Playstation GT CUP 2014

diskuze k aktuálnímu ročníku
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Majkl »

Vlastně máš pravdu Osi, jak tam přidali ty různý kraviny tak prostě už nezbyly "prostředky", aby online fungoval tak jak má. V 5ce to celkem šlo, určitě to nebyl takovej bordel ani při releasu hry, prostě masakr tohle, co teď jezdíme. PD a jejich metody :lol: :lol:

Obrázek


Už to zase začíná, gify!! :D
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Trámek »

Máro v pohodě.. s tím tvojim netem, jsem nemyslel připojení u tebe doma, router-ps3 kabelem, ale k tobě domů(třeba už máš jiné-nevím).. wifi připojení jsem měl, když jsem začínal s pc a stálo to za starou belu-bylo dobré tak k připojení pc k netu, ale né na hraní her on-line...
No nic...o tomhle jsem se hádat/diskutovat nechtěl, raději už se pomalu připrav na šipky...
jsou tam super lahůdky na 13. února(třeba Gerven a Whitlock)... jedno/dvě kola a je vyděláno na PS4 a na PS3 to stejně zabalím, už spousta kamarádu odešla, tak i mě nezbyde, než se smířit se zaplacením on-linu a půjdu.. i Majkl říká že je to pecka :-)
Ale k těm serverům... servery pro GT5 jsou daleko stabilnější a tak se to možná zlepší až je v GT5 odpojej.. no nevim no.
Gumy sport soft... nevím jak normálním závodě, ale co jsem jezdil Nascar, tak to byl čít, (nebo jak se to píše) seděli líp jak RH a tak jsme je zakazovali..... ale tohle mě třeba neva.. pojedu jak rozhodne vedení, třeba i na softech... ale fakt nechápu, proč se bojíte light poškození.... já myslím, že se z toho šrot cup nestane, naopak, ten je z toho nyní !!!

Tak to je celkově moje vyjádření a už se k tomu nebudu dál vyjadřovat a pomalu začnu přípravu na cup.. jen škoda že cup začíná teď v ZOH a né o pár dní později... zítra hokej, pátek, sobota taky... no je to našlapaný, ale nějak to dám.. tak páčko na trati a připravte se na mě v první točně.. trošku to tam roztřelím, ať se heavy poškození pořádně odzkouší v cupu... jedince na trefu už mám, tak není co řešit :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Hanz.77 »

OSI dobře ty !
Je vidět že v tom děláš. Zrovna na tohle téma jsem dnes vedl rozhovor se dvěma IT. A co myslíš že my řekli? :?: No to samý co ty! :!: :shock:
Takže jestli někdo ve hře čeká nějakej zázračnej update na on line,nebo až vypnou nějaký servery ,tak na to hoši u GT6 zapomeňte. Hra je prostě taková jaká je a je nutno se s tím smířit. ;)
Jak vidíte na času příspěvku tak na tom makam a makat budu do posledního dne a věřte že rozhodnutí jaké učiním sice nebude lehké ale nějak se s tím poperu. A doufám že vy potom také. ;)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od osiwaru »

Kdybych byl pořadatelem, zkusil bych tzv. privátní lobby. Zde by mělo aspoň odpadnout problém, že se někdo s někým nevidí, pokud tedy není problém přímo mezi adminem a někým, toho pak asi neuvidí nikdo. Ale, spíš se vůbec nepřipojí do lobby. Vyberte lidi se silným připojením jako adminy, ovládat lobby pak může každý. Jediné riziko zůstává to, že jestli padne admin, padne lobby. Ale, furt lepší a férovější podmínky pro všechny, než tahle haluz.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Hanz.77 »

Prohlášení dnes kolem 22.00 hod !
Očekávejte neočekávané !!
:lol: 8-) :o
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od speedy »

včera jsem narazil na další paskvil této sqělé hry...
Založil jsem privátní lobby.... pak jsem z ní odešel s cílem vyměnit olej a že budu hned zpět. Lobby tak přešla na dalšího pilota z mého FL. Tato lobby se mi pak už v seznamu lobby všech lidí z FL neukázala.... asi byla furt vedená na můj nick a už jsem se do ní nemohl přihlásil zpátky... Takže jsem to nasraně zabalil a zase šel před půlnocí do ledničky pro uklidňovák..
-------
Píšu to sem, neboť v propozicích je navrhováno zakládat lobby jen pro lidi z FL. Když to pak kopne původního zakladatele(admina) tak má smolíka a v té lobby se už nesveze !!!
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Hanz.77 »

Pořád je čím překvapit !!! ;) :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Majkl »

Někdo na trénink a pokec dneska? Tak od 8 nebo 9.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od speedy »

až uložím juniora, tam se přijdu podívat na majkla s gamepadem :twisted:
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Majkl »

už mám volant od úterka :)
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Hanz.77 »

Rozhodnutí organizátora a pořadatele najdete v komentářích u propozic PlayStation®GT CUP 2014.
Děkuji za pozornost a respektování tohoto rozhodnutí.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od markoduno »

vzhledem k tomu, že mi nikdo neodpověděl na můj dotaz ohledně zajíždění horších kol po výměně pneu, tak jsem to dnes testnul sám. Respektive s Jardou, protože si myslím, že to z vás nikdo netestoval.

Odjeli jsme několik závodních kol v onlinu. V místnosti přesně nastavené tak, jak má být.
Průběh byl vždy stejný: 4 kola před zastávkou v boxech kvůli ověření času, pak PIT a výměna pneu a znovu 4 kola.

1. Měřil jsem každé kolo vlastními stopkami (abych vyloučil chybný odpočet hry) a rozdíl po výměně pneu = žádný. Respektive kola jsem zajel stejně rychle +- nějaká ta desetinka.
2. Jel jsem téměř konstatní rychlostí po pravé straně trati a rozdíl povýměně pneu = žádný. Respektive kola jsem zajel stejně rychle +- nějaká ta desetinka.
3. Já zajel ve 4 kole do boxu a Jarda ne. Výledek = žádný. Respektive kola jsme zajeli stejně rychle +- nějaká ta desetinka.
4. Oba jsme zajeli ve 4 kole do boxu a výsledek = žádný. Respektive kola jsme zajeli stejně rychle +- nějaká ta desetinka.
5. Oba jsme auta rozbili těsně před pitem, abychom otestovali, zda hra nepočítá pouze s jakousi záplatou při opravě a tím pádem následnou horší fyzikou. Pak zajeli do boxu a rozdíl po vyjetí z boxu = žádný. Respektive kola jsme zajeli stejně rychle +- nějaká ta desetinka.


Tak vám tak nějak nevím......... :? Jste si jistí, že to ta hra opravdu kazí a nebo je to pouze v hlavě?
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od speedy »

markoduno píše:....Jste si jistí, že to ta hra opravdu kazí a nebo je to pouze v hlavě?
K měření se stopkama jsem se zatím nedostal, ale taky jsme včera v lobby něco testnuli.

1) Nejprve lobby založená "kvalita závodu velmi vysoká".... tam jsme s Majklem a Sergejem zajeli referenční časy..

2) Následovala lobby "pouze pro piloty z FL" + "kvalita závodu vysoká"...všichni jsme zajížděli časy horší asi o 0,5sec

3) Další pokus se týkal lobby "veřejná" + "kvalita závodu vysoká".........časy byly stejné jako z lobby pro FL + vysoká.

(voice chat vždy na standart)

Časy po "opravě" jsme neměřili, už jsme toho měli v noci všichni plný necky... a jestli chápu vyjádření promotéra správně, tak se změny stejně nekonají - tak s tím už víc nebudu prudit.

2) jezdili jsme lepší časy o 0,5sec, ne horší
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od markoduno »

podle tvé odpovědi jste testovali časy v různých typech místností. To je nám ale vcelku jedno. Tam mají podmínky od začátku všichni stejné. Mě se jednalo spíše o testování jízdy po boxech, kde jsou kola údajně pomalejší. Nejvíce se totiž v diskuzi diskutovalo právě o tomto problému ( a samozřejmě o onlinu- lagu) . A díky tomuto "možná" problému se začalo uvažovat o light damage.
Berte to ode mmne jako pouhé ověření informací. Ne jako rýpání. ;)

EDIT to SPEEDY: napsal jsem toto:

Kód: Vybrat vše

To je nám ale vcelku jedno.
Oprava - není nám to jedno ;) . Blbě j sem to napsal. Je dobře vědět, že rozdíl ve velmi vysoké a vysoké kvalitě závodu činí nějaký čas. Proto se budou všechny místnosti zakládat stejně. To ale určí šéfík před závodem. ;)
Naposledy upravil(a) markoduno dne 15.2.2014 19:20, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Hanz.77 »

Marku díky za ověření že to tak opravdu je. ;)
Speedy chápeš správně. Tak už s tím nepruď. Podmínky jsou pro každého stejné. Jo a kdybych měl někde špatně nějaký ty (y,i) tak mi to prosímtě oprav. Díky. ;)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Kuba98cz »

Dneska budu trénovat, tak kdo chce ať se přidá.
Naposledy upravil(a) Kuba98cz dne 15.2.2014 20:36, celkem upraveno 1 x.
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od osiwaru »

Vy, když si k tomu sednete, tak řešíte takový pytloviny, místo toho abyste zavodili? Bych si přál v profesionálním životě takový zákazníky jako jste vy, místo toho, aby ten zmetek reklamovali, tak by to zkoušeli horem dolem, aby to fungovalo.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od markoduno »

O tom, proč tu hru hraju (hrajeme) , se už psalo a proč nehraju (nehrajeme) něco jiného, také. Prostě je to tak, jak to je a pár lidí se snaží závody nějak sladit s hrou. ;)
Uživatelský avatar
b0riz__SVK
Příspěvky: 44
Registrován: 9.5.2013 10:59
PSN ID: b0riz__SVK
Bydliště: Šaľa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od b0riz__SVK »

Trénuje teraz niekto online?
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Majkl »

mám založeno, kdo chce, tak ať přijde..
Odpovědět