LeMans 2017

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: LeMans 2017

Příspěvek od pavel67 »

Jaktóó :?: :o :shock:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: LeMans 2017

Příspěvek od Hanz.77 »

pavel67 píše:Jaktóó :?: :o :shock:
V pondeli ti cinknu. ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: LeMans 2017

Příspěvek od pavel67 »

Ok, budu na okruhu, ale klidně volej.

Mluvil jsem na Histo Cupu s Martinem S. a potkal jsem se i s Tomášem. ;)
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: LeMans 2017

Příspěvek od ToyRipper »

LeMans 2017 update. Budeme mit camp na vnejsi strane okruhu primo pred prvni zatackou (vykaceli tam ten maly lesik). Mapa zde:
https://www.google.co.uk/maps/place/Le+ ... 4671?hl=cs

Cesta je cca 14hod... Nevim jestli bychom nemeli jet pres noc??? Pry je to lepsi kvuli provozu a stan se stavi lip za svetla ze ;) Na miste pak bude moznost za 12Eur/den plna penze. 4listky a karta pro vjezd do arealu na nas bude cekat na miste. Nezapomenout si zidlicku na posezeni u stanu, opalovaci krem, zabky kdyby lilo jak prase, pivo, prodluzku atd...

Jiz za mesic!!!
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: LeMans 2017

Příspěvek od ToyRipper »

BTW: mam moznost ziskat jeste dalsi 2 tratacky listky!!! Tedy za pulku penez lupen se vstupem vsude.
Kdyby nekdo mel zajem dejte mi ASAP vedet.
(nebudou asi do stejnyho tratackyho kempu kde budeme my. Tj. pred prvni sikanou)
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: LeMans 2017

Příspěvek od ToyRipper »

Prvni nakup ucinen: karton plechu Pilsner Urquell a karimatka do stanu :)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: LeMans 2017

Příspěvek od speedy »

taky jsem už něco málo na cestu do LeMans nakoupil...
Střešní box Thule s úchytama, sadu nových pneumatik, dva kartony pivečka :mrgreen:
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: LeMans 2017

Příspěvek od ToyRipper »

Ooooh. To vypada ze Mazdice je v plne forme! Co diferak? Opravenej? Poletime jako vitr??? :)

Hele a kdy ten start? Bylo mi doporuceno jet pres noc. Kvuli provozu a staveni stanu je to lepci prej.
Takze utery vecer by bylo asi ideal. Kapsic asi dovali ke me, s Kapsikem sjedem do Caslavi a se Speedym vyzvedenem Xana na GULFu a hura smer LeMans :)
Uživatelský avatar
KAPSA
Příspěvky: 153
Registrován: 6.5.2012 22:08
PSN ID: GT-Racing-cz_IZ

Re: LeMans 2017

Příspěvek od KAPSA »

ToyRipper píše: Hele a kdy ten start? Bylo mi doporuceno jet pres noc. Kvuli provozu a staveni stanu je to lepci prej.
Takze utery vecer by bylo asi ideal. Kapsic asi dovali ke me, s Kapsikem sjedem do Caslavi a se Speedym vyzvedenem Xana na GULFu a hura smer LeMans :)
Jak jsem už dřív zminoval mě je jedno kdy pojedem mužu kdykoliv.Toy tak nějak s tím počítàm že tě naberu a pak směr Čáslav.
Borci jaky mate připojištěni kolik koupit eček a kde,mate někdo nějaký tip.
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: LeMans 2017

Příspěvek od ToyRipper »

Pojisteni mas platny v EU. Zadny extremni sporty neplanuju :) (leda by mi pujcili nejakou placku :lol: )
Ecka vyberes z bankomatu v nakupnim centru co mame hned za kempem :)
Nevim jak se plati ve Francii mytny. Pry to vyjde tak na 50Eur/cesta. Snad to klapne kartou.
Pro jistotu vezmu tak 100Eur cash. Dulezity sou hadry, pivo, zidlicka, karimatka stan a prodluzka :)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: LeMans 2017

Příspěvek od speedy »

Modré přibližovadlo ještě není v plné kondici, ale na cestu bude připravené. Navigace už je naprogramovaná.
Taky jsem pro cestu na noc, ale mohl bych od nás z pupku světa vyrazit nejdřív kolem 18:30 (budu předtím ještě v rachotě a s tím moc nenadělám).
Beru si pár stovek euráčů. Vždy vozím za hranice hotovost extra (porucha, nehoda, pokuta, něco jiného??). Taky bych rád domů přivezl z LM pár suvenýrů pro známé a hlavně si tam hodlám koupit něco hezkého na sebe :mrgreen: ...
BtW; Přibalím na cestu i grill vyzkoušený v Kytlici... prý tam bude i el. přípojka - když se zamrazí nějaká ta flákota nebo se koupí zepár klobás - může z toho být dobrá mňamka ;)
Njn, taky už pomalu stříhám metr: odjíždíme přesně za měsíc :!: :!:
Jóó, vemte si pánové řidičáky! Budu z roboty utahanej a určitě nechci takovou štreku odřídit sám :oops:
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: LeMans 2017

Příspěvek od pavel67 »

Už se taky pomalu začínám chystat, ale spíš zatím jen tak v hlavě. Co je ale hlavní, začínám se čím dál tím víc těšit :!: Trochu možná i na Vás ;) ale hlavně na to úžasný místo.
A pár €uráčů navíc se v LeMans hodí vždycky, hlavně když si chceš pořídit nějakej suprovní vohoz poznamenanej nějakou auto-tématikou. Jen ti garantuju, že nebudeš vědět, co si máš vybrat. Toy to má jednodušší aspoň s těma vobrázkama. :lol:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: LeMans 2017

Příspěvek od ToyRipper »

Ja uz mam nakoupino :) Nejedu si kupovat picoviny ale zazitek. Spime prej 20metru od svodidel! Spunty do usi? Nesmysl! Na LeMans se nespi. Jo a esi vyhraje Toyota tak cestu zpet ze zrejmych duvodu neridim! Klidne me tam nechte jako pomnik ;)
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: LeMans 2017

Příspěvek od ToyRipper »

Startovni listina LeMans 2017:
http://bo.fiawec.com/assets/ressources/ ... 5.2017.pdf
Porsche jen 2 auta??? LMP2 nabity, GTPRO to samy :)
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: LeMans 2017

Příspěvek od pavel67 »

Tak konečně pro Vás asi nějaké podrobnější info...

Já určitě beru: takže na zvážení, jestli je nutno něco dublovat...
* varná konvice
* prodlužka (klidně vemte, budou určitě potřeba) + nějaká roztrojka (každej bude chtít něco nabíjet...)
* party stan, stolek, křeslo - určitě si vemte každý nějakou skládací židli/křeslo, něco jako rybářské apod...

Papi Jara bere: plynový vařič, pořádný kladivo + špice - potřebné pro pořádné kotvení stanu ( vloni jsme museli dělat každou sólo díru do štěrkový země, takže malý originál drátkový kolíčky do hlíny nefungují, já měl 250 hřebíky)

Určitě to chce jako pojistku buď tu stříbrnou nebo žlutou širokou lepící pásku, vždycky se hodí k tomu někde něco přichytit. Někdo vemte cca 5 velkých pytlů na odpadky, potom se to naskládá někde u vjezdu a pak to někdo odveze...
Koupání je v několik km vzdáleném fotbalovém areálu - hřišti. Vždycky záleží na domluvě a jak je volno, někdy se na místě kratší/delší dobu čeká.
Dále je nutné počítat s nějakou mňamkou, jídlem, pitím... V páteční večer je plánovaný nějaký občerstvení za příspěvek nějakých 6€ - asi nějaká grilovačka, opékačka apod. nemám zatím až tak podrobné info.
Naposledy upravil(a) pavel67 dne 19.5.2017 11:29, celkem upraveno 1 x.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: LeMans 2017

Příspěvek od pavel67 »

A další info - místo Startu trasy je zároveň cílové místo pro vaši cestu do LeMans. Tento kruhový objezd je cílový a dál doleva už je kousek k místu ubytování u dráhy. A konec trasy je místem sportovního hřiště se sprchama.
Trasa do sprchy

Stačí to takhle :?:

Vloni jsme byli o ty dva kruhové objezdy výše v tom obdélníku, letos to bude pravděpodobně někde u té malé "vody" nejblíže k dráze, asi tady
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: LeMans 2017

Příspěvek od pavel67 »

Tak dneska jsem si v práci domluvil k zapůjčení stan, párty stan a hlavně autochladničku na 12/220V. Pro takový ty choulostivý potraviny a hlavně pak na chlazení nějakýho toho domácího škopku.
Zvací dopis mi zatím nedorazil, tak doufám že bude všechno OK. :x
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: LeMans 2017

Příspěvek od xanavigtr »

zvací dopis? To musí?
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: LeMans 2017

Příspěvek od pavel67 »

V podstatě je to potvrzení přihlášení registrace jako traťáka, vloni to bylo posílaný 24.5. a přišlo to za dva dny, takže budu zejtra z práce spěchat a doufat...
A nebo teda pak snad v pondělí :!:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: LeMans 2017

Příspěvek od xanavigtr »

Kluci, víte že na letošní Le Mans připadá výročí? Bude to tedy o něco větší než tomu bývá obvykle. Jupííííííííííííí

Lépe jsme to vybrat nemohli !
Odpovědět