LeMans 2017

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: LeMans 2017

Příspěvek od Hanz.77 »

Zazil jsem a tak vim o cem mluvis. ;-)
Hlavne dobre a štastne dojedte. ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: LeMans 2017

Příspěvek od pavel67 »

Ahoj všem :!:
Už jsme všichni doma, TMB Brno kolem poledne, GT-Racing tým postupně asi taky.
Kluci byli výborní a myslím, že hodnocení nechám spíš na každém z nich

Já jsem si to užil, protože to nebyl jenom průlet aut rovinkou 300km/h jako loni, ale byla tam trochu i akce a to si užíváme. Ukázali jsme, že se k tomu umíme postavit a že víme, co v takových situacích dělat. Nejsme žádný ořezávátka, nejsme tam poprvé a jezdíme v podstatě po celé Evropě na závody různého druhu ať už jde o motorky nebo auta.

Víc možná časem, nebo v nějaké společné reportáži.

Čau Pavel67
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
KAPSA
Příspěvky: 153
Registrován: 6.5.2012 22:08
PSN ID: GT-Racing-cz_IZ

Re: LeMans 2017

Příspěvek od KAPSA »

Zdarec borci,domu jsem dojel absolutně v pohodě bez jakýchkoliv komplikací.
Musím ještě jednou Všem zúčastněným moc,moc poděkovat za super zážitky,bezprostřední emoce a pohodu na nejskvělejším výletu co jsem kdy byl.Pánům traťákům,že jste mě umožnily se podívat na 24 hod Le Mans nejen jako klasický návštěvník,ale mohl být s Vámi v kempu s komfortem a poznat závody i s té vaší perspektivy.Samozřejmě i kamošům Speedymu,Toyripperovi,Xanavimu za skvělou společnost po celou dobu zájezdu :lol: náramně jsem si to užil DÍKY.
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: LeMans 2017

Příspěvek od xanavigtr »

Hoj hoj, trošku jsem si musel dáchnout :lol:

Co napsat, většina se už řekla a budu se jen opakovat. Byl to nejlepší racetrip co jsem kdy zažil, cesta, kemp, závod, atmosféra, prostě vše absolutní TOP. Klucí traťáčtí byli naprosto super, zázemí na jedničku, spousty poznatků jak se mává co se mává komu atd atd, prostě perfektní informační servis. Jsem poctěn a vděčen, že nám tohle umožnili a mohli jsme být toho součástí, Hoši klobouk dolů před vaší prací a nasazením co do toho dáváte. K závodu jako takovému, pro mě je Le Mans tím absolutním vrcholem, je to závod závodů, a zažít to na vlastní kůži, především tu atmosféru před startem a i během něho to je zážitek na celý život. Já osobně jsem byl dvě hodinky před startem napnut jak kšanda a skoro jsem se podělal, to se musí zažít !!!

Další pro mě v celku šok a emoční zážitek byl, když jsem si prožil svých 5min slávy. Jeden japončík žijící v USA a zároveň finalista GT Academy USA 2014 se se mnou fotil, jakožto s finalistou GT Academy 2015 a jeho kámoši na mě zírali jak na šumiho, ta japonka byla trošku stydlivá, ale Kapsik dostal aspoň žvejku od ní :P :lol: :shock:

Tak že ještě jednou dík za příležitost a perfektní týden s vámi !!!
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: LeMans 2017

Příspěvek od speedy »

Připojuji se s poděkováním novým kamarádům z TMB za parádně prožitý skorotýden po jejich boku během nejslavnějšího závodu planety :!: Užil jsem si úžasných pár dní plných zážitků. To se ale nedá popsat, to se opravdu musí zažít live. Fakt věřte, že je to neskutečný nářez.

BtW; Píšu děkovačku až v noci, přestože jsem doma už od oběda. Přiznávám vyčerpání z náročného týdne a hlavně z kroucení volantem během návratu. Nedostatek spánku, sluníčko a fyzická únava vykonaly své. Spal jsem totiž od oběda až doteď a nebyl schopen přinutit se napsat aspoň pár rychlých řádků.
Více v chystané obrazové reportáži (již brzy na webu GT-racingu.cz)...
Více v chystané obrazové reportáži (již brzy na webu GT-racingu.cz)...
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: LeMans 2017

Příspěvek od xanavigtr »

Klucí, ještě něco, nedalo mi to a po cca hodinové snaze identifikovat ty dva mé památeční kousky se mi to povedlo. Tak že světlo není z Ferrari ale z té Corvetty co prohrála závod v poslením kole defakto a v šikaně u nás jí prasklá guma rozebrala předek! Kus z ferrari je z předního nárazníku, je to konkrétně mezi přídavným světlem a kapotou, od světla směrem k středu vozu, ta strana co dostala první ránu do svodidla, tedy levá po směru jízdy. Toyripperův díl není žádný průduch ani sání, ale držák mezi zadním nárazníkem ke kterému je uchycen zadní difusor. Ostatní věci jsem neidentifikoval zatím. Kapsik má s největší pravděpodobností kryt diferáku či převodovky, který je defakto součástí celého zadního difusoru. ;) ;) Jinak ta didová čočka je neporušená takže když zjitsím napětí a najdu sprývná konektor tak to bude svíti asi :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: LeMans 2017

Příspěvek od ToyRipper »

https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
Fotogalerie dohrana az do konce.
Je to jen vyber, ale na okouknuti dobry. Jak bude cas stahnu vse do PC, upravim a sharnu.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: LeMans 2017

Příspěvek od pavel67 »

Než to tam doplnis, mrkni na to, některé fotky tam vidím 2x.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: LeMans 2017

Příspěvek od ToyRipper »

Duvod proc letos odstoupila Toyota no.7 uz snad nemuze byt bizardnejsi:
http://www.crash.net/le-mans/news/25854 ... -mans.html
Toyota stala na vyjezdu z boxu a cekala na SC. Nejakej posuk (Algarve Pro Racing driver Vincent Capillaire) v oranzovym monduru na ne zacal mavat at jedou a tak to 2-3x nastartovali, coz odpalilo spojku.
Toyotam je fakt LeMans zaklety to fakt jinak neni mozny....
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: LeMans 2017

Příspěvek od ToyRipper »

Kompletni foto a video galerie z LeMans:
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: LeMans 2017

Příspěvek od Trámek »

muhehe
muhehe
:lol: :lol: :lol:

Všechny jsou pěkný.. ale TOP jsou stejně ty z toho muzea, jak jste každej u svý značky ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: LeMans 2017

Příspěvek od ToyRipper »

Muzeum bylo paradni. Tyhle auta lze nekde spatrit jen horko tezko. Fakt me prekvapilo jak ty starsi placky byly veliky. Oproti tem dnesnim tak o 50% vetsi! Proste monstra...
Odpovědět