. rFactor 2 je někde mezi, ale zdá se mi, že kolem něj není takový haló. Z Project Cars cítím čím dál víc větší arkádu, to samozřejmě neznamená, že to bude špatná hra.
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od Martinsipy »

Moc do toho nemám co mluvit, nejezdím, ale mám to stejně jako Toy, pořád se v něčem hrabu a když se chci bavit nebo zbyde trocha času, sednu si a chci se" jen bavit"! Žádné nastavování, žádné odpovídající parametry, nic neřeším, hraju. Na to se mi zdá konzole ideální. Velké pc pro mě nesmysl - předělávat byt kvůli nějaké obludě nebudu, nikdy jsem ji neměl. Herní noťas? - 25 až 30 tis? Fuj, to sem se lek! :geek: Za pět let hodnota šrotu (možná pár tis?), konzole - když to neuspěchám PS4 7 až 8 tis, mírně jetá mě vadit nebude a za pět let pořád nějaké 3-4tis? (statisticky jako PS2 a PS3), takže po eko stránce u mě jasno. No a kdyby ... bylo nejhůř ... když přijde Fanatec na cca 20Tis? budu mít pořád za stejné prachy 2věci! Stejně třeba Logitech skončí a životnost našeho nářadí taky, tak to jednou přijde - nákup jiné značky ... no a 45 až 50 tis. za hračky? To je pro mě utopie! :roll:
Navíc - možný předpoklad - větší poptávka po zboží Fanatec - levnější výroba, nabídka více modelů různé úrovně, nelze vyloučit?
no a na konzoli mě to GT prostě pořád baví :D
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od osiwaru »

Martine, je to právě úplný opak. Můžu v klidu říct, že když chci závodit, tak je to mnohem menší anabáze na PC než na konzoli. Myslete si co chcete, ale je to tak. Mohu porovnávat.
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od Substance242 »

Hmm, ja teda neviem, ale posledná konzola, ktorá bola naozaj konzola typu "zapni a hraj", bola PS2. Navyše bola v tej dobe megavýkonná a vedela poslúžiť ako kvalitný DVD prehrávač.

Už PS3 vie byť zbytočne zložitá (konfigurovali ste zvuk na optiku?) a komplikovaná (kúpte si teraz PS3 a GT6, koľko hodín do hrania? udpaty systému, patche hier...), takže ja po sérii PS, PS2, PSP, PS3, PS Vita končím, PS4 nemá vôbec nič zaujímavé. Nech sa Sony alebo Microsoft alebo nVidia alebo ktokoľvek z Číny ozve keď vymyslia niečo zaujímavé. :-)

PS: A jazdite ten GT Cup, ja nemôžem a mnohí na to dlabú, kua. :-)

PS2: A teraz si idem pozrieť z tube stiahnuté Driveclub Walkthrough Part 1 PS4 40 Minute Driveclub Gameplay. :-) Ale bez volantu, nie... či? ;-) Nie, nechcem PS4, dajte mi s tým pokoj. Ty brďo ale dobre to vyzerá. Nie, nepotrebujem! Áááá! (záchvat)

PS3: V Oculus Rift rebríčku je najlepšie hodnotená moja stará nehrdzavejúca láska, Live for Speed, ááá.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od Redjous75 »

No pravdou je že ty jejich NAT-y a otevřený porty a vlastní IPadresy to je příšernost a kvalita je opravdu mizerná :shock: . Takže ano o tom že zapnu a hraju to alespoň u GT taky není. :lol:

Substance : PS4 je ale boží :D
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od novcze »

Po té co jsem měl několik let G27, jsem si řekl, že ani spojku ani šaltr nepotřebuju, protože ať to bude sebelepší hra nebo pedály, pořád to nebude jako v autě, kdy záběr spojky asi nikdo nesleduje na otáčkoměru ale prostě to cítí, většina lidí tady na fóru nejsou dorostenci bez řidičáku, tak to znáte. Spíš ocením když volant samotný bude mít nejlepší možný feedback, bude tichý a nebudu při otáčení cítit ozubené převody.

Začal jsem teda sledovat co má Thrustmaster v nabídce a zrovna nový T300RS (http://www.thrustmaster.com/press/t300- ... ystation-4), který se začne prodávat příští měsíc vypadá velice dobře a podle prvních recenzí (http://www.citizengame.co.uk/Review-det ... ccessories) ho hodnotí jako nejlepší volant pro domácí použití na trhu, uvidíme co budou říkat další recenze, ale vypadá to slibně. Někoho můžou odradit ty základní pedály, ale já osobně v tom nevidím problém (alespoň tam nevadí pedál spojky) a přinejhorším se dají dokoupit lepší.

Tudíž jsem prodal G27 za 4k a půjdu do T300RS až bude pCars na PS4, Logitech prostě vycouval z příslušenství pro konzole, takže je potřeba se podívat někde jinde, navíc pCars mají partnerství s Thrustmasterem tudíž feedback by měl být nejlépe vyladěný pro jejich volanty.

Ovšem pokud Sony předvede něco podobného s PS5 a volant nebude kompatibilní, tak skončím u herního PC i když primárně nechci a ani nepředpokládám, že by zase měnily dodavatele oficiálního volantu pokud z toho Thrustmaster nevycouve stejně jako Logitech.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od osiwaru »

http://www.youtube.com/watch?v=ftqrK8OaBPs

Nějaké obecné info z insidesimracing, pokud si ještě neviděl. Pokud ano, tak aspoň ostatní vidí o čem je řeč a co je čeká.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od novcze »

osiwaru píše:http://www.youtube.com/watch?v=ftqrK8OaBPs

Nějaké obecné info z insidesimracing, pokud si ještě neviděl. Pokud ano, tak aspoň ostatní vidí o čem je řeč a co je čeká.
zanedlouho by měli mít i recenzi, tohle video je cca týden staré, ISR testují hodně věcí takže mají přehled, uvidíme co budou říkat
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od Redjous75 »

No jo klucí, ale tady jde o další investici cca kolem 10 tis. Jasně dá se eliminovat včasným prodejem Gčka ale pořád je to Trustmaster kterej si nemůžeš pořádně u nikoho odzkoušet aby člověk mohl říc že je to dobrá náhrada.U Géčka to byla pohoda volant kterej byl jistej kvalitou i kdýž měl taky svoje mouchy ale pořád šlo o jistou investici. Další problém nastane když se teď bude čekat a třeba příští rok v lednu hráči pochopí že už to není sranda a opravdu Géčko nikde nepůjde pak jej lze označit čiste jako PC volant a hodnota výrazně klesne páč se ho budou chtít najednou zbavit spousty hráčů a to bude mazec.Thrustmaster možna Fanatec který je ale případně s novým GT hodně nejistej a pak už nevím co za bakeliťáky po nás vývojáři budou chtít aby jsme kupovali.
Každopádně tohle je průser tak jako tak.Ja tedy volant za deset táců kupovat nechci!.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od novcze »

Redjous75 píše:Ja tedy volant za deset táců kupovat nechci!.
jak jsem to udělal já jsem napsal, takže si můžu říkat, že to je volant za 6k ;) ... ale je to na každém, aby si to sám rozmyslel.

Oficiální volant pro GT je už nějakou dobu T500RS právě od Thrustmasteru a ten měl výborné recenze a co jsem tak pochopil T300RS je kvalitou feedbacku v podstatě stejný nebo i lepší volant + řadící páčky pod volantem se otáčejí s volantem, má plnou podporu pro PS4 (prý nějaký security chip je potřeba) a má základnější pedály bez spojky a tudíž je o něco levnější než T500RS.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od Redjous75 »

No jo jenže T500RS jsme testovali a zhodnotili jsme ho oproti G27 jako dost podprůměrný. Smrdí, je hlučnější a pevná (statická) sekvenční pádla pod volantem + mně moc ani neseděl potah volantu, tělo volantu je obrovské a mně vadil v periferním průhledu ( tady jde jen o zvyk). Jinak ale hodně dobré pedály a mě sednul i feedback.

Každopádně u mě teď žádý nový volant nehrozí. Pokud nepůjde Logitech tak nehraji až do té doby ,než si skutečně budu chtít koupit nový volant. Tedy pak papa PrCars a budu si muset vystačit s FarCry4 a později s Uncharted4 případně něco dalšího zajímavého. Přesun na PC tak bude už jen otázkou okamžiku rozhodnutí.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od markoduno »

je pravda, že u T500 mi neseděla statická pádla, ale T300 je má pohyblivá společně s volantem. To, že volant smrděl....vždyť byl nový. Dnes ti skoro každá elektronická věc zezačátku smrdí. To časem přejde. Dále je pravda, že spojka je u G25 (27) námi nevyužitá. Kolikrát jste ji kdo používal? Minimálně. Jen se trochu bojím převodů. U T500 je převod řešen řemenem. U T300 to bude zřejmě řešené stejně.
Nicméně nákup volantu zatím nezvažuji. :lol:
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od osiwaru »

https://www.youtube.com/watch?v=uGd8h0EN89c
Tady ho pán vybaluje s pořádným volantem a ne s trojúhelníčkem, kolečkem, čtverečkem a křížkem :)
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od novcze »

osiwaru píše:https://www.youtube.com/watch?v=uGd8h0EN89c
Tady ho pán vybaluje s pořádným volantem a ne s trojúhelníčkem, kolečkem, čtverečkem a křížkem :)
njn a co to žlutý uprostřed, to by u mě asi neprošlo ;)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od osiwaru »

Máš pravdu, bych tam dal třeba pivní zátku Budvaru rozjetou vlakem.
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od balis »

No,kazdopadne to vypada na podobnou investici,jako pri vsesvetovem boomu G25(7)
Ja si urcite pockam na vase osobni reference a az to bude aktualni(treba GT7),tak pro me je to dobra cena.Do te doby si urcite vystacim se stavajicim nadobickem.
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od Redjous75 »

Dnes jsem prolezl po youtube všechny letošní games výstavy se závodními hrami a z 99% se všude používá ke všemu ať už je to Forza, Driver Club , PrCars volanty Thrustmaster buď T500 nebo na letošním Gamescomu už maj T300. Myslím že je hotovo a na Logitech se může zavzpomínat už jen v dobrém.

T300 s tím žlutým kolečkem je hustá !. Začíná si mě to získávat :o :D .

Ví někdo ale taky jak je to s kompatibilitou volantu u starších her a konzolí? Mám v podstatě všechny konzole, tak jestli T300 se zvládně spojit s Xboxem a Forzou a následně i s PS3 a třeba GT6. Taky předpokládám že u T300 bude možno měnit věnce volantu, protože třeba ten na F1 k T500 je teda neskutečnej nářez. Tohle bych si taky uměl pod stromečkem představit k vánocům. :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od markoduno »

T500 nebo T300?.....minimálně do vydání GT7 si budu užívat G27 ;) A to je hooodně dlouhá doba :lol:
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

PS4 podpora pouze pro Thrustmaster

Příspěvek od ToyRipper »

Ja se tesil na inovace ktere prijdou s PS4 a GT7 popr. CARS.
Takhle to vypada ze zkejsnu u GT6 s mym starym G27.
BTW: jestli se komunita udrzi nemam s tim problem :)
Odpovědět