Playstation GT CUP 2014

diskuze k aktuálnímu ročníku
Uživatelský avatar
b0riz__SVK
Příspěvky: 44
Registrován: 9.5.2013 10:59
PSN ID: b0riz__SVK
Bydliště: Šaľa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od b0riz__SVK »

Neda sa mi pripojiť , píše že miestnosť je plna pritom vidím 2/14
Uživatelský avatar
b0rizSVK
Příspěvky: 47
Registrován: 24.1.2013 20:29
PSN ID: b0rizSVK
Bydliště: Šaľa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od b0rizSVK »

Už tam vidím aj speedyho a mna to tam stale nechce pustiť... :(
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od osiwaru »

b0rizSVK píše:Už tam vidím aj speedyho a mna to tam stale nechce pustiť... :(
To proto, že nemáš svoje stopky! Kola a mezičasy ti bude měřit kdo?
Uživatelský avatar
b0rizSVK
Příspěvky: 47
Registrován: 24.1.2013 20:29
PSN ID: b0rizSVK
Bydliště: Šaľa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od b0rizSVK »

? Nepochopil...

Stale píše Full :(
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Trámek »

Ahoj all, napsat to sem, nebo na hlavní web??? Toť otázka, ale už jsem tu, tak tady.... viz dnešní závod !!!
V tréninkovém závodě lag, auto stojí, musí přijít tvrdej restart konzole, vše vidím, nicméně nemohu nic dělat :-(

Závod číslo 1. .. nejprve omluva-myslel jsem, že je to SUBSTANCE-TAKŽE SE TI OMLOUVÁM, ZA VYJÁDŘENÍ NA TVOJI ADRESU NEPATŘILO TOBĚ, ALE NEZNÁM VÁS JEŠTĚ VŠECHNY, TAKŽE SORY.. MĚLO TO BÝT NA YAMAUCHISVK...

Někdo zajel do pitu.. LAG jako kráva(mimochodem toto se opakovalo po oba dva závody při každém zajetí kohokoliv do pitu...
ZKRÁCENĚ... 16 kolo cílovka lag Yamauchi skočí.. přežívám to za ním z 3. místa... o kolo déle, tedy 17. kolo... LAG, rána, mám auto totálně KO(nyní mám štěstí-je to perfektně vidět na replay-né jak na FUJI)
tedy závod v prdeli vlivem hry-nemohl za to on, ale někdo zajel do pitu, myslím, že se k tomu po závodě hlásil Hanz77.

Závod číslo 2... jedu si to druhej... 5.kolo, opět rána, auto totál KO... YamauchiSVK, mě opět políbil, když plnil skok daleký přes horizont..je po závodě :-(
heavy damage-hurá, my jsme profíci, lobby funguje jak má a to jsem měl sebou svoje stopky !!!

Série Gran Turismo je má NEJOBLÍBENĚJŠÍ HRA CO JSEM KDY HRÁL(I KDYŽ TĚD HRAJU JINOU, ALE NEVA) přesto tohle vzdávám, je to pro mě v neděli ztráta času a přidávám se ke zbylím 2/3 třetinám týmu co nejedou letošní CUP!
Nebýt na trati v pohodě a čekat kdy to zas lagne, to prostě není pro mě. Tuhle 6 sérii za ty peníze tvůrci ojebali a ač se té hry zastávám kde chodím, tak mě došla trpělivost.
Z Cupu odstupuji, hru prodávám, ale zároveň se už těším na 7 díl, který věřím bude dokonalejší, protože už bude na vyladěné PS4 a i lidi snad budou mít lepší připojení k internetu.

Bylo mě ctí, díky za závody, a gratulace bednařům, hlavně Hanzovi, jel jsi suprově!!, ale v těhle závodech s heavy damage, už se potkávat nebudem... škoda ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od osiwaru »

Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Hanz.77 »

:lol: :lol: :lol: :lol:
Nějaký Made in Bombay by nebylo ??? :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Trámek »

Hurááá, my máme v CUPu nastaveno heavy damage !!!!
ZDE NÁZORNÁ UKÁZKA, jak jezdcům gt-cupu zpříjemnit nedělní večer
PS: light není profesionální, raději budeme rozbiti vlivem hry ;)
ale neva, jel jsem jenom na 2.místě.. nasranej bych měl být, kdybych jel první, takhle pohoda, závod jen na 29.kol :D
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od SJ.sprint »

Doporučil bych Yamaučimu zkontrolovat svoje připojeni nastaveni routru atd... škubani obrazovky neb lagovani po zajeti do boxu zná každy, ale tak velky lag jen jednoho auta,nevim nevim ,to by musela poskočit obě dvě auta stejně... A vzpominam si, že jsem Yamaučiho parkrat neviděl na trani při treningu...Třeba by stalo za to si to ošetřit.
U mě ve druhem zavodě se stala jina věc. Neviděl jsem tři lidi na trati ale oni mě pry ano. Tim bych jsem se chtěl omluvit balisovi, ktereho jsem pry vytlačil z trati. Nebyl to umysl-neviděl jsem tě kamo. Měl jsem si toho všimnout při startu, ale nervozita asi byla silnějši. Přiště to chce ošefovat a prostě připomenout jeden druhemu tenhle možny problem a bude vše ok.
Držim palce všem, at' to ustojime. A přestante sakra si tady stěžovat a uražet se.Nevim jak kdo ale ja a někteří z nas jezdime každy den. Neni to o tom že se změnil gt-racing je to ve Vas-nemyslite ?! Tak hodně zdaru a pevne nervy kamaradi .
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Hanz.77 »

Trámek píše:Hurááá, my máme v CUPu nastaveno heavy damage !!!!
ZDE NÁZORNÁ UKÁZKA, jak jezdcům gt-cupu zpříjemnit nedělní večer
PS: light není profesionální, raději budeme rozbiti vlivem hry ;)
ale neva, jel jsem jenom na 2.místě.. nasranej bych měl být, kdybych jel první, takhle pohoda, závod jen na 29.kol :D
Pěkný video. I u mě v replay je vidět tento lag akorát mi to ukazuje žádné poškození!!
Jinak Trámis na tom videu máš hlas jak Minekrafák (http://www.youtube.com/channel/UC2u1zG0YhjwoB7z2XpdSisQ) ;) :lol: :P
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Trámek »

Nojo Hanzi, tak už mě řekni co s tím dál? Jsem asi jedinej komu se to stalo, že měl v obou závodech totálně poškozené auto vlivem tohoto šitu, tak to ostatní neřeší, ale až se to stane někomu, třeba z první pětky?
Vlivem tohoto budou v čudu, nejen v závodě, ale možná i v celkovém umístění v cupu.
Proč to aspoň dočasně nezměníš na light, nevolám po změně jen já, a časem po pár závodech se uvidí, či se vrátit k heavy, nebo né? Tentokrát chci CUP jet, ale jak to bude takhle, tak fakt dál nejedu, protože to vidím jako zbytečně ztrávenej čas na trati s obavou ŠROT CUPU
ps1: jo a minekrafáka neznám, ale když sem se po záznamu slyšel, tak jsem zvažoval či to vůbec upnout na web :lol:
ps2: no a dotoho ještě píšeš, že to ani u tebe v replay není vidět... jak se pak tohle bude vyhodnocovat? light damage vše vyřeší.. můj názor ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od balis »

SJ.sprint píše:Doporučil bych Yamaučimu zkontrolovat svoje připojeni nastaveni routru atd... škubani obrazovky neb lagovani po zajeti do boxu zná každy, ale tak velky lag jen jednoho auta,nevim nevim ,to by musela poskočit obě dvě auta stejně... A vzpominam si, že jsem Yamaučiho parkrat neviděl na trani při treningu...Třeba by stalo za to si to ošetřit.
U mě ve druhem zavodě se stala jina věc. Neviděl jsem tři lidi na trati ale oni mě pry ano. Tim bych jsem se chtěl omluvit balisovi, ktereho jsem pry vytlačil z trati. Nebyl to umysl-neviděl jsem tě kamo. Měl jsem si toho všimnout při startu, ale nervozita asi byla silnějši. Přiště to chce ošefovat a prostě připomenout jeden druhemu tenhle možny problem a bude vše ok.
Držim palce všem, at' to ustojime. A přestante sakra si tady stěžovat a uražet se.Nevim jak kdo ale ja a někteří z nas jezdime každy den. Neni to o tom že se změnil gt-racing je to ve Vas-nemyslite ?! Tak hodně zdaru a pevne nervy kamaradi .
Serzo.To je v pohode.Ja vim, ze jsi mel nejake problemy s pripojenim atd.Vim, ze kdyby si me videl, tak mi na tom vyjezdu nechas misto, protoze jsme byli uz vedle sebe.Nastesti si se jenom o me oprel a ja zustal neposkozen :-)
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od balis »

Osi.Kdy se budeme moci prihlasovat do dalsiho zavodu? Preci jenom uz to je pristi tyden.
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od osiwaru »

Organizaci má ve své režii Hanz, včetně správy šampionátu na webu. Tak snad to včas vypíše.
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od balis »

Ok.Diky za info.
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Hanz.77 »

Vložena přihláška. ;)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Substance242 »

Inak, skúšal sa už "fixný" majiteľ lobby, niekto kto má super pripojenie, hlavne upload? A pokiaľ možno sa nachádza v Česku? Len rozmýšľam že ak je fixný "centrom" pre všetkých, či by to nebolo lepšie...
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od Hanz.77 »

To Trámek : Koukal jsem na to neboj že ne. Ale co s tím uděláš? Přeprogramuješ hru? Je to hra prostě to tak ber. Vím že to není nic slavnýho ale je to prostě ta hra která nás baví. Je to jen tvé rozhodnutí zdali budeš pokračovat dál nebo v CUpu skončíš. Já dnes své prohlášení a vyjádření napsal v komentářích v CUPu. Tak přečti a poznáš moje stanovisko.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od ToyRipper »

Hanzi, rad bych si to vyjadreni taky precetl, ale nemuzu to najit.
Muzes prosim nahodit link, nebo to sem zkopirovat.
Dik moc.

BTW: na hlavni strance gt-racing sekce ZAVODY > GTCUP mate kalendar 2013.
Doporucuji tu polozku umazat popr. ZAVODY prejmenovat na UKONCENE ZAVODY.
Je to lehce matouci :)
Dik
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Playstation GT CUP 2014

Příspěvek od osiwaru »

ToyRipper píše:BTW: na hlavni strance gt-racing sekce ZAVODY > GTCUP mate kalendar 2013.
Doporucuji tu polozku umazat popr. ZAVODY prejmenovat na UKONCENE ZAVODY.
Je to lehce matouci :)
Dik
Je to automatický výpis úplně všech závodu odjetých i plánovaných v danné kategorii.

http:\\www.gt-racing.cz\archiv-dle\?serie=GT%20CUP
Odpovědět