LAN 2020 ???

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

LAN 2020 ???

Příspěvek od SJ.sprint »

Ahoj přátele a kamaradi . Založil jsem tohle tema jen proto aby jsem se vlastně asi oficialně vzdal organizace letošniho sekaní . Pochopil jsem podle poslední diskuze na fsb že lan 2020 se zřejmě bude konat v Kytlici.
Jelikož jako každy rok těšim už mnoho let těšim se na tuhle akci a take mi bylo cti pořadat tohle setkani tři roky pro Nas všechny, tak byl bych rad kdyby jsme měli jasno jak, kdy a kde se setkame letos ! Letos v našich oblibenych Chotěšicich všechny zajimave terminy jsou už dávno rezervovane ale to neznamena že nemužeme si rezervovat je třeba na LAN na přišti rok 2021. Mužeme se donluvit a prodiskutovat tohle tema v Kytlici.
Tak zatim ahoj a těšim se na vas ;)
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: LAN 2020 ???

Příspěvek od Martinsipy »

Ahoj Seržo. Už jsem chtěl napsat dávno, ale znáš to ... to že to letos v Chotěšicích nedopadlo, je v konečném důsledku dobře, asi to tak mělo být, ušetřil sis spoustu starostí a času, dost možná i peněz. Loni jsem poprvé v historii od LAN 1 se slzou v oku vynechal, ale ty pŕedchozí ročníky byly super (je mi jasně, že i ten loņský) a za Tvou organizaci VELKÝ DÍÍÍK!!!
RC cars 1/10 elektro
Odpovědět