Gran Turismo 6 (před vydáním)

vše o hře
Odpovědět
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od hocky »

Kua tak nevim co mám dělat. V krámě mi prostě řekli že jim ty kódy nepřišli a že jim nepřijdou a jestli chci tak jim mám vrátit hru a oni mi vrátěj prachy. Ale kua ta předobjednávka byla o 200k dražší, ted už tam maj aniversary za 1499 tak co uděli s těma dvěma stovkama, do prdele že po mě se vždycky každej sveze. Už mě to točí jak sfiň :evil: :evil: :evil:
xdavid1
Příspěvky: 6
Registrován: 9.12.2013 13:41

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od xdavid1 »

Dobry,kluci měl bych dotaz kdo má hru GT6 AE od surtepu jak to je u nich s těmi kódy kdo měl předobjednávku.Poněvadž hru mají pry v plastu v OEM verzi,diky.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Hanz.77 »

V plastu je ale je v češtině. A kody dostaneš jenom na AE . Takže 20 vozů a jeden milion tam máš.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
xdavid1
Příspěvky: 6
Registrován: 9.12.2013 13:41

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od xdavid1 »

Hanz.77 píše:V plastu je ale je v češtině. A kody dostaneš jenom na AE . Takže 20 vozů a jeden milion tam máš.
diky,tak to nejsem moc nadšený.Měl tam byt ještě kód na dalších 5aut za předobjednávku.Tu plechovou krabici bych oželil,ale i tak to byl pěkný podraz na kupující.Musím ještě zvážit zda to nepřevzít a pokusit se sehnat kompletní verzi,ale to už asi nikde nesezenu.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od eddie »

Hocky taky mě prodejce v X-Zone nechce poslat kód bálíčku preciznost....je to sice jenom pět aut, ale tak nějak jde o princip....mě píšou, že kódy dávájí pouze ke standartkám....probíhá teď s nima e-mailová komunikace, tak uvidím jak to dopadne.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od hocky »

edie, mě řekli to stejný, že jim přišlo těch kodů půlka než mělo přijít a že je dali jen ke standartkám. Ale žádná další komunikace už od nich nepřicházela. Že prej jim Sony nebo Polifony nebo kdo už žádný jiný nepošle
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od markoduno »

píši to sem:
dá se vypnout replay po závodě?
Uživatelský avatar
KAPSA
Příspěvky: 153
Registrován: 6.5.2012 22:08
PSN ID: GT-Racing-cz_IZ

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od KAPSA »

eddie píše:Hocky taky mě prodejce v X-Zone nechce poslat kód bálíčku preciznost....je to sice jenom pět aut, ale tak nějak jde o princip....mě píšou, že kódy dávájí pouze ke standartkám....probíhá teď s nima e-mailová komunikace, tak uvidím jak to dopadne.
Eddie dnes jsem řešil úplně stejný probleb jako ty,dopisoval jsem si s borcem z Xzone a takhle mě odpověděl:
Dobry den,
jak jsme jiz rikali telefonicky, tento kod se daval je ke standardni edici GT6. Anniversary jiz obsahuje 20 aut primo v baleni. Davani těchto kodu pouze ke standardni edici je primo na prani Sony a ani jsme nikde toto nepsali, ze by mela k Anniversary byt. Pro potvrzeni davam do kopie pana z české Sony, který tyto marketingove věci ridi.
Kopie poslaná na : 'Holy, Jakub'

pekny den

Martin Schovanec
manager obchodu
Naposledy upravil(a) KAPSA dne 9.12.2013 23:24, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
KAPSA
Příspěvky: 153
Registrován: 6.5.2012 22:08
PSN ID: GT-Racing-cz_IZ

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od KAPSA »

markoduno píše:píši to sem:
dá se vypnout replay po závodě?
pokud Máro myslíš replej po závodě v oflinu tak tlačítkem start ;)
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od markoduno »

děkuji, ale myslel jsem úplně vypnout. Nemusím se dívat, jak stále vyhrávám :lol: :lol: :lol:
Alespoň tady vyhrávám :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Trámek »

Všem co neobdrželi ty kody na precision pack... držím palce, ať vám to kluci dopadne dobře a prodejce vám to dodá!
Vím asi jakej máte pocit, já než zaplatil u JRC, tak jsem tam raději pro jistotu zavolal, jestli ty kody k tomu budou, páč by mě to pak leželo na srdci... držím palce :!:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od pavel67 »

xdavid1 píše:Dobry,kluci měl bych dotaz kdo má hru GT6 AE od surtepu jak to je u nich s těmi kódy kdo měl předobjednávku.Poněvadž hru mají pry v plastu v OEM verzi,diky.
Taď jsem to od Surtepu rozbalil a jsem S.A.K.R.A. (čti K.---A.!!!) nasranej!!! Vydrbanej plast!!! Plechová krabice, ze který jsem byl nadšenej když nám ji Aleš KDR v Kobylí ukázal??? ...jen ve snu a ty kódy, ty už podle vašich reakcí ani nečekám... :o :shock: :x

...no tak jsem byl natěšenej a blbec to rozbalil z toho igelitu... je u toho sice krabice s nějakejma blbejma PS3 MOVE PROTECTION PACK v barvě Cars2, ale to mi je úplně u zadní dírky!!! :x

No, za chvilku vychladnu a bude to možná dobrý, ale škoda že nemám rodinej barák a netopím uhlím a dřevem, protože uhlí bych měl dvakrát přeházený a dřevo nasekaný na třísky!!!

P.S. - zejtra na noční to asi nějakej darebák pěkně schytá :idea: ...a napsal jsem jim menší slohovou práci:

Dobrý den
dnes mi přišla objednávka z vašeho obchodu. Měl jsem objednanou hru Gran Turismo 6 Anniversary Edition. Podle stránek http://www.gran-turismo.com/cz/products/gt6/preorder/ měla tato hra být v kovovém obalu a dále měly předobjednávky obsahovat balíček Preciznost, čili další kód na 5 aut.
Chci se zeptat, proč váš obchod neměl nikde uvedeno, že se jedná o odlišnou verzi balení - pouze v plastové krabičce v takzvané OEM verzi???
Dále se chci zeptat, jestli mi bude doslán kód pro získání 5-ti aut z edice Preciznost.

Bohužel se již zmiňovaná edice hry ve vaší nabídce nenachází, tudíž není možno nikde ověřit, zda uvedená hra byla nabízená ve verzi Speciální kovový obal „Anniversary Edition“ navržený týmem Polyphony. Ovšem podle potvrzení objednávky není nikde uveden opak.

A jestli mám brát přiložené balení PS3 MOVE PROTECTION PACK jako nějakou kompenzaci, tak tímto mě nijak neoslníte.
Před několika dny jsem dostal dotazník, zda bych doporučil Váš obchod svým známým. Bohužel, zatím musím konstatovat, že určitě nedoporučil.

s pozdravem...
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Trámek »

No nemám slov.. další případ !!! to je fakt mazec a já tu nadával na JRC, že mě to nedali o den dříve... chudáci raubíři.. zítra si s tebou užijou :lol: co dodat.. tak ať ti to dopadne, nějak dobře ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Hanz.77 »

KAPSA píše:
eddie píše:Hocky taky mě prodejce v X-Zone nechce poslat kód bálíčku preciznost....je to sice jenom pět aut, ale tak nějak jde o princip....mě píšou, že kódy dávájí pouze ke standartkám....probíhá teď s nima e-mailová komunikace, tak uvidím jak to dopadne.
Eddie dnes jsem řešil úplně stejný probleb jako ty,dopisoval jsem si s borcem z Xzone a takhle mě odpověděl:
Dobry den,
jak jsme jiz rikali telefonicky, tento kod se daval je ke standardni edici GT6. Anniversary jiz obsahuje 20 aut primo v baleni. Davani těchto kodu pouze ke standardni edici je primo na prani Sony a ani jsme nikde toto nepsali, ze by mela k Anniversary byt. Pro potvrzeni davam do kopie pana z české Sony, který tyto marketingove věci ridi.
Kopie poslaná na : 'Holy, Jakub'

pekny den

Martin Schovanec
manager obchodu
Tak jo pane Schovanec! Už mě vyloženě SERETE! Pana Holý Jakuba mam v telefonu moc dobře uloženo. Takže ja dnes večer zvednu telefon a panu Holy Jakub zavolam. A uvidíme kdo tady z koho dělá BLBCE !!
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od Substance242 »

Dám to sem, subjekt je tak či tak irelevantný... :-)

Koho baví negativizmus, užije si túto recenziu GT6:
http://www.videogamer.com/ps3/gran_turi ... vance.html

A Kaz ohľadom PS4 opakuje to čo hovoril už o PS3 - že PS2, medzi nami posledná skutočná konzola, bola v niektorých veciach výkonnejšia:
http://www.psu.com/a021927/PS4-has-trou ... or-?page=0
http://www.gtplanet.net/gran-turismo-6- ... it-can-go/

(všetko anglicky, btw aj menu GT6 som si nechal anglické, odjakživa mám fóbiu z nepochopiteľných prekladov)
xdavid1
Příspěvky: 6
Registrován: 9.12.2013 13:41

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od xdavid1 »

TO: Pavel67
Takže dneska jsem si zašel na poštu a jak píšeš hra v plastu a něco k tomu přibalili na movie ovladač.Hru jsem zatím nerozbaloval,ješte to nějak vydržím a zkouším volat na reklamace do Surtepu.....samo telefony vypnuty :evil: .
Takže jsem poslal nějaký podobný email zformovaný podle sebe a uvidím jak dopadnu.Určitě dám tady vědet,ale mám strach,že ani emailem tato prodejna semnou nebude komunikovat.
Takže bud vratit zpět a nebo si to nechat. Možná v plechové krabici bych hru ješte sehnal,ale ten balíček za předobjednávku už mi nikdo nedá.A pokud to nevyjde tak aspon vím,že to byla poslední objednávka u této prolhané firmy.

Někde i psali,že ke hře měla být i přiručka/časopis ApexII,nevite jak to s ní vlastně je?
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od SJ.sprint »

xdavid1 píše:Někde i psali,že ke hře měla být i přiručka/časopis ApexII,nevite jak to s ní vlastně je?
No to by mě zajimalo kdo ma ten Apex II ? Pevně jsem doufal že to konečně budu vlasnit :cry:
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od pavel67 »

xdavid1 píše:
TO: Pavel67
Takže bud vratit zpět a nebo si to nechat. Možná v plechové krabici bych hru ješte sehnal,ale ten balíček za předobjednávku už mi nikdo nedá.A pokud to nevyjde tak aspon vím,že to byla poslední objednávka u této prolhané firmy.

Někde i psali,že ke hře měla být i přiručka/časopis ApexII,nevite jak to s ní vlastně je?
Balíček za předobjednávku (5 aut) taky zatím nemám, hru jsem ale už rozbalil a "žádostivost" zvítězila nad zarputilostí "seřvat" někoho na druhý straně telefonu. Vůbec mě překvapuje že SONY vydává víc verzí AE a hlavně že na to obchod neupozorní, což bych vůbec ale nepředpokládal že trefím nějakou "poloviční" edici.

A s tím Apexem jsem se divil už když nám to KDR ukazoval, měl jsem za to, že to bude normálně standartně v balení AE, ale byl jsem nemile překvapen. Takže jsem byl překvapen dvakrát, z toho jednou hodně zklamanej... :shock: :(
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od pavel67 »

Tak pan Liška z obchodního ze Surtepu odepsal...

"Dobrý den,

na stránkách nebylo uvedeno že hra bude v kovovém obalu, pokud je hra nerozbalena můžete nám ji zaslat zpět a budou Vám vráceny peníze.

S pozdravem Liška."

...a neměl bych vůbec nic... jóó holt už to nějak přežiju i bez tý plechovky :lol:
...každej má něco, já jezdím...
xdavid1
Příspěvky: 6
Registrován: 9.12.2013 13:41

Gran Turismo 6 (před vydáním)

Příspěvek od xdavid1 »

pavel67 píše:Tak pan Liška z obchodního ze Surtepu odepsal...

"Dobrý den,

na stránkách nebylo uvedeno že hra bude v kovovém obalu, pokud je hra nerozbalena můžete nám ji zaslat zpět a budou Vám vráceny peníze.

S pozdravem Liška."

...a neměl bych vůbec nic... jóó holt už to nějak přežiju i bez tý plechovky :lol:
A taky na těch stránkách nebylo uvedeno,že je to OEM verze....,fakt hnus ti obchodníci.Místo aby se to snažili nějak řešit a nebo se nějak domluvit.Tak jen zahrnují zákazniky argumenty a hádají se o slůvka.Určitě,kdyby mi poslali nějaký omluvný email tak to budu brat jinak než tedkom.Ale zatím nemám od nich žáden email,takže až pak uvidím.
Odpovědět