LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od markoduno »

!!! A JE TO OPĚT ZDE !!!
===================

Přátelé a kamarádi. Rok utekl jako voda a já bych vás rád pozval na akci pořádanou naším webem - LAN 9. Akce se bude konat v termínu: 6-10.5.2015

Areál SLÁVKA je pro pořádání naší akce již zamluven a paní domácí se na nás prý těší.

Nyní opět trochu kopírování z minulého roku:
Jedná se o objekt v klidném prostředí, který je velmi dobře vybaven.
Zde je odkaz na mapu

Bližší informace:
- internet
- pokoje májí své vlastní soc.zařízení.
- rozložení pokojů - 1 x 4 lůžka, 2 x 2 lůžka, 1 x 2+2 lůžka a 6 x 3 lůžka. Kapacita 30 míst.
- V horním patře minikuchyňka na nejnutnější věci
- ve spodní části kuchyň s plynovým sporákem, mrazícím boxem a veškerým vybavením pro domácnost.
- společenská místnost na dost playseatů
- bar s kompletní výbavou
- velká venkovní krytá terasa
- parkoviště
- objekt je oplocený s vjezdovou bránou. Zavřeme za sebou a nikdo nás nebude otravovat.

Protože v tomto objektu nebudeme poprvé, nebudu zde uvádět zajímavá místa v okolí atd..

NYNÍ TROCHU K ORGANIZACI:

- Lan je pořádána nejen pro členy GT-Racing.cz týmu, ale i ostatní hráče ze spřátelených webů. Doufám, že i letos bude účast hojná ;)
- V případě nedostatečné kapacity bude zajištěno ubytování ve vedlejším penzionu (100m od areálu)
- Pro mě je důležité obsadit penzion pokud možno na celou dobu v maximálním množství.
- Pokud by byl penzion plný a někdo by chtěl přijet pouze na 1-2 noci, tak se to dá vyřešit spacákem, nafukovačkou či nějakou jinou alternativou za nižší cenu.


STRAVOVÁNÍ: Náš kuchařský mistr Koly opět přislíbil účast, proto bude jedno teplé jídlo denně zabezpečeno - samozřejmě s trochou naší pomoci. Vařit se bude na čt, pá a so. Kuchyně je v penzionu plně vybavena. Cena za jídlo se odhaduje na 60 - 70,- kč za porci. Bude se platit na místě Kolymu. Zároveň bych opět poprosil speedyho o zapůjčení grilu na steaky, protože bez toho si nikdo z nás LANku nedokáže představit ;) Proto si nezapomeňte naložit nějakou tu flákotu ;) No a samozřejmostí každé naší akce jsou buchtičky, bábovky, perníčky a jiné pochutiny od vás všech, které sebou přivezete coby snídani pro všechny. Akorát budeme muset hlídat Redjouse, aby nám to neznárodnil ;)
Pokud by někdo nechtěl využít "domácí" stravy, tak se asi 2 km od penzionu nachází lihovar, kde je cena denního menu velmi lidová a snad každý by si mohl vybrat. Jaké bude daný termín menu nevím, ale předpokládám, že standartní. Je zde možnost nechat si dovézt jídlo až do penzionu.
;)

UBYTOVÁNÍ:
Cena pouze za ubytování je 300,- os/noc.
Těm, kteří přispěli (přispějí) za 2/2 2014 a 1/2 2015 na účet GT-racing.cz, bude cena snížena na 200,- os/noc.
Ubytování bude níže započítáno do celkové ceny za noc.


PITÍ:
Bude zajištěno točené pivo (Pilsner Urquell - asi 200 l a 100 l něčeho slabšího), víno, nealko (voda perlivá i neperlivá, kofola, nějaká ovocná limonáda, coca cola, fanta a nějaký ten džus. Káva klasická i rozpustná, nějaký ten čajíček a mléko. Opět budu sledovat akce a nakupovat nápoje za co nejnižší ceny. Objem pití by měl být přibližně stejný jako loni. Pokud bude něco chybět, tak dokoupíme později ;)

FINANCOVÁNÍ:
Tato akce stojí nemalé peníze. Nejsem schopný ji plně pokrýt ze své vlastní kapsy a to ani dočasně. Právě na tyto příležitosti slouží náš fond. Žádám Vás tedy o srovnání dobrovolných příspěvků za loňský rok a zároveň o vložení dobrovolných příspěvků alespoň za 1/2 letošního roku.


INTERNET:
Opět zajístím. Bude rozpočítán mezi všechny zúčastněné. Přispěvovatelé zdarma.


PROGRAM:
O závody se nám letos postará Eddie s Bálisem. Za to jim jménem všech děkuji.


V případě zájmu o tuto akci mi na můj email (markoduno@email.cz) zašlete přihlášku s následujícími informacemi. Potřebuji znát celé jméno, pokud si sebou někoho vezmete, tak napsat počet (+ jedna, + jeden - to z důvodu rozhození pokojů), telefonní číslo, jaké nádobíčko sebou můžete přivézt na akci (playseat, volant, monitor atd.), délku pobytu a odhadovaný čas příjezdu a datum odjezdu a zda využijete Kolyho kuchyně
Vzor: Franta Vomáčka (nick FRAVO) + mamina, 6-10.5.2014. Příjezd kolem 10:00, tel.:601 xxx xxx, mohu přivézt playseat, volant , PS3, hru, monitor, prodlužovačku, využiji stravování Kolyho.
To však nejpozději do 20 března 2015 !!!


PLATBA ZA UBYTOVÁNÍ, PITÍ A REŽIE
Stále nemám stanovenou konenčnou cenu za všechny položky, do kterých bude zahrnut i internet. Celkové náklady mám předběžně spočítané na 64.000,- kč. Není zde započítané jídlo! Cena za jednu noc se bude odvíjet od naplnění kapacity penzionu. Proto doufám, že se akce zúčastníte v maximální možné míře.
Žádám zájemce, aby neprováděli žádnou platbu, dokud k tomu nebudou vyzváni. Cena se bude odvíjet od počtu obsazených lůžek.



AŽ BUDETE VYZVÁNI, PROVEĎTE PLATBU ZA LANKU NEJPOZDĚJI DO do 16.4.2015 !!!!! a to na můj účet 932118113/0800!!! Do zprávy uvedete jméno. Neposílejte to na účet gt-racing!!! Pokud by měl někdo problémy s platbou, napište mi email. (markoduno@email.cz).

Toto vlákno budu postupně upravovat, doplňovat a tak dále.

Děkuji - MARKODUNO

za případné "tiskové chyby" se omlouvám

Zde je pracovní seznam členů gt-racing.cz a dalších dle přhlášky na emailu či telefonické dohody:


Markoduno .................. st-ne *** playseat, ps3, G27, monitor, prodlužka, sluchátka
Eddie......................... st-ne *** stojan, ps3, G27,prodlužka, sluchátka
Osiwaru...................... st-ne *** set iRacing
Pavel67....................... st-ne *** playseat, ps3, G25, monitor, slivovice, prodlužka, sluchátka, slivovice
Bális.......................... st-ne *** stojan, ps3, G27,prodlužka, sluchátka
Koly........................... st-ne *** nože
Hanz77 ...................... st-ne *** playseat, ps3, G27, monitor, prodlužka, sluchátka, set iRacing
Kapsa + Jarča............... st-ne *** playseat, ps3, G27, monitor, prodlužka, sluchátka
Pájínek + Táňa + 1......... st-ne *** playseat, ps3, G27, monitor, prodlužka, sluchátka
Ketez + Jarča............... čt-ne ***
Sergej ....................... st-ne *** playseat, ps3, volant, monitor, prodlužka, sluchátka
Redjouse .................... st-ne *** šlehačku
Martinsipy .................. čt-ne *** ps3, volant, monitor 2x, prodlužka, sluchátka
Jarda75 ..................... st-ne *** playseat, ps3, volant, monitor, prodlužka, sluchátka
Joshua ...................... st-ne *** playseat, ps3, volant, monitor, prodlužka, sluchátka
Majkl ........................ čt-ne *** G27 + maturitní vysvědčení
Sonyman + paní učitelka .. čt-ne *** playseat, ps3, G27, monitor, prodlužka, sluchátka
Speedy ...................... pá-ne *** playseat, ps3, G27, monitor, prodlužka, sluchátka + GRIL, nabíječku autobaterií.
Corrado ..................... čt-so *** (přistýlka)
GTA - Toyrriper ............ st-ne *** stojan, ps3, G27,prodlužka, monitor
GTA - Precho................ st-ne ***
GTA - Xanavi................ st-ne ***
GTA - Futureboy............ st-ne *** playseat, ps3, G27, monitor, prodlužka, sluchátka
GTA - Raalio................. st-ne ***
Sobmaister ................. čt-ne *** ps3, monitor, sluchátka
Kalibaba .................... čt-ne *** ps3, monitor, sluchátka
Tom7374..................... čt-ne *** ps3 .... dále dle toho, zda bude mít auto - (přistýlka)
Gibsn .........................pá-ne*** - (přistýlka)

KALKULACE JE HOTOVÁ ;-)

Do celkové ceny za osobu a noc je zahrnuto: ubytování, internet, výdaje na elektriku, chlazení piva, plyn.bomba do grilu, alko i nealko nápoje (seznam níže), ostatní režie a nakonec i jídlo (jedno teplé jídlo + polévka denně). Cena se vyšplhala na 620,- za osobu a noc!

Protože si však vážíme všech, kteří se akce účastní, rozhodl se tým GT-Racing.cz přispět na celou akci finanční částkou, která pokryje výdaje za jídlo Kolyho kuchyně. Proto je tedy všem snížena cena o 60,- os/noc.

Konečná cena za osobu a noc je tedy 560,-

Přispěvovatelé mají cenu sníženou o 125,- /noc. Je zde zahrnut příspěvek na ubytování a internet.
Účastníci na přistýlce mají cenu sníženou o 150,- /noc.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od speedy »

Květnové služby manželky se dozvím nejdříve v druhé půlce dubna. Od toho se odvíjí i má účast, s hlídáním mládeže a jiné domácí zvířeny mám celkem prekérku. Tak můžu přislíbit účast jen Pá,So,Ne...
Stř. a Čtvr. se asi přijedu jen podívat - uvidíme.
Grill na akci zapůjčím, Kapsa už s ním má jisté zkušenosti :mrgreen:
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od markoduno »

tyhle služby jsou na prd. Bez plánu si člověk ani neprdne :roll: To se nedá nic dělat. Ok Romane. Budu tedy čekat na tvou oficiální objednávku na můj email ;)
A za gril ti jménem všech děkuji ;)
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od balis »

No tvl.Osiwaru bude s nami jezdit gran turismo.Tak to se tesim. ;-)
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od Hanz.77 »

Tak vybaveníčko si s sebou vezu i já. Samozřejmě že si vlezeme na naše oblíbené místo abychom s těmi 6 monitory nezaváděli a rozložení playseatů uděláme jako vždy. Takže žádný strach. Beru jak PC tak PS3 + playseat.
Za ty dvě hodiny balení a motání kabelů a pak znovu 2 hodiny stavění my to na těch 5 dní stojí. :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od markoduno »

Ok Hanzi. Asi si playseat rozložím někde u vás v koutku. Abych stíhal vše. 8-)
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od Hanz.77 »

Jasný. Za mě se vejdeš. ;)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od pavel67 »

Slohový útvar: úvaha.
S odstupem času sem tam přemýšlím o tom modelu "bez bab" - :idea: a přicházím na divný myšlenky... :o
I přesto, že ta moje se mnou nigdy nigde nebyla :cry: , jsem asi trochu zastáncem přítomnosti těch stálic, které se pravidelně účastní tohoto setkání. Prostě k tomu už tak nějak patří, pokec s nima taky přece jen trochu odvede pozrnost od 5-ti denního kroužení, když to řeknu blbě tak i to nádobí za tím barem občas opláchnou, kafe uvaří, oko, duši i bránici potěší ;) a myslím, že pokud by to mělo být striktně mužská záležitost, tak by to někteří nedali...
Nedovedu si představit Trámka bez Moniky, protože to by jsme asi museli losovat, kdo mu ráno udělá snídani, přinese oběd od kuchaře na talíři pod nos a co by chtěl k večeři už mě vůbec nenapadá - a to všechno za celý pobyt 4x :!: ...a balit mu věci v neděli bude kdo? Takže...
Myslím že my samorosti, so jsme zvyklí se o sebe postarat to nějak dáme - ale jsou vám na tom světě případy... :twisted: Takže klidně si dovezu stan se spacákem, případně můžu praktikovat ležení v autě.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od markoduno »

Nádherně napsané Pavle. Lépe bych to nedal. ;) Já si to bez těch holek také nějak nedokážu představit. S tím spacákem bych počkal na finální počty, ale díky. Mám i nafukovačku :lol:
Uvidíme, jak se to celé sejde.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od Trámek »

No tak hoši, nechci být potrefená husa, co nejvíc kváká, ale Markoduno a Bális mě nastínily, co se v Kytlici předběžně dohodlo o účasti na letošní Lance a tak písnu i můj náhled na věc.

Můj názor byl zprvu, že co mě je do nějakých lidí z jiných webů kde budou spát, když já členem týmu jsem, abych kvůli nim nechal doma manželku, která se těší stejně tak na ostatní holky, jako se těší tým na sebe. I holky se prostě těší na pokec a nějaké to "zachlastání" a jen škoda, že ostatní tu svojí "bábu" taky nevezmou sebou, aby jich bylo víc, pak by i srandy bylo víc, ale ono je jí i tak někdy dost :lol:

((To uvaření kafe, donáška oběda a následný úklid s balením... to si s tebou pak Pavle vyřídím osobně :twisted: :D ))

Na druhé straně jsem nad tím pak druhý den přemýšlel a v když vezmu v potaz, že v dnešní době, kdy už spousta kluků nejezdí, ať z důvodu prodeje PS3/GT6 či přechodu na jinou hru, je právě tato akce k tomu, aby se ti aktivní jezdci sešli a pořádně zajezdily. Logika v tom je... na co půl baráku lidí co nebudou jezdit, když může být na Lance "třeba 14 týmu o dvou jezdcích" a tím pádem si to pořádně rozdat na trati.

Tak a teď jak najít to správné rozhodnutí? Nebude to jednoduché, ale věřím, že to nějak vymyslíte a hlavně já, se do toho vůbec nechci míchat a jakkoliv zasahovat, na to jsem zde malej pán a nechám to na jinejch, ale reagoval jsem vlivem Pavlova a Markova textu, ať se o tom nešušká jen někde za závěsem ;)

Hlavně by to chtělo, aby teda kdo má zájem, včetně kluků z jiných webů, poslal přihlášku a šlo nějak vykalkulovat kolik lidí vlastně zájem má.

Každopádně za sebe veřejně napíšu: nejsem momentálně do hry tak zapálenej, abych se někam tlačil na sílu a to nezávisle i kdyby tu tyhle dvě varianty na obsazení chaty nebyly. Byl jsem již dříve rozhodnut, se letošní akce nezúčastnit, právě z důvodu mé neaktivity v dění okolo GT. Těším se na příchod GT7 a pak se, se svým nádobíčkem na sraz jen pohrnu a nebudu se moct dospat rána začátku. Takhle počkám, jak celá věc dopadne a když místo bude, tak ho když tak zaplácnu a to od čtvrtka do neděle, jinak úplně v poho zůstanu letos doma.
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od eddie »

Dokud se Markovi o termínu LANky nevyjádří LAN stálice https://onedrive.live.com/?cid=AFEC6230 ... %21579&v=3 ....jestli se zůčastní či ne, tak tady plkáme celkem o ničem, protože nelze moc oslovovat kluky z ostatních GT klanů, když sami nevíme kolik kluků z našeho "gengu" :twisted: dojede. ;)

PS: Máro při pořádání Kytlice 2015 jsme si s Bálisem ověřili, že nejlepší způsob domluvy o účasti je telefonický kontakt...tímto způsobem proběhlo organizačně vše pro mne letos opravdu bezvadně a hlavně bez nervů...za to patří Martinovi odemne velké dodatečné poděkování. ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od markoduno »

Také to vidím na telefonické "prosby", zda se dotyčný zúčastní či nikoli. :(
Od pondělka začnu. Do konce týdne to obvolám a pak to nahodíme na veřejné fórum. Ju?
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od pavel67 »

eddie píše:... při pořádání Kytlice 2015 jsme si s Bálisem ověřili, že nejlepší způsob domluvy o účasti je telefonický kontakt... ;)
Podle mne je to opravdu ten NEJ-JEDNODUŠŠÍ způsob zjištění, jestli onen méně - aktivní člen přijede nebo jak to zamýšlí. Některé už jsem dlouho neviděl on-line(nepočítám lepiče a iRacery), přitom jsou to pravidelní účastnící a sem na web asi taky někteří zabrousí spíš sporadicky. ;)
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od Hanz.77 »

Já lepič a iRacer jsem tu každý den !! ;)
Pro LAN připravuji už tabulky na hodnocení a na LAN jsem jasně první přihlášený.
Pořád jsem tu. I když jenom v zákulisí ale jsem. ;)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od pavel67 »

pavel67 píše:(nepočítám lepiče a iRacery)
Hanz.77 píše:Já lepič a iRacer jsem tu každý den !! ;)
Ten chlapec snad neumí číst :!: :shock: se z něho picnu :lol: :twisted:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od Hanz.77 »

Tak to bude tou chřipkou co mám. Sorry. Ležim v posteli a Lůca mi dává obklady. A pak snadno něco přehlédnu. ;) :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od markoduno »

Zavody na LANku zajistue Balis s Eddiem. Timto je o zavodni zabavu postarano. Jmenem vsech ucastniku moc dekuji. ;) ;) ;)
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od pavel67 »

Odeslán kontakt na Joshua. ;-)
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od balis »

Martinsipi:Můžu Marťas počítat s jedním tvým monitorem?Ten jediný nevlastním. :D
Jinak už je půlka závodů na LANku hotová.Předběžný koncept vychází na tři cca 40min.závody jednotlivců a večer jeden závod (asi) tříčlených družstev.Zvolili jsme model od každého něco.Takže nějaké cesťáky,jedno Ferárko na Monze,GT300,GT500,GT3,DTM,LMP1,nějakou slabou formuli(Redbull junior)...atd.Ve středu si dáme něco na rozehřátí mimo soutěž pro ty,kteří přijedou už ráno a klání zahájíme ve čtvrtek v 10:30h.Končí se standardně v sobotu večer.Tento týden to dotáhneme s Eddiem do konce a odešleme Hanzovi,který to hodí do nějaké menší prezentačky a pověsí to na web.
Konec hlášení :lol:
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: LAN 9 - 6-10.5.2015 ***Běstvina u Třemošnice***

Příspěvek od markoduno »

Pekne. Diky za vsechny. Akorat si nejsem jisty, zda se podari zahajit zavody v 10:30. Vsal vis, jak to tam rano vypada. 8-)
Odpovědět