GT6: Online závody

vše o hře
Uživatelský avatar
ToyRipper
 
 
Příspěvky: 552
Registrován: 15.1.2013 16:36
PSN ID: ToyRipper

GT6: Online závody

Příspěvek od ToyRipper »

FYI: Toyota Supra GT500 Base model pri povolenych SPORT SOFT pneu jde bez problemu prezouvat a chova se i po PITu stejne. Uz mi dochazi napady a vule investigovat cim to vlastne je, ale mam podezreni, ze pri povolenych RACING pneu se online zavod proste nejak podrbe. Na GTplanet se uz do Polyphony pekne opreli tak snad nekdo makne a opravi to.
PEACE 8-)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: GT6: Online závody

Příspěvek od osiwaru »

Spíš si budete muset zvyknout nebo nepoužívat slicky, online made in Nippon.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: GT6: Online závody

Příspěvek od osiwaru »

markoduno píše:Na otázku nahoře ti odpovím otázkou - Copak potřebuješ jezdit furt proti cizím? Ne ne, jen si dělám prču. :D
Ano, otázka je to dobrá. Ale, odpověď je celkem prostá. Chci závodit, to mi stačí. A věř mi, o vypjaté situace není nouze, i když ten druhý oponent zrovna dokrmil svého koalu doma v Austrálii (což se vám v GT nikdy asi nestane) a už s ním třeba nikdy nepojedu. Taky mu doma vynadám do psích zadků, že zbytečně riskoval a poslal do bednění další tři vozy. A čekat nebo shánět HR, MK nebo PF aby si se mnou zazávodili ve čtyřech, no kde to jsme. Zapnu a prostě závodím, tohle je instantní (okamžitá) akce, kde se sejde pokaždé né méně než deset jezdců a to nemusím nic hledat, jen kliknu na tlačítko "Závodit teď". To co nabízí online v GT, to není instantní to je o hovně :twisted:

Vyměním gumy a jedu dál. Chci jen umýt okno a gumy nechat stejné a jedu dál. Chci jen opravit auto, nechat stejný ještě teplé gumy a špinavé sklo a jedu dál.

Pravda o GT jsem toho teď moc nenapsal, ale co i tak, další větev je dole, mě to prostě nedá :twisted:
Uživatelský avatar
hocky
Příspěvky: 259
Registrován: 26.3.2012 17:19
PSN ID: HockyCZ
Bydliště: MOST

GT6: Online závody

Příspěvek od hocky »

Osi když chceš jen závodit stačí ti GT. Když místo závodění chceš umejvat sklo oukej. Při závodě když to rozbiješ a pojedeš do depa vždycky ti přehoděj kola a pak se zabejvaj autem to je v Gt téměř real. Chci ted hned závodit zapnu GT hodim se do onlinu a taky tam narazim na blbce kterej to přežene a krešne 3 hráče bez výčitek, v tomhle je GT stejný jako iRacing, tak nevim o čem jsi vlastně teď mluvil(psal)
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Online závody

Příspěvek od osiwaru »

hocky píše:Osi když chceš jen závodit stačí ti GT. Když místo závodění chceš umejvat sklo oukej. Při závodě když to rozbiješ a pojedeš do depa vždycky ti přehoděj kola a pak se zabejvaj autem to je v Gt téměř real. Chci ted hned závodit zapnu GT hodim se do onlinu a taky tam narazim na blbce kterej to přežene a krešne 3 hráče bez výčitek, v tomhle je GT stejný jako iRacing, tak nevim o čem jsi vlastně teď mluvil(psal)
Prosím tě a jak asi, zapnu GT půjdu do online a co dál, oběsit se na klice? To je asi to jediné co se dá dělat, když člověk vidí ten seznam online lobby.
No a, když za někým jedeš hodinu v kuse, tak je z toho asi celkem bordel nebo když, se ti moucha nebo jiný hovado rozplácne do zorného pole, tak to začne za chvíli vadit, tak proto se myjí tak skla (samozřejmě tam nejedu jen kvůli tomu). Když, se mi něco rozbije a pneumatiky jsou jako nové, tak mi zákonitě nemusí měnit gumy, ale můžou rovnou skočit na tu opravu a neztrácet čas výměnou pneumatik.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

GT6: Online závody

Příspěvek od Hanz.77 »

Ale jo. Vždyt je to jenom o tom co kdo chce jezdit. Ne? Chci jezdit tam jedu tam. Chci jezdit tady jedu tady. Chci jezdit na zpátečku jedu na zpátečku. Tak se už přestante strkat co je lepší. Jak říká jeden náš klasik :" Každej má něco. Já jezdim." Co a kde? Vždyť je to jedno. Někdo má rád vdolky jinej zase holky. Ne? :lol:
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT6: Online závody

Příspěvek od pavel67 »

;)
...každej má něco, já jezdím...
Lakrew
Příspěvky: 1
Registrován: 10.7.2014 16:56
PSN ID: Romixak

GT6: Online závody

Příspěvek od Lakrew »

Čus lidi,mam problém,v tomhle fóru jsem nikde nenašel kde by se to řešilo...Chci hrát online a když se chci dostat do nějaký místnosti tak mi to skoro všude píše že mě to tam nechce pustit kvůli síťový nekompatibilitě. Někde jsem se dočetl že by mělo funovat nějaký přesměrování portů na routru,ale to nějak netušim jak udělat,mohl byste mi někdo prosím poradit?
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

GT6: Online závody

Příspěvek od Hanz.77 »

Je to v nastavení tvého routeru. Tam musíš uvolnit nějaké porty. Vím že to řešil Pavelkauska tak zkusím dohledat tu diskusi. Ale co je nejlepší asi zkontaktovat tvého providera sítě. Nevím tedy od koho využíváš net a bylo by dobré znát asi i typ routeru aby jsme ti mohli nejak pomoci.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Online závody

Příspěvek od osiwaru »

Přesměrování portů (viz. manual GT6)
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT6: Online závody

Příspěvek od pavel67 »

GT6 je asi fakt mrtvý :o

Přijdu ze zaměstnání, zapnu stroj, připojeno 13 lidí z FL. Všichni mastí všelijaký ACE COMBAT, Battlefield4, Uncharted3, NHL 14, MaxPayne3 a jedinej kdo řeže do GT6 je TRAMEK-CZ :lol: :twisted: :shock:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

GT6: Online závody

Příspěvek od Trámek »

Máš pravdu, je to stejně mrtví, jako tohle forum :lol:
Mě jedinej kdo zval do on-linu, byl Perisbond, kterého jsem ale odmítnul, protože jsem si dnes v klidu odejel toho Sennu na trofej a pár zajímavejch TT. Ale s někým zajezdit on-line.. nesmysl :lol:
Jsou prázdniny, dovolené, proto je to asi mrtvé :D .. no nic, večer fotbálek, poker, tak ať je v GT6 třeba mrtvo, mě to neva :lol:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Online závody

Příspěvek od osiwaru »

Nepleť si gt-racing s Rolling Stones.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: GT6: Online závody

Příspěvek od Hanz.77 »

Z duvodu me 14 denni dovolene na tuto nedeli nevypisuji zadny zavod ani nestartuji novou serii WTCC kterou mam již skoro pripravenou. Dekuji za pochopeni.
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

GT6: Online závody

Příspěvek od Redjous75 »

Ty voeeeee. WTCC ?.Tak to možná na starý kolena asi ještě tu šílenost GT zajezdím :D .
P.S. A taky jsem na 14 dni od víkendu na dovče ;)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

GT6: Online závody

Příspěvek od pavel67 »

...každej má něco - já jezdím... :?:

...teď spíš víc mávám a makám, než jezdím... :!:
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

GT6: Online závody

Příspěvek od speedy »

Redjous75 píše:Ty voeeeee. WTCC ?.Tak to možná na starý kolena asi ještě tu šílenost GT zajezdím :D .
P.S. A taky jsem na 14 dni od víkendu na dovče ;)
přihlaš se a pojedu taky :shock:
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

GT6: Online závody

Příspěvek od osiwaru »

Vyprdněte se na závody, v takovém počtu dělejte třeba nějaké synchronizované drifty a apod.

To by byla videa - osm pilotů krásně za sebou v jednom driftu, pak za za zatáčkou přes ručku o 180° a pak zase ze zpátečky do jízdy dopředu a dalším driftem do zatáčky. No kdyby jste potřebovali choreografa tak něco zkusíme, muziku vyberu.
Odpovědět