Logitech G29

debata o všem možném
Odpovědět
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Logitech G29

Příspěvek od ToyRipper »

Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Logitech G29

Příspěvek od Hanz.77 »

Ted ale bude rozhodovat cena. Jestli budou levnejši než Thrumastery tak ma spousta lidi vyhrano.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: Logitech G29

Příspěvek od speedy »

Hoši sorry, zatím jen uniklá kachna. Znamenalo by to totiž, že by mohli na PS4 napasovat i G27(25)... a to si nemyslím, když PD přijalo jako ofiko produkt tu sračku od trustů... (jen názor - PEACE)
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Logitech G29

Příspěvek od Hanz.77 »

Napasujou neboj. :-)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Logitech G29

Příspěvek od Trámek »

lol, G29 ..... :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Logitech G29

Příspěvek od ToyRipper »

Kdo si pocka ten se docka. Ja uz cekam.
Treba se toho doziju ;)
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Logitech G29

Příspěvek od Redjous75 »

Naprosto zbytečné. Thrustmaster-t300-rs je sice dražší ale co se týče samotného volantu je celosvětově hodnocen jako jeden z nej na trhu. A faktem je, že třeba o proti T500, která je mě ergonomicky nepříjemná je volant a motor potažmo FF u T300 na špičkové úrovni. V kombinaci s dokoupením těch lepších pedálů k T300 jde už o opravdu špičkový produkt. Sice dražší, ale pořád o proti Fanatec, který začíná kolem 30tis ještě levný. No a k Logitechu z fotky jsou jasné složení z několika původních volantů a pokud kouknu na tělo volantu je to jasná G27, kde bych osobně od nového volantu Logitechu očekával největší inovací. Za mě fejk bez ohledu nakolik bych si přál nový produkt Logitechu. Každopádně i kdyby tak za mě je to prostě pozdě. Příští rok už půlka planety bude jezdit na TRM nebo Fanatec.
Naposledy upravil(a) Redjous75 dne 27.5.2015 08:43, celkem upraveno 1 x.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Logitech G29

Příspěvek od Hanz.77 »

Mas u me plus Pepco. Za to ze jsi zminil moji oblibenou firmu. ;-)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Logitech G29

Příspěvek od balis »

Redjous75 píše:Naprosto zbytečné. Thrustmaster-t300-rs je sice dražší ale co se týče samotného volantu je celosvětově hodnocen jako jeden z nej na trhu. A faktem je, že třeba o proti T500, která je mě ergonomicky nepříjemná je volant a motor potažmo FF u T300 na špičkové úrovni. V kombinaci s dokoupením těch lepších pedálů k T300 jde už o opravdu špičkový produkt. Sice dražší, ale pořád o proti Fanatec, který začíná kolem 30tis ještě levný. No a k Logitechu z fotky jsou jasné složení z několika původních volantů a pokud kouknu na tělo volantu je to jasná G27, kde bych osobně od nového volantu Logitechu očekával největší inovací. Za mě fejk bez ohledu nakolik bych si přál nový produkt Logitechu. Každopádně i kdyby tak za mě je to prostě pozdě. Příští rok už půlka planety bude jezdit na TRM nebo Fanatec.
No Pepo,já si nemyslím,že je T300 rs špičkový volant.Na GT aréně neustále řeší problémy se špatným nakalibrováním.Volant poté zůstane vyosen o pár stupňů i když zrovna jedete na rovině.Za 8000 bych tedy čekal něco více než plastovej klump....můj názor.Já si počkám a věřím,že se ještě minimálně jeden velký hráč na scéně volantů objeví. ;)
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Logitech G29

Příspěvek od ToyRipper »

Ja myslim tady nikdo nerekl, ze T300 je sunt. Mel jsem moznost otestovat jej a feedback, design i pedaly v poho.
G27 je pocitove prekonana. Jedina moje vytka je gumovej venec, ale s tim se da zit, popr. to potahnout.
Nelibi se mi trochu cena, ale momentalne si drzi monopol takze mam smulu :)

G29 je mozna fake mozna ne, uvidi se. Ukaze az cas. Treba ho vydaji v zari za 15tis. = koupim T300.
Dockam casu jako husa klasu :)
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Logitech G29

Příspěvek od Redjous75 »

Kucí tak je pravda že jsou pproblémy s kalibrací to je ale softwarová chyba někde mezi hrou a Thrustsráčem. Tady to borci musej nějakým update poladit. Jinak bakeliťák je i G27 a stal také 8mičku. Toy máš ale pravdu s tím gumovým věncem. Na to jsem zapomněl. Dokonce jsem si na to stěžoval na Lance. Je to takové lepivé blabla.
Tak uvídíme co vyplodí Logitech i když myslím že je to pro ně uzavřená záležitost.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Re: Logitech G29

Příspěvek od hocky »

Trustmástr je bohužel jediný který se dá pořídit, ale na lance jsem si nemohl nevšimnou problémů, které prý nejsou ojedinělé a to že má brzda podivně dlouhej mrtvej chod a dá se to zpravit jen nějakou zarážkou nebo reklamací.Problémy se týkají T300
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Logitech G29

Příspěvek od pavel67 »

http://www.czc.cz/thrustmaster-t300-rs/158512/produkt
a
http://www.czc.cz/logitech-g27-racing-w ... 83/produkt

Když pominu slevu, tak oba volanty stojí řádově stejně a to G27 je výběhový produkt. Hlavní momentální rozdíl mezi oběma volanty je položka skladem... první 0, druhýho mají plný sklady.
Pokud bych chtěl nový kolečko, musely by jít oba mé volanty do světa cca po 3.500,- ale stále mi chybí těch 8 - 10k na tu novou hranatou krabičku. Takže zatím jsem s novým zařízením tzv. out :cry:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Logitech G29

Příspěvek od Hanz.77 »

Je jasno. G29 opravdu vyjde. Zatim to vypada ze pokud se podari sehnat 10 ks pro ČR tak 2 budou v nove sezone Virtual GP.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Logitech G29

Příspěvek od Redjous75 »

Tak uvidíme. Se docela těším jak to dopadně. Také ještě bude otázkou jestli se Logitech dostane na PS4. Každopádně s volantama je to nějak na PS4 divné. T500 ofiko pro PS4 není označovaná ale přesto funguje stejně tak jako mnoho dalších modelů od Thrus... ale nikdo pořádně neví zda se jedná o možnosti vstupu pouze pro jednotlivé hry nebo celkem i do konzole. Pak tu máme T300 která je ofiko ale také má problémy které by mít neměla. Prostě hroznej bordel v tom s Thrus... udělali. A Fanatec ten je za strašné šišky. Takže bych byl nakonec rád kdyby se ukázalo že Logitech bude fungovat. Tak uvidíme.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Logitech G29

Příspěvek od Hanz.77 »

Pepčo sice za strašné šišky ale na doživotí a na všem ok. Tot muj nazor.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Logitech G29

Příspěvek od Trámek »

Nechci se opakovat, už jsem to tu psal, ale ... než jsem prodal svojí oblíbenou G25, zavolal jsem si na oficiální podporu Logitechu, kde mě jasně potvrdily, že vývoj a podpora volantů je u konce, tedy na PS4 žádný G29, či podobné fejky co kolují na internetu nebudou. I se docela divím, jak tomu spousta lidí věří, i když jasně vidí, že podpora Logitechu na PS4 není ani nyní, protože se firma věnuje jiným produktům, ze kterých mají větší zisky, i když volanty rozhodně kvalitní byly, ale vydělávali méně, než třeba pc komponenty.

Thrustmaster má dobré volanty, to že nefunguje T300 správně v pCars,(to samé Fanatec), je chyba hry, na které se pracuje a příští update ji snad opraví, protože třeba v Driveclubu volant funguje normálně... takže chyba volantu ??? Nové k novému, prostě se to jenom musí sladit ;)
Nechci obhajovat Thrustmaster, protože si taky myslím, že za ty prachy je drahej, ale .... buďme rádi, že aspoň Thrustmaster je oficiální volant pro PS4, protože jinak by nebyl nikdo. Nějakej Fanatec neberu, ať je kvalitní jak chce, tak je taky nedostatkovej a hlavně ta cena je předražená raketa, která rozhodně neosloví hráče PS4, spíš jen nějaké minimum fanoušků, jako je třeba Hanz, ale né klasické hráče, kteří vysolí 30-40 táců za kolečko.
To že má Sony korporaci s Thrustmasterem, je dle mě dobré, je to záruka, že nebudeme hrát závodní hry na ovladači.

Já se teda akorát divím, že na trh nevstoupí nějakej další hráč... určitě by konkurence Thrustmasteru slušela a snažily by se oba, takhle Thrust.. teží s jejich dominace na trhu.
Kdybych věděl jak, hned vymyslím herní volant, nabídnu ho Sony, rozjedu výrobu a kasíruju šišky. Holt na tohle nemám patrony, tak mám smůlu :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Re: Logitech G29

Příspěvek od Majkl »

To nejsou žádné výmysly. Do příští sezóny Virtual GP máme sponzora Logitech, který nám dodá 10 volantů G29. Takže tomu věř :)
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Logitech G29

Příspěvek od Martinsipy »

Logitech možná pochopil, že by z toho zase nakonec mohl vytěžit, vždyť se jedná o prachy, tak tentokrát sláva, vyrobí něco po čem je hlad, kolik výrobců nabízí zboží o které nikdo nestojí? Při pohledu na obrázky
to není žádná velká revoluce, jen splácali G27 s DF GT, takže teoreticky žádné velké náklady na výrobu???
Když zůstane vnitřek stejný (mechanicky), já se zlobit nebudu, sáhnu po něm raději než po T300, protože mě víc sedne, cena vyvolávací dohaduji, bude kolem 10tis, stále rána do vazu, ale s tím nic nenaděláme. Teď už jen doufat, že bude mít soft podporovaný PS4.
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Logitech G29

Příspěvek od Trámek »

Já vycházím z informace cca 0,5 roku staré, přímo od Logitechu a pokud Logitech změnil přístup a dohodne se se Sony, jen dobře! Nicméně dokud neuvidím-neuvěřím a hlavně čekat kvůli tomuhle nebudu. Jakmile mě přijde T300, tak jí hned beru a pokud někdy v budoucnosti bude tedy G29 na PS4 a bude lepší než T300, není problém volanty vyměnit ;)
Majkle a ty víš že i bude kompatibilní s PS4? Nebo jenom na pc?
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Odpovědět