Playseat

debata o všem možném
Odpovědět
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Playseat

Příspěvek od ToyRipper »

Lidi prosim poradte. Chci si poridit playseat. Momentalne mi vychazi nejlip tenhle, protoze nebrani ta tyc dole pred pedalama: https://www.czc.cz/playseat-revolution- ... tion_cerna

Dobra volba / je nejakej lepsi / ma to nejaky mouchy? DIKES!
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Playseat

Příspěvek od xanavigtr »

Tuning a drifty? Jsi si stáhnul nove demo NFS ne?? Já jsem to říkal už za bety, jízdní model je blíže k AC než k PC. Proto mi to prostě přijde lepší. Navíc tady je znát posun trochu v před oproti betě, je více cítit co auto dělá. V PC2 je to zbytečně přehypovaný aby měl každý pocit jak moc je velký borec když to uřídí. Některé části odezvy jsou nesmyslné a dost pochybují že to v reálném autě je cítit. Nesmyslné kopance do volantu, při jízdě na obrubníku a nejen při tom. Některé auto např v Monacu ve vracáku úplně ztratí feedback jak zatočíš víc než ''PŮL''. Už jen to že v PC2 necítím limit gum, jen ho slyším a vidím v zrcádku když to kouří. V GTS demu to citím přes volant.

POZOR - netvrdím že GTS je BEST OF, jen tvrdím že ten pocit z řízení je reálnější, když jedu po D1 220km/h taky mi nemrdá volant jak když ho posadím na těžký kulomet ! Skoro mi přijde že být vývojáři z PC nadšenci do fotbalu, vycházeli by z betonového míče aby to každý cítil že do něčeho kopnul ! :lol: :lol: :lol:

Ale klucí, ono je to stejnak vše k hovnu. PC2 bude hrát stabilně 7lidí a GTS taky tak co . Není si co závydět ani porovnávat ;)
Uživatelský avatar
xanavigtr
 
 
Příspěvky: 279
Registrován: 23.6.2014 15:18

Re: Playseat

Příspěvek od xanavigtr »

WTF?? psal jsem ke sportu :lol: Sorry
Vejce
Příspěvky: 6
Registrován: 15.2.2017 15:59
PSN ID: Vejce

Re: Playseat

Příspěvek od Vejce »

Ja mam playseat challenge. Tam nemas mezi nohama vubec nic. Akorat jestli mas trochu tlustejsi stehna, tak do nich z vnejsi strany trochu tlaci uchyceni popruhu. Je to skladny, saltrpaka se na to da taky pridelat, mam v planu Tam dat i button box. Akorat za je to teda trochu drahy, na to ze mi to pripomina spis rybarsky kreslo s par trubkama navic.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: Playseat

Příspěvek od speedy »

ToyRipper píše:...ma to nejaky mouchy? DIKES!
Má to mouchy v podobě odpružení sedačky. Pružiny pod koženkovým "polštářem" se časem unaví a pak neskutečně vržou. Také samotný polštář se rychle proseděl. To vše platí, pokud playseat používá osoba většího vzrůstu/hmotnosti... (100kg and more)
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Playseat

Příspěvek od ToyRipper »

Hmmmm... Vrzaci nic nechcu! No uvidim. Mam jeste cas na rozmyslenou. Ale tenhle se mi libil nejvic... ze
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Re: Playseat

Příspěvek od ToyRipper »

Playseat objednan, chce nekdo muj wheelstand? Muzu vzit do Kytlice / na LANku :)
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Playseat

Příspěvek od Martinsipy »

Našel jsem na Německém eBay pěkný playseat, zvažuju nákup, nezná to někdo?
https://www.ebay.de/itm/262758151536?ul_noapp=true
V česku za něj chtějí 12tis.
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Playseat

Příspěvek od Redjous75 »

Martine. Mě to prostě přijde drahý a neobsahuje nic nového co už mají konkurenční výrobky. Třeba Playseat orig. můžeš mít v kůži, v Alcantara a je ještě složitelný v půlce sedáku. Tenhle Playseat co jsi postnul mě nepřijde v ničem zajímavý. Hledal bych něco jiného.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Playseat

Příspěvek od Martinsipy »

Mě se celkem líbí a zaujala mě cena. Playseat je super, ale často za něj chtějí desitku, tohle jsem si říkal, že by se třeba na ten rám pod volantem nechal přidelat nějaký držák přeba na ovladač nebo na sluchátka. Stejně se mě nechce dávat taková raketa. Občas slídím po bazarech, hledám nějakou pěknou jetinu, ale je jich málo, stejně jsou drahé nebo na druhém konci republiky, ale nijak nespěchám, teď sice co vyšlo GT docela jezdím, ale taky to časem poleví.
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Playseat

Příspěvek od markoduno »

Nazdar závodníci. Rozhodl jsem se prodat to poslední, co mi ze závodních dob zbylo a to je playseat. Pokud by jste někdo o nějakém zájemci věděl, dejte mi echo. Nechal bych ho za materiál (2K).
Díky ;-)
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Playseat

Příspěvek od pavel67 »

Pověsil jsi to na hřebík, jo :?:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Playseat

Příspěvek od markoduno »

to už před 2 roky Pavle. Před týdnem jsem vyměnil G27 za špica tlakovou myčku :-D a už zbývá pouze playseat. Krom playseatu jsme měl stejně všechno k prdu. V případě nákupu PS4 bych stejně musel vše upgradovat. ;)
Martinsipy
 
 
Příspěvky: 350
Registrován: 23.3.2012 06:10
PSN ID: GT-Racing.cz_MS
Bydliště: kousek od Hradce Králové

Re: Playseat

Příspěvek od Martinsipy »

markoduno píše:to už před 2 roky Pavle. Před týdnem jsem vyměnil G27 za špica tlakovou myčku :-D a už zbývá pouze playseat. Krom playseatu jsme měl stejně všechno k prdu. V případě nákupu PS4 bych stejně musel vše upgradovat. ;)
Zdar brachu! Co když Tě chytne druhá míza ??? :D ;) Manželky v odpovídajícím věku už přestávají být zábavné a potom jediné co zůstává na hraní a potěšení je volant a pad :lol: (samozřejmě když odrostou děti a ještě nejsou vnoučata ;) ). O playseatu občas uvažuju, ale jeho jediné možné a volné místo mam v obýváku, takže to musí být aleapoň částečně skladné nebo jednoduše rozebíratelné. Poptám se v okolí.
RC cars 1/10 elektro
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Playseat

Příspěvek od markoduno »

Pokud mě chytne druhá míza, tak začnu od píky. Víš jak mě bavilo ten playseat vyrábět? ;-) Dnes bych ho postavil zase jinak. Tak třeba někdy....... 8-)
Odpovědět