GT Sport a PS VR

debata o všem možném
Odpovědět
Uživatelský avatar
SOBMAISTER
Příspěvky: 36
Registrován: 12.5.2014 19:42
PSN ID: SOBMAISTER
Bydliště: Praha 5

GT Sport a PS VR

Příspěvek od SOBMAISTER »

Čau v neděli jsem se byl podívat na PlayStation Nation 2016 v galerii Mánes...

Hned před galeri jsem si všimnul že tam mají playseaty a nějakou závodní hru nějak tak jsem doufal že to bude GT Sport a bylo tomu tak...

Tak tedka trošku ke hře už na na první pohled je u GT sport vidět znatelně lepší grafika myslím že i lepší než u nového Asseta ale grafika je přece to nejmenší co by nás mělo u závodní hry trápit.
A hratelnost? Myslím že to není ani PC, AC a ani GT 6 od gt 6 odpadlo to opravdu šílené pískaní gum. Když jsem jel závod s BMW z4 GT3 na Brands Hatch tak auto sedělo celkem slušně ( když si člověk zvyknul na to že t300 jsou měké jako máslo aby jim je tam někdo náhodou nezničil :-D) když jsem se pokoušel předjíždět na brzdy v zatáčkách tak AI vám to prostě nezavřeli jako by jste tam nebyly ale prostě už vás tam nechaly... v GT 6 šlo brzdit a přitom zatáčet to už tady taky moc nejde... To je asi tak všechno co jsem stihl vypozorovat ze dvou 3 kolovích závodů přece jenom zase tak málo lidí tam nebylo :-)


A ted´k playstation VR

Hrozně dlouhou dobu jsem VR strašně chtěl a asi tak měsíc do zadu to ze mě odpadlo...
Jenže po vyzkoušení na PlayStation Nation 2016 mě to absolutně učarovalo je to něco neuvěřitelného...

Začneme teda od začátku PS VR tam měli od oka asi tak na 15 místech když jsem se chtěl jít podívat k tomu jak to lidi hrají zastavil mě chlápek jestly si chci taky zahrát já teda že jo tak se kouknul na papír A3 a řekl že tak za hodinu a půl bude volno :-D...

Když na mě konečně došla řada v pořadníku tak se mě pán zeptal co bych si rád zahrál že bude čas tak na 2 hry vybral jsem si tedy EVE Valkyrie a hororovku Rush of blood...
Začal jsem teda na stíhačkách https://www.youtube.com/watch?v=DZ4gpjwJa08 zapnul hru nasadil mi brejle v tu chvíly jsem prostě seděl ve stíhačce a mohl si jí prohlížet úplně do posledního kouta a pak jsem vyletěl chvilku trvalo než si člověk zvykl na ovládání ale by to opravdu nádherný zažitek letět za jinou stíhačkou a kropit jí ze zadu kulometem nabo rakety :-)

Hororovka Rush of blood https://www.youtube.com/watch?v=r3p7R4_9MJo byla taky super nasadily brejle daly do ruky ty dva mikrofony a ve hře v brejlích už jsem viděl že držím pistol a brokovnici najednou se se mnou rozjel vozík a začaly na mě vyskakovat zombíci musím říct že tam byl okamžik kdy jsme se i leknul :-) potom se z vozíku stala na chvilniku horská dráha a i když jsem vlastně seděl jen na židly tak sem cítil že se mi začíná motat hlava...

Objektivně musím říct že to měly na aktualních konzolích PS4 a že než spustil hru nebyl obraz v brejlích nikdy tak jasný jak na telce ale ve hře už to bylo celkem dobré...

Závěrem musím říct že toto je budoucnost všech her na všech platformách...
Odpovědět