Playseat

debata o všem možném

Playseat

Příspěvekod ToyRipper » 12.10.2017 14:28

Lidi prosim poradte. Chci si poridit playseat. Momentalne mi vychazi nejlip tenhle, protoze nebrani ta tyc dole pred pedalama: https://www.czc.cz/playseat-revolution- ... tion_cerna

Dobra volba / je nejakej lepsi / ma to nejaky mouchy? DIKES!
ToyRipper

PSN ID: ToyRipper

Re: Playseat

Příspěvekod xanavigtr » 12.10.2017 15:54

Tuning a drifty? Jsi si stáhnul nove demo NFS ne?? Já jsem to říkal už za bety, jízdní model je blíže k AC než k PC. Proto mi to prostě přijde lepší. Navíc tady je znát posun trochu v před oproti betě, je více cítit co auto dělá. V PC2 je to zbytečně přehypovaný aby měl každý pocit jak moc je velký borec když to uřídí. Některé části odezvy jsou nesmyslné a dost pochybují že to v reálném autě je cítit. Nesmyslné kopance do volantu, při jízdě na obrubníku a nejen při tom. Některé auto např v Monacu ve vracáku úplně ztratí feedback jak zatočíš víc než ''PŮL''. Už jen to že v PC2 necítím limit gum, jen ho slyším a vidím v zrcádku když to kouří. V GTS demu to citím přes volant.

POZOR - netvrdím že GTS je BEST OF, jen tvrdím že ten pocit z řízení je reálnější, když jedu po D1 220km/h taky mi nemrdá volant jak když ho posadím na těžký kulomet ! Skoro mi přijde že být vývojáři z PC nadšenci do fotbalu, vycházeli by z betonového míče aby to každý cítil že do něčeho kopnul ! :lol: :lol: :lol:

Ale klucí, ono je to stejnak vše k hovnu. PC2 bude hrát stabilně 7lidí a GTS taky tak co . Není si co závydět ani porovnávat ;)
xanavigtr

Příspěvekod xanavigtr » 12.10.2017 17:03

WTF?? psal jsem ke sportu :lol: Sorry
xanavigtr

Příspěvekod Vejce » 15.10.2017 07:28

Ja mam playseat challenge. Tam nemas mezi nohama vubec nic. Akorat jestli mas trochu tlustejsi stehna, tak do nich z vnejsi strany trochu tlaci uchyceni popruhu. Je to skladny, saltrpaka se na to da taky pridelat, mam v planu Tam dat i button box. Akorat za je to teda trochu drahy, na to ze mi to pripomina spis rybarsky kreslo s par trubkama navic.
Vejce

PSN ID: Vejce

Příspěvekod speedy » 15.10.2017 10:41

ToyRipper píše:...ma to nejaky mouchy? DIKES!

Má to mouchy v podobě odpružení sedačky. Pružiny pod koženkovým "polštářem" se časem unaví a pak neskutečně vržou. Také samotný polštář se rychle proseděl. To vše platí, pokud playseat používá osoba většího vzrůstu/hmotnosti... (100kg and more)
speedy

PSN ID: speedy_GTracing

Příspěvekod ToyRipper » 17.10.2017 14:44

Hmmmm... Vrzaci nic nechcu! No uvidim. Mam jeste cas na rozmyslenou. Ale tenhle se mi libil nejvic... ze
ToyRipper

PSN ID: ToyRipper

Zpět na off - topic