NFS SHIFT2

vše co se týká závodních simulátorů a her
Odpovědět
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

NFS SHIFT2

Příspěvek od Redjous75 »

Pro mě zatím to nejlepší po GT i když v něčem SHIFT2 GT předčí, jako například zvuk. Ten je naprosto v S2 bezkonkurenční. S pohledem z kabiny si opravdu připadáte jako v závodním voze. Všechno píská, pnutí karoserie praská, spodek řinčí při každém neohrabaném přejezdu přes patník. Převodovka zvoní při točkách, že úplně vidíte to ozubení jak dostává zabrat a brzdy ty pískaj jak podříznutý podsvinče při každé přebržděné zatáčce.
Bohužel absance PIT STOPU, opotřebení součástek i pneu ( tady se tomu fakt divím, když kontrolky na to ve hře jsou a třeba u pneu je dokonce i úroveň momentální zátěže - no fakt škoda ) a to vrací hru do roviny poloarkád s jasně komerčním zaměřením. Sice fyzika je v mnohém celkem slušná a v místech má i celkem slušným potencionál, když ale to dobré zase degraduje prazvláštní pohyb vozu v přímém směru , nastavení lepších ( citlivěji reagujících volantu ) je skoro nemožné, takže nejlépe k Shiftu2 plasťák za 800kč. Protivahou jsou plně licencované vozy, všech evropských i světových závodních tříd, množství reálných tratí v mnohém i v několika variantách, příjemné menu, vynikající AUTOLOG, jednoduchý online.
No prostě rád tuhle hru i po roce hraju :D
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: NFS SHIFT2

Příspěvek od Hanz.77 »

Mě se hra taky líbí a moc. Jenom musím dovychytat to nastavení volantu ta G27 je na to hooodně citlivá. :-)
Doufám že až se do toho pustím pořádně že tě někde v Autologu uvidím a vyhecuju tě k lepším časům. A podle mých informací hru už ma i Kapsic65 tak se nám tu rodí asi nová skupinka. :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Re: NFS SHIFT2

Příspěvek od SJ.sprint »

No ja jsem měl tedy mam prvni SHIFT a přiznam se že to bylo zajimavy jen ze začatku a s čim jsem tam dokazal jezdit tak to byly 4kolky. Ty silnějši auta jsou nesmyslně neovladatelny a jak by jsem to auto nedělal "poslušnym" tak vždycky se chovalo skoro uplně stejně. Ano co se tyče soundu tj. zvuky motoru,převodovky,gumy,kastle a td. tak byly nadčasove. Ale kvuli ovladatelnosti jsem ji odepsal-bohužel.Nevim jak jsou na tom SHIFTY 2 a co se tam změnilo k lepšimu,ale nevim nevim jestli mě někdo přesvěči :twisted: :idea: ;)
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Re: NFS SHIFT2

Příspěvek od hocky »

Zdar kluci já to mám taky. Jak jste se dostali na onlin, je potřeba něco zaplatit nebo co, mě to do onlinu nechce pustit. Měl jsem i první shifty a ty se mi líbyly kvůli onlinu, páč GT pořád ještě nebylo, pak jsem si ze zvědavosti koupil shifty2, ale nějak jsem kvůli GT na ně neměl čas.
Ještě se zeptám, nejde vypnout to natáčení hlavy do zatáčky, úplně mě to irituje a nejsep schopnej určit správně brzdnej bod, protože když otočí ten dement tu hlavu tak jsem najednou ztracenej.
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Re: NFS SHIFT2

Příspěvek od Majkl »

hocky píše:Zdar kluci já to mám taky. Jak jste se dostali na onlin, je potřeba něco zaplatit nebo co, mě to do onlinu nechce pustit. Měl jsem i první shifty a ty se mi líbyly kvůli onlinu, páč GT pořád ještě nebylo, pak jsem si ze zvědavosti koupil shifty2, ale nějak jsem kvůli GT na ně neměl čas.
Ještě se zeptám, nejde vypnout to natáčení hlavy do zatáčky, úplně mě to irituje a nejsep schopnej určit správně brzdnej bod, protože když otočí ten dement tu hlavu tak jsem najednou ztracenej.

Jak sis koupil tu hru tak tam někde na manuálu nebo někde musí být něco jako Online Pass.. ale to je jen můj odhad ale u většiny her od EA (těch dnešních) to tak je.. no a vypnout to natáčení hlavy jde taky.. ;)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: NFS SHIFT2

Příspěvek od osiwaru »

Já si myslím, že k online hře nepotřebuješ nic. Prostě vybereš online, akorát tam nikdo nebyl a když jo, tak to byla slušná destruction derby.
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Re: NFS SHIFT2

Příspěvek od SJ.sprint »

SHIFTY 2 bohužel nebo bohudik :lol: nemam .Ale prvni šifty jsem parkrat prohaněl online a vubec to nebyl problem - žadny online pasy a td. A překvapivě jezdilo se tam v onlinu docela slušně :P
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: NFS SHIFT2

Příspěvek od Hanz.77 »

U SHIFT 2 potřebuješ mít on line pass!!! Proto jsem kupoval hru novou a ne z bazaru. Protože on-line pass stoji v PS- Store neco kolem 200 kč a nova hra dnes stoji kolem 500,- Kč.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Odpovědět