Reprezentace ve světě

povídání po závodech
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

Reprezentace ve světě

Příspěvek od Kuba98cz »

Vše co se týká reprezentace týmu ve světě se může probírat tady. ;)
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Reprezentace ve světě

Příspěvek od Redjous75 »

Sleduji Vaší diskuzi na hlavní stránce a musím říct že bych se docela rád podíval na závod jako divák.Přece jen to bude mít trochu jinej rozměr. Škoda že to nejde
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Reprezentace ve světě

Příspěvek od markoduno »

myslím, že replay by ti mohl stačit ;-)
tam to můžeš sledovat x krát a z mnoha pohledů ;-)
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

Reprezentace ve světě

Příspěvek od Kuba98cz »

Už mě to jejich věčný přesouvání sere, ale co se dá dělat ještě to není jistý to se dozvím za nedlouho. :D Komu se nehodí datum 1.5 ?
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Reprezentace ve světě

Příspěvek od pavel67 »

Prvního se chodilo vždycky do průvodu, néé??? :lol: Mávátka, a tak...

Jinak jsem něco málo otestoval, nevím ale jestli to k něčemu bude.
Best Lap = 2:07,038
Benzín na 10 kol = 25l tj.1/4 nádrže, takže benzín by měl vystačit na 28 kol závodu
Opotřebení pneu po těch 10-ti kolech
9 - 10
10 - 10

Jestli máte nějaký připomínky, podněty, jak kde co najet, dejte vědět. Jinak se to auto vodí po trati, hlavně tedy v zatáčkách celkem slušně, když se na to nehamcá. Opatrně přes obrubníky, některý kopou a po některých to klouže, když se to přes některý hodně řeže.

A tady ještě O D K A Z na ty jejich stránky, kde se teda dojednává to konečný datum...
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Reprezentace ve světě

Příspěvek od balis »

Me je to celkem jedno, kdy se to pojede, nesmi to byt o vikendu.Ale prijde mi nevhodne, aby neustale prehazovali termin.Pavle ja myslel, ze se jede opotrebeni normal, a tim padem se to pojede bez pitu?
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Reprezentace ve světě

Příspěvek od pavel67 »

Ano, vychází to (po dlouhé době) na závod bez pitu. Mělo by to tak být, dneska to zkusím odcválat celý...

Ještě se mrknu pořádně na to nastavení místnosti, abych nejel spotřebu/opotřebení na nějaký "blbosti".
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

Reprezentace ve světě

Příspěvek od Kuba98cz »

Buď, a nebo to můžeme odjet na LANce 8.5, kde by jsme to měli s pořádnou týmovou atmosférou. Co vy na to??? Jinak další návrh je až 15.5. Podle mě by to nemuselo být špatný... :D Datum 8.5 se hodí všem doufám u nich jo.
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Reprezentace ve světě

Příspěvek od balis »

Kuba98cz píše:Buď, a nebo to můžeme odjet na LANce 8.5, kde by jsme to měli s pořádnou týmovou atmosférou. Co vy na to??? Jinak další návrh je až 15.5. Podle mě by to nemuselo být špatný... :D Datum 8.5 se hodí všem doufám u nich jo.
To by bylo super, ale napr.ja sebou nadobicko nevezu, takze bych jel pod jinym nickem? Trebe pod Tramkovym???:-D:-D:-D
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

Reprezentace ve světě

Příspěvek od Kuba98cz »

No tak stačil by vzít playstation že jo, to zas není tak velká zátěž... 8-) Obětuješ se pro tým a budeš mít o 1kg těší bágl. :D Majkl ps bere Eddie taky a Pavel taky, tak jsi jediný :D Doufám že ho přivezeš, přeci nechceš aby si mysleli, že druhý nejrychlejší pilot z GT-Racingu je nějakej GTAV.CZ_Trámek :D :D
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Reprezentace ve světě

Příspěvek od Trámek »

TWLe Kubo, to by nebylo špatný *smajlík* Ale dobrá zpráva! Když Bális vezme na sraz PS3+GT6, tak tím pádem už můžu vystavit aukci před lankou a nečekat až po lance *smajlík*
ps1: hlavně aby si ta černá potvora našla nového majitele, až tam písnu, že k tomu přidávám zdarma GT6 *smajlík*
ps2: a hlavně aby jste na tak velikej a dlouhej závod(28kol bez pitu) našli termín *smajlík* to je událost, musí se to aspoň 10x přesunout... hihi... kdysi jsem dával 10 hodin v on-linu jak hovno, ale těd je to koukám problém, se sejít na 28 kol *smajlík*
ps3: ať se ale jenom nesměju, tak samozřejmě klukům fandím a věřím že tým gt-racing vyhraje a doufám, že se dohodnete na termínu na tu lanku, bude to super podívaná.. pěkně pívečko, kecy, remcání u toho *smajlík*
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Reprezentace ve světě

Příspěvek od markoduno »

hlavně ty kecy :- ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ( to má Osi za ty nepovolené smajlíky :-) )
Trámek už se bojí o konzoli, proto ji radši nevezme sebou na lanku :lol:
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Reprezentace ve světě

Příspěvek od Trámek »

No a néé !!! když mě chcete hodit do rybníka a ukrást konzoly kvůli tomu že vlastním GT6 *smajlík*
Ale akorát přemýšlím, jestli jí vystavit s GT6 za 1500,- nebo bez GT6 za 4000,- *smajlík*
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Reprezentace ve světě

Příspěvek od Majkl »

Četl jsem diskuzi a vypadá to teda na 8.5. Tak snad už to je poslední termín, akorát nepojedeme tím pádem Red Bull Cup, ale to snad není žádný problém. Bude to celkem pecka to jet na LANce :)
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Reprezentace ve světě

Příspěvek od Redjous75 »

Za me v pohoho :lol: , natocim pivko, nandam segedinek, prisunu kresilko a drzim palce :D
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

Reprezentace ve světě

Příspěvek od Kuba98cz »

Proč by se nemohl jet RB cup ? My zabereme 5 konzolí a zbylých 10 může jet ještě s jezdcem, kteří s námi RB jezdí z domova. :idea:
Ale možná bude problém v něčem jiném!
Dotaz na marka, jak to tam minule bylo s tím internetem ? Šlo se připojit k někomu cizímu, bez toho aby nás to kopalo ?
Nebo jak to tam bylo udělaný? :| :?
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Reprezentace ve světě

Příspěvek od Majkl »

Myslím, že to bylo udělaný tak, že nás to pustili jen do našich lobby.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1994
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Reprezentace ve světě

Příspěvek od markoduno »

přesně to nevím, ale minule s námi někdo z venku jezdil. Ale obráceně nevím. Myslím si však, že by to mělo být ok. Každý PS bude mít svou veřejnou adresu. Tím by se to nemělo kopat. Alespoň takto nám to vždy nastavoval.
Uživatelský avatar
Kuba98cz
 
 
Příspěvky: 273
Registrován: 5.4.2012 21:20
PSN ID: GT-Racing-cz_K98
Bydliště: Hořovice

Reprezentace ve světě

Příspěvek od Kuba98cz »

No to se s ním domluvíme, internet bude zapojovat až v úterý ne, takže by nějak po chystal těch 5 kabelů na lepší úroveň.
Tak kecáš nebo jedeš?
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Reprezentace ve světě

Příspěvek od balis »

Tak já tedy přivezu PSko a hru.Jenom bych poprosil někoho z majitelů luxusních playseatů,jestli by mi to nepůjčil na ten týmový,mezinárodní závod.Přeci jenom v kokpitu a s pevně uchyceným volantem se jede o poznání lépe :roll:
A ještě pro mě nějaké hlasité sluchátka,bo nechci poslouchat ty vaše hlody typu:Bális tak kurva přidej,néé...a nebo.....normálně ho vybrzdi,néé...ty se s ním moc mazlíš.. :mrgreen: :mrgreen: :roll:
Takže doufám,že toto je finální termín a budeme to mít s plnou tovární podporou.. :lol:
Báli se Bálise?
Odpovědět