LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od pavel67 »

JELIKOŽ A PROTOŽE... nemám vůbec čas na "volantování" - naposled jsem brousil GTS Betu někdy červen :?: :roll: a tím pádem ani nesleduju kdy co vyjde, poučte mě prosím někdo kdy co vychází a co vlastně vzít s sebou.
A jaká verze je ok/vhodnější pro běžného uživatele, popřípadě kde máte objednáno.
Děkuji
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od xanavigtr »

Pavle verzi to ti poradí Trámis, ten to má nastudováno. Jinak 22.září Project Cars 2, já jsem tedy předpokládál že to bude standartní výbava každého kdo přitáhne PSko sebou :) Proto že například já už ani Project CARS 1 nemám.
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od Martinsipy »

GT SPORT až 18.10. Já nehrál ani PC1 kromě Lanky, ale beru sebou. PC2 se mě kupovat zatím nechce, za 4 litry do 2her nenasypu, sorry. GT je pro mě hlavní, nebo koupím pro někoho třeba na splátky, kdo by o ni měl po l
LANCE zájem.
Přivezu 2 TV, zaplatím večer
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od SJ.sprint »

Prvni věc. Chtěl bych pořadat spravce, což asi bude mr Speedy ;) jestli by nešlo ,aby ten muj velky červeny přizpěvek byl tady pořad jako prvni ,a diskuze klidně se vedla pod nim ..bylo by to přehlednějši.Diky
Druha věc :zatim jsem napočital asi 8 playseatu ..když tak mě opravte : Sergej. Pavlik. Speedy, Joshua,Pajinek,Martinsipy,Kapsic,Jarda... Ale předpokladam, že nejaky volant přiveze každy druhy ..a poskladame něco na stole s židličkama asi :) Když tak to sem ještě pisněte kdo co přiveze ,krom vyše zminěnych :D Tyhle adepti jsou jasný, ty vezou vždycky pulku věci z obyvaku :D
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od xanavigtr »

PS4
Project Cars 2 CE
G29
Wheelstand pro
a TV, proto že nevím jestli na mě najěká zbyde!!

tzn zamlouvám si stůl a nějaké křeslo, tím bude 9 sestava kompletní.

Seržo, respektive to je na všechny co to tady čtou, kdo bude mít Project Cars 2?? Gran Turismo je pohřbeno, Project Cars 1 nemám, tak že pro mě celou dobu tak nějak bylo více méně jasné že se bude jezdit PC2. Většina lidí se ještě o prázdninách dušovalo jak to kupuje hned při vydání (myslím tím tu Project partu) :roll:

To Martinsipy: co kdybych koupil PC2 já tobě na splátky, navýšení 0%, úroky 0% ?? :lol:
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od SJ.sprint »

xanavigtr píše: Seržo, respektive to je na všechny co to tady čtou, kdo bude mít Project Cars 2?? Gran Turismo je pohřbeno, Project Cars 1 nemám, tak že pro mě celou dobu tak nějak bylo více méně jasné že se bude jezdit PC2. Většina lidí se ještě o prázdninách dušovalo jak to kupuje hned při vydání (myslím tím tu Project partu) :roll:
:lol:
No ja si myslim že vetšina z nas bude si pořizovat PC2 ,ja take .. Tak že LANka proběhne pod vlajkou Bandai Namco. Aspon budeme mit možnost to vyzkoušet.. Počitejte s tim že mam Thrustmaster 500 takže padla se netoči.Chci to předělat ale nevim jestli to stihnu. Prodavaji se normalně nejaky bazmek že se to pak toči cely ale v čechach to asi nekoupim ...
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od Trámek »

Co se sestavy týče, vezmu komplet celou sestavu, za předpokladu, že budu moct nádobíčko rozbalit na stole, playseat brát nebudu. Koukaly jsme s Xanavim na fotky a šel by použít tenhle stůl pro naše sestavy..
viz foto-pokud nám to ovšem Seržo dovolíš, protože tenhle stůl nemá ty rantly a lze na něj uchytit volant :)
stůl
stůl
Ohledně hry PC2 pro tebe Pavle: je pravda, že jsem na to koukal, jak píše Xan, protože jsem chtěl koupit verzi rovnou se sezónním passem, ale ten je pouze ve verzi Collector, která stojí dle nabídky na Heurece od 3699,- - 4299,-
Jsou celkem 4 verze
1) standartka - od 1369,- beru já
2) limited - od 1529,-
3) collector - od 3699,- do 4299,- bere Michal Xanavi
4) verze od JRC s volantem, ale standart edice hry.. cenu si nepamatuju- tohle je pitomost, volant šit

Takže já beru standartku, za 1369,- u nás v Liberci Herní Svět Liberec k tomu nějaká stará hra na pc (viz odkaz) a pass dokoupím potom solo..

Co jsme se bavily s Xanavim, ten bere tu collector edici, s tím, že pak prodá ten model auta a vyjde ho to možná ve finále levněji než mě, bude mít vše komplet, ale musí prodat to auto - má dobrej nápad, ale já do toho nejdu, zas kde prodat pak to auto, nevím..

Někde ke hře dávají jako bonus čepici na zimu s logem pCars2 a steel book, u verze limited tuším.
Pavle nejlíp mrkni na Heureku a vyber kde tě to vyjde nejlevněji s poštovným/osobní vyzvednutí a pak se rozhodni ;)

Kdyby někdo chtěl variantu hry jako já, hru tady z herního světa, nejlevnější na netu, protože je to šedivka-tedy bez čepice a limitku nemá v nabídce, nebere od distributora CZ, tak mu jí můžu koupit a dovézt na lanku, ať neplatíte poštovné, když tak napište sem, peníze by jste mě dali na lance, není problém ;)

Jo a ohledně závodů, já už taky pc1 nemám a tedy doufám, že se bude jezdit už new pc2... nebo jak to vůbec bude?
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od xanavigtr »

Tramis foto dobrá, ale já mám ten wheelstand pro, tak že zabírám to hnědé kožené křeslo a nízký stolek před ním pro TV. Já se ke klasickému stolu nesložím, proto že pak mám volnat vysoko a seděl bych u toho jak v autobusu :lol:
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od Trámek »

Nojo Xavi, máš recht, já sem lama, vždyť si mě to říkal :lol: Já si to popletl s Perisbondem, ten měl vlastně volant na stole, na posledním srazu v Kytlici. Jasan, ber křeslo, nízký stůl a jedeméééééé :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od Martinsipy »

Xanavi: Prachy mám, v tom problém nebude, jen je nechci úplně zbytečně rozhazovat, PC2 hrát nejbližší rok asi nebudu. Taky si nejsem jistý, že hra týden po vydání poběží bez problémů i v mulťáku, někdy multiplayer spouštějí se zpožděním a ladí další týdny? Teda možná zkušenější ví víc, já moc mulťáků nehrál.
Lanka dva litry, GT dva litry, PC2 dva litry, ať nežeru, 5 dohromady, a to někdo nemá ani další nádobíčko, tak jsem to v případě nouze myslel jako výpomoc (to víš, dělám v zastavárně :D ) ;) profesionální deformace :lol: :lol:
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od xanavigtr »

No Martine, je to dilema, s Tramisem o tom diskutujeme pořád, ale já jsem a to i přesto že jsem mega fanda Gran Turisma, přesvědčen o tom že GT SPORT pro většinu skončí tak ryhcle jak začne. Je to celé šité pro hráče jako je MaJkl, tzn na profi přístup, kde se chce člověk někam posunout a něco z toho vytěžit. Však absence kampaně, 150 aut a 7 okruhů mluví za vše a to totálně !! Na proti tomu PC2 nabízí nekonečně dlouho kariéru, více použitelných tříd, aut stejně neli více jako GT, a okruhu asi tak 7x více. Tak že pokud člověk chce občas něco zahrát, notabene v singlu je PC2 mnohem jasnější volba než GT SPORT. To říkám jako GT maniac !
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od Trámek »

Martine, Xanavi má pravdu. Až odjedeš v GTS licence, je to už jen hra o onlinu. Buď si vytvořit cimru sám, nebo jít do sportu, kde ale my normální smrtelníci nemáme šanci oproti těm ufonům :lol:
A soudím dle bety, v GTS nejsou tak vyrovnaný auta jako v PC a tak tu bude vyrovnaná pouze série GT3, jinak jinde je-byla(soudím dle bety) v každé sérii vždy dominance nějakého typu auta. V PC2 bude kariéra na dost dlouho, takže být tebou, volím PC2 ;) Ale já jdu do GTS taky, neboj.

Jinak Xanavi nebuď skromnej, vyzvyhuješ Majkla, ten je opravdu fakt TOP, ale ty na ten sport budeš mít taky.
V betě si byl vždy ve světovém žebříčku v TOP 3, né-li první, takže to bude pěkný, koukat na žebříčky, kde budou první dva vždy češi ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od Martinsipy »

Panové nebráním se ničemu, věřím, že to bude jak říkáte. Jen s mojí frekvencí ježdění průměr jednou za měsíc :-( , bude pro začatek bližší, známé, pro mě jednodušší na nastavování (nemám rád setup :-) ) GTS, proto by u mě bylo PC2 momentální vyhazováni peněz.
Seržo včera zaplaceno.
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od xanavigtr »

Jedinej kdo ladí je Trámek, astejně mu to je k prdu :lol: :lol: My ostatní to jen opisujem od někoho ;)
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od xanavigtr »

Klucí mám info od Přemka. Bere sebou Project CARS 2, pokud by byla třeba může vzít PS4 Pro a G29.
Uživatelský avatar
futureboy7880
Příspěvky: 62
Registrován: 9.4.2015 13:47
PSN ID: futureboy7880

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od futureboy7880 »

Teď mě tak napadlo.Kdyz vezmu VR tak samozřejmě i s PS4, ale ono k tomu bude potřeba i tv a tu já žádnou skladnou nemám.Mam vzít i volant se sedačkou třeba na VR Dirt rally kdyby měl někdo zájem si zkusit?Ale tv bych potřeboval každopádně.Bude nějaká volná?
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od Martinsipy »

Beru jednu tv k moji konzoli 80cm, jednu navic 60cm a asi nebude problem, abych si půjčil z práce ještě jednu, 55 až 60 cm, podle toho, jaká bude momentalně v prodeji.
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od Trámek »

Tak já tady tomu Xanavimu pochlebuju a na oplátku zas kopanec do prdele.. svině :mrgreen:

Marťas, koukám máš v zastavárně nějak moc TV :lol: že by rómové obměňovali techniku za UHD :lol:
..nebo kradex? :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od Martinsipy »

Trámis: od roku 2005 používáme program v pc, který sám vytváří složku dat pro Policii ČR, pánové (v civilu, žádná pouliční pěchota) chodí hned z rána každého prvního v měsíci a stahují si kompletní databázi výkupů i zástav, včetně jmen, adres, výrobních čísel atd. Pokud by něco pochybného našli, po obědě už dorazí se zabavovacím protokolem a zboží by si odnesli. Když je někde nějaký větší případ, prijdou třeba každý týden. Bohužel ne každá zastavárna takový program používá. Databázi potom má k dispozici asi celá PČR v případě potřeby k nahlédnutí.
Po Hradci jsme asi docela vyhlášený, tak se nějaka elektronika otočí. :-)
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
futureboy7880
Příspěvky: 62
Registrován: 9.4.2015 13:47
PSN ID: futureboy7880

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od futureboy7880 »

Tak pokud by byla jedna pro mě bylo by to fajn. Taky jsem koukal že v chalupě jsou asi 3 tak snad na mě nějaká zbude ;)
Odpovědět