Film na dnešní večer

debata o všem možném
Odpovědět
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Film na dnešní večer

Příspěvek od osiwaru »

Zakládám toto nové téma, protože poslední dobou není na co koukat. Proto sem můžete psát vaše doporučení ostatním na nějaký ten film, dle vašeho gusta.

Za mě a poslední dobu:
We're the Millers, oddychovka
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: Film na dnešní večer

Příspěvek od Substance242 »

V ostatnej dobe sa mi celkom páčil Scenic Route, no a v kine pravdaže Rush, a dnes konečne idem na Gravitáciu. :-)

http://www.csfd.cz/film/336951-scenic-route/

Update: Gravity = najlepší kino zážitok v mojom živote, neskutočné 3D, dve hodiny totálne tiché kino. Wow. Wow.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

HBO, SERIÁLY I FILMY

Příspěvek od Redjous75 »

Všechno o tom na co koukáme v bedně :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: HBO, SERIÁLY I FILMY

Příspěvek od Redjous75 »

Dnes mám nějakou náladu na zakládání témat. Ale jelikož o GT se tu už moc nediskutuje a s právě ukončeným šampionátem by to umřelo ještě víc je potřeba poplkat i na témata bežná i neběžná v našich vzácných chvilkách volna. :)

Faktem je že už několikrát tu bylo zmíňěno slovo jednoho z poskytovatelů, jak TV, tak internetu a to UPC. Nebudu a ani nechci zabíhat do diskuzí o kvalitách poskytovatele , ale jelikož využívám u již zmíňěného poskytovatele jednu ze služb, kterou je i sledování kanálů HBO.
A tady bych chtěl upozornit na právě začínající seriál z produkce HBO a to - Penny Dreadful - Po prvním díle jsem se úplně nadchnul. Mrazivé, děsivé až morbidní a dle mého lepší než Doktoři bez hranic. Penny sice trochu mixuje více témat z dějin úchylných anglánů a např. Frankestaina zasazuje do Londýna. Ale i přes tyto odchylky to vypadá, že seriál bude super. Takže kdo má HBO nenechte si to ujít.

Na co koukáte Vy ?.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: HBO, SERIÁLY I FILMY

Příspěvek od Hanz.77 »

Bednu mam sice velkou 65" a vidim ji každý den když kolem ní projdu. :-) a jestli chceš vědět na jakej koukám seriál tak se vysílá cca jednou za čtrnáct dní a jmenuje se F1. ;-) Jinak jsem zalezlej dole v řídícím centru nebo v praci. A když chci vidět nějakej dobrej film tak jdu do kina. :-) .
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Re: Film na dnešní večer

Příspěvek od hocky »

Tak pokud je doma manželka, tak většinou musim sledovat její seriál Ulice. Ale když je to na mě tak sleduju jen sportovní kanály. A je na co koukat, jak psal Hanz jednou za 14 dní jsou F1 mezi tim Moto GP a Moto3, DTM, když to stihnu tak Porše SuperCup, ETCC, WTCC, všelijaký GTéčkový závody ani už nevim kterej je kterej. V týdnu to je hokej a ještě jsem zapoměl Tenis. Motoristická sezona nám pomalu končí, ale už se moc těšim na Relý Dakar. No a minulý měsíc už mi začaly zimní sporty, sjezd, obří slalom, slalom, běh na lyžích, biatlon, skoky na lyžích, taky bude MS v hokeji no a to už nám pomalu zase začne motorsport, kurňa pomalu každej den něco.
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Re: Film na dnešní večer

Příspěvek od sonyman »

Z produkce HBO doporučuji za sebe jednoznačně True Detective (Temný případ). Dle mého nejlepší seriál za posledních 100 let. 8-)

Od prvního do posledního dílu mi nedal vydechnout, mrazení po celém telě. Po pilotním dílu u mě těžká závislost. Možná taky proto, že mi strašně sedla svou náturou jedna z dvou hlavních postav, podivín Rusty v podání fantastiského Matthewa McConaughey-ho. Nechápu, proč za to nezískal Emmy, za mě si za tuhle roli zasloužil mega ocenění. Jeho parťák Marty (Woody Harrelson) taky super, ale o malinký fous v závěsu. No a nesmím zapomenout na boží soundtrack, titulní song speciálně.

Krutě pomalé tempo a lehce depresivní atmosféra tohoto skvostu nemusí oslovit každého. Zkuste první díl a pokud budete mít po celém těle ten zvláštní pocit jako já, pak už není úniku.
Uživatelský avatar
SOBMAISTER
Příspěvky: 36
Registrován: 12.5.2014 19:42
PSN ID: SOBMAISTER
Bydliště: Praha 5

Re: Film na dnešní večer

Příspěvek od SOBMAISTER »

Tak za mě filmy Divergence, Na hraně zítřka a třeba 3 dny na zabití... Všechny filmy už jsou ke stažení s CZ dabingem a jestli můžu doporučit stahuju ze stránky http://www.webshare.cz kde členství stojí 30,- na měsíc nebo 300,- na celý rok...
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Film na dnešní večer

Příspěvek od Redjous75 »

Sony : Temný případ mě pořád unikà ,ale vím o něm. Nevíš jestli jej reprízují ?. Ono není moc dílu co. Myslim že jsem to zahlédl v nějaký den a davali to v kuse za sebou.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Re: Film na dnešní večer

Příspěvek od sonyman »

True Detective asi už jen na HBO GO. Jinak sehnat jinde... :|

Doporučuji EN verzi, to je koncert. Titulky HBO. Ale i CZ dabing mi přijde dost kvalitní. U prvního dílu bych řekl, že rovnocenný s originálem. Další díly si už tak detailně neuvědomuji, sledoval jsem to původně v premiéře v EN a pak reprízy v CZ a nebyl myslím nikde žádný bug, i když v překladu se občas něco ztratí.

Je to minisérie 8 dílů po hodině, sledování po týdnech to bylo utrpení. Moc krátké, ale dobrého je na světě pomálu.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Film na dnešní večer

Příspěvek od Redjous75 »

SOBMAISTER píše:Tak za mě filmy Divergence, Na hraně zítřka a třeba 3 dny na zabití... Všechny filmy už jsou ke stažení s CZ dabingem a jestli můžu doporučit stahuju ze stránky http://www.webshare.cz kde členství stojí 30,- na měsíc nebo 300,- na celý rok...

Jo všechny filmy jsou dobry. Mě se třeba libí nová serie Planety opic. Ta dvojka je suprova v originale. :D . jinak jsem neviděl ty strážce Galaxie na ty se teším až si to seženu a nový Transformers. Já prostě tohle miluju :lol:
Jinak z filmu podobných třeba 96 Hodin je super film :,,Princ,, hraje tam B. Willis záporáka.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Film na dnešní večer

Příspěvek od markoduno »

sonyman píše:True Detective asi už jen na HBO GO. Jinak sehnat jinde... :| Doporučuji EN verzi, to je koncert.
už sosám ;)
Odpovědět