Nováčci PS-čtyřkaři

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Nováčci PS-čtyřkaři

Příspěvek od Redjous75 »

Tak coooo borci. Se pochlubte jak se ježura rozšoupnul a pod stromkem, krom ponožek přihrál i nějakou tu PS4. Jaké máte plány. Kdy Vás uvidíme v závodech a co pařite. Rady, tipy všechno tady. :) :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: Nováčci PS-čtyřkaři

Příspěvek od speedy »

Ahoj lidi, jsem speedy a už v tom zase lítám!

No jó no, tak už v tom zase jedu... Ježour přinesl PS4PRO+G29, asi chce abych lehounce přikrmil závislost na simracingu a zdejší komunitě. Holt se s tím nějak poperu. V létě jsem nastoupil do nového fyzicky náročného zaměstnání a mám toho furt plný necky - často usínám únavou ještě před večerníčkem, na kytaru jsem nesáhl dobrých pár měsíců a k tomu ještě noční?půlnoční?ranní? online simracing... uvidíme;)

Na ostřílené borce mám nesmělý nováčkovský dotaz: PCARS GOTY je na store za 549Kč. Co je to GOTY? (Game Of The Year Edition neříká vůbec nic, to je asi jen tupý PR-nesmysl kvůli prodejnosti). Když to pořídím, budu mít plnou verzi hry včetně všech dostupných DLC?

odkaz na store
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Nováčci PS-čtyřkaři

Příspěvek od Redjous75 »

Hned pořiď. Nejenže je to super cena ale jedná se o úplně plnou verzi se všemi DLC včetně všech tratí a vozů. Budu jí pořizovat taky. Vypadá to že budu mít nový účet na Playstationu. Ale ber hnedddddd , stahuj a ať už tě vidíme na tratích. Nojo ale čím budeš točit ??????. :P :x :lol: :lol: :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: Nováčci PS-čtyřkaři

Příspěvek od speedy »

Redjous75 píše:...a ať už tě vidíme na tratích. Nojo ale čím budeš točit ??????.
Manželku točím už jen tím, že je TO zase doma, ostatní věci už se nějak doladí (dlouho měla doma klid, na playseat se od červencové lanky práší na půdě) :mrgreen:
Vejce
Příspěvky: 6
Registrován: 15.2.2017 15:59
PSN ID: Vejce

Re: Nováčci PS-čtyřkaři

Příspěvek od Vejce »

Zdarec, jsem tu novy. K vanocum probehla psctyrka s volantem, playseatem a trojbojem project cars, assetto a dirt. Jestli nekdo organizujete nejaky zavody, tak bych se rad nekdy s nekym svezl. Na psn me najdete jako Vejce, tak si me kdo chce pridejte. Slibuju ze nebudu loudit vase nahaty fotky :D
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Nováčci PS-čtyřkaři

Příspěvek od ToyRipper »

Vitej, organizace zavodu probiha zde: http://www.gt-racing.cz Prave nam zacina novy sampionat a dnes vecer je prvni trening. Navic mame otevreny i jeden time trial. Takze se jen prihlas a posli mi friendku, at te muzu prizvat do lobby. Good luck!
Vejce
Příspěvky: 6
Registrován: 15.2.2017 15:59
PSN ID: Vejce

Re: Nováčci PS-čtyřkaři

Příspěvek od Vejce »

Ok. Diky
Odpovědět