Obecná diskuze

veřejná diskuze teamu a s teamem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Substance242
Příspěvky: 141
Registrován: 20.1.2013 23:24
PSN ID: Substance242
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

Obecná diskuze

Příspěvek od Substance242 »

O čom píšete v "2014"? 8-)

Here: http://www.gt-racing.cz/forum/viewtopic.php?f=30&t=2139 (z "AKTUÁLNĚ NA FÓRU"), ale o nič nejde. :-)
Naposledy upravil(a) Substance242 dne 1.4.2014 15:31, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Obecná diskuze

Příspěvek od osiwaru »

Odkaz? Vím o dvou :)
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Obecná diskuze

Příspěvek od Trámek »

Proč když se tady přihlásím a dám:
"zobrazit aspoň málo aktivní téma" to nenajde 7dní v týdnu ani jedno? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Obecná diskuze

Příspěvek od Trámek »

Tak kde je ten typér, co tady trefuje ty plychty, abych mu mohl udělit pašáky :lol:
ps: nechápu, ale pěkně natipovaný ;) :idea: Marku
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Obecná diskuze

Příspěvek od osiwaru »

Trámek píše:Proč když se tady přihlásím a dám:
"zobrazit aspoň málo aktivní téma" to nenajde 7dní v týdnu ani jedno? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Já tam mám krasných šest diskuzí. A jedna je lepší než druhá. Komentování o závodech se přesunulo k závodům a zde zbylo místo na plodnou diskuzi.

Ale, "prej" se spoustu věci vyřeší na LAN - logo, motto, budoucnost (čti stagnace), mohl by se zvolit vedoucí teamu - vizionář, který si také vybere svého zástupce a další organizační věci. Takže, si beru na LAN baseballovou pálku, helmu na kendo, pepřový sprej a záchranný modul k rychlému úniku.

Btw. včera jsem se účastnil mých dvou prvních závodu na Spa, v soutěží RUF Cup (v reálném světě moto-sportu známý jako Porsche Supercup), na startu prvního závodu 17 závodníků, na startu druhého 28. Start z 8. a 13. místa. Umístění 16. a 14. Celkem pěkná zábava na úterní večer.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Obecná diskuze

Příspěvek od osiwaru »

Obrázek
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Obecná diskuze

Příspěvek od Trámek »

Včera byla liga mistrů, a kdo hrál v tu dobu hry, tak zhřešil a měl by dostat trest! :lol:
Diskuzi komentovat nebudu :lol:
A že se něco vyřeší na LANce? tak na to kámo zapomeň :lol: tady už není co řešit, protože když jednou "něco" umře, už se to nenarodí zpět :lol:
Průběh na LANce:
- neaktivní členové týmu po roce usednou do svých zaprášených playseatů a odjedou velké závody(vysmátej smajlík)
- v jeden závodní večer, se tým sejde na zahrádce, kde vyřeší akorát tak kdo má slovo, bo tam bude hulákat jeden přes druhého (vysmátej smajlík)
- a logo a motto a budoucnost, se už řeší co jsme v týmu a furt nic (vysmátej smajlík)
Ale jedno bude, a to zábava a sranda, a já už se moc těším.... a hlavně na tu deku, kterou prý dostaneš Osi... ty kendo helmo (hodně vysmátej smajlík)

... jo a letos sebou taky slepecké hole... Pavel pálil speciální kořalku pro neaktivní členy týmu (vysmátej smajlík) po napití, už žádnej smajlík
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Obecná diskuze

Příspěvek od markoduno »

na lance vyřešíme to, zda byla dobrá volba piva pro letošní rok :lol:
zvolí se maximálně nástěnkář :lol:
a jinak se vyřeší prdlajs .......... je to o setkání. O kolikrát bezduchém, ale vtipném tlachání. O dobré náladě pro ty, co ještě holdují alkoholu. A ten zbytek bude chlemcat redbuly a po patřičné dávce býčí moči, umělého sladidla a kofeinu bude snad mít také náladičku. Akorát neusnou (narozdíl od lemtalů piva) :lol: :lol: :lol:
Víc nečekejte.
Ale jedno tam určitě seriózně robereme. Peníze. O tom vám chci něco sdělit. Ale nebojte. Nebude to o přchodu na jiný účet. Z toho jsem vyléčený ;- )

Kurňa OSI. Povol už ty smajlíky. : - (
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Obecná diskuze

Příspěvek od osiwaru »

Dám to sem, ať to má hlavu a patu.
Trámek píše:OSI: to jsem čekal.. no co už :D ale áj-rej-sink na pc nikdy! to je pro hráče typu "VLK SAMOTÁŘ" a já jsem pravej opak.. takže raději na ledu s vysavačem, ale s kamarádama, než na pc sám ;)
To není o tom jestli jsem vkl samotář, v první řadě mi jde o dobrý závody a tomu mi tady žádný kamarád bohužel nepomůže. Takže, kamarád - ne-kamarád, tohle nikdy nevyřešíme. A celá ta myšlenka ... ale, srát na to :roll:
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Obecná diskuze

Příspěvek od Trámek »

.
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Obecná diskuze

Příspěvek od osiwaru »

a basta ...
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Obecná diskuze

Příspěvek od markoduno »

Tak. A už dost. Každému co jeho jest. ;)
Ale fakt se těším, až ti Osi snížím rating, když to budu na LANce testovat (BURNOOOOOUT :lol: )
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Obecná diskuze

Příspěvek od Majkl »

Jo! Hlavně ať to dotáhne do konce ;)

http://www.ceskatelevize.cz/sport/moto/ ... u-probouzi
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Obecná diskuze

Příspěvek od markoduno »

dámto sem, ať nezasíráme "mezinárodní vlákno" ;)
Trámek píše:TWLe Kubo, to by nebylo špatný *smajlík* Ale dobrá zpráva! Když Bális vezme na sraz PS3+GT6, tak tím pádem už můžu vystavit aukci před lankou a nečekat až po lance *smajlík*
ps1: hlavně aby si ta černá potvora našla nového majitele, až tam písnu, že k tomu přidávám zdarma GT6 *smajlík*
ps2: a hlavně aby jste na tak velikej a dlouhej závod(28kol bez pitu) našli termín *smajlík* to je událost, musí se to aspoň 10x přesunout... hihi... kdysi jsem dával 10 hodin v on-linu jak hovno, ale těd je to koukám problém, se sejít na 28 kol *smajlík*
ps3: ať se ale jenom nesměju, tak samozřejmě klukům fandím a věřím že tým gt-racing vyhraje a doufám, že se dohodnete na termínu na tu lanku, bude to super podívaná.. pěkně pívečko, kecy, remcání u toho *smajlík*
markoduno píše:hlavně ty kecy :- ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ( to má Osi za ty nepovolené smajlíky :-) )
Trámek už se bojí o konzoli, proto ji radši nevezme sebou na lanku :lol:
Trámek píše:no a néé !!! když mě chcete hodit do rybníka a ukrást konzoly kvůli tomu že vlastním GT6 *smajlík*
Né sranduju... akorát přemýšlím, jestli jí vystavit s GT6 za 1500,- nebo bez GT6 za 4000,- *smajlík*
No do rybníka se s tebou nikdo tahat nebude. A konzoli radši daruj.
Naposledy upravil(a) markoduno dne 22.4.2014 18:36, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Obecná diskuze

Příspěvek od Trámek »

TWle.. vy stím forem naděláte *smajlík* furt se něco přesouvá, upravuje, vylepšuje, ale ani smajílky nejdou vložit
Místo aby jste byli rádi, když sem chodí psát maximálně tak 5 lidí za měsíc *smajlík* že je tu aspoň nějakej příspěvěk...
Jo a nevím proč si takovej tým jako je gt-racing, neudělá svoje forum, za peníze z příspěvků a musí používat nějaké cenzurované forum o počítačích

ps: prý mezinárodní vlákno *smajlík*
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Obecná diskuze

Příspěvek od Hanz.77 »

Hezký pozdrav z 42.ročníku z Rally Český Krumlov posílá Hanz.77 s Lůcou. ;)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Obecná diskuze

Příspěvek od Hanz.77 »

A zde máte pár foteček :
http://1drv.ms/1fF0A1u
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Obecná diskuze

Příspěvek od markoduno »

nó jo. Pěkný. Není vám tam zima?
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Obecná diskuze

Příspěvek od Hanz.77 »

Neni na rally jezdíme vybavený. ;)
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Obecná diskuze

Příspěvek od balis »

Super obrazky.Jak to tam lame okolo toho stromu.
Báli se Bálise?
Odpovědět