Logitech G29

debata o všem možném
Odpovědět
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Logitech G29

Příspěvek od Redjous75 »

Tak včera mě již po třetí G29 začala zlobit a bohužel opět stejný problém jen trochu jinak. Tentokrát se volant zkalibtuje a normálně se sním dá ovládat celé menu v PS4. Zapnu jakou koliv závodní hru , WRC6, F1, Project nebo Asseto a vše funguje naprosto parádně. Ovšem jakmile se rozjedu v prvních metrech přestane mít hra o volantu signál nebo nevím co a dojde k hlášce že je odpojen volant nebo ovladač. Prostě a jednoduše. Jakmile se ten čínský sráč začne hroutit už to nikdo nedá dohromady. :twisted: :x :roll:

Tedy balím do krabice a po třetí nesu na reklamaci. Tentokrát jsem dnes rovnou pořídil nový ať mám alespoň na rok klid a starý jestli zas nějak zalátají budu mít jako zálohu za rok. Každopadně volanty na PS4 za mě jedno velké FUCK OFF
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
futureboy7880
Příspěvky: 62
Registrován: 9.4.2015 13:47
PSN ID: futureboy7880

Re: Logitech G29

Příspěvek od futureboy7880 »

Tak to jsi druhý člověk co znám a má s G29 problémy.S tím že volanty na PS4 stojí zaprd souhlasím.
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Logitech G29

Příspěvek od ToyRipper »

Sorry ale nesouhlasim. G29 je stejne kvalitni jako G27 a G25. Jen sila feedbacku a vibrace, ktere do nej lidi dnes posilaji jsou nekde jinde nez tomu bylo driv. G29 by vydrzela s GT5 nekolik let. Dneska tomu ale davame kour s 2x silnejsim feedbackem a opotrebeni treba u DIRT rally? No comment. Popravde spis obdivuju, ze to ty volanty snesou. Aspon ten muj jestli prezije ty dva roky co je na nej zaruka tak klobouk dolu. Dostava tezky kapky... 8-)

Jediny co je opravdu na kokot je poruchovost T300. Jen maloktera prezila 1 rok hrani. Ale treba T500 a T150 valej docela OK. Uvidime co bude dal....
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Logitech G29

Příspěvek od Redjous75 »

ToyRipper píše:Sorry ale nesouhlasim. G29 je stejne kvalitni jako G27 a G25. Jen sila feedbacku a vibrace, ktere do nej lidi dnes posilaji jsou nekde jinde nez tomu bylo driv. G29 by vydrzela s GT5 nekolik let. Dneska tomu ale davame kour s 2x silnejsim feedbackem a opotrebeni treba u DIRT rally? No comment. Popravde spis obdivuju, ze to ty volanty snesou. Aspon ten muj jestli prezije ty dva roky co je na nej zaruka tak klobouk dolu. Dostava tezky kapky... 8-)

Jediny co je opravdu na kokot je poruchovost T300. Jen maloktera prezila 1 rok hrani. Ale treba T500 a T150 valej docela OK. Uvidime co bude dal....
Tady musí Michale tak napůl nesouhlasit zas já. Co do mechanické funkčnosti možná G29 nebude špatná. Ovšem první náznak problémů s čipem je konečná. Otevření G29 už jen vede k problémům s nedopasováním , zasekávání křížového ovládače , problém s řadícím pádlem a další kraviny. FF je spíš otázkou motoru a ten bych řekl, že snese hodně ovšem vibrační technologie jen ničí postupně veškeré utěsnění uvnitř a opět to vede k problémům. Jako G29 není špatnej volant a snese hodně ostatně to bych si znovu nekoupil ten samej, ale prodejní strategie Sony na PS4 spolu s vysokou cenou zařízeni ( v porovnání s cenou samotné konzole je skoro za ty samé prachy ) a to není dobře.
Celkově mě prostě vadí na celé situaci kolem volantů, že nemohu hrát na dle mého jednom z nej volantů a to DFpro i s přihlédnutím na cenu volantu. Však bych si mohl ve stejné investici co jsem již investoval do dvou G29 pořídit 6 volantů DFPro a mohl je mít na tři generace konzolí. A proto ten velký Fuck off současným volantům.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
futureboy7880
Příspěvky: 62
Registrován: 9.4.2015 13:47
PSN ID: futureboy7880

Re: Logitech G29

Příspěvek od futureboy7880 »

Toyi myslíš že poruchy řazení mají něco společného s tím že na tom hraju rally?Bohužel už jsem ho taky musel rozdělat a byla tam prostě přihnutá kovová pacička kterou jsem musel ohnout zpět a po měsíci se zase ohla a už to zase vynechává.A to na půl rok starým volantu.I kdybych v Dirtovy řadil častěji a agresivněji než u GT6 tak na g27 byl po třech letech volant pořád ok a na g29 od září do prosince takže ani půl roku a blbne.Takže ta kvalita bych řekl že bude asi horší.Je asi pravda že silnější vibrace(mimochodem jezdím na cca 80% ze 150%) pak můžou dělat rutiku v celý elektronice.Viz vypínání mé první g29.
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Logitech G29

Příspěvek od ToyRipper »

Nechci se jich zastavat panove. Taky bych byl rad kdyby to byl drzak. Ale napisu asi tolik.
Volant se prodava za cca 6tis. Z toho 2tis. odevzda Logitech za licence Sony a majiteli FFB patentu PS4. 1000Kc se utopi ve vyvoji a reklamach. 1000Kc si veme distributor, dopravce a prodejce. Takze tady mame G29 z Ciny za 2000 Kc. Umite to vyrobit za tyhle penize, aby vam jeste zustal zisk?
Bohuzel takova je doba a zadny elektronicky veci vam nevydrzi jako driv. Kazda plastova picovina, odpor, kondik atd. jsou nadimenzovany tak nejak aby co prezilo ty 2 roky co to ma zaruku. No a pak hrabnem do srajtofle a pali koupit novej :)
Uživatelský avatar
futureboy7880
Příspěvky: 62
Registrován: 9.4.2015 13:47
PSN ID: futureboy7880

Re: Logitech G29

Příspěvek od futureboy7880 »

:D Hezkej rozbor.S tím se musí jen souhlasit.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Logitech G29

Příspěvek od Hanz.77 »

Musím jenom souhlasit... krásnej rozbor Toyi ;)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Logitech G29

Příspěvek od Redjous75 »

Takže protože mam nejdéle problémy s G29, které bohužel nekončí písnu info. 9/16 první off a reklamace . Posila se do Polska - vyjádření po měsíci : volant funkční a mega otestovaný. Hovno volant nefunkční jen si udělali měsíc prdel a dělají to úmyslně. Tedy najmul jsem si právního zástupce závadu popsal natočil na video a znovu odevzdal do reklamace. Po měsíci - jojo závada projevená. Opraveno. Volant, jakž takž funguje, ale po měsíci přestalo řadit levé pádlo. Naštěstí Martinsipy mistrně opravil . 2/17 volant BAD!. Kupují tedy na Kytlice už novou G29 a původní opět reklamuji až později tedy 5/17. Po měsíci opraveno. Jo PS4 ho vidí, ale nějak se asi zapomnělo na to, že na krabici je kompatibilni, pro PS4, PS3 a PC. No PS3 a PC ho neidentifikují. No pâni. Mistři v Polsku tedy válejí. Takže opět právník a přemýšlíme zda nezapojíme ČOI, jelikož první reklamace Logitech úmyslně posílá s nenaleznou zàvadou a celkově přístup a kvalita servisu je šílený.

Jinak nová G29 totálně hlučná na nějakém ložisku . Ten volant je opravdu velmi špatný výrobek už asi od projektu. A Logitech tím to u mě skončil. :? :roll:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Logitech G29

Příspěvek od ToyRipper »

Prdele toto. Cekam co ten novej Thrustmaster a pak ps4 Fanatec. Snad to bude fungovat!
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Logitech G29

Příspěvek od xanavigtr »

O Fanatecu nepochybuji ani trošku, ten bude šlapat. Thrustmaster, tam bych se už asi taky nebál. Přeci jen,thrustmaster má na trhu více volantu, má z čeho testovat a na co reagovat. T300 byl první pořádný volant od nich snad, za ''lidovou'' cenu a tak to dopadlo. Podle mě už to odladily. Já počkám na ceny a pak se rozhodnu zda Fanáč nebo Trusťák. G29 je prostě hračka, a jelikož je to jediný PS4 volant od Logtech tak je cena našponována.

K té poruchovosti, ono to bude taky tím jak se k tomu člověk chová. Pokud někdo ohne nějaký kus kovu co řadí tak to bude tím že do toho buší jak do vrat :) To mi přopomíná diskuzi na FB v PITLANE cituji: proč ten volnat je rozbytý po udpate v Gran Turismu SPORT?!

Já teď intenzivně hraju přes měsíc na G29 a žádný problém, řadí jak má, pedály šlapou. vše v cajku, žádný náznak že by něco blbnulo.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Logitech G29

Příspěvek od Hanz.77 »

Potvrzuji ze Fanatec funguje uz druhým rokem bez menši zavady. ;-)



Sent from my iPhone using Tapatalk
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Logitech G29

Příspěvek od Redjous75 »

Jo a od kdy bude Fanatec na PS4. To by byla bomba!. :D
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Logitech G29

Příspěvek od Hanz.77 »

Schválně jim pisnu. ;-)
Uvidime jaká bude odpověd.

To Redjous: Ty woe nikdy bych si nedokazal predstavit tyhle problemy z volantem. Ja bych to za te situace co popisujes rozslapal vzteky. Ne kvuli tomu ze ten vyrobek je sunt. Ale kvuli te jejich vycuranosti v pripade reklamace.
A to ze jsem vcelku trpelivy clovek.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Logitech G29

Příspěvek od ToyRipper »

Ten Fanatec bude jen volant. Asi pujde G29 telo do kytek a koupim Fanatec a spojim s pedalama G29... Snad to pujde! Hen sa ukaze!
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Logitech G29

Příspěvek od Hanz.77 »

ToyRipper píše:Ten Fanatec bude jen volant. Asi pujde G29 telo do kytek a koupim Fanatec a spojim s pedalama G29... Snad to pujde! Hen sa ukaze!
Mam obavy ze nepujde to spojit.
U PC by to slo. Tam to das do kazdeho USB zvlast a nakonfigurujes. Ale PS-ko tohle nezvlada. Musis pichnout pedaly do base od volantu a to spolu komunikovat nebude.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Logitech G29

Příspěvek od ToyRipper »

Inu nepotesil jsi me :? No co uz. Tak to bude muset G29 vydrzet par let :)
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Logitech G29

Příspěvek od Hanz.77 »

Nebo koupit i pedaly. Ale myslim ze ted vysel Fanatec v nejake edici i s pedaly za rozumny peniz. Cca to co stoji Thu nebo 29. ;-) Coz by bylo taky řešeni. ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Logitech G29

Příspěvek od ToyRipper »

Asi moji reknu ze to stalo 10klacku a najezim si to no :)
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Logitech G29

Příspěvek od Martinsipy »

[quote="Hanz.77"]Nebo koupit i pedaly. Ale myslim ze ted vysel Fanatec v nejake edici i s pedaly za rozumny peniz. Cca to co stoji Thu nebo 29. ;-) Coz by bylo taky řešeni. ;-)


https://www.fanatec.com/eu-en/module/co ... uct_id=945

Hanzi měl jsi na mysli tuhle sadu? 520€ už se začíná přibližovat na dosah, ale pro moje ježdění to je jako házet perly sviním :D

... ozvu se ...
RC cars 1/10 elektro
Odpovědět