Logitech G29

debata o všem možném
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Logitech G29

Příspěvek od Hanz.77 »

Jsem zvedavej az to vsechno srovname : Tramisovo Thrumaster - Pepovo G29 - a muj Clubsport.
Jsem fakt na tu G29 zvedavej.
Thrumaster jsem uz odzkousel na LAN.
Za tu cenu se to zda docela super jak pise Pepca.
Ale ja uz to menit asi nebudu. Na to moje jezdeni staci asi to co mam. ;-) :-)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Logitech G29

Příspěvek od Trámek »

Markoduno: trefil jsi do černého.. FF a celkově vyrovnání smyku, není jen ve volantu, ale je to hrou. V GT jsem měl větší problémy vyrovnat smyky a dost jsem se pral s fyzikou hry a lítal často v hodinách do trávy a říkal některým závodům skoro drifty, což tady v pCars je úplně jiná káva.
Auta se tu řídí úplně jinak, souhlasím s Pepou, jízda na volantu oproti ovladači, je rozdíl mezi nebem a zemí a já za sebe můžu říct, že ač jsem vždy bral GT jako tu nejlepší automobilovou hru, tak jsem nyní jiného názoru a pCars je jasná jednička na trhu pro konzolového závodění. Když k tomu přidáte dobrý volant, já mám T300 tak požitek z jízdy je úplně jinde než v GT a tak mě ani GT7 nechybí a koupím ho jen ze zvědavosti, ale spíš se těším na pCars 2.

Ale zpět k volantu.. jak jsem již psal, mám T300 a jsem rád, že tahle změna u mě nastala, protože G25 byla prostě hajtra, i když jsem byl spokojenej. Já nevím jak se jezdí na G29, ale já bych jí nechtěl, protože mě
1) připadá jak G27 s novým věncem.. pouze pohledově
2) tlačítka na volantu jsou špatně sestaveny/rozmístěny. V pCars potřebuju jak již psal Pepa ovládat dost věcí během jízdy, třeba KERS a DRS, které mám na tlačítkách L2/R2, což mě u G29 na dostupném místě chybí(porovnejte si někde třeba fotky). Na to kluci pozor! Né každému kdo se tu rozhodujete do budoucna kterej volant koupit, to může vyhovovat!
Ano, jde to u G29 nastavit na šipku doleva a třeba kolečko, ale budeš dost rychlej v závodě? Kdo jezdí pCars, ví o čem píšu. Jedním palcem zapnout DRS, když do zatáčky nebrzdíš, tak i vypnout a k tomu druhým palcem držet KERS + k tomu všemu řadit a zatáčet.
V GT to bude asi fuk, tyhle funkce tam nejsou, ale kdo zvažujete volant pro pCars, opravdu na to mrkněte.

Na závěr Pepo jeden dotaz: když jedeš full damage a třeba poškodíš zavěšení, bouchá volant jako mě bouchal u G25?
Někdy se s tím nedalo dojet ani do pitu, abych si nerozbil volant. Tohle je u T300 vyřešené, volant nebouchá, pouze se stočí do strany a lehce vibruje věnec do ruky.
Asi si budeme, bránit každý ten svůj volant, i Hanz Fanateca, to je jasná věc, ale třeba já už do Logitechu nejspíš nepůjdu, protože T300 je fakt super po všech směrech a tím mám na mysli i pedály, jen je třeba vědět jak vše nastavit a pak vše funguje bravurně ;)

Poslední věc, škoda že se to tu takhle rozpadlo, protože na konzoli je opravdu super hra(pCars) která splňuje po všech směrech nároky na fakt kvalitní závodění on-line, které nám v GT chyběli, ale teď zas chybí lidi.... tak třeba zas někdy... :P
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Logitech G29

Příspěvek od Hanz.77 »

To Tramis : Ja ho branit nebudu. On se brani sam ! ;-) Obcas se bojim ze mi zlomi obe ruce jakou to ma zpetnou vazbu. Ale o tom pak napisi nekde jinde v tematu. Proste jsem o nem snil 3 roky a sen se mi splnil.
Jinak me prave zajima tahle diskuze protoze jsem doopravdy zvedav co bude ideal v teto cenove relaci. Je spousta lidi co se mi pta co koupit za volant. Tak prave proto. T500-T300-G29-G920 ? To jsou asi mmt top volanty na konzolove a normalni jezdeni na PC. Tak jsem prave zvedav na vase recenze.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Logitech G29

Příspěvek od Redjous75 »

Hanzi, kdy se budu moci stavit u Tebe provětrat Tu tvojí ,,Fanatec"tickou mašinu ?. Na oplatku si :lol: budeš moci zase zakroutit s ,,Igráčkem- G29" . :lol:

Trámis : K tomu poškození. G29 reaguje asi tak že když narazíš do stěny vololant sebou trhne jako sviňa :lol: , skoro bych řekl že před nárazem bude lepší dávat ruce z volantu. No a pak když už jedeš spíš než nějaké bouchání cítíš tlak, buď k jedné, nebo druhé straně + třeba mírnou vibraci. Mě to příjde velmi reálné a užívám si to. :)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Logitech G29

Příspěvek od markoduno »

Redjous75 píše: No a pak když už jedeš spíš než nějaké bouchání cítíš tlak, buď k jedné, nebo druhé straně + třeba mírnou vibraci. Mě to příjde velmi reálné a užívám si to. :)
U mě G27 a pCars = stejný pocit Pepo. Nejdříve prda a pak tlak do strany a lehké vibrace. Při vyšší rychlosti poškozeného auta se tlak snižuje, ale auto jde do smyku a pak většinou následuje další prda. Stejné je to i u IR.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Logitech G29

Příspěvek od Hanz.77 »

To Redjous : Kdy chces. Jenom nahlas termin at s tebou pocitam na noc. Protoze na 2 hodky u me ve sklepe to nebude. S tim pocitej! :-)
Hodim ti tam pCars do trech monitoru a to by bylo abych nebyl najednou v pulce kariery! :-)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Re: Logitech G29

Příspěvek od hocky »

Ahoj klucí. Dlouho jsem tu nebyl. Ale teď když jsem si konečně pořídil G29 a frčim Projekty na PS4 tak se snad uvidíme onlinově.
Jo a vlastně. Rede nemáš nějaký to nastavení? Zdá se mi, že se to chová nějak gumově a třeba přejezd přes obrubník vůbec necejtim. Můžeš něco poslat nebo se podělit o zkušenosti?
Díky ;)
Uživatelský avatar
SOBMAISTER
Příspěvky: 36
Registrován: 12.5.2014 19:42
PSN ID: SOBMAISTER
Bydliště: Praha 5

Re: Logitech G29

Příspěvek od SOBMAISTER »

Čau Hocky na gamebazaru od října rozjíždíme turnaj na PS4 v PC... Pojede Trámek i Joshuabaraka tak kdyby jsi se chtěl přidat budem jen rádi... Kdyžtak odkaz na příhlašení do turnaje http://racing.gamebazar.cz/?kam=mssevent&id=13053 a tady nějaký plán závodů http://img16.rajce.idnes.cz/d1602/11/11 ... .jpg?ver=0
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Logitech G29

Příspěvek od Martinsipy »

Pridam jeste par zkusenosti z porovnani G27 a G29: podle chovani jsou oba volanty uvnitr stejne, stejne auto i trat, nekolik kol na stridacku s obema volanty, auto jsem rozsekal o svodidla a projel par kol, nepoznal jsem rozdil, jediny je, ze klepani je u 29 zvukove znatelne tlumenejsi, ale jestli se to opotrebenim nezmeni ukaze cas. Odezva a vibrace "kopani" do volantu stejne. Rozdil je na padlech, G27 ma mekci a kratsi krok, G29 ma tuzsi pruzinu a delsi drahu: 27 na hrane padla potrebuje stisk o 5milimetru, 29 o 8mm a malinko vetsi silou, je to spis detail pro hnidopichy, ja jsem si okamzite zvykl, jen pri prvnim prerazeni jsem kliknul naprazdno, potom uz se me to myslim nikdy nestalo. Tlacitka na volantu castecne super, az na spodni 3: Option, Share a Home (u PS3 Select, Start a Home), jsou blizko sebe a ve tme nah...o, ... jedu licenci - chyba - restart, znovu, jenze jine tlac. kua! PS3 GT6 zatim volant nepodporuje po strance konfigurace tlacitek.
Dalsi rozdil je v brzdovem pedalu, do poloviny seslapnuti standart (podle graficke indikace na palubce 75% brzdneho ucinku), druha polovina drahy pedalu (zbylych 25% ) jako by mela pridavnou pruzinu nebo gumovy silenblok, takze pokud chcete seslapnout brzdu az "na podlahu", musite se opravdu "oprit", me to prijde realne, alespon u vsech aut, co jsem mel, to tak bylo a pocit z jizdy me tim prisel o chlup prirozenejsi. Na jiny funkcni rozdil jsem neprisel.
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Logitech G29

Příspěvek od Trámek »

Zdarec piloti, kdyby měl někdo zájem, tak dneska akce na volanty v rámci Black Friday
volant Logitech G29 za 7.999,-Kč nebo volant Thrustmaster T300 RS za 7.499,-Kč.
Ceny dneska určitě super a kvalita oproti starším modelům volantů taky.
Takže není na co čekat, pro ty kdo ještě nemají a shání ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Logitech G29

Příspěvek od Hanz.77 »

Super ceny !! ;-)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Logitech G29

Příspěvek od ToyRipper »

G29 porizeno. POuziva to nekdo s GT6 na PS3? Je to pouzitelny nebo to mam nechat pod stromek :)
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Logitech G29

Příspěvek od Redjous75 »

Toy já to používám. Funguje bez problémů. :)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Logitech G29

Příspěvek od Redjous75 »

Tak po roce píšu sem do tohoto vlákna. Bohužel dnes večer mě po roce používání poprvé zazlobil G29. Ráno jsem bez problému hrál asi 50 min. Pak celé odpolko koupálko-pohůdka-večeře-filmeček a říkám si dám pár koleček a ejhle. Zapnu jako obvykle a volant dělá kolokolo mlýnský na každou stranu. Svítí jak vánoční stromeček pořád se točí, ale nastavit se mu nejde. Přepnu na PS3 a kalibrace jako víno, přepnu na PS4 a nic - brm brm dokola. Mechanicky mě nepřijde poničený, spíš nějaká chyba v tom posraným kokotím programu Sony mezi vstupem do PS4 a volantem. Jen vymejšlej srajdy a pak to takhle dopadá. No každopádně to holt vidím na novej volant, (samozřejmě že půjdu do Logitechu) a pokud tenhle opraví budu mít alespoň zálohu. Ach jo. A to jsem teď vytáhl 11 holí za sedačku PCars. Fakt nasrat... :twisted:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Logitech G29

Příspěvek od Hanz.77 »

Hmm tak to je Pepčo pech.
No ja teda nechci nejak rypat ale jak ctu vsechny ty komentare jak Thrumaster tak Logitech tak mi pripada ze mate kazdej dva a vzdy pisete kdyby nahodou.
Takze kolecko vetsinu z vas vyjde na dvacet.
Jestli tomu dobre rozumim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Logitech G29

Příspěvek od ToyRipper »

G29 zatim klekly jen Vidovi a ted Pepovi. Snad to nepujde dal.
T300 zatim ligu reklamacni ligu vedou.
Asi pujdem vsichni do Fanatecu ze ;)
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Logitech G29

Příspěvek od Redjous75 »

No Libor to na Konzolistovi napsal velmi pěkně : Ty vole na PS3 volant za polovic a bez reklamací. No u PS4 to hraničí s dobrým jménem všech zainteresovaných značek včetně prapodivné politiky Sony.

Bohužel obávám se že Fanatec už na součastnou konzoli připuštěn nebude. Musíme doufat že na PS5 bude podporován jelikož to bude první co koupím

Jinak k problému co mám na G29 je u mě o to víc trystní ten stav, že celý víkend pařím na volantu, ale bohužel jen na PS3. Mechanicky mu totiž vúbec nic není a problém bude jen u nějakého toho čipu, který volant pouští do PS4. Takže PS4 ho nevidí. Volant zase nevidí PS4 a tak se nenakalibruje. Respektivě on se kalibruje ale nezastaví se a tak točí pořád doleva a do prava a u toho svítí jak vánoční stromeček. Hodím ho do PS3 přeponu na PS3 ovládání a prd, prd, nakalibrováno a už valím v plné palbě a fyzikou her. Ach jo.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Logitech G29

Příspěvek od ToyRipper »

To je opravdu zvlastni a je dost pravdepodobne, ze chyba je v tom chipu pro PS4.
Takze se to vlastne rozbilo/nerozbilo. Njn, Co dodat :/
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Logitech G29

Příspěvek od Hanz.77 »

Nenutim, nelákám...... jenom je mi fakt divné že taková kopa reklamací. :roll:
To už fakt s něčím hraničí.. :x
A nevíte náhodou někdo jak je to u X-boxu ? Taky reklamace ? :?
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Logitech G29

Příspěvek od xanavigtr »

Na xbox mají jen forzu a to je simulátor klouzání mýdla ve vaně, tzn nepotřebuješ žádný FFB a tím pádem nic netrpí :-D PCars a Assetto tam nehrají vždyť xbox si kupují jen děti.
Odpovědět