Kytlice 13.2. - 15.2.2015 ( offline párty )

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Kytlice 13.2. - 15.2.2015 ( offline párty )

Příspěvek od Redjous75 »

Ahoj Borci
Redjous75 také dojel do Pardubek v pohodě, ale především chci poděkovat Eddiemu, Bálisovi a skvělému kuchtíkovi Kolimu za opět parádně zvládnuté setkání v Kytlicích. Díky za organizaci a přípravu závodů myslím že vše bylo parádně vyvážené ( pro mě 2x vítězný team což je perfektní :-) ). Jinak samozřejmě rád jsem Vás zase všechny viděl. Precho má můj obdiv za cestu ze Slovenska. Rád jsem poznal po tááááák dlouhé době Xanaviho ( souboje v GT Prologu v TT ve složení Bális, Eddie, CzechWinner, XanaviGTR, Pavel67 byli na tu dobu legendární ). No a samozřejmě vidět zase pohromadě Víťu s Bondem na akci je vždycky fajn ( ani nechci vědět jak skončila ta zabalená ,,trubka" od Hanze77 ).
Tak jo moc se už těším na květen na Lan7 - to zase bude pecka.

P.S. Jo a doufám, že Ti, kdo koukal se mnou na tu hororovku, že jste si vyměnili spoďáry. Když jsem se na Vás podíval vypadali jste, že jste si pěkně kákli na rozdíl ode mě - mě jen upadl ovladač :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Kytlice 13.2. - 15.2.2015 ( offline párty )

Příspěvek od ToyRipper »

Pekna akce kluci!!! Diky organizatorum, kucharum, pilotum, proste vsem. Parada pokec a pojezdeni.
Dneska jsem uplne vyrizenej, utahanej a dospavam i pres den. Hned jak zregeneruju probereme s klukama jak zaridit tu LANku. Rad bych si prijel opet zazavodit. Mejte se a zdarec na dalsim srazu!
precho
Příspěvky: 63
Registrován: 1.4.2012 10:10
PSN ID: precho73
Bydliště: Bratislava

Re: Kytlice 13.2. - 15.2.2015 ( offline párty )

Příspěvek od precho »

Vlak isiel spravnym smerom, takze aj ja som dorazil domov v poriadku :)
Pridavam sa k podakovaniu chalanom za vybornu organizaciu a fakt perfektne jedlo, vazne dakujem.
Znovu som si to s vami uzil, ste vyborna partia a uz teraz sa tesim na dalsi zraz ;)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: Kytlice 13.2. - 15.2.2015 ( offline párty )

Příspěvek od speedy »

Po dlouhé době jsem se opět při hraní GT6 bavil :!: A také si konečně resetoval mozek od každodenní rutiny a starostí.
Pořadatelům setkání za tuto možnost patří můj velký dík .... takže díky borci ;)
-----------------
Program párty měl konečně zase náboj soutěživosti. Zamáčkl jsem slzu při vzpomínce na dřívější lanky ve Zbýšově, kdy závodění bývalo hlavní náplní setkávání a bývalo to fajn stejně jako se to povedlo tentokrát.
Kdyby se závodní trend obnovil, byl bych pořadatelům příštích akcí moc vděčný. Ne každý se musí vylít jako pytel aby se bavil.

Fajnovým zpestřením byla účast pilotů GTareny. V pořadí třetí endurance, kdy proti sobě jela špička GTa proti špičce GTRcz byl plný adrenalínu a tak to má být!!

Těším se na květen 2015 na LAN(10?), na slušný závodní program v 16ti konzolích spojených do online.
A víte na co ještě??
.................... no přeci na steaky na lávovém grilu, které vám všem potají zfutruju stejně jako když Redjous baští bábovky :mrgreen:

Kdyby někdo náhodou našel v tašce můj řidičák, napiště to prosím zde do diskuze. Nemůžu ho najít a vůbec netuším kdy nebo kde jsem ho mohl ztratit. Dík předem ;)
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Kytlice 13.2. - 15.2.2015 ( offline párty )

Příspěvek od markoduno »

speedy píše:Těším se na květen 2015 na LAN(10?), na slušný závodní program v 16ti konzolích spojených do online.
LANka to bude s označením 9 (pokud jsem tedy na nějakou nezapoměl)
Chci poprosit někoho z vás, aby vymyslel systém závodů na LANku. Nebo nahoďte nějaké nápady. Díky
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: Kytlice 13.2. - 15.2.2015 ( offline párty )

Příspěvek od speedy »

Odjel jsem na GTa hodně zajímavých závodů, na co si vzpomenu tak dám na papír a pošlu to jako návrh.
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Kytlice 13.2. - 15.2.2015 ( offline párty )

Příspěvek od ToyRipper »

Navrhuji zaclenit oddechovku - Destruction Derby.
Nascar auto, heavy damage, oval Motegi a jediny pravidlo - nesmis jet v protismeru.
Cca 60 kol a cil jediny. Nejak se dostat do cile :)
Za 3 tydny to vypisu na Arene. Muzete dojit vyzkouset :D
Uživatelský avatar
KAPSA
Příspěvky: 153
Registrován: 6.5.2012 22:08
PSN ID: GT-Racing-cz_IZ

Re: Kytlice 13.2. - 15.2.2015 ( offline párty )

Příspěvek od KAPSA »

fotky nahozeny do galerie
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Kytlice 13.2. - 15.2.2015 ( offline párty )

Příspěvek od xanavigtr »

Ahoj klucí,
chtěl bych poděkovat za možnost, se setkat s lidmi, kteří v době mých začátků pro mě byli vzorem a motivací. Co říci, když už vše zaznělo. Akce to byla naprosto perfektní, skvělá organizace, zázemí, jídlo a samozřejmě lidi. Jsem moc rád, že jsem vás mohl poznat osobně, tak ještě jednou velké DÍK. Víkend jsem si parádně užil.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: Kytlice 13.2. - 15.2.2015 ( offline párty )

Příspěvek od speedy »

xanavigtr píše:...chtěl bych poděkovat za možnost, se setkat s lidmi, kteří v době mých začátků pro mě byli vzorem a motivací...
No a teď když jsi ty zvířata poznal osobně, nemáš z toho noční můry, pocit marnosti a brutální frustrace? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Kytlice 13.2. - 15.2.2015 ( offline párty )

Příspěvek od xanavigtr »

hele ani ne, sám si připadám jako zvíře :lol:
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kytlice 13.2. - 15.2.2015 ( offline párty )

Příspěvek od pavel67 »

Speedy, ty zvíře :!: už si tě ten tvůj řidičák našel :?:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: Kytlice 13.2. - 15.2.2015 ( offline párty )

Příspěvek od speedy »

Asi jsem ho vyklepal prodavačce na pult v obchodě v Novém Boru... To je trochu z ruky, tak jsem si už zařídil náhradní doklad (platí 30dní pouze v ČR). A za 20dní budu mít průkaz nový... stálo to trochu nervů, fotku, 50Kč cash a šok na ohlašovně PČR, páč takový nezájem jsem prostě nečekal. No comment :roll:

Ironií zůstává, že platnost starého ŘP končila v březnu 2015, a tak mě ztráta možná zachránila od pokuty při možné silniční kontrole... žil jsem v tom, že ŘP platí 10let - jenže mám "C+E" a tam je platnost jen 5let. Aspoň si Martin mohl užít jízdu s MPSkou :mrgreen: Když jsem zjistil že jedu bez dokladů, tak sedl za volant a prý se mu to i líbilo. Top speed zůstane navěky tajemstvím 8-)

edit: děkuji dodatečně pájínkovi, který neváhal a ve svém volnu se do N.B. zajel po ztraceném ŘP poohlédnout. Sice nebyl úspěšný, ale aspoň mám jistotu. Pavle díky ;)
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kytlice 13.2. - 15.2.2015 ( offline párty )

Příspěvek od pavel67 »

speedy píše:Aspoň si Martin mohl užít jízdu... Top speed zůstane navěky tajemstvím 8-)
Jóó Martin, to je osobní řidič k nezaplacení, znám ten pocit móóc dobře z cesty kdysi do Teplic - a myslím že z poslední doby nejen já, že :?: Pepo :!:

A na kolegy PČR se nemůžeš hněvat, víš co jim tam každej den takovejch joudů chodí :!: :?: :lol: Tak se nediv, že jsou pak mírně otrávený... ;)
...každej má něco, já jezdím...
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

Re: Kytlice 13.2. - 15.2.2015 ( offline párty )

Příspěvek od perisbond007 »

Taky všem dík za super víkend .zase takhle po letech vás vidět :) . Byla to zase zábava jak svina, hlavně jak pepa házel joypad když na něho vykoukal ta ječíci holcicka. Škoda že neběžela kamera :D . To by bylo na YouTube zase veselo. Jinak hanzova raketa skončila u joshe takže dlouho nevydrži. Tak zase příště
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Kytlice 13.2. - 15.2.2015 ( offline párty )

Příspěvek od balis »

My jsme taky spokojeni,ze se Vam to libilo.Odjeli jsme vsechny zavody(vic jsme jich nemeli ;-))Meli jsme snahu zajistit i internet,bobuzel lokalita nebyla prizniva,ale nakonec si rikam,ze to vlastne vubec nebylo potreba.Doufam,ze se podari klukum z GTA sladit terminy a sejdeme se opet na mereni pindouru ve Vestci na dnes jiz legendarni,nejkvalitnejsi,ojedinele,strhujici akci roku-LAN volume9 2015.Koly byl trochu spatnej,ze bylo malo zeli,ale my se pro priste poucime.;-)Uz se tesim na 1.Maj. :ugeek:
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Kytlice 13.2. - 15.2.2015 ( offline párty )

Příspěvek od eddie »

Nemohu doma najít jeden HDMI kabel....byl zapojen u Markova PC na Kytlické telce...zkuste mrknout jestli ho někdo nemáte mezi kabely.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: Kytlice 13.2. - 15.2.2015 ( offline párty )

Příspěvek od speedy »

HDMI navíc nemám, ale našel jsem v krabici neznámá sluchátka, ze kterých se odlupují kousky gumy.
Gibsn
Příspěvky: 10
Registrován: 5.7.2013 02:50
PSN ID: Gibsn

Re: Kytlice 13.2. - 15.2.2015 ( offline párty )

Příspěvek od Gibsn »

Ahoj piloti, moc děkuji za milé přijetí do klanu :D Sešlost byla naprosto super, chci také všem poděkovat za parádní akci, kde nic nechybělo a opravdu moc rád na ní vzpomínám. Moc se těším na další.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Kytlice 13.2. - 15.2.2015 ( offline párty )

Příspěvek od markoduno »

Loupající se sluchátka vlastnil Hanz. Ještě doma jsem si sundáva kousky černé pryže z pod ucha :lol:
Když jsem odjížděl, tak Hanz balil volant. Možná jej omylem sbalil s HDMIčkem. Po něm tam instaloval soupravu PS4 Sergej. TV uklidil na poličku a dal si tam svou. Tak nevím

To Gibson a Xanavi - rádi jsme vás poznali ;)
Odpovědět