Thrustmaster T300 RS

debata o všem možném
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od Trámek »

Bális, máš pravdu, po GT6 se mě stýská, ale pouze po GT6, že si nemůžu zazávodit s autama.
Po konzoly PS3 vůbec, nemá mě co už dát za dobré tituly k hraní. Na PS4 hraju doslova každý den a baví mě to, takže se zdaleka nenudím. Já bych třeba ještě rok JEN u GT6 nevydržel. Rád si i zastřílím a to že na PS4 není zatím žádná závodní hra, štve každého hráče PS4, né jen mě. Na druhé straně, období žalu překlenu, s pocitem dobře prodaného starého herního vybavení. Ale co, měsíc a půl už to vydržím a pak to bude snad ok.
Ohledně volantu.. abych vymejšlel nějaké profi volanty, za bůhví jaké částky, nejsem blázen, ale pouhý hráč her a tak mě bude stačit T300RS, protože je k PS4 kompatibilní a nemyslím si, že bude pro mě špatnej a tak tady mám jasno.
Fanatec se stejně do PS4 nedostane, takže tohle mě třeba vůbec nezajímá.
Jediné čeho se opravdu bojím, je ten gumovej věnec. Z toho mám velké obavy a to doopravdy. Kamarád co na něm jezdí každej den, musí hrát v rukavicích, což si zatím nedokážu představit, jak by to u mě fungovalo.
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od markoduno »

když jsem opět začal používat DFko, tak to byl pro mě šok. Oprati G27 jsem se k volantu doslova přilepil. Myslel jsem, že je to nějaké zasraté, ale kdeže. Prostě gumový volant. Zvykl jsem si na to v pohodě. Na co jsem si však nezvykl je malý volant a pedály, ale to jsem už někde psal.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od Redjous75 »

Jo je to jak píše Jirka. PS4 je prostě boží a kdo paří deně musí chrochtat protože je co hrat. K volantu je to asi tak že hold pujdem do toho co je a je relativně koupitelné a hotovson ono to nějak dopadne.

Maro já zas G27 neodpustil toho žrouta pocitu řízení. Nevím jestli to bylo ff, nebo nějakej program, ale ten volant auta vodil za tebe , uplně bez pocitu. Jinak byl ale spica.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od Trámek »

Já byl s mojí G25 maximálně spokojenej, těžce jsem se s ní loučil, vlastně i teď mě chybí.. neumím si prostě přestavit, že budu jezdit na něčem jiném, měl jsem obavy, co mě bude čekat nyní :-D
Oproti T300RS měla tři pedály(sice pro mě spojka nevyužitá, ale byla tam) měla řadičku, kterou jsem sekvenčně používal, T300 jí mít ve standartu nebude a nejspíš budu muset dokoupit, cože není problém, ale to Géčko mělo koženej věnec, ted budu mít gumu..... papírově mě to připadá krok zpět, za větší peníze, ale na druhé straně, byl to ohraný volant a jak píše Pepa, doba si žádá změny, tak snad budeme všichni spokojeni, protože si myslím, že T300RS koupí 99% lidí co chtějí volant k PS4.

A teď Pepo a vlastně i vy ostatní co zvažujete koupit T300RS... napadlo vás, co nastane, pokud ten volant bude fakt na hovno? Já si přeju, ať je fakt dobrej, protože žádné jiné řešení není a závodit na ovladači jde jen chvilkově.
Co pak? Volant se vrátí do obchodu, popřípadě prodá, ale na čem pak jezdit? No snad tato situace nenastane :roll:

A ohledně koupě PS4 na tomhle foru. Tohle forum je opravdu závodnické, proto tu nemá cenu řešit, zda-li je zakoupení PS4 již nyní, dobré řešení. Je tu pramálo lidí, co hrají aktivně střílečky, tak já se ani nedivím, že tým vyčkává.. dělají správně a čekají, jak to vše dopadne. Asi bych postupoval stejně, kdybych byl zakonzervovanej jen v GT6.
Ale kdo je konzolista, stejně jednou tu čtyřku koupí, protože až vypnou servery u GT6 a bude se hrát v GT7, jiná volba pro ně taky nebude :-)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Poty
Příspěvky: 80
Registrován: 26.11.2013 15:59
PSN ID: petepoty
Bydliště: Puchov-svk

Re: Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od Poty »

Zdravim zavodnici!Silne uvazujem nad kupou t300 a rad by som pocul nazory odbornikov,aky volant zadovazit k ps4.Je uz niekto vastnikom tohto typu?Mensia recenzia by sa hodila.Pozeral som na gt-planet,ale v anglictine moc zdatny niesom a translater hruza.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od speedy »

Ahoj Poty, pročti forum v odkaze
Poty
Příspěvky: 80
Registrován: 26.11.2013 15:59
PSN ID: petepoty
Bydliště: Puchov-svk

Re: Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od Poty »

speedy píše:Ahoj Poty, pročti forum v odkaze
diky Speedy,idem do toho.
Gibsn
Příspěvky: 10
Registrován: 5.7.2013 02:50
PSN ID: Gibsn

Re: Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od Gibsn »

Prijel sem domu z lanky a porad mi hlavou vrtala vule na brzde u T300RS, vyresil sem to, ze sem mezi pedal a ten plast, do kteryho narazi brzdovej pedal kdyz ho pustite dal 2 na sebe filcove ctverecky ktery se davaj na zidle zespoda, aby pekne klouzala po podlaze a hle vule zmyzela a kdyz pustite pedal tak nemlati do toho uplatu takze to vypada na dobre rešeni.
Uživatelský avatar
SOBMAISTER
Příspěvky: 36
Registrován: 12.5.2014 19:42
PSN ID: SOBMAISTER
Bydliště: Praha 5

Re: Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od SOBMAISTER »

Čau jen kde jsi sehnal ty filcové čtverečky.. Měl jsem doma gumové nožičky k PC a NTB ale není to uplně ono...
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od pavel67 »

koupíš kdekoliv - bauhaus, hornbach, domácí potřeby - vybereš si kulaté, čtverce, obdélníky... cena pár korun
obrázek
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od Redjous75 »

Gibsn to je dobrá zpráva. Pač take mě to vrtalo hlavou. Složita rozložení a nějakè šťourání se do pedálu nebo volantu nejsou pro mě a tak tohle je jednoduché a chytré.
No ač mě nějak zvlášť T300 o kvalitě nepřesvědčila pujdu do ní, co jiného taky. Momentálně je v současnosti u dodavatelů vyprodaná není co řešit a PC odkládám na neurčito. :roll:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od Trámek »

S koupí volantu je fakt problém. Mám objednáno v CZC a přijde mě možná 19.-20.5. a kdo nemá objednáno, tak prý další várka bude v polovině června. S vyjitím pCars, se po nich pěkně zaprášilo :? Ale to se dalo čekat.
No hlavně že je vyřešenej problém s těma pedálama a nemusím tam lepit nějaké podložky, či to dokonce rozebírat, už sem se bál, že koupím volant a hned budou KO pedály :lol:

Redjous: kvalita volantu je dobrá, jen se holt musí kalibrovat před hraním. Jinak 0,5 cm vůle je úplně normální, to bylo myslím i na G25. Jinej volant k PS4 za normální prachy není, tak hlavně ať už je doma, protože pCars je supééééér :)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Re: Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od SJ.sprint »

No hele, Michal B.(Xanavi) říkal, že nemá žádnou vůli prý se to musí jen zkalibrovat. https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od Trámek »

Mě už v týdnu konečně přišel T300 RS a jen řeknu, že spokojenost. G29 už mě je s tou cenou buřta.
T300 RS funguje bezvadně a řekl bych, že FF je určitě lepší jak u mé předchozí G25. Pedály jsou též ok, jen musej být připevněny natvrdo k playseatu.
Jen ten větrák je trošku víc hlučnej, ale přes sluchátka to není slyšet.
Trošku horší provedení držáku volantu, moc to nedrží, tak jsem vyvrtal v playseatu dvě díky a přišrouboval volant napevno-tedy nyní vše super-dokonce to drží líp než G25 a to samé pedály.. nemají žádné zoubky, jen gumové protiskluzové gumy, kterou jsou naprd, tak taky přišroubovat dvěma šrouby napevno a drží to jak ďas.
Šrouby s volantem nedodali, ale vně volantu i pedálech, jsou udělané závity na 6ky šrouby, které má snad každý doma, nebo možno zakoupit třeba v OBI, takže easy prácička max. na půl hoďky s vrtačkou.
Volant má trošku složitější nastavení než vůbec začnete řídit, ale pak už je to fakt paráda a po pátečním update, už jsem ani neměl problém s nějakým vypadáváním.
Mrtvé zóny na pedálech žádné, jen to chce správně nastavit v menu hry.
Pádla dobře vzdálené od věnce, pěkně se řadí a vzdálenost na tlačítka na volantu, taky dobrá. Fakt už pak ani nepotřebujete ovladač, dá se to vše ovládat dobře na volantu.
Snad to bude vše ok a vydrží aspoň tak dlouho co G25, která mě šlapala přes 4 roky bez opravy.
Jo a ten gumovej věnec... toho sem se bál, ale taky v pořádku. Nemaže, nepotěj se ruce nějak abnormálně, abych musel jet v rukavicích, takže fakt vše dobrý a jezdí se normálně, tak ho ani nebudu potahovat kůží, jak jsem měl původně v plánu.
Celkově myslím, že za tu cenu se určitě vyplatí a zpět za G25 už bych neměnil. Nakonec kdo si ho vyzkoušel na LANce, asi se mnou bude souhlasit ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od Hanz.77 »

Ty woe Trámis ty máš playseat ?
Já myslel že u tebe to pořád jistí stůl a židle. ;) :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od Trámek »

Hanzi, ty woe, ty rejpale.. :lol: mám playseat od začátku co jezdím na volantu, takže někde z dob prologu GT5... takovej domácí mazel.. jen na lankách lítám po stolech, protože ho nechci vozit sebou ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od markoduno »

se ti nedivím, že ho nechceš vozit sebou. Rozebrat, dát do auta a na místě vyndat a složit. To bych taky nedělal :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od Trámek »

:mrgreen:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od pavel67 »

Já taky ale fakt netušil, že máš Jirko něco takovýho...
To musí být ale trochu festovnější konstrukce, než ty naše párátka z 30-kovýho jeklu, že jo? :twisted:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od Trámek »

Je to trošku složitější... je to betonový prefabrikát, vystužený ocelovým rámem a sedačka je z kalené oceli. Vezli mě to z ameriky lodí a stěhovali do bytu jeřábem :twisted:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Odpovědět