Tvůj poslední závod

povídání po závodech
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Tvůj poslední závod

Příspěvek od osiwaru »

Hodně vídám podobné téma na různých webech, proto ho zakládám i zde.
Vím, že k závodům se poslední dobou vyjadřujete na hlavním webu, ale to nevadí. Pro ty co odjedou zajímavý závod, který není pořádaný závodní agenturou gt-racing.cz a rádi by se podělili o zážitek je místo zde.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Tvůj poslední závod

Příspěvek od Redjous75 »

Jo tak na ten si vzpomínám.
Bylo to GT6 na parádní trati Apricot Hill s perfektním vozem R.Megane ( závodní verze ). Jen ten online :oops: .Nějak to blikalo, hopsalo, po boxech NEJELO, pak zase jelo, nelogicky docházelo palivo, zmatek v duši , zklamání a osobní PROTEST, že tenhle díl, už ne :lol: . Psal se leden 2014 , můj : ,,LAST RACE in GT6".
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Tvůj poslední závod

Příspěvek od osiwaru »

SoF: 1635. Chyba v poslední třetině závodu mě stála bednu.
giggso
Příspěvky: 31
Registrován: 24.1.2013 19:24

Tvůj poslední závod

Příspěvek od giggso »

Škoda no.
Pekný závod. Mám sto chutí ten iRacing vyskúšať či by mi to sedelo.
GT6 u mňa sklamanie.
Ak by si mal nejaký free promo kód na mesiac, alebo aspoň na týždeň tak mi daj vedieť.
Ďakujem
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Tvůj poslední závod

Příspěvek od osiwaru »

Můj uplně první závod na trati Canadian Tire Motorsport Park, start pro jistotu z pitu. A moje první livrej.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Tvůj poslední závod

Příspěvek od Redjous75 »

Tahle trať ač nevypadá je pěkné těžká a rychlá. Některé pasáže je třeba jet fakt na plno a já se nikdy neudržel cely závod na trati.Většinou první pasáž me vynášela.

P.S: Ty máš na autě medvidka PÚ ?.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Tvůj poslední závod

Příspěvek od Martinsipy »

... a já se do toho vopřu ... :lol: :lol:
... kdybych byl jeden nejmenovaný místní rejpal :lol: , tak po shlédnutí závodu s MX5 musím říct
nuda, nuda, nuda, ve hře není žádný splitstream? Žádná zábava, žádný adrenalin, jen mrtvé kroužení supů,
čekajících na mršinu, která udělá chybu! Zlaté Gran Turismo!!! :lol:
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Tvůj poslední závod

Příspěvek od osiwaru »

Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Tvůj poslední závod

Příspěvek od osiwaru »

Zase další video, stejná trať jako na předchozím videu, stejný pilot, ale už o něco zkušenější na této trati.

Tentokrát pouze pohled z kokpitu.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Tvůj poslední závod

Příspěvek od osiwaru »

iRacing:
Tak roval Charlotte není zase tak špatný, jako třeba ten nudný na Daytoně. Sice jsem měl hodně smůlu, ale bylo to zábavné. Dva závody, 2x start z páté pozice a umístění na 9. a 10. místě. Spec Racer Ford se nakonec ukázal jako celkem zábavné auto a včera jsem s tím jel v podstatě poprvé, protože tenhle druh vozů nějak ignoruji.

Dnes se jede Okayama. Nechci vidět T2, T5 a T7 :twisted:

Jinak Marku, jestli tímhle tempem pojedeš dál, tak třídů D budeš mít nejpozději v pondělí ;)
Stačí si udržet do pondělí SR větší jak 3.00.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Tvůj poslední závod

Příspěvek od osiwaru »

Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Tvůj poslední závod

Příspěvek od Redjous75 »

Tuhle trať miluju. Koukám že z Tebe se stává velký profík myslím že až si sedneš k té jakoby závodní hře GT tak nás všechny rozdrtíš :lol:

P.S. Jen mě pořád vrtá hlavou ten medvídek Pú ?.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Tvůj poslední závod

Příspěvek od markoduno »

Ten medvidek se mi mooooc libi. Ja jsem zatim nemel to stesti, abych jel ve vice jak 12 lidech.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: Tvůj poslední závod

Příspěvek od osiwaru »

Mazda Cup se jezdi s maximálně 12 závodníky v poli.

Každý má něco, já si tam dal Púa :)
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Tvůj poslední závod

Příspěvek od Majkl »

Redjous75 píše:Tuhle trať miluju. Koukám že z Tebe se stává velký profík myslím že až si sedneš k té jakoby závodní hře GT tak nás všechny rozdrtíš :lol:

P.S. Jen mě pořád vrtá hlavou ten medvídek Pú ?.
Všechny? :O

néé, nemůžu znít přece tak arogantně :D
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

Tvůj poslední závod

Příspěvek od Substance242 »

Včera som nešiel RB Cup, uprednostnil som po pretek organizovaný po dlhšom čase v mojom obľúbenom Live for Speed na PC. Príjemná zmena, až zarážajúce, ako je v niektorých veciach tento skoro nevyvíjaný produkt troch ľudí stále lepší ako Gran Turismo - spustenie za pár sekúnd, plynulá grafika, online včera 21 ľudí bez problému, zaheslovaný server, modrá vlajka, žltá vlajka, číselné rozostupy medzi autami, púšťanie plynu pri radení, odpísanie prevodovky pri zlom radení, pit stop na vlastnú päsť, vietor, simulácia pneumatík, nastavovanie vecí počas jazdy, natankované pred štartom len koľko treba, setupy áut na stiahnutie na nete, spojka na tlačítku, http://forum.czechlfs.net/showpost.php? ... stcount=70 štatistiky po preteku, alebo čo milujem - že po prejazde cieľom môžem ísť ďalej. Pravda, áut je tam len pár generických a tratí nie je veľa, ale kupodivu toto nám nikdy nevadilo. Feeling z jazdy je už v GT6 podobný, čiže vynikajúci.

Jo a pri "inevitable" kontaktoch (druhý pretek sa išiel s otočeným poradím) sa TROŠKU pohne geometriou, podľa sily nárazu atď, ak sú to len ťukance tak sa nič vážne nemôže stať. A pravdaže si počas jazdy vyberiete či chcete v boxoch opraviť poškodenie (dĺžka záleží podľa závažnosti poškodenia).

Edit: Ešte jednu skvelú vec spomeniem - v boxoch je možnosť odovzdať auto tímovému kolegovi, ktorý čaká na nete - vynikajúce pre endurance preteky.

Ešte doplním: Možnosť hocikomu v miestnosti poslať svoj aktuálny setup, a možnosť kompletne si zablokovať príjem správ ("mínus" na numerickej klávesnici).
Naposledy upravil(a) Substance242 dne 11.5.2014 11:45, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Tvůj poslední závod

Příspěvek od markoduno »

víceméně jsi vyjmenoval vše, co by měl správný simulátor mít. Ach jo...škoda, že GT z toho nemá nic. Téměř nic :-(
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Tvůj poslední závod

Příspěvek od Trámek »

V sobotu když bylo s kým, jsem odejel cca 30 závodů v GT6 o +/- 12ti lidech a když nebyl problém s lobby, tak to byli taky pěkný závody. GT6 není až zas takovej haluz jak tu každej píše, ale proč tam není po tolika letech časomíra jezdce předemnou a za mnou, to teda nechápu! Snad v každé závodní hře je tohle samozřejmost, leč tady na to nějak neberou zřetel. Ostatní serepetičky mě nijak moc nezajímaj, když je dobře nastavená lobby a mají všichni dobrej internet a né jen být připojenej přes router, tak se dá celkem dobře zazávodit na spoustě tratích a spousty aut.. což je u téhle hry fakt dobrý. Mě třeba vyhovují závody typu +/- 6 kol a změna trati a na to je GT suprové.. hafk *-*

ps: brzy bude update s formulí JPS od A.Senny, tak si na jeho počest pak dáme nějakej race né?
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Tvůj poslední závod

Příspěvek od Redjous75 »

[quote="Trámek
ps: brzy bude update s formulí JPS od A.Senny, tak si na jeho počest pak dáme nějakej race né?
No tak super a na čem jako chceš jezdit.Na Deep Forestu?.Jediný kde by se dal na simulovat nějaký legendární závod je tak na Suzuce ale chybí k tomu Prost. To by byl mazec.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Tvůj poslední závod

Příspěvek od Majkl »

Určitě dáme něco s tou Sennovo formulí ;)
Odpovědět