LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od markoduno »

PŘÁTELÉ A KAMARÁDI
==================

Dovolte mi, abych vás pozval na LAN 8, která se bude konat v termínu: 7-11.5.2014

Dnes jsem hovořil s majitelkou penzionu SLÁVKA a oficielně jsem objekt zamluvil v termínu: 7-11.5.2014
Pokud by byly tlaky od valné většiny zvás, že by jste akci chtěli již od 6.5., tak není problém to doobjednat. Ale musela by vás být opravdu naprostá většina.


Nyní trochu kopírování z minulého roku:
Jedná se o opravdu překrásný objekt v klidném prostředí, který je velmi dobře vybaven. V následujícího odkazu sami zjistíte, že je opravdu ideální a velmi pěkný.

náhled1 náhled 2
Mapa na googlu

Bližší informace:
- internet
- pokoje májí své vlastní soc.zařízení.
- rozložení pokojů - 1 x 4 lůžka, 2 x 2 lůžka, 1 x 2+2 lůžka a 6 x 3 lůžka. Kapacita 30 míst.
- V horním patře minikuchyňka na nejnutnější věci
- ve spodní části kuchyň s plynovým sporákem, mrazícím boxem a veškerým vybavením pro domácnost.
- společenská místnost na dost playseatů
- bar s komplet výbavou
- velká venkovní krytá terasa
- parkoviště
- objekt je oplocený s vjezdovou bránou. Zavřeme za sebou a nikdo nás nebude otravovat.

V okolí je několik zajímavých míst jak ke koupání, tak i k prohlídce. Namátko vybírám:
Vodní nádrž Pařížov -15 minut pěšky
přehrada Seč - autem 10 minut
Relax

NYNÍ TROCHU K ORGANIZACI:

- Lan bude pořádána primárně pro členy GT-Racing.cz týmu (aktivní i neaktivní) a popřípadě jejich drahé polovičky.
- Pokud zbude místo, tak se akce budou moci účastnit i piloti z jiných webů. A pokud by ještě náhodou zbylo místo, tak se popřípadě mohou účastnit i děti.
- Pro mě je důležité obsadit penzion pokud možno na celou dobu v plném obsazení. Rád bych se vyvaroval neobsazených postelí třeba na 2 noci. Jsou to pak vyhozené peníze. Proto budou upřednostněni ti, kteří pojedou na celou délku pobytu.
- Pokud by byl penzion plný a někdo by chtěl přijet pouze na 1-2 noci, tak se to dá vyřešit spacákem, nafukovačkou či nějakou jinou alternativou za nižší cenu.


STRAVOVÁNÍ: Co se týče stravy, tak jsem dostal informaci, že by nám Koly klidně uvařil - samozřejmě s trochou naší pomoci. Kuchyně je v penzionu plně vybavena. Kdo minule ochutnal, tak jistě uzná, že vařil velmi dobře. Budeme to řešit až na místě. Podle zájmu Koly nakoupí v Třemošnici potraviny a poté uvaří. Cenu rozpočítá mezi zájemce. Zároveň bych poprosil speedyho o zapůjčení grilu na steaky. Ty byly minulý rok luxusní. Alespoň mu ho zase trochu opálíme :-D No a samozřejmostí jsou buchtičky, bábovky, perníčky a jiné pochutiny od vás od všech, které sebou přivezete coby snídani. ;)
Pokud by někdo nechtěl využít kulinářského umění Koliho, tak asi 100m od penzionu je restaurace, ale ta specializuje pouze na večerní minutky. Otevírací doba 11-24 mimo středu.Na obědy můžeme zajet do Třemošnice (2 km) do lihovaru, kde je cena denního menu velmi lidová a snad každý by si mohl vybrat. Jaké bude daný termín menu nevím, ale předpokládám, že standartní. Je zde možnost nechat si dovézt jídlo až do penzionu (loni se toho docela využívalo). Večer si můžeme něco ugrilovat.
;)

CENA ZA UBYTOVÁNÍ:
Cena pro ty, kteří si přispívají do fondu GT-racing.cz je 200,- os/noc a cena pro ostatní je 300,- os/noc.

CENA ZA PITÍ:
Bude zajištěno pivo, víno, nealko (voda perlivá i neperlivá, kofola, nějaká ovocná limonáda, coca cola, fanta a nějaký ten džus. Káva klasická i rozpustná, nějaký ten čajíček a mléko. Opět budu sledovat akce a nakupovat nápoje za co nejnižší ceny. Objem pití by měl být přibližně stejný jako loni. Nakoupím více džusu atd. a snížím objem vína. Bylo ho zbytečně moc.Předběžně prosím opět počítejte s poplatkem 300,- za osobu na celý pobyt. Pokud bude něco chybět, tak dokoupíme později ;)

FINANCOVÁNÍ: tato akce stojí nemalé peníze. Nejsem schopný ji plně pokrýt ze své vlastní kapsy a to ani dočasně. Právě na tyto příležitosti slouží náš fond. Žádám Vás tedy o srovnání dobrovolných příspěvků za loňský rok a zároveň o vložení dobrovolných příspěvků alespoň za 1/2 letošního roku.

INTERNET: zajístím za standartní cenu - 3000,-

PROGRAM: opět bych poprosil někoho, kdo vytvoří nějaký systém závodů. Protože je však Hanz značně časově vytížen, byl bych velmi rád, kdyby se toho ujal někdo jiný. Zde se právě naskýtá skvělá příležitost, aby se ostatní členové týmu projevili. Tak se nebojte. Klidně by mohlo jít o denní šampionáty o 3-4 závodech. Domluvte se tedy a napište mi co nejdříve.

DOPROVODNÝ PROGRAM: speedy se již několikrát zmínil, že by bylo vhodné objednat motokáry v "nedalekém" Vysokém Mýtě. Proto bych rád speedyho poprosil, zdali by to nezařídil. Vše se bude odvíjet od ceny a něco by se přispělo z fondu. Pokud se akce zúčastní i dámy, tak věřím, že to zde již dobře znají a ví, kam se dá v okolí zajet. Proto nechám jejich program čistě na nich.

Pro přihlášení mi na můj email (markoduno@email.cz) zašlete doplňující informace. Potřebuji znát celé jméno, pokud si sebou někoho vezmete, tak napsat počet (+ jedna, + jeden - to z důvodu rozhození pokojů), telefonní číslo, jaké nádobíčko sebou můžete přivézt na akci (playseat, volant, monitor atd.), délku pobytu a odhadovaný čas příjezdu a datum odjezdu a zda využijete Koliho kuchyně
Vzor: Franta Vomáčka (nick FRAVO) akce se zúčastním v termínu 7-11.5.2014. Příjezd kolem 10 hodiny, jedu s maminou, tel.:603 xxx xxx, mohu přivézt playseat, volant G25, PS3, hru, monitor, prodlužovačku, využiji stravování Koliho.


PLATBA ZA UBYTOVÁNÍ
Žádám přihlášené, aby provedli platbu za ubytování a pití na účet: 932118113/0800.
Při platbě uveďte do popisu svůj nick!!! Zbytek si už snad ohlídám. Ubytování 300,- (200,- přispěvovatel) os/noc, pití 300,- os/pobyt - pokud se tedy zúčastníte celé akce, cena činí 1500,- (1100,- přispěvovatel) za os/celou akci. Cena (platba) za jídlo se bude platit až namístě. Koly dle zájmu nakoupí potraviny v místě konání LANky a pak cenu rozpočítá mezí zájemce.

PLATBY PROVEĎTE NEJPOZDĚJI DO do 20.4.2014 !!!!!. Pokud by měl někdo problémy s platbou, napište mi email nebo PM na stránky

Toto vlákno budu postupně upravovat, doplňovat a tak dále.

Děkuji - MARKODUNO


za případné "tiskové chyby" se omlouvám

Závodníci, kteří mi poslali objednávku na email + moje maličkost: 30/30 + 2 x se minou

Markoduno ------------- út-ne *** playseat, ps, G27, monitor, prodlužka, sluchátka
Bális + Koly ------------- út-ne
Pavel67 ----------------- čt-ne *** playseat, ps, G27, monitor, prodlužka, sluchátka
Ketez + Jarča ---------- čt-ne
Eddie ------------------- čt-ne *** ps, G25, stojan, prodlužka
Osiwaru ----------------- út-ne
Jarda75 ---------------- út-ne *** playseat, ps, G27, monitor, prodlužka, sluchátka
Corrado ---------------- čt - so
Kapsa + Jarča --------- út-ne *** playseat, ps, G27, monitor, prodlužka, sluchátka
Redjouse --------------- st - ne *** playseat, ps, G27, prodlužka, sluchátka
Pájínek + Táňa + 1 -----st - ne
Hanz + Kuba ----------- út - ne *** playseat 2x, ps 2x , G27 a G25, monitor 3x, prodlužka, sluchátka
Sergej ------------------ út - ne *** playseat, ps, G27, monitor, prodlužka, sluchátka
Vratim------------------ čt - ne *** playseat, ps, G27, monitor, prodlužka, sluchátka
Martinsipy-------------- st - ne *** stojan, ps, G27 + G25, monitor 2x, prodlužka, sluchátka
Joshuabaraka-----------st - ne *** playseat, ps, G27, monitor, prodlužka, sluchátka
Michal--------------------út - ne *** ps, G27, sluchátka
Trámek + Monča--------čt - ne *** ps, G27, monitor, prodlužka, sluchátka
Toyripper----------------čt - ne *** G27, monitor
Precho-------------------čt - ne
Zahis--------------------út - pá *** lítací postroj
Tom7473 + 1 ----------st - ne
Tomek-------------------st - čt
Hocky--------------------pá - ne ***
Naposledy upravil(a) markoduno dne 21.3.2014 12:54, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od Hanz.77 »

Přijedem už 5.5.2014 berem stan a když tak se vyspíme u tebe nebo u Speedyho na zahradě. ;) :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od Majkl »

2.5.2014 - 9.5.2014 - Písemná část profilové části maturitní zkoušky podle jednotného zkušebního schématu.

Takže se uvidí, jestli mě tam nepustí, což je pravděpodobný, tak přijedu :D
Musím zjistit přesnější datumy (pokud to vůbec budu psát :D). Datumy zjistím ve třídě na nástěnce po prázdninách, tak pak dám vědět, každopádně maturita počká, tohle je důležitější :lol:
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od Majkl »

Závodů (programu) se ujmu teda já, protože Hanz toho má hodně. Bude se jednat o denní šampionáty o 3-4 závodech.
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od Kuba98cz »

Já si připravím nějaké vytrvalostní závody, zhruba na každý večer jeden. ;)
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od Majkl »

Ok.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od markoduno »

Díky kluci. Jsem rád, že se toho ujmete. Ještě ukecat speedyho na gril a motokáry a a Koliho na kuchtění ;)
A samozřejmě všechny o dobrovolné příspěvky ;)

Závody se snažte koncipovat tak, aby začínali nejdříve v 10 hodin ráno a mějte na paměti pauzu na oběd. Myslím, že 12-14 hodin bude ideální. Večeři ještě nějak domluvíme
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od speedy »

info o kartingu V.M.
Provozovatel pouští na trať najednou max. 5kusů
Dráha je technická a poměrně rychlá. Podle vyjádření majitele se uspořádáním podobá velkému (závodnímu) okruhu. Kdo zajíždí pravidelně předepsaný limit, může se pak povozit na skutečném okruhu v silnější kárce (ale i ta má bržděná pouze zadní kola).
Komerční (malý) okruh není příliš vhodný pro závodění a tím se asi nehodí jako součást programu LAN8.
Naopak je velmi vhodný pro časovku.
Jenže to zase chce kategorie lidí podle hmotnosti (docenti a přescenti)a to celou věc značně komplikuje.
----------------------
Kdo bude mít chuť, může z Vestce uspořádat výpravu do V.M aprox 60km trasa . Půjčovné kartingu se pohybuje v obvyklých cenách. Je možné si malý okruh i pronajmout, ale tam už se cena počítá do tisíců za hodinový pronájem (tedy přesně 7.000,-) a stejně nám víc jak 5 vozítek najednou na trať nepustí .... nejsem si jistý, že tohle je to pravé....
Navíc byť i jen na vlhkou dráhu káry nepustí, mají s tím dost nepříjemné skušenosti. Kdo se na kárce svezl na vodě tak ví o čem teď píšu...
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od balis »

Koly rad uvari treba gulasek, vypecky....cokoliv.Dulezite je vybaveni kuchyne.Jestli to bude jako mi uli rok, tak vezmeme nejake hrnce z domova.Pamatuji si, ze tam se kuchyn teprve budovala.
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od markoduno »

Romane díky za info. Za těchto podmínek bych tuto záležitost odložil na samotnou lanku a tam se rozhodneme.

Bális, také díky za info. Kochyně dle mého bude stejná jako loni. Paní tam hrnce měla, ale já si je nepůjčil, protože jsem netušil, že by někdo uvařil pro 30 lidí. Ale určitě bude lepší, aby si "nádobíčko vzal sebou. Víš jako to vypadalo loni (osušky, pytle na odpadky atd.).
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od Hanz.77 »

Pro kluky co budou organizovat závody: Na každý den LAN je na 20.00 hod vypsán závod v RedBull CUpu. Díky za zařazení do harmonogramu. ;)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od Redjous75 »

Ahoj . Přihlašuji se. Přijedu 7 až 11. 7.5. tedy asi až na večerní program. Ubytování bych preferoval stejná sestava jako loni tedy na pokoji : Já - Majkl a Jarda. Kapsu bych poprosil o hrnec segedínu ( byl skvělej ) a knedle zajistím já. Motokáry mě nelákaj. Na Hořovickej kárt a domácí pohodu co tam panuje nemá nic ( budu tam v Dubnu ) a platit v Mýtě tisícovky, to ať si nechaj. Ty už jsou jako PD to tak v singlu pouští na trať 4 až 5 aut max. :lol: :lol: , aby jim náhodou grafika necukala.
Osobně bych bra,l když už tak nějakou úplně mimo odreagovávačku. Co takhle nějakej Pintball v okolí ??. ( co Seržo Ty Batefilde !. Tě sejmu za prvním mechem :-) . ) , nebo můj sen, jako grupa si pohladit v Čáslavi nějakej MIG. Ale vím, že to asi nevýjde a prohlídka vojenské techniky na letišti by se mě móc líbila.
Teď ještě k GT. Co budem jezdit ?. Tu zasekávačku s internetem za 3000,- ?. Nepojdem raději GT5 ?. Jistota, máme to všichni, servry volný. Myslím že servry vypínaj až na konci Května takže to stihnem. GT6 bych jel ale pokud vím tak LAN systém ani GT6 neumí. Nebo jo ?.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od Redjous75 »

Hanz.77 píše:Pro kluky co budou organizovat závody: Na každý den LAN je na 20.00 hod vypsán závod v RedBull CUpu. Díky za zařazení do harmonogramu. ;)
Aspoň budu mít čas zajezdit si Osim v koutku takový to domácí pořádný PC závědění. :lol:
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od Hanz.77 »

Redjous75 píše:
Hanz.77 píše:Pro kluky co budou organizovat závody: Na každý den LAN je na 20.00 hod vypsán závod v RedBull CUpu. Díky za zařazení do harmonogramu. ;)
Aspoň budu mít čas zajezdit si Osim v koutku takový to domácí pořádný PC závědění. :lol:
Jj ale v pěkným oblečku je skoro povinnost se zúčastnit. ;) :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od markoduno »

organizaci závodů, co a jak pojedeme, plně nechávám na Michalovi a Kubovi. Hanz bude mít pod palcem RB cup. Pokud doveze Osi nebo někdo schopnější počítač, tak si velice rád vyzkouším Cars. Ale já se postarám "pouze" o ubytování a pití.
Ale je velice dobře, že jsou zde takové návrhy. Jen ať se to hýbe a každý se zapojí ;)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od osiwaru »

Naučil jsem se super koprovku.
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

Re: LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od Kuba98cz »

osiwaru píše:Naučil jsem se super koprovku.
Jen to ne !!! :lol:
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od markoduno »

no ty voe :o . To je super. U nás ji nikdo nejí a proto jsem ji neměl, ani nepamatuju. Beru tě za slovo. Ve středu bych viděl oběd co dům dá, protože se budeme teprve sjíždět (pokud tam nebudeme už od úterý ;) ). Ve čtvrtek bude koprovka s knedlou ala Osi, v pátek guláš podle mistra Kolyho, v sobotu jsou jasné výpečky-light :lol: a v neděli je odjezd. Večeře jsou jasné - proslulé steaky medium na grilu od pana Speedyho a možná nějaký dojezd po dohodě s šéfkuchařem. Popřípadě se můžeme dotlačit pizzou z Třemošnického Lihovaru.
Toť návrh. Mám ale takový pocit, že koprovka nebude pro většinu to pravé. ;)
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od Kuba98cz »

markoduno píše:Mám ale takový pocit, že koprovka nebude pro většinu to pravé. ;)
No právě. :D
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

LAN 8 - 2014 *** BĚSTVINA u Třemošnice *** 7-11.5.2014

Příspěvek od osiwaru »

markoduno píše:Mám ale takový pocit, že koprovka nebude pro většinu to pravé. ;)
TO co jste někdy ochutnali nebo jedli do teď nebyla koprovka :twisted:
Odpovědět