LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od SJ.sprint »

Ahoj ahoj ahoj ;) Ale tentokrat z meho obyvačku v Milovicivh a ne za slunečnych Chotěšic )))
Dorazil jsem domu něco kolem devate . Ale měl jsem spolehlivou policejni obrněnou pirotechnickou dodavku z pirotechnickym přivěsem :D Ktera mě po kratke navštěve kamarada Kaji a jeho rodiny v blizkych Rožd'alovich spolehlivě dopravila domu i z veškerym nakladem ..Jsem tak trošku vyřizeny v podstatě jako vždycky :)) ale ted asi o trošku viic ))
Moc všem děkuji kuci aholky za velkou učast 11LANky pod zaštitou GT-Racingu !!A myslim si že ne jenom ja,myslim tim kluky ktere to všechno začasi ...Myslim že mužete byt hrdi na to že Vaše tradice a dlouholeta snaha ne upada! A ja jsem rad že jsem současti vaši prace a že jsem nezlkamal vaše (Naše) očekavani. Přiznam se že i Karel měl trošku obavy jak se mi dneska svěřil :D ...jelikož vi že my jako team mame za sebou několik setkani v ruznych lepšich penzionach a td.. Tak že se mě vyptaval na ohlasy a jak se komu libilo a td.a to i bez ohledu na to že jsme dostali dost slušnou slevičku na pobyt ;) Každopadně pozdravy a poděkovani vyřidim při zitřejšim obědu kdy take doplatim zbytek zlat'ačku ;)
Chtěl jsem toho napsat vic ale začinaji se mi zavirat vička :)) Tak že aby to zkratil ..Ještě jednou děkuji všem zučastnikum zajezdu . DIky Marku za podněty a za podporu jak finančni tak i moralni..a Michalovi Xanavimu za připravene zavody snaha a zapal se ceni ! Byli jste užasne vchechny .... Zbytek se pokusim vyjmenovat přiště..opravdu už jsem ko. Diky a snad za nedlouho GL
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
futureboy7880
Příspěvky: 62
Registrován: 9.4.2015 13:47
PSN ID: futureboy7880

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od futureboy7880 »

Díky patří především tobě Seržo.A klobouk dolů jak jsi to paradne zorganizoval :o Já si to díky tobě a taky klukům co dorazily paradne užil.Zazemi bylo parádní a počasí jsi zařídil luxusní :lol: Určitě rád dorazím i příště.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od pavel67 »

Taky bych rád poděkoval SERGEJOVI za jeho práci a vyřiď pozdravení a poděkování panu majiteli, místo je to přímo skvělé, jak pro naše blbnutí s volantama, tak má i další možnosti relaxu. Tenis jsem si vyzkoušel, bazén se taky po ránu hodil :lol: :twisted:
Děkuji a zároveň zdravím všechny, kdo přijeli a zúčastnili se této akce. Díky a těším se na další příští akci. :!:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od ToyRipper »

Jako vzdy 1A+!!! Areal super a doufam za rok klapne zas, lidi super a doufam za rok klapnou zas. Pivo super, jidlo super, tenis super... Zdar na LAN12!!!
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od Trámek »

My včera s Monikou dojely taky v pořádku, ještě jsme to vzali cestou domů přes Hořice pro trubičky, ale dneska mě únava nepustila do práce a tak se dávám ještě dohromady :lol:
Opět super akce, skvělá parta jako vždy, závody taky paráda, 2x jsem dokonce šahal po vítězství, které jsem ale vždy posral :D mega dobrej gulášek, po kterým se letos rychle zaprášilo - pochvala patří Kolyho partě, která ho vařila non-stop :D a taky parádní zábava na PS VR... Futureboy díky že jsi to vzal, byl to BIG mazec :mrgreen:

Seržo hlavně tobě velké díky za skvělou organizaci, objekt je parádní, pivo bylo super...
prostě "dovolená all-in exclusive" a to vše, by bez tebe letos nebylo.. si borec, díky :!:
Jo a pinec byl taky super.. jako za mlada :lol:


Monika vzkazuje: taky se jí to moc líbilo, byly jste úžasní a hlavně má velikou radost za výhru ceny ze závodu v Nascar... Byl to pro ní životní závod s takovýma profíka a už se těší na další ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od perisbond007 »

Díky všem. Bylo to čuper. Užil sem si to parádně tak zase na viděnou na další akci.
Uživatelský avatar
futureboy7880
Příspěvky: 62
Registrován: 9.4.2015 13:47
PSN ID: futureboy7880

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od futureboy7880 »

Tramis hod sem nebo mi pošli videjko Monči na VR :D Chtěl bych ukázat manželce o co přichází :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od Trámek »

Futureboy, jasan pošlu. Zítra večer cca okolo 20:30 to budu posílat Xanavimu na fejsu, tak ti to tam pošlu taky :D
A teda, ty to máš doma a tvoje paní to nehraje? Tak to fakt přichází o hodně zábavy, ale až uvidí to video, nejspíš to taky zkusí a změní názor :lol:
Já už dnes koukal kde to koupíme, do vánoc čekat nechceme, na Mirone*u zrovna akce za 8600 novej, ale přijdu na konzolis*u a tam zpráva, že bude vycházet v polovině října v Japonsku nová verze, která bude se sluchátkama, jedním kabelem ale hlavně s podporou HDR, takže po dohodě s Monikou, koupíme tu novou verzi, až dorazí k nám do evropy.
Dneska už jsem stáhnul jednu hru, k tomu to demo s hodně hrama, našel i stránky kde jsou různé videa i hry, takže teď jen čekáme na DAY 1

:!: :!: :!: Sony oznámila nový model headsetu PlayStation VR :!: :!: :!:
futureboy7880 píše:Tramis hod sem nebo mi pošli videjko Monči na VR :D Chtěl bych ukázat manželce o co přichází :lol: :lol: :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
futureboy7880
Příspěvky: 62
Registrován: 9.4.2015 13:47
PSN ID: futureboy7880

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od futureboy7880 »

Když to nebude mít větší rozlišení tak je to celkem jedno. ;)
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od ToyRipper »

ztraty a nalezy. Lidi neslo mi doma pustit PSko ovladacem pricemz jsem zjistil, ze jsem s nekym musel zamenit.
Moje ovladace lezely pod telkou. Tak asi s nekym pobliz...
Vymena na dalsi akci :)
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od Martinsipy »

Jé, já chci taky, nemám "fejs" :(
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od SJ.sprint »

Zdarec bando ;) Mam navic nejakou bilou prodlužovačku z vypinačem ..tak kdyby někdo postradal tak je u mě . Za druhe mam všechny pozdravovat od Kaji..pozdravy jsem vyřidil a i jemu se ulevilo že všechno proběhlo perfektně a každy ?snad ?si to užil. A trošku iniciativně jsem přidal k doplatku tisicovku.. Jak nejak bylo tam trošku vic elektroniky jako obvykle ,tak jsem mu to chtěl kompensovat takovou malou pozornosti ...Ale to si vyřidim z učtarnou GT-Racingu to znamena z Markem ;) No a tak trošku se na nas stěžoval soused že pry jsme z toho udělali technoparty tak jsem si něco vyslechl v neděli od dědka když odjiždel Martinsipy . Ale Karlik řekl že to vyřidi že dědek ma pořad keci ,tak snad to bude v klidu a přiště tam pošleme hned delegaci z nejakou lahvinkou a pak nam třeba přinese i rajčata :) Tak že to bylo ode mě prozatim vše. Tak snad brzy na trati GL ;)
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od SJ.sprint »

Čau přatele .Měl bych takovou věc. Na minule lance se domlouval nejaky termin na dalši lanku.Popravdě ja ani nevim kdo :D Termin je na 20-24.6 Doposud to tam je jako nezavazna rezervace. Je nutne zaplatit zalohu 5900 kč do konce roku a nebo rezervaci zrušit. Potřebuji vyjadřeni jestli termin nechame a nebo dalši postup. Je to nutny .Diky za postřehy a vaši reakci
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od eddie »

Mám sice víkend práci, ale na LANku si nějaký čas najdu, takže za mě OK.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od pavel67 »

Zítra na noční mrknu, jak vychází volno, ale už teď vím že to asi bude hóódně špatný... Totiž týden před je 24hLM (jestli mi to vyjde...) a už tam jsem hledal volno velmi těžko. Uvidíme, zítra večer napíšu víc...
...každej má něco, já jezdím...
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: LAN11 *** CHOTĚŠICE *** 27.9.-1.10.2017

Příspěvek od Martinsipy »

Mě je to zatim jedno, volno bych snad vyjednal. Má Kája ještě nějaký jiný termín, aby byly případně dvě varianty a mohli jsme urychleně rozhodnout? Prázdniny jsou zabité, to je jasné.
RC cars 1/10 elektro
Odpovědět