Formule 1 2014

debata o všem možném
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Formule 1 2014

Příspěvek od speedy »

Bianchiho v bezvědomí převezli z okruhu do nemocnice sanitkou. Vrtulník nemohl letět kvůli proměnlivému počasí. (ověřeno)
---------------------
Bianchi se po smyku nešťastně trefil do gabru který odklízel sutilův vůz.

zdroj
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Formule 1 2014

Příspěvek od Redjous75 »

Sakra ty napasovany kola pod bakrem. To neni dobry. Doufam že jde jen o nějakej ten otřes mozku po ráně a nebude tam nic takového co potkalo třeba Kubicu ve Fabii. Každopadně musel vyletět ve stejném místě jako Sutil ne ze zatáčky R130.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Formule 1 2014

Příspěvek od markoduno »

to není vůbec hezký. Snad to bude ok. Fuj tajbl :(
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Formule 1 2014

Příspěvek od speedy »

Jules Bianchi je momentálně operován, jeho stav je velmi vážný. Informaci poskytl jeho otec pro francouzskou televizi.
zdroj informace
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Formule 1 2014

Příspěvek od markoduno »

http://www.youtube.com/watch?v=K8Zesx9657M
nevím, jak dlouho to tam vydrží.
Potěž Pán Bůh. To byla šleha. Ty woe :o

pokud to chcete vidět, na youtubu dejte Bianchi a vyfiltrujte poslední hodinu.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Formule 1 2014

Příspěvek od Redjous75 »

Ty Pič...................lll!!!!!!!!!!!!!!!!. To ne!. Bože vždyť zvednul několika tunovej bagr do vzduchu a podjel ho!. Ty kráso to byla šlupa úplně mě to vyrazilo dech. To jsem nečekal že to bylo takhle jen jsem myslel že ho líznul bokem ale tady je jasně vidět že ho podjel. Jsem šokován a myslím že během závodu už nikdy odklízecí bagr, na, nebo podél trati neuvidíme.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Formule 1 2014

Příspěvek od markoduno »

spíše bych to viděl na SC při jakékoli nehodě. Jak nemám rád amíky, tak tohle mají dobře vypracované
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Formule 1 2014

Příspěvek od Redjous75 »

Náhodou já mám SC rád. Člověk si zajde na záchod, zakóřit a ještě se sjede pole, takže je zase na co koukat. ;)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

Formule 1 2014

Příspěvek od derek »

no twl. Jen mi přide smutný, že si za to ten kluk může sám. Podle ofiko zpráv byly v místě dvojitý žlutý vlajky, což mimochodem znamená, že jezdec v případě potřeby musí bezpečně zastavit vůz. On tam jel očividně plnou rychlostí a nějaký omezení zcela ignoroval. Sice mohl vlajky na trati v těchto podmínkách přehlídnou, ale má je i na volantu a ještě navíc má k dispozici inženýra, který ho docela podrobně informuje o dění na trati.. No co čekat od "profíků". Možná si z toho ostatní vezmou ponaučení, že vlajky maj svůj význam a i při jednoduchých žlutých vlajkách možná už konečně opravdu zvolněj.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Formule 1 2014

Příspěvek od Redjous75 »

No mě se zdá že v té kukani jak je vidět na videu dokonce mávaj zelenými. ???!.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Formule 1 2014

Příspěvek od markoduno »

ano - zelená vlajka byla, ale v podstatě až za onou nehodou. Tím pádem to bylo ok. Ale jak píše Derek - také si myslím, že si za to bohužel může sám. A ten "bagr" byla jen nešťastná náhoda.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Formule 1 2014

Příspěvek od Redjous75 »

No faktem je že píšou že vyletěl cca při 202km/h. Ty vogo to je sakra rychlost. Jen mě už kolikrát napadlo že někdy se při odklízení po trati pohybují lide,stroje v defakto mírně utlumeném závodě a piloti prostě instinktivně se snaží i přes žluté vlajky prostě nestratit ani sekundu a tak kolikrát válek fakt rychle. Ale co plkáme když tu máme profika marshála přímo povolaného. Pavliku hoď něco do diskuze z vlastní zkušenosti.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

Formule 1 2014

Příspěvek od derek »

Nemam nastudovany pravidla uplne do detailu a jak pise Marko, stanoviste je uz za zminenou nehodou a az od tohoto mista je povoleno jet zase pilu. Na stanovisti pred byly dvojity zluty takze od tohoto stanoviste az po to se zelenou vlajkou by melo platit rychlostni omezeni. Jestli teda vychazeji z pravidel beznyho silnicniho provozu..
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Formule 1 2014

Příspěvek od Redjous75 »

Ty vado teda jak Soči nuda, nuda a nuda. V prvním kole jsem si pomyslel jak ty nové okruhy vůbec nebudí respekt pro samotné jezdce, kteří se prostě v těch prvních kolech chovaj jako stádo čuňátek neboli naší oblíbenou hlášku že v první zatáčce se závod nevyhrává maj úplně v prde... , když se prostě nedobrzdí tak to nějak střihnu a jede se dál no a tedy jaky koliv respekt k obrysu tratě je te tam ( bezpečnost nade vše ) . Nicméně u 10 kola jsem usnul u 40 jsem procitnul a znuděně dosledoval to nic.
Jo a jako nechybí Vám tako vé to vzrušení když se tankovalo, když prostě měká směs byla gala rychlá a strategie měla význam,. Místo toho vidím Rosberga odjet celý závod s jednou směsí a ještě k tomu střihá jeden Fast Lap v 53 kole, do vysílaček jezdci a inženýři brečí nad spotřebou a usměrňujou pilota aby jel pomalejš, rozmuměj ekologičtěji. Ty vole Bernie Tys tomu dal !!.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Formule 1 2014

Příspěvek od speedy »

Redjous75 píše:Ty vado teda jak Soči nuda, nuda a nuda.
nemůžu jinak než souhlasit a udělit redjousovi lajk :o
Tenhle pravoúhlý ruský nesmysl je ještě nudnější, než okruh ve valencii..... Holt kde jsou prachy, tam jde všechno a na lidi se z vysoka s.re :evil:
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Formule 1 2014

Příspěvek od Trámek »

Poprvé jsem se včera nudil i já. Otrava závod, do toho gumy výdrž od 2 do 53 kola a ještě kolo před koncem best lap(pak teda překonán) ale nuda, nuda, nuda!
Včera jsme to s Redjsousem zrovna na párty probírali... kde je ta doba burácejících monopostů, kdy se tankovalo, hořeli auta i mechanici(hihi), gumy šli srát jak na běžícím pásu a od prvního do posledního kola jsi nevěděl kdo vyhraje....
...zlatá doba Šumiho vs Hakiho !!!
Soči jinak paráda, mají to tam hezký, ale příští rok už to asi neuvidím... nějak začínám ztrácet zájem o tento druh nudných závodů :(
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: Formule 1 2014

Příspěvek od speedy »

I piloti F1 jsou jen lidi ;)
Vettel se zdá být v civilu docela dobrý týpek : video
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Formule 1 2014

Příspěvek od markoduno »

Tak co říkáte na závěrečný závod letošní sezóny? Myslím si, že je veliká škoda Rosbergových problémů. Těšil jsem se na pořádný souboj. Sice by to Hamilton zřejmě ustál, ale i tak. ;)
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Re: Formule 1 2014

Příspěvek od Majkl »

U mě spokojenost, zaslouženej mistr ;)
Odpovědět