Thrustmaster T300 RS

debata o všem možném
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od Trámek »

Tak nám ten volant k PS4 pěkně zlevňuje :)
CENA NYNÍ 7.841,-Kč
To už opravdu jde, ale ještě trošku, by vůbec nevadilo :lol:
Hlavně ať už vyjdou pCars, ať ho je na čem pořádně vyzkoušet.
Tak teď už jsem úplně v pohodě, že jsem včas prodal starej G25 :P
ps: a verze Ferrari je nyní dražší... ale to vůbec nevadí, naopak, PS verze je kompatibilnější k PS4
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od markoduno »

to už jde. Pokud se podaří prodat G27 za 3500,-, tak bych do toho asi šel.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od Hanz.77 »

Thrumaster 300 asi neni spatna. Ale kdybych asi sel ( jako ze nepujdu ) do Thrumastera tak bych spis koukal po 500. Daj se na ni totiz menit volanty a je presnejsi.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od markoduno »

no jo Hanzi, ale statická "pádla" jsou (pro mě) vyloženě na prd. Otočíš volantem a pak, aby jsi přehmatával kvůli řazení. A spojka s kvaltpákou?....marně vzpomínám, kolikrát jsem je použil.....asi 2x. ;)
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od Hanz.77 »

"Nenutím, chápu. " [emoji2]
Ja mam jasno co si koupim po G27.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od markoduno »

No jo. Zase to nejlepší :lol:
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od Hanz.77 »

ee jsou ještě dražší a lepší. :o 50tisíc a výše. :o
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od Trámek »

Vůbec Hanzi nechápu tvoji reakci: "daj se na něm měnit volanty"
Nevidím jedinej důvod po zakoupení volantu, abych šel měnil věnec za jinej. Ty snad jo? Tak proč si teda danej kupuješ?
Pokud koupím 300, tak maximálně přikoupím řadičku, ale jinak nic přece měnit nebudu :lol:
A 500 má velké kolo jak od autobusu, k tomu ty statické pádla... nebrat!
Proto právě vyrobily 300, protože se řídily požadavky lidí... věnec 28cm jak G25/G27, pádla se hejbou, spojku nikdo nepužívá a řazení "H" na G27 taky ne. Proto vznikla varianta T300RS, která je pro PS4 myslím dost dobrá.
Pokud tvoje závodění směřuje k pc, tak je jasný že asi koupíš fanatec, ale k němu si koupíš dalších 5 věnců?
ps: aby bylo dobře rozumněno .. neobhajuju Thrustmaster, jen píšu svůj názor na tento volant ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
SOBMAISTER
Příspěvky: 36
Registrován: 12.5.2014 19:42
PSN ID: SOBMAISTER
Bydliště: Praha 5

Re: Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od SOBMAISTER »

Jinak podle dostupných informací se dají na T300RS měnit věnce taky....
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od Redjous75 »

No jen aby bylo jasno task na GT planet je komplrt recenze od borcu z I racingu a T300RS opravdu nevyšla špatně. Jinak na T300 jdou měnit také vénce takže fungujou jak ten věnec F1 tak volant k PC ten Ferrari. Jediné co je na modelu horší jsou pedály a přesněji bez regulace tuhosti brzdového pedálu. No za 8000 je to pořád ta dražší varianta ale nakonec bude asi ta jediná smyslu plná páč jako T500 + třeba věnec s F1 a když si člověk nezvykne na statická pádla tak ještě ten volant s padlama a řadička se sekvencí a blížíš se k 20tis. To je blbost. Takže vidím to nakonec stejně jako Jirka. T300 a šlus.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od markoduno »

nedá se tuhost pedálů vyřešit stejně jako u G2x výměnou pružin? Tedy pokud tam nějaké pružiny vůbec jsou. ;)
Velikost volantu na třístovce (28cm) je plně dostačující. Naštěstí si jej ale kupovat nemusím bo nemám PS4 - muhahaha :lol:
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od hocky »

nechci vám skákat do řeči ale 300 o proti 500 má prostě horší tu základnu na který se celej ten volant točí, takže ložiskama to začíná a končí to delší životností, no a o pedálech už jsem tu někde četl. Takže proto si Hanz vybral 500 a ne proto že se daj měnit věnce, kluci, myslete velkoryse, přece nejste tak bohatí aby jste si kupovali levné věci.
Mimochodem, já si taky koupim 300, protože momentálně je to pro mě levnější varinta a DF Pro mi taky vydržel 11 let a ještě je jako nový.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od Redjous75 »

Logitech to prostě posral jako prase za to že je Out a Thrustmáster za to že to jsou píčusové kteří ať udělaj něco dobře je to zdruhý strany zase špatně. Tzn. že T300 je pořád relativně drahá i když jde o nejlevnější variantu a jako volant nemusí být špatný tak o proti T500je to spíš hodně chudej příbuznej. Ten je ale zase příliš drahej na Thrustmástra a ještě k tomu to pořád chce něco dokoupit a pořád není odladěnej takže se vracíme zpět k T300 kterou nejspíš opravdu koupím a budu se modlit že vydrží stejně jako u předchozí generace moje DFgt která sice byla levnější má hrozný pedály ale pořád to je super volant jenže ten byl za 3000. a né za 8000 to bych neřešil ani u Thrustmastera. Úplně nejlepší by bylo kdyby fungovali Fanatechy tam bych investice asi nelitoval i do dražšího modelu.

Fuck off volanty !.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od Hanz.77 »

Pepčo Fanatechy fungovat budou !!!
Ale má to háček když ho chceš koupit!
Mmt se vyvíjí Base V2 Clubsport. Verze V1 je už vyprodaná a dále se už vyrábět nebude. ( jen pro vysvětlení pro nezasvěcené : Base je základna na kterou nacvaknete volant.) Verze V2 bude o 150 euro dražší než verze V1 a ta stála 450 euro. Na verzi V2 je mmt pořadník! Ano pořadník. A teď. Do pořadníku se dostaneš jenom pouze když máš Premium Kod od Fanatecu. Získal ho ten kdo už jsi v minulosti od nich neco koupil. Nemáš nedostaneš se na pořadník. Máš, seš v pořadníku. Ten kdo si předobjedná přes pořadník tak za V2 dá 500 euro a doba dodání od začátku prosince do konce ledna! Pak se teprve uvolní kapacity na ostatní. Takže kdo bude chtít jezdit na PS4 autíčka to stejně nevydrží a pujde a koupí si Thrumaster.To je ale najednou monopol ! :lol:
A nebo to udělá jako já a sežene si někoho kdo má Fanatec a koupí od něho za 300 euro jeho V1( v záruce) a doobjedná si u nich pedaly V2 a GT3 volant který jsou ihned k odběru a dotyčný už je zapsán v pořadníku a čeká na novou V2.
Takže kdyby pak někdo chtěl určitě budu mít v prosinci nebo začátkem ledna k mání na prodej jeden Premium kod nebo jednu základnu V1. :-)
Tak a jak správně Hocky napsal základ volantu je pro mě základna. Mě už doopravdy nebaví dvakrát ročně posílat Sipymu volant na generálku nebo rozebírat poťaky a čistit a ohybat kartáčky. Chci si prostě do pedálů nalít hydraulicky olej a šroubkem nastavit sílu pedálu a mah na volantu dotahnout imbusem klínový řemen.
Toť vše asi o volantech . Omlouvám se a už do toho nebudu kecat.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od markoduno »

Neomlouvej se Hanzi. Je dobre, ze se tu diskutuje
Naposledy upravil(a) markoduno dne 3.10.2014 07:43, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od balis »

Já zatím kupovat PS4 nehodlám a tak budu pečlivě sledovat recenze od majitelů a až přijde ten správný čas,tak "něco" pořídím taky.Odhaduji,že by to mohlo být koncem příštího roku.V té době už budu mít jasno a třeba někdo vymyslí způsob,jak tu jejich ochranu obejít a nebo ty volanty ještě zlevní.Předpokládám,že i PS4 půjde během příštího roku s cenou dolů,takže budu vyčkávat a neunáhlím se. 8-) Zatím si bohatě vystačím s GT6.
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od markoduno »

tak nějak bude uvažovat asi polovina týmu ;)
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od Redjous75 »

No zatím Fanatech není ani v ofiko podporách samotné hry jak u DC tak u PCar. Tak nevím. Pořadník na volant je totální nesmysl. Buď jsou tak hloupí, že zaspali dobu a pokud chtěli vztoupit na PS4 tak naprostej nesmysl, takovej volant měl bejt hotovej už dávno a standartně k prodeji. Jenže takhle to vypadá že Fanatech nemá ani za mák zájem do nějaké PS4 vztoupit ( ani na ní vůbec necílili ) a tak prostě jen vyvýjí novou evoluci profi volantu na cílovou skupinu PC a možná i do budocna Xone klientu, protože je jim úplně jasné, že do té doby x % klientu bude mít Thrustmstry a tady opravdu i s ohledem k ceně takového volantu je to už i úplně mimo mojí ligu.
Teď všechno ukáže čas buď bude T300 OK a něco vydrží nebo si za rok řeknu tak jsem vyhodil 8táců a teď opravdu už půjdu do něčeho hold dražšího. Uvidíme.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od Redjous75 »

balis píše:Já zatím kupovat PS4 nehodlám a tak budu pečlivě sledovat recenze od majitelů a až přijde ten správný čas,tak "něco" pořídím taky.Odhaduji,že by to mohlo být koncem příštího roku.V té době už budu mít jasno a třeba někdo vymyslí způsob,jak tu jejich ochranu obejít a nebo ty volanty ještě zlevní.Předpokládám,že i PS4 půjde během příštího roku s cenou dolů,takže budu vyčkávat a neunáhlím se. 8-) Zatím si bohatě vystačím s GT6.

Tak tohle Ti závidím já jsem totiž strašnej konzument a bohužel v dnešní době si plně uvědomuji že : ,,jsem prostě konzolista" a PC nikdy nebude u mě prioritou nebo primární herním systémem a tak více či méně budu narážet na spoustu otázek a rozhodnutí jestli koupit hned , počkat , později atd. Jak jsem, ale řekl jsem děsnej konzument a už teď vím, že třeba DC na PS4 bude kokotina s pělnou grafikou, ale co myslíš, že se stane, až to výjde příští týden ??. Náhodou půjdu kolem JRC a : ,,jééé co to tu máme ?. Jo to je ten novej DC ?. A tak mě ho dejte já to alespoň vyzkouším. A 1800,-v prdeli. Doma zjistím jakej to je shit na ovladači a pomažu si do CZC objednat toho posranýho T300 . Přeci si to musím vyzkoušet jak se to bude jezdit. Jsem pako a říct něco koupím si to až někdy příští rok bych třeba nevydržel co se týče tedy konzolí a her. Prostě to chci a kolikrát hned - jsem pako !.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Thrustmaster T300 RS

Příspěvek od balis »

Já tě Pepo chápu.Já ale nemám tolik času,abych pařil více her najednou.Né že by mě to nebralo,ale manželka by mě asi vykostila. :twisted: Takže když si uhádám hraní,tak zbývá čas pouze na ježdění.Podívej se na Trámka.Ten koupil PS4,Ps3 i s volantem prodal a teď toho asi lituje,bo nemá s čím jezdit.A jestli PC budou průměrnou hrou,tak ho to bude žrát ještě víc a bude muset čekat na nějaký lepší "závodní" titul. :lol:
Já bych potřeboval mít svůj vlastní herní kutloch,kde bych nikoho nerušil a pak bych taky zapařil kde co,ale ten bohužel nemám a navíc jsem si hrozně zvyknul na velkou(130) televizi.....no a když dávají ty seriály,tak u nás je boj o TV :mrgreen:
Báli se Bálise?
Odpovědět