Kytlice 2018

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Uživatelský avatar
futureboy7880
Příspěvky: 62
Registrován: 9.4.2015 13:47
PSN ID: futureboy7880

Re: Kytlice 2018

Příspěvek od futureboy7880 »

Přestože jen na skok rád jsem vás opět viděl a i pro mě nové tváře.I tu chvíli jsem si užil a vypnul a příště už na celý víkend.Jinak vypecky a gulasek fakt luxusní a kdybych byl déle tak mám o 20 kilo víc. Příští lanka v Rocket league :lol: co Majkle? :lol:
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Kytlice 2018

Příspěvek od Martinsipy »

Zdar všem borcům! Se Seržou jsme dorazili v poho a i když jen ve dvou, auto bylo doslova naládované až po střechu, vic než na rodinnou dovolenou, příště si snad kvůli našim srazům budu muset koupit Ochcávku kombi :-). Rád jsem poznal nové tváře, doufam že ne naposledy, chlapci a chalani tenhle komfort a zábava je standart, kuchyň v kvalitě nepolevuje. Děkuju eddiemu, bálisovi, kolymu a všem, co přiložili ruku k dílu a zasloužili se o to, že jsme se měli jak "prasata v žitě", Hanzovu mašinu snů jsem nakonec ani nevyzkoušel, tak o to víc se budu těšit, že se pokud možno vsichni i Ti, kterým to tentokrát nevyšlo, uvidíme na letní akci! Mějte se všichni fajn, GT a PC zdar.
RC cars 1/10 elektro
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Kytlice 2018

Příspěvek od Martinsipy »

Pardon! Fotky - omluva, v neděli jsem dospával čtyřdenní maratón, v pondělí mam hned po práci fotbal, hoďku a půl, čtyři na čtyři, velká tělocvicna, už mě to zabíjí. Takže dnes večer napravím.
P.S. Trámis za tu fotku Tě na příštím srazu roztrhnu jak žábu!
RC cars 1/10 elektro
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Kytlice 2018

Příspěvek od Martinsipy »

RC cars 1/10 elektro
Odpovědět