G29 vs T300 RS

debata o všem možném
Odpovědět
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

G29 vs T300 RS

Příspěvek od sonyman »

Ahojte, tak GTS pořízeno, nyní ale potřebuji poradit, který z těch dvou vzít:
  • Logitech G29 Driving Force
  • Thrustmaster T300 RS a 3-pedály T3PA, GT edice
Rozdíl v ceně do 1 tis., tak řeším, zda se vyplatí dražší T300, nebo je to z hlediska užitku +/- stejné.

Co jsem různě četl, názory se dost liší. Logitech je udáván všude jako nejprodávanější, ale údajně vyšší poruchovost, tak váhám.

Kdo máte G29 z poslední doby a dáváte mu zabrat, projevily se problémy? O Pepovi vím, ale to byl kousek rok starý myslím, tak mě napadá, zda teď třeba nedělají novou revizi...

Případně kdo máte zkušenosti s oběma, uvítám doporučení.

A jak je to s podporou v GTS? Myslím např. to červené kolečko u G29.

Dík za rady.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: G29 vs T300 RS

Příspěvek od pavel67 »

Ahoj
budu to opakovat už po několikáté. Pořídil jsem při inovaci techniky T300 a do měsíce bylo po něm. Šel jsem tedy opět do pro mě osvědčené značky Logitech - G29. Nemám s ním jediný problém.

GTS jsem zapnul a tak jak jsem volant připojil, tak s ním myslím jedu od začátku bez nějakého nastavování. Teda aspoň si myslím, že jsem tam nic nenastavoval.
A "červený kolečko" je využitý k ovládání účinku brzd a trakce. A ještě je tam vlastně bohatost směsi paliva - jestli chceš jet jako blesk nebo na spotřebu.

Já jsem s volanty od Logitech spokojen. Mám ho vlastně od začátku:
* Driving Force GT Racing Wheel
* Logitech G25 Racing Wheel
* Logitech G29 Driving Force
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: G29 vs T300 RS

Příspěvek od Redjous75 »

Osobně budu brzo měnit na Fanatec. Sice není podporován ve hrách ale do PS4 jde. A podpory myslím v těch hrách budou přidány. Za mě Logitech dobrý ale kvalita šla výrazně dolů.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Poty
Příspěvky: 80
Registrován: 26.11.2013 15:59
PSN ID: petepoty
Bydliště: Puchov-svk

Re: G29 vs T300 RS

Příspěvek od Poty »

Ja som práve vymenil G29 za T300 GT edícia.Volant lepší,pedály horšie.Pádla sú trocha hlučnejšie,ale FFB je lepší a hlavne to tak netrieska na obrubníkoch.S pedálmi trocha bojujem,hlavne s brzdou.GT sa jazdí s T300 dobre,ale pri Cars 2 mám nejaké problémy.Neviem ako ostatní majitelia T300,ale za ten týždeň mi to asi tri-krát z ničoho nič pri jazde skočilo do menu,sem tam to mrzne a uložené nastavenia mi to samo zmenilo.Zatial mám teda zmiešané pocity z tej výmeny,ale s T300 cítim väčšiu kontrolu nad autom a som rýchlejší ;) .
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: G29 vs T300 RS

Příspěvek od Hanz.77 »

Redjous75 píše:Osobně budu brzo měnit na Fanatec. Sice není podporován ve hrách ale do PS4 jde. A podpory myslím v těch hrách budou přidány. Za mě Logitech dobrý ale kvalita šla výrazně dolů.
No konečně !! Sice je to finanční nálož ale když si člověk spočítá ty tři volanty co za ně dal aby mohl jezdit tak už to má doma.
Dobrá volba Pepo. ;)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Re: G29 vs T300 RS

Příspěvek od sonyman »

Děkuji za vaše příspěvky a cenné zkušenosti Pavle, Pepo a Poty.

Přikláněl jsem se k Logitechu, měl jsem kdysi DF Pro a doteď mám G27, s oběma spokojenost. Velká škoda, že ustřihli G27 od PS4, nemuselo by se to řešit, ani dilema s T300.

Objednám tedy G29 a konečně začnu kroužit po virtuálním tratích v PS4! No trvalo to.
Čekal jsem na nové GT. ;)
Poty
Příspěvky: 80
Registrován: 26.11.2013 15:59
PSN ID: petepoty
Bydliště: Puchov-svk

Re: G29 vs T300 RS

Příspěvek od Poty »

Caute.Nechcem zakladat nové téma,tak to supnem sem.Myslíte že sa daju nejak bezbolestne upraviť padla na t300 tak,aby mi pri radení necvakali?Ide mi o odhlučnenie jazdenia,mám s tým doma trosku problém :mrgreen:
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: G29 vs T300 RS

Příspěvek od pavel67 »

S T300 ti neporadím, mě vydržel kdysi jen necelý měsíc. Já mám G29 která taky trochu "klepe" ale podle mé drahé polovičky jsou prý možná na poslech horší pedály.
Myslím že utlumení zvuku pádel tady ještě nikdo neřešil. Co možná zkusit zapracovat na jemnějším stylu řazení?
...každej má něco, já jezdím...
Poty
Příspěvky: 80
Registrován: 26.11.2013 15:59
PSN ID: petepoty
Bydliště: Puchov-svk

Re: G29 vs T300 RS

Příspěvek od Poty »

Dik Pavle.Nebudem to riešiť,predsa je to v záruke tak do toho nesahnu.No a pedaly sú zasa oproti g29 úplne tichucke.Celkovo je t 300 tichšia,až na to cvakanie.
Odpovědět