Příprava na LAN6 2012

veřejná diskuze teamu a s teamem
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LAN 2012 Hořovice "Pesta Optima and CSM Consultitg"

Příspěvek od speedy »

přimlouvám se za dovezení celých souprav.... ušetříme tím potřebné místo, které by jinak zbytečně zabraly stoly :idea:
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Jídelní lístek LAN 2012 Hořovice "Pesta Optima and CSM Con."

Příspěvek od SJ.sprint »

A zase O stupeň lepši :lol: :lol: :lol:
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Jídelní lístek LAN 2012 Hořovice "Pesta Optima and CSM Con."

Příspěvek od markoduno »

ale já ty výpečky opravdu rád :D
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

LAN 2012 Hořovice "Pesta Optima and CSM Consultitg"

Příspěvek od Hanz.77 »

Tak kluci seznam záloh je dnes zřejmě naposledy aktualizován. S Viva83,Sergejem a Trámisem jsem domluven. Takže toto je kompletní seznam ůčastníku akce LAN 2012 .(Krom hostesek od RedBullu,pozvaných hostů atd.) Kdyby ještě někdo z vašich přátel se chtěl s námi akce zůčastnit tak klidně ještě může. Místa ještě volná máme. Zde je tedy kompletní sestava. Ted už nám nezbývá nic jiného než se těšit.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LAN 2012 Hořovice "Pesta Optima and CSM Consultitg"

Příspěvek od markoduno »

kůrňa - já se tak těším - to zase bude v álejích nablito :lol: :lol: :lol:
Už potřebuji vyresetovat hlavu a psychicky si odpočinout. První den sice odpadnu brzo (jako vždycinky :-) ), ale pak ........ :twisted:
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

LAN 2012 Hořovice "Pesta Optima and CSM Consultitg"

Příspěvek od Hanz.77 »

Tak právě jsem se vrátil z hradu! Pardon co to kecám. :lol: Z Optimy. Dnes proběhla konečná prohlídka a dolazení snad už posledních detailů týkající se naší akce. Internet zajištěn bez problémů, ubytování bez problémů,strava bez problémů, zaměření míst na playseaty bez problémů, pojistky na eletriku - problém! (jsou slabé a asi by nás neutáhly) nalezení řešení problému: Bude zapůjčena centrála o příkonu 6,5Kw na celou dobu akce. Takže nakonec eletrika bez problému. Sice cenu za zapůjčení se dozvím až zítra ale hlavně že to vše je zabezpečeno. Ufff tak a ted už si snad nezapnu ani GT5. Dnes jsem prolítal celý den. Spořitelna,Hotel,Motokáry(doladit organizaci závodu),Optima a to už vše víte. Tak se máme na co těšit.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

LAN 2012 Hořovice "Pesta Optima and CSM Consultitg"

Příspěvek od Hanz.77 »

Tak to vypadá že od zítřka náš domácí RedBull Racing Team už bude jezdit v plném nasazení obou dvou pilotů. Teamovou jedničkou teamu zůstávám pro tuto sezonu já! Kuba98cz jede dvojku. Ale už se aspon s tím malým Vetellem potkám na trati. Černá placka s nápisem PS3 by Kubovi měla dorazit zítra domů. Už se těším jak si to s ním rozdám na lokty v obýváku!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

LAN 2012 Hořovice "Pesta Optima and CSM Consultitg"

Příspěvek od Majkl »

Hanz.77 píše:Tak to vypadá že od zítřka náš domácí RedBull Racing Team už bude jezdit v plném nasazení obou dvou pilotů. Teamovou jedničkou teamu zůstávám pro tuto sezonu já! Kuba98cz jede dvojku. Ale už se aspon s tím malým Vetellem potkám na trati. Černá placka s nápisem PS3 by Kubovi měla dorazit zítra domů. Už se těším jak si to s ním rozdám na lokty v obýváku!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nic bych mu nekoupil, za to že skoro propadl z Přírodovědy! Takže mu to vyřiď :lol:
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

LAN 2012 Hořovice "Pesta Optima and CSM Consultitg"

Příspěvek od pavel67 »

A ode mne mu vyřiď, že mu držím palce při znovuzdolávání nástrah a nekonečných jízd na nové PS3, protože ten svůj profil si bude muset opět vyjezdit celý od začátku, jestli se nepletu... (pokud na to překopírování profilu GT5 někdo nemá nějakej grif...)

Pokud budete chtít poslat nějký GIFT Tickety nebo auta apod. tak dej vědět.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

LAN 2012 Hořovice "Pesta Optima and CSM Consultitg"

Příspěvek od Majkl »

pavel67 píše:A ode mne mu vyřiď, že mu držím palce při znovuzdolávání nástrah a nekonečných jízd na nové PS3, protože ten svůj profil si bude muset opět vyjezdit celý od začátku, jestli se nepletu... (pokud na to překopírování profilu GT5 někdo nemá nějakej grif...)

Pokud budete chtít poslat nějký GIFT Tickety nebo auta apod. tak dej vědět.


Myslím si, že bude stačit když se na svém novém PS3 přihlásí na svůj stávající PSN účet a potom překopíruje svůj save z toho "starýho" PS3 a mělo by vše fungovat, save se totiž vždy vztahuje na PSN účet.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

LAN 2012 Hořovice "Pesta Optima and CSM Consultitg"

Příspěvek od pavel67 »

Majkl píše:... se na svém novém PS3 přihlásí na svůj stávající PSN účet a potom překopíruje svůj save z toho "starýho" PS3 a mělo by vše fungovat, save se totiž vždy vztahuje na PSN účet.


...a to právě nefunguje - kopie SAVE GT5 z jedné PS3 na druhou... ještě v tom totiž figuruje nějaké "originální číslování" nebo jak bych to řekl každé konzole PS3. Mám doma taky dvě konzole a tohle prostě nefunguje.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

LAN 2012 Hořovice "Pesta Optima and CSM Consultitg"

Příspěvek od Hanz.77 »

Dikes kluci.
Uvidíme zítra co s tím pujde udělat.
Na PS3 si sám našetřil takže asi zavládne velká radost protože mu nezbylo na placku GT5 tak jsem mu ji objednal ja. Ale to zatim nevi. Takže až ji zítra vyndám tak asi zavládne radost. Pak už bude potřebovat jenom nějakej monitor. Prozatím se bude muset spokojit se svou 82cm uhopříčkovou televizí. Svou LCD mu nehodlám zatím jenom tak dávat ,když bude mít z přírodopisu na vysvědčení za 4. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LAN 2012 Hořovice "Pesta Optima and CSM Consultitg"

Příspěvek od markoduno »

no nevím, co přesně na tom nefunguje, ale já jsem přenesl své přihlášení a save ke speedymu a nebyl problém jezdit. U speedyho byly 2 stejšni a 1 IP! Roman byl na jednom a já na druhým a jeli jsme proti sobě. Proto se divím, že to nefachá. Třeba se ale od té doby něco změnilo. Problém by mohl nastat, kdyby jeden založil room a druhý se k němu chtěl připojit. Potom asi ano, protože systém nevím, kam se má připojit, ale pokud se oba fázují k někomu třetímu mimo jejich IP, tak by to fachat mělo. O tom by spíše měli napsat "odborníci".
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

LAN 2012 Hořovice "Pesta Optima and CSM Consultitg"

Příspěvek od Majkl »

pavel67 píše:
Majkl píše:... se na svém novém PS3 přihlásí na svůj stávající PSN účet a potom překopíruje svůj save z toho "starýho" PS3 a mělo by vše fungovat, save se totiž vždy vztahuje na PSN účet.


...a to právě nefunguje - kopie SAVE GT5 z jedné PS3 na druhou... ještě v tom totiž figuruje nějaké "originální číslování" nebo jak bych to řekl každé konzole PS3. Mám doma taky dvě konzole a tohle prostě nefunguje.


Vždyť když mi shořelo starý FATko tak jsem dal save na SLIM a normálně to šlo..
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

LAN 2012 Hořovice "Pesta Optima and CSM Consultitg"

Příspěvek od pavel67 »

OK,OK, jsem trouba, spletl jsem se - mělo by to fungovat jak píšeš/píšete. Popletlo mě něco jinýho.

Hanzi sorry za "špatnou" zprávu, je to tak jak píše Michal, save na stejný účet na jiné PS3 funguje.
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LAN 2012 Hořovice "Pesta Optima and CSM Consultitg"

Příspěvek od speedy »

pavel67 píše:OK,OK, jsem trouba, save na stejný účet na jiné PS3 funguje.


Funguje, ale jen na dvou konzolích. Když chceš nasosat něco ze store na třetí konzoli, tak ti store napíše hlášku ať deaktivuješ systém na některé z původních dvou PS3.

Přenos save není problém, ale jestli HAnzův O2NET utáhne bez lagů oba účty najednou - to si nejsem jistý!
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

LAN 2012 Hořovice "Pesta Optima and CSM Consultitg"

Příspěvek od Hanz.77 »

Díky kluci za vaše rady a názory. Uvidíme až to dorazí. Co to utáhne a co to bude dělat.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

LAN 2012 Hořovice "Pesta Optima and CSM Consultitg"

Příspěvek od Hanz.77 »

Tak PS3 je doma. Kuba už má na něm funkční ůčet vše klaplo. Takže dnes historicky první tréninky RedBull Teamu Hořovice! Takže kdo máte zájem můžete si přijít zajezdit. Jediná výhoda toho je že když mě mladej Vettel vyhodí z trati tak zastavuju u kraje,vystupuji z kokpitu a hned mu můžu nafackovat! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LAN 2012 Hořovice "Pesta Optima and CSM Consultitg"

Příspěvek od markoduno »

:lol: :lol: :lol:
Ale zase vidíš hned jeho pozici na trati. :lol:
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

LAN 2012 Hořovice "Pesta Optima and CSM Consultitg"

Příspěvek od pavel67 »

Na LAN budu brát víno. Kdo z účastníků LAN by chtěl víno pro sebe domů, můžu dovézt. Cena se pohybuje okolo 50,-Kč /litr, během pondělí odpoledne se budu snažit abych sem dal druhy, ze kterých lze vybírat + jejich cenu.



Zájemci pište do PM

upravuji víno od tety do LAN nestíhám, je momentálně nedostupná... :cry:
...každej má něco, já jezdím...
Zamčeno